جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۰:۱۹Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب موتلفه اسلامی»

خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدحسین شفیعی ها، عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: رئیس جمهور قبلی به دلیل تفکر غرب گرایی از چین و روسیه درخواست واکسن نکرد اما رئیسی با تماس با روسای جمهور چین و روسیه موجب شد تا واردات واکسن بیشتر شود.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۱    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: تأمین کالاهای اساسی، واکسن و بازگشایی بنگاه های تعطیل شده اقتصادی نشانگر انسجام در تیم اقتصادی دولت است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا: یک عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: رئیس جمهور قبلی به دلیل تفکر غرب گرایی از چین و روسیه درخواست واکسن نکرد اما رئیسی با تماس با روسای جمهور چین و روسیه موجب شد تا واردات واکسن بیشتر شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۱    
ایسنا/خراسان رضوی دبیر حزب موتلفه اسلامی در خراسان رضوی با تاکید بر اینکه این استان همواره نیاز به استاندار با اختیارات ویژه داشته است، گفت: خراسان رضوی استانی ملی و جهانی است. بنابراین اگر استاندار خراسان رضوی از اختیارات کافی برخوردار نباشد، امکان توسعه استان را نخواهد داشت ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: اگر اصلاح طلبان واقعا دلشان برای دموکراسی در افغانستان می سوزد، یک تیپ از اصلاح طلبان تشکیل دهند و بروند در پنجشیر بجنگند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۰    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ایران در رابطه با افغانستان بر اساس منافع و مصالح مردم افغانستان و امنیت منطقه ای عمل می کند و تحت تاثیر رفتارهای احساسی و فاقد دور اندیشی نیست.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به بیانیه خاتمی در مورد دفاع از مقاومت در پنچشیر تصریح کرد: واقعیت تحولات افغانستان را آن طور که هست باید دید نه آن طور که مایلیم. ضمن اینکه نباید با بدفهمی در سیاهچاله توطئه و دسیسه آمریکایی ها و غربی ها سقوط کنیم. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان این که مردم انتظار رفع مشکلات اقتصادی، تحقق عدالت اجتماعی و فسادستیزی از سوی دولت دارند، گفت: دولت برای تحقق وعده های خود روزشمار تعیین کند. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: دولت نباید اجازه دهد برخی رسانه ها التهابات مردم را تشدید کنند؛ زیرا وضعیت زندگی بسیار دشوار بوده و کارد به استخوان مردم رسیده است؛ دولت نباید اجازه دهد برخی نمک به زخم مردم بپاشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تأکید بر اینکه افغانستان متعلق به همه افغانستانی هاست، گفت: آمریکا از افغانستان گریخت، زیرا حضور آمریکایی ها سبب زیان بیشتر برای آن ها می شد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حزب موتلفه اسلامی خراسان رضوی درگذشت حاج محمد خجسته را خدمت مقام معظم رهبری و خانواده خجسته تسلیت گفتند. حزب موتلفه اسلامی خراسان رضوی درگذشت حاج محمد خجسته را خدمت مقام معظم رهبری و خانواده خجسته تسلیت گفتند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: مسئولان دولت سیزدهم که بحمدالله انقلابی و متعهد هستند باید بدانند توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب توسط مقام معظم رهبری اعلام شد می تواند برای کشور در تمامی حوزه ها و زمینه ها سازنده باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مردم می دانند که دولت نیاز به استقرار کامل دارد تا برنامه هایش در جهت رفاه مردم و حل مشکلات به نتایج دلخواه برسد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی طی پیامی رحلت فقیه مجاهد، حضرت آیت الله العظمی سید محمد سعید حکیم(ره) را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- دبیر حزب موتلفه اسلامی استان قزوین گفت: رهنمودهای مقام معظم رهبری باید نقشه راه دولت سیزدهم باشد و در کنار عقلانیت به عدالت اجتماعی حساسیت ویژه داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۵    
