پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۵:۱۴Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدال»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
یاسوج - ایرنا - سید" علی احمد زاده" استاندار کهگیلویه وبویراحمد در آیین تجلیل قهرمانان و مدال آوران بازی های پاراآسیایی هانگژو چین گفت: ورزش و جوانان طرح جامع حمایت از ورزشکاران را در اسرع وقت تدوین کند تا بتوان از این رهگذر همه امکانات و نیازهای ضروری ورزشکاران و قهرمانان ملی و بین المللی استان را ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
یاسوج-ایرنا- استاندار کهگیلویه وبویراحمد در آیین تجلیل از مدال آوران هم استانی در بازی های پاراآسایی هانگژو چین، دستور اشتغال در یکی از دستگاه های اجرایی متناسب با تخصص آنها را داد و همچنین خواستار همکاری و حمایت قاطع همه مدیران و بخش خصوصی از این سرمایه های ارزشمند در حوزه ورزش قهرمانی شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱ ساعت پیش    
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان گفت: دانش آموزان اصفهان در شانزدهمین دورۀ لیگ علمی پایا با کسب 3 مدال طلا، 2 مدال نقره و 1 مدال برنز موفق به کسب رتبۀ اول شدند.
روزنامه سپهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب-گروه ورزشی:علی موسی پور، ورزشکار اهل شهرستان سنقروکلیایی در نخستین دوره مسابقات دوومیدانی ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه 2023 توانست نشان نقره پرتاب چکش و نشان برنز پرتاب وزنه را کسب کند.
ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سهراب مرادی، تنها مدال آور المپیکی اصفهان به عنوان مربی تیم ملی وزنه برداری انتخاب شد تا در مسیر جدیدی پای بگذارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۲ ساعت پیش    
روز پنجشنبه مورخ 9 آذرماه از بانوان ورزشکار که در نوزدهمین دوره مسابقات ورزشی کارکنان بهزیستی کشور به میزبانی بابلسر موفق به کسب مدال شده بودند تجلیل بعمل آمد.
ورزشکار همدانی وزن 78- کیلوگرم کوراش زنان ایران به مدال برنز مسابقات کوراش قهرمانی جهان دست یافت.
وزارت کشور   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه وبویراحمد از مدال آوران بازی های پاراآسیایی هانگژو چین تجلیل کرد.
ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
نتیجه تست دوپینگ سه نفر از بانوان کاروان ایران در بازی های پاراآسیایی مثبت اعلام شده است که دو نفر از این ورزشکاران در این بازی ها صاحب مدال شدند.