سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۱:۰۷Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب موتلفه اسلامی»

هفته نامه شما   ۳۱ دقیقه پیش    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در رابطه با انتخابات میان دوره ای مجلس و رسالت نماینده منتخب برای کاهش فشارهای اقتصادی بر مردم گفت: باید در انتخابات میان دوره ای مجلس افرادی باسابقه نمایندگی ورود داشته باشند؛ زیراکسانی که سابقه نمایندگی ندارد و یا در حوزه انتخاباتی خود ورود نداشته باشند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: پنج نفر از حزب موتلفه شامل بنده و آقایان میرسلیم، نیکنام، انواری و ترقی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 نامزد خواهیم شد و قطعاً نامزد حزب یکی از این پنج نفر خواهد بود.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۶    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: سیاست فشار حداکثری دشمن تا الان شکست خورده و یقینا بعد از این هم شکست خواهد خورد و ایران اسلامی با قدرت و با عزت هر چه بیشتر مسیر پیشرفت و خودکفایی را ادامه خواهد داد لذا تنها راه شکست دادن دشمن فقط خودباوری، اتکا به توان داخلی و رونق تولید است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: به طور طبیعی کل احزاب روی هم ظرفیت و سرمایه اجتماعی خود را مورد استفاده قرار می دهند. اینکه به طور مستقل بیایند در جامعه بهره ای ندارد و بیشتر وزن برای احزاب و لیست ها تعیین می شود. اگر رییسی نیامد ما پیشنهادات خود را به شورای ائتلاف ارائه می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: تلاش هایی در جهت ایجاد ائتلاف در بین اصولگرایان در حال انجام است تا دو شورای ائتلاف و وحدت با یکدیگر یکی شوند. این مذاکرات همچنان ادامه دارد، اگر این وحدت رخ ندهد، احتمال عدم موفقیت بسیار بالاست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۰:۲۷    
باشگاه خبرنگاران جوان : اسدالله بادامچیان، دبیر کل حزب موتلفه اسلامی درگفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: موتلفه در حال حاضر 5 نامزد را معرفی کرده که یک نفر از آنها برای حزب نامزد نهایی خواهد شد. در شورای وحدت هم به همین شکل خواهد بود ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون بین الملل حزب موتلفه اسلامی گفت: قرن آینده، قرن برتری شرق به غرب و تغییر ساختار قدرت است و همکاری بین دو تمدن کهن ایران و چین می تواند موازنه موجود در قدرت فعلی جهان را تغییر دهد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: پیوند با روحانیت در سراسر کشور ثمرات خوبی در گام دوم انقلاب برای ما به همراه خواهد داشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۳   + ۴۰ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: مشارکت مردم در انتخابات با دو مانع بزرگ روبرو است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر حزب موتلفه اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای انقلاب در این استان همه در کنار هم قرار دارند، هر چند که ممکن است هر کدام در یک حزب یا جریان سیاسی جدا از هم سازماندهی شده باشند اما همه یک هدف را دنبال کرده و ضدانقلاب تصور نکند بین این نیروها اختلافی وجود دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی حزب موتلفه اسلامی گفت: در هر دو شورا حضور داریم که بتوانیم زمینه وحدت این دو نهاد را فراهم کنیم و در حال بکارگیری همه تلاش و توان خود هستیم که این دو مجموعه با یکدیگر هم افزایی داشته و ادغام شوند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: انتخابات پیش رو صحنه رقابت جریان های بدون شناسنامه با جریانات و تشکلهای شناسه دار و همچنین صحنه فعالیت سهم خواهان و منفعت طلبان در برابر طرفداران منافع و مصالح ملی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو حزب موتلفه اسلامی عنوان کرد: برخی از اصولگرایان لاریحانی را قبول دارند و او قطعا در این طیف حمایت دارد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۰    
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان زنجان گفت: تبلیغات رنگارنگ به منزله اصلح بودن فرد نیست همانگونه که شعارهای آزادی بیان و ایجاد عدالت فریبی بیش نبوده است.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۰    
به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت حمیدرضا ترقی عضو حزب موتلفه اسلامی در مصاحبه با خبرآنلاین گفت: تا روز ثبت نام منتظر اعلام نظر آقای رئیسی می مانیم البته رایزنی های متعددی در جریان است. به هر حال تا روز ثبت نام تکلیف مشخص خواهد شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مگر آیت الله جنتی را رهبری در شورای نگهبان نگذاشته اند؛ آقا باید به جای آیت الله جنتی یک جوان 20 ساله را تعیین می کردند اینکه نمی شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تأکید بر اینکه هیچ کشوری در دنیا چنین آزادی را برای لشکر جنگ نرم دشمن فراهم نمی کند که اینگونه ملت را تحت تأثیر و هجمه قرار دهند، گفت: تأکید رهبر فرزانه انقلاب بر وجود شبکه ملی اطلاعات به دلیل مصون ماندن از تأثیرات استعمار مجازی است.
تیک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
برخی رسانه ها امروز از قول سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان اعلام کردند که آیت الله موحدی کرمانی نامه ای به مهمترین کاندیدا های احتمالی جریان اصولگرایی ارسال کرده و از آنان خواستار ارائه برنامه های خود شده است. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
برخی رسانه ها امروز از قول سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان اعلام کردند که آیت الله موحدی کرمانی نامه ای به مهمترین کاندیدا های احتمالی جریان اصولگرایی ارسال کرده و از آنان خواستار ارائه برنامه های خود شده است. ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۰۵    
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با صدور پیامی، درگذشت سردار محمد کرمی راد را تسلیت گفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۲۷    
ایسنا : حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درخصوص انتخابات ریاست جمهوری گفت: سیاست ما تبعیت از اجماع کلی در تهران است و اولویت همه تشکل های ما این است که آیت الله رئیسی این مسوولیت را بپذیرند و وارد صحنه شوند ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تأکید کرد اگر آیت الله رئیسی برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام آمادگی کند رویکرد شورای وحدت اصولگرایان به سمت او حرکت خواهد کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
سردار محمد کرمی راد فرمانده سابق لشگر 11 امیرالمومنین (ع) ایلام و دبیر حزب موتلفه اسلامی بامداد امروز بر اثر سانحه رانندگی در مسیر صحنه به بیستون در استان کرمانشاه درگذشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سردار محمد کرمی راد فرمانده سابق لشگر 11 امیرالمومنین (ع) ایلام و دبیر حزب موتلفه اسلامی بامداد امروز بر اثر سانحه رانندگی در مسیر صحنه به بیستون در استان کرمانشاه درگذشت.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جهان نیوز ، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در مصاحبه با خبرآنلاین گفت: متاسفانه اصلاح طلبان همیشه علیه شورای نگهبان موضع گرفتند و هر چند نفر از آنها را هم که تایید کند باز هم این اظهارات را علیه شورای نگهبان خواهند گفت ...
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
سردار محمد کرمی راد نماینده اسبق مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان بامداد پنجشنبه بر اثر سانحه رانندگی در مسیر صحنه به بیستون در استان کرمانشاه جان خود را از دست داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۶   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سردار محمد کرمی راد نماینده اسبق مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان بامداد پنجشنبه بر اثر سانحه رانندگی در مسیر صحنه به بیستون در استان کرمانشاه جان خود را از دست داد. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درخصوص انتخابات ریاست جمهوری گفت: سیاست ما تبعیت از اجماع کلی در تهران است و اولویت همه تشکل های ما این است که آیت الله رئیسی این مسئولیت را بپذیرند و وارد صحنه شوند. ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سید مصطفی میرسلیم نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت وگویی به تحلیل تفاهم نامه 25 ساله ایران و چین پرداخت. متن تلخیص شده این گفت وگو را پیش رو دارید: نگاه شما نسبت به این قرارداد چیست و آیا با آن موافقید یا مخالف؟ ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات موسس حزب موتلفه اسلامی گفت: نباید جهت گیری ها به صورتی باشد که فشار بر روی مالیات دهنده، تولید و مردم باشد این مساله به طور طبیعی تورم ایجاد می کند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۵    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: رونق و حمایت از تولید منجر به پویایی چرخ اقتصاد، اشتغالزایی، امیدآفرینی، عدم وابستگی به بیگانگان، بی اثر شدن بیشتر تحریم های ناجوانمردانه، ارتقای بخش خصوصی و افزایش سرمایه گذاری و بهبود معیشت مردم شده و در نهایت حمایت از تولید منجر به خودکفایی می شود.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۵    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: نتانیاهو همچنان شانس اول نخست وزیری است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۷:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی می گوید: ملت به نیروهای مسلح اعم از سپاه و ارتش احترام کامل دارند ولی برای ریاست قوه مجریه تاکنون به نظامی رای نداده اند چراکه می ترسند کشور دچار مشکلات امنیتی یا پادگانی شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سیزدهمین دورۀ انتخابات ریاست جمهوری ایران 74 روز دیگر برگزار می شود. احتمال پیروزی یک کاندیدای نظامی در این انتخابات، بیش از دوره های قبل است. در بین کاندیداهای احتمالی، سعید محمد تا اسفند ماه سال قبل عضو سپاه پاسداران بود و ظاهرا عزمش را جزم کرده است که رئیس جمهور بعدی ