شنبه ۱۵ آذرساعت ۱۵:۳۶Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتخاب واحد دانشجویان»

خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: مهلت ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی تا 14 آبان ماه تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام گفت: تمامی مراحل ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه در مقاطع مختلف در نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 به صورت غیرحضوری انجام می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در قسمت دوم این مجموعه آموزشی به نحوه پرداخت شهریه و انتخاب واحد دانشجویان پرداخته ایم.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۲:۴۵    
همیشه انتخاب واحد برای برخی از دانشجویان به عنوان یک دغدغه بزرگ در ابتدای هر ترم مطرح می شود، مشکلات فنی، قطعی، کندی و سرعت بسیار پایین سامانه انتخاب واحد دانشگاهها مشکلات فراوانی را برای دانشجویان ایجاد کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
امکان انتخاب واحد با تاخیر برای دانشجویان دانشگاه صنعتی بهبهان فراهم شد .
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۳:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل طرح توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی گفت: فرصت مجدد برای انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از فردا آغاز می شود.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
با آغاز سال تحصیلی بسیاری از دانشگاه های استان به صورت مجازی، دانشگاه آزاد اسلامی همدان نیز در 2 روز گذشته فعالیت سال تحصیلی جدید خود را با اعلام زمان ثبت انتخاب واحد دانشجویان برای ترم جدید آغاز کرده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه گرمسار گفت: انتخاب واحد دانشجویان ورودی 95 و ماقبل در 31 شهریور، بهمن 96 و مهر 97 در اول مهرماه و مهر 98 در دوم مهر انجام خواهد شد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول 99-1400 دانشگاه پیام نور تا 29 شهریورماه تمدید شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۴    
به گزارش خبرگزاری مهر ، به نقل از دانشگاه پیام نور، مرتضی محسنی در خصوص نحوه ارائه دروس و انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه پیام نور در نیمسال تحصیلی جاری گفت: نحوه ارائه دروس در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد داخل کشور، به صورت استانی و منطقه ای خواهد بود. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور درباره نحوه ارائه دروس و انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه پیام نور در نیمسال تحصیلی جاری گفت: نحوه ارائه دروس در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد داخل کشور، به صورت استانی و منطقه ای خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۸:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
برنامه زمان بندی ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه آزاد در سامانه آموزشیار براساس تقسیم بندی استانی اعلام شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مراجعه به سامانه آموزشیار از طریق تارنمای edu.iau.ac.ir ضمن مشاهده وضعیت تحصیلی خود، برای ترم تحصیلی جدید انتخاب واحد کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۰    
اداره آموزش دانشگاه صنعتی کرمانشاه در اطلاعیه ای شرایط انتخاب واحد دانشجویانی که در نیمسال تحصیلی گذشته برای بار سوم مشروط شده اند را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۶:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه انتخاب واحد دانشجویان این دانشگاه تا 26 شهریور ادامه دارد، گفت: همه دانشجویان این دانشگاه در سراسر کشور می توانند تا 20 مهرماه اقدام به حذف و اضافه دروس انتخابی خود کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان زمان انتخاب واحد دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد خوزستان اعلام شد.
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه ورودی های جدیدی از دانشجویان این دانشگاه براساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور ثبت نام می کنند، گفت: پذیرش 85 درصد رشته های فنی مهندسی و علوم انسانی این دانشگاه براساس سوابق تحصیلی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۲:۳۰    
زمان انتخاب واحد دانشجویان ورودی نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه گیلان در اطلاعیه ای شد.
اخبار پیام نور   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۲۳:۵۹    
پیام نورنا : از هم اکنون می توانید برای ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول 1400-1399 پیام نور اقدام کنید / نکاتی بسیار مهم جهت سهولت در انتخاب واحد دانشجویان / اطلاعیه در مورد تعداد واحد قابل اخذ
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۵:۰۳    
انتخاب واحد نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 دانشکده علوم پزشکی آبادان از امروز آغاز شد.