ایسنا/خراسان رضوی دبیر حزب موتلفه اسلامی در خراسان رضوی گفت: اصولگرایان اثبات کرده اند که حتی اگر دولت از جناح خودشان هم باشد، در صورت مشاهده قصور و کم کاری، با دولت مماشات نخواهند کرد و در دولت سیزدهم نیز مجلس با دقت مراقبت های خود را انجام خواهد داد و ضمن هم افزایی و کمک به دولت برای موفقیت ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:دولت سیزدهم به دنبال تغییر رویکرد جدی در همه حوزه هاست و اولویت هایی که مورد تأکید قرار گرفته است همان گونه که آیت الله رئیسی اشاره داشتند در درجه اول مهار و کنترل بیماری کرونا در کشور و مصون سازی جامعه در برابر این بیماری ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۲۹    
مشهد-ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: عمل به وعده ها به ویژه وعده های تحقق نیافته دولت پیشین، اعتماد آسیب دیده مردم به دولت و امید آنان به دولتمردان و مسوولان را ترمیم می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ظرفیت شناسی جریان انقلابی کشور در شکل گیری دولت جدید باعث می شود جریان نفوذ حذف و یا حداقل قابل کنترل شود و از این پس مردم می توانند طعم شیرین خدمات دولت را حس کنند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تأکید کرد دریافت تعهدنامه از وزرا باعث پای بندی آنان به وعده هایشان می شود تا مانند دیگر وزرا یا دولت های گذشته دچار فراموشی نشوند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت: مسئولان باید لیست اموال و دارایی های خود را به قوه قضائیه معرفی کنند و هیچ کس هم از این قاعده مستثنی نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۸:۲۰    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: آنچه امروز کمک کننده است امیدوار کردن مردم نسبت به آینده کشور است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۸:۵۰    
حمیدرضا ترقی، عضو حزب موتلفه اسلامی در موضوع رای اعتماد حداکثری مجلس به کابینه سیزدهم گفت: اغلب وزرا توانسته اند مجلس را نسبت به صلاحیت خود قانع کنند و مجلس نسبت به توانمندی کابینه برای ایجاد تحول و دگرگونی در ساختار اجرایی کشور، اشراف پیدا کرده است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۱۶    
حزب موتلفه اسلامی با تسلیت درگذشت این فقیه بی ریا ونوآور،عموم پژوهشگران و برنامه نویسان کشور را به میراث گرانبهای این اسلام شناس ،بعنوان مبانی نظری جامعه پردازی و دولت سازی اسلامی توجه ویژه بنمایند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی از نمایندگان مجلس خواست با بررسی دقیق و آگاهانه وزیران پیشنهادی، رییسی جمهوری را با رای بالای خود یاری دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۸:۱۷    
رشت - ایرنا - عضو حزب موتلفه اسلامی گیلان با بیان اینکه کشور در شرایط حساسی قرار دارد گفت: با رای اعتماد مجلس به کابینه دولت سیزدهم، کشور از بن بست سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی خارج شده و از این وضعیت موجود نجات می یابد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران(پانا) - معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی تأکید کرد ارتباط و تعامل مجلس کنونی با دولت رئیسی براساس منطق بیانیه گام دوم انقلاب خواهد بود. محمدکاظم انبارلویی در گفت وگو با پانا کابینه پیشنهادی سیدابراهیم رئیسی به مجلس شورای اسلامی را ترکیب خوبی دانست و با تأکید بر اینکه میان وزرای پیشنهادی همدلی ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۷:۱۶    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت : آیت الله رئیسی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب با جدیت اهتمام ویژه دارد برای همین نسبت به معرفی کابینه خود پای جوانان و افراد تازه نفس را باز کرد لذا همه گروه ها، جناح ها، احزاب و تشکل ها باید دولت آقای رئیسی را یاری کنند.
برترین ها / هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۲۲:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
برترین ها: نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از سهل انگاری مسئولین در مهار موج پنجم کرونا انتقاد کرد. سیدمصطفی میرسلیم در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: پنجمین موج ⁧کرونا⁩ توانست در اثر سهل انگاری و شاید بی انگیزگی برخی از مسئولان ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۸:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اکثریت وزرا از مجلس رای اعتماد می گیرند و شاید یکی دو نفر نتوانند حد نصاب رای را به دست آورند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و دبیر این حزب در استان کرمان گفت: اعضای کابینه پیشنهادی دولت بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی انتخاب شده اند که امیدواریم در آینده بتوانند شرایطی را فراهم کنند تا وضعیت بازار، تورم و مسائل معیشتی مردم را بهبود ببخشند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۷:۰۶    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت : به عقیده بنده جوان بودن کابینه یک امتیاز است چراکه مدیریت نشسته، خسته و بی انگیزه دولت گذشته نشان که کارها به این صورت پیش نمی رود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۶    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: جوان بودن کابینه یک امتیاز است چراکه مدیریت نشسته، خسته و بی انگیزه دولت گذشته نشان که کار ها به این صورت پیش نمی رود بلکه کار را باید به مدیریت های جوان سپرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۰    
قزوین- ایرنا- دبیر حزب موتلفه اسلامی استان قزوبن گفت: وزرایی که از سوی رئیس جمهوری به مجلس معرفی شده اند، نوید بخش تحول در مدیریت کلان کشور هستند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
شفقنا- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: نمایندگان مجلس ضمن رعایت حقوق حقه نمایندگی ملت، تا آنجا که ممکن باشد با رای بالا به وزرای پیشنهادی، رییس جمهور را یاری دهند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: اجرای توصیه های مقام عظمای ولایت برای همه مسئولان نظام و مردم لازم الاجراست و رعایت نکردن توصیه و دستوالعمل های ستاد ملی کرونا در تضاد با توصیه های اخیر رهبری و علما است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۶   + ۳۷ سایت دیگر  
سیدمصطفی میرسلیم ریییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای چند سوال کلیدی و مهم درباره تشکیل بهتر دولت قوی و مردمی از رییس جمهور پرسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۷:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
حمیدرضا ترقی از اعضای حزب موتلفه اسلامی بر این باور است که نظام تا حدود زیادی تکلیف برجام را مشخص کرده است بنابراین به نظر می رسد پرونده برجام باید از وزارت خارجه به شورای عالی امنیت ملی منتقل شود.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۸    
عضو هیات موسس حزب موتلفه اسلامی گفت: آنچه که مهم است هماهنگی تیم اقتصادی است درواقع ما به یک نوع هماهنگی نیاز داریم که حتی در مسئله سیاست خارجی با تیم اقتصادی هماهنگی داشته باشد یا حتی با بخش های دیگر ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: معتقدم که دولت سیزدهم در بین این چهار دهه در کشورما بسیار کم نظیر است و می تواند اختلافات داخلی را به طرز چشمگیری کاهش دهد و نقش مهمی در ایجاد انسجام ملی ایفا کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: رئیس جمهور اگر می خواهد کابینه موفقی داشته باشد، باید به همان شعاری که داده است عمل کند، یعنی تخصص و تعهد را در نظر بگیرد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه دولت آینده، دولت اعتمادساز و امید آفرین است، مطرح کرد: مبارزه با فساد، فقر، تبعیض و اجرای عدالت در تمام شئون زندگی افراد جامعه خواسته و مطالبه عمومی مردم است و مردم از دولت جدید ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی تأکید کرد بیش از 100 حزب در ایران نه دارای شورای مرکزی هستند و نه جلسه یا کنگره ای را برگزار می کنند. محمدکاظم انبارلویی در گفت وگو با پانا حزب را از ستون های اصلی و مهم دموکراسی دانست و با تأکید بر اینکه تربیت کادر مدیریتی برای اداره کشور جزو وظایف ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۷:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ضعف مدیریتی و بینش نادرست اقتصادی، اشرافیت فشل و غربگرای دولت مدعی اصلاحات و خاصه شخص روحانی در دو دوره گذشته سبب شد تا علیرغم در اختیار داشتن امکانات و بودجه وسیع کشور، به امید غرب بنشینند و کاری انجام ندهند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: برخی نمی خواهند بزرگترین دستاورد دولت دوازدهم را بپذیرند و آن را برای دولت سیزدهم به عنوان یک ذخیره عبرت آموز به کار برند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: رییسی تا الان با تدبیر عمل کرده و خود را به یک مجموعه وابسته نکرده و از بقیه هم جدا نکرده است و می گوید من رئیس جمهور همه هستم. وظیفه ما همراهی و کمک به اوست. همه مردم باید کمک کند حتی اصلاح طلبان هم باید کمک کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: شورای شهر ششم باید به صورت مستقل در خصوص شهردار آینده تهران تصمیم گیری کند و لازمه انتخاب مستقل، ملاک قرار گرفتن شاخص ها است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: رییسی تا الان با تدبیر عمل کرده و خود را به یک مجموعه وابسته نکرده و از بقیه هم جدا نکرده است و می گوید من رئیس جمهور همه هستم. وظیفه ما همراهی و کمک به اوست. همه مردم باید کمک کند حتی اصلاح طلبان هم باید کمک کنند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: می توانیم به ظرفیت هایی چون قراردادهای اقتصادی با چین، روسیه و توافقات با دیگر قدرت های اقتصادی امیدوار باشیم. آنها در دوران تحریم به ما کمک کردند. ...