چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۱۹:۵۶Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعة المصطفی»

رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۷    
قربانپور دلاور گفت: اختتامیه همایش جریان شناسی فرهنگی در عرصه بین الملل با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عباسی، رییس جامعة المصطفی برگزار خواهد شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۲۳    
حوزه/ رئیس مدرسه عالی برادران جامعة المصطفی العالمیه واحد تبریز از برگزاری مراسم عمامه گذاری جمعی از طلاب این مرکز همزمان با ولادت امام رضا(ع)، در تبریز خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ساجد گفت: با پاشیده شدن بلوک ها و مرزهای انحصاری جوامع مختلف به این رسیدند که باید دیالوگ فرهنگی داشته باشیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۸:۵۰    
حوزه/ قربانپور دلاور گفت: از 257 مقاله دریافتی 145 مقاله از جامعة المصطفی بود که از بین آن ها 50 مقاله از سوی مجتمع زبان و فرهنگ شناسی دریافت شد؛ از سایر مراکز علمی و پژوهشی همچون دانشگاه ادیان و مذاهب، دانشگاه امام صادق علیه السلام، دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۲:۱۷    
حوزه/ جامعة المصطفی العالمیه خراسان به منظور تکمیل کادر علمی خود از میان اساتید برادر و خواهر حوزه علمیه خراسان و دانشگاه های استان در رشته های علوم قرآن وحدیث، فقه ومعارف اسلامی، فلسفه وکلام اسلامی، حقوق، علوم تربیتی و ادبیات عرب عضو هیئت علمی می پذیرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۱    
حوزه/ در مراسمی حجت الاسلام سید امیررضا طاهایی به عنوان رئیس نمایندگی جامعة المصطفی در اصفهان معرفی شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۲۶    
حوزه/ توسط نمایندگی جامعة المصطفی العالمیة در پاکستان سمیناری آنلاین به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۱۵    
حوزه/ دانشکده صدا و سیمای قم در مقطع کارشناسی ارشد از میان طلاب فارغ التحصیل سطح دو حوزه های علمیه (برادران و خواهران) و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی مؤسسات آموزش عالی حوزوی (دانشگاه علوم اسلامی رضوی، مؤسسه امام خمینی ره، جامعة المصطفی (ص)، مدرسه عالی شهید مطهری ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۹    
حوزه/ نمایندگی جامعة المصطفی العالمیه در لبنان کنفرانسی را به مناسبت سالگرد رحلت حضرت امام خمینی در بیروت برگزار می کند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شیعه نیوز ، ثبت نام دوره مجازی سطح سه رشته اخلاق و تربیت اسلامی در مرکز تخصصی طوبی آغاز شد. خواهران طلبه دارای مدرک سطح دو حوزه علمیه و همچنین فارغ التحصیلان کارشناسی دانشگاه مطهری و طلاب ایرانی جامعة المصطفی می توانند جهت ادامه تحصیل در سومین دوره مجازی سطح سه رشته اخلاق و تربیت اسلامی ...