تقویم آموزشی نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 دانشگاه فردوسی مشهد، انتخاب واحد دانشجویان از 2 الی 26 شهریورماه آغاز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
براساس تقویم آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی انتخاب واحد دانشجویان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از 10 شهریورماه آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۲    
طبق تقویم آموزشی نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول، انتخاب واحد دانشجویان از 11 شهریورماه آغاز می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی هرمزگان از آغاز پذیرش دانشجویان علمی کاربردی از تاریخ 4 شهریور ماه در هرمزگان خبر داد. موسی جاودان در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص پذیرش دانشجو در سال تحصیلی جدید خاطر نشان کرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۸:۲۷    
بر اساس جزئیات تقویم آموزشی نیمسال اول تحصیلی 1400_1399 دانشگاه صنعتی همدان، مهلت انتخاب واحد دانشجویان از 16 تا 19 شهریورماه بوده و شروع کلاس ها از بیست و دوم ماه آتی خواهد بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۹:۲۱    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خلیج فارس بوشهر، اصلاحیه تقویم آموزشی نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 این دانشگاه را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به شیوع ویروس کرونا انتخاب واحد دانشجویان در نیمسال دوم تحصیلی به صورت الکترونیکی انجام می شود و فرآیند انتخاب واحد آغاز شده است
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تقویم آموزشی نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی (ره) اعلام شد و بر اساس آن، انتخاب واحد دانشجویان از 15 شهریورماه آغاز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
کلاس های آموزشی نیمسال آینده دانشجویان دانشگاه خوارزمی از 22 شهریور آغاز می شود و دانشجویان از 15 شهریور می توانند نسبت به انتخاب واحد خود اقدام کنند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۷:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران نیم سال اول آموزشی این دانشگاه برای سال تحصیلی 1400-1399 در 17 هفته برنامه ریزی شده است. ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز از روز دوشنبه 10 شهریور ماه آغاز می شود و این مهلت تا روز پنجشنبه 13 شهریور ادامه دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۲    
معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی با بیان اینکه از 15 شهریورماه انتخاب واحد دانشجویان آغاز می شود، گفت: تقویم آموزشی نیم سال تحصیلی سال 1400-1399 این دانشگاه از 15 تا 18 شهریور ماه و متاخرین از 19 تا 20 شهریورماه انجام خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۶    
ایسنا/خوزستان بر اساس اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز، انتخاب واحد دانشجویان بر اساس ورودی، از 17 شهریور آغاز و تا 22 شهریورر ادامه دارد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۲۰    
براساس اعلام دانشگاه سوره انتخاب واحد دانشجویان در نیمسال اول سال تحصیلی 1399-1400 از 22 شهریور آغاز می شود و تا 27 شهریور ادامه خواهد داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
براساس مصوبه جدید معاون آموزشی وزارت بهداشت، انتخاب واحد دانشجویان علوم پزشکی کشور برای نیم سال دوم از 10 شهریورماه آغاز می شود.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور مهلت ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه پیام نور را از 16لغایت 23 تیرماه سال جاری عنوان کرد و افزود: شیوه نامه ترم تابستان دانشگاه پیام نور با نگاه مثبت به شرایط فارغ التحصیلی دانشجویان برای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد تدوین شده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دستورالعمل نحوه برگزاری ترم تابستان سال تحصیلی 99-98 برای دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد اعلام شد. به گزارش ایسنا ، طبق این دستورالعمل ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۲۰:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در دستوالعمل جدید فعالیت های آموزشی این دانشگاه ضمن اشاره به شیوع ویروس کرونا و ضرورت هماهنگی کامل با ستاد استانی مقابله با کرونا و اهتمام بیش از پیش جهت تداوم برنامه های آموزشی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۶    
زمان ارزشیابی اساتید و ثبت نام مقدماتی پیش انتخاب واحد دانشجویان کارشناسی دانشگاه دامغان تا پایان خردادماه 99 تمدید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- فرایند ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه پیام نور با احتساب یک سوم شهریه به پایان می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۰۷:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دانشگاه پیام نور، دسترسی پردازش ثبت نام اصلی در سیستم گلستان برای آن دسته از دانشجویان این دانشگاه که تاکنون نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 99-98اقدام نکرده اند، تا آخر وقت امروز جمعه 5 اردیبهشت ماه فعال خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: آن دسته از دانشجویان دانشگاه پیام نور که تاکنون نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم 99-98اقدام نکرده اند، مجددا دسترسی پردازش ثبت نام اصلی آنها در سیستم گلستان آغاز و تا تاریخ 5 اردیبهشت ماه فعال خواهد بود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۵:۳۰    
برگزاری تمام کلاس های غیرحضوری دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان در جلسه هماهنگی مسئولان از 16 فروردین جاری مطابق زمان بندی انتخاب واحد دانشجویان مورد تأکید قرار گرفت.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۶:۵۸    
رشته های مقاطع تحصیلی (کاردانی ناپیوسته، کاردانی پیوسته، کارشناسی پیوسته، مقطع دکتری) و دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند، سیستم اطلاع رسانی و ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۱    
مهلت ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه پیام نور تا 15 فروردین 99 در سامانه گلستان تمدید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه پیام نور اعلام کرد: مهلت ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه پیام نور تا 15 اسفند 98 در سامانه گلستان تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور در پیامی توئیتری از تمدید زمان ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۶:۰۷    
معاون آموزشی دانشگاه ارومیه گفت: مشکلات دانشجویان در زمان انتخاب واحد به ما گزارش داده می شود و ما درحال رصد انتخاب واحد هستیم. اگر مشکلی پیش بیاید، پیگری می کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۸:۲۶    
انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه برای نیمسال دوم تحصیلی 99-98 از 14 بهمن ماه آغاز خواهد شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
انتخاب واحد ترم بهمن ماه دانشجویان حوزه علوم اسلامی دانشگاه الزهراء (س) از 13بهمن ماه آغاز شده و تا 16 بهمن ماه ادامه دارد. به گزارش خبرنگار مهر، تاریخ انتخاب واحد حوزه دانشجویی الزهراء (س) اعلام شد. ...