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۷    
کرسی نظریه پردازی عدم حجیت خبر موثق(غیرامامی) استاد حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد نجفی یزدی(عضو هیئت علمی جامعة المصطفی العالمیه) برگزار گردید و نظریه ایشان پذیرفته شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۰    
استاد جامعة المصطفی و معاون آموزش حوزه، با اشاره به آیات و روایات به ویژگی افراد شایسته برای تصدی مسئولیت اشاره کرد و گفت: نباید به کسانی که زیاده خواه هستند، دلسوز مردم نیستند و سخنان دشمن پسند می زنند رای بدهیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۵    
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعة المصطفی گفت: مشارکت حداکثری موجب ناراحتی و ناامیدی دشمنان داخلی و خارجی و خوشحالی علاقمندان انقلاب اسلامی می شود و برمبنای آیات قرآن، رضایت خدا را به همراه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا-اجتماع طلاب افغانستانی جامعة المصطفی در گرامیداشت شهدای دشت برچی کابل روز سه شنبه برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۴    
دفتر نمایندگی جامعة المصطفی العالمیه در دهلی نو هندوستان به مناسبت درگذشت حجت الاسلام سید قمر غازی زیدی پیام تسلیت ارسال کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۹:۱۹    
دفتر نمایندگی جامعة المصطفی العالمیه در دهلی نو هندوستان به مناسبت درگذشت حجت الاسلام سید ثنا عباس زیدی پیام تسلیت ارسال کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس جامعة المصطفی العالمیه با حضور در مرکز خدمات حوزه های علمیه با رئیس این مرکز دیدار و گفت و گو کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
جامعة المصطفی العالمیه با صدور بیانیه ای انفجار روبه روی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل را محکوم کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۳:۴۰    
حوزه/ سمینار مجازی روز قدس با عنوان" آزادی قدس و مسئولیت ما" توسط نمایندگی جامعة المصطفی العالمیة در پاکستان برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۲:۲۳    
حوزه / حجه الاسلام والمسلمین کارگر، نماینده جامعه المصطفی العالمیه در کشور نیجر، با وزیر آموزش عالی این کشور پروفسور محمود جیبو که به تازگی به این سمت منصوب شده دیدار و گفتگوکرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ استاد جامعة الزهرا(س) گفت: زنان با ظهور اسلام جانی تازه یافتند و با رهبری رسول اکرم صلی الله علیه و آله و الگوی زنان صالح همچون خدیجه سلام الله علیها در صحنه های مختلف مسابقه رسیدن به کمال حضور یافتند و گاه گوی سبقت را از بسیاری از مردان نیز ربودند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده جامعة المصطفی العالمیه در پاکستان تأکید کرد: رمضان روزه داری، تمرین عبودیت، معنویت و بندگی است که می تواند انسان را در پایان این ماه به زندگی سراسر معنوی سوق دهد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی جامعة المصطفی العالمیه گفت: یکی از راه های میان بر برای رسیدن و تقرب به خدا استغفار و راه مهم دیگر توسل و تمسک به معصومین و اهل بیت(ع) است که دستگیر ما می شوند؛ ما به وسیله استغفار آلودگی های خود را کنار می گذاریم و ظرفیت وجودی پیدا می کنیم تا دستمان را در دستان آل الله بگذارند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین محمد یعقوب بشوی گفت: قاضی غلام مرتضی عسکری الگوی اخلاص، بصیرت و حرکت در جامعه بود. وی مرد عمل و بسیار ساده زیست بود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۰۳    
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین یعقوب علی بشوی گفت: مرحوم شیخ نوروز علی نجفی بسیار ساده زیست بود و باوجود داشتن امکانات فراوان مادی و رفاهی به حد اقل ها اکتفا نمود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۵    
حوزه/ در پی درگذشت شاعر و مداح اھل بیت علیهم السلام مرحوم رضا سرسوی که از شخصیت های متدین، متقی و پیرو حقیقی مکتب اهل بیت و انقلاب اسلامی در هند بود نماینده جامعة المصطفی در هندوستان پیام تسلیتی صادر کرد.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا آیت الله رضا رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در جریان سفر به سوریه و لبنان، با اساتید سطوح عالی جامعة المصطفی(ص) العالمیة در دمشق دیدار و گفتگو کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی خانواده طلاب جامعة المصطفی العالمیه در مجتمع امین قم برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۹:۱۶    
مدیرکل مبلغان و دانش آموختگان جامعة المصطفی العالمیه گفت: برای ایده پردازی باید نیازها استخراج شود و بر اساس آن محتوا، ابزارها و فرم مبلغان تعیین می شود تا ایده های قابل اجرا شکل بگیرد و به موفقیت برسیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۱۵    
معاون فرهنگی مجتمع عالی حکمت و مطالعات ادیان جامعة المصطفی العالمیه با بیان اینکه نباید به قرآن صرفاً به عنوان یک متن دینی بنگریم، بلکه آن را قانون اساسی زندگی قرار دهیم، تصریح کرد: کم توجهی در حوزه علمیه به قرآن وجود دارد و باید جبران شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۱    
حوزه/ نمایندگی جامعة المصطفی العالمیة در هندوستان به مناسبت ایام ولادت امام علی (ع) ویبناری با موضوع "امام علی (ع) و حکومت ایده آل؛ عدالت، رفاه و آسایش، امنیت و صلح " برگزار نمود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ نمایندگی جامعة المصطفی پاکستان برای بهبود وضعیت قرآنی در جامعه شیعه و جهت رسیدن به وضعیت مطلوب، تربیت نیروهای قرآنی را در راس امور خود قرار داده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۳    
حوزه/ معاونت فرهنگی- تربیتی جامعة المصطفی برنامه های متعددی در هفته تربیت برگزار می نماید.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات ورزشی جام فجر یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به همت معاونت فرهنگی تربیتی جامعةالمصطفی برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۷    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین تهرانی نماینده جامعة المصطفی العالمیة در پاکستان گفت: خداوند بهترین مخلوق جهان را حضرت فاطمه زهرا (س) قرار داد و ما به این نتیجه می رسیم که اگر بخواهیم بهترین باشیم خدمت به خلق را سرلوحه امور خویش قرار دهیم.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۱۹    
حوزه/ نماینده جامعة المصطفی(ص) العالمیه در هندوستان به بیان برخی دستاوردهای انقلاب اسلامی در کشور هندوستان پرداخت.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۳    
حوزه/ معاونت فرهنگی- تربیتی جامعةالمصطفی با همکاری مجتمع آموزش عالی قرآن و حدیث و با استفاده از توان و ظرفیت تشکل های ملیتی و بین المللی فرهنگی و معاونت پژوهش و انجمن های پژوهشی طلاب، فعالیت های گسترده ای در نخستین سالگرد شهادت سردار دل ها، حاج قاسم سلیمانی و همراهانشان انجام داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۸    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین تقی عباس رضوی گفت: نقش جوانان در شکل گیری و استقرار انقلاب اسلامی ایران اساسی بوده و حتی امروز نیز ایران به لطف این جوانان وارسته در حال پیشرفت و شکوفایی است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/استاد حوزه و جامعة المصطفی با بیان اینکه مباحث حدیثی آیت الله مصباح مورد غفلت واقع شده است گفت: بیش از 30 عنوان کتاب حدیثی از ایشان وجود دارد ضمن اینکه بسیاری از سخنرانی های ایشان حدیثی است و نیاز به پیاده سازی دارد.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا کنفرانس حضرت زهرا(س) و حضرت مریم(س) برترین زنان عالم توسط جامعة المصطفی العالمیة در شهر "ماژونگا" در کشور ماداگاسکار با همکاری مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام با حضور شیعیان، اهل سنت و مسیحیان شهر ماژونگا برگزار شد ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ جلسه مشترک رؤسا و مدیران ارشد مرکز خدمات حوزه های علمیه و جامعة المصطفی العالمیه به منظور هم افزایی و گسترش همکاری های دو نهاد در مرکز خدمات برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مبلغان و دانش آموختگان جامعة المصطفی العالمیه گفت: پشتوانه پژوهشی در اندیشکده های تبلیغ ایجاد می شود و مباحث در موضوع و مسئله خاص در اندیشکده ها ارائه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جامعة المصطفی العالمیه تحریم آستان قدس رضوی را خلاف قوانین بین المللی و انسانی دانست و گفت: باید چهره های مذهبی جهان با موضع گیری به موقع مانع بدعت گذاری چنین تصمیماتی علیه نهاد های مذهبی شوند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ نشست بررسی زمینه های همکاری میان حرم مطهر بانوی کرامت و جامعة المصطفی العالمیه با حضور جمعی از مسئولان ارشد این دو مجموعه در پژوهشکده علامه طباطبایی(ره) حرم مطهر برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۲    
حوزه/ عضو هیات علمی جامعة المصطفی العالمیه(ص) گفت: در بخش هایی از خطبه فدکیه حضرت زهرا(س) به موضوع قرآن و عمل به آن در رفتار و گفتار پرداخته شده است که باید برای عموم مردم تبیین شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۲:۰۹    
حوزه/ به مناسبت ارتحال آیت الله مصباح یزدی مراسم بزرگداشتی در نمایندگی جامعة المصطفی العالمیة در ماداگاسکار برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی المصطفی در خراسان رضوی با بیان اینکه نگاه جهانی در گسترش تعالیم اسلامی، زمینه ساز ظهور خواهد بود، گفت: نگاه فراجغرافیایی و جهانی شهید سردار سلیمانی در جامعة المصطفی الگوی کامل است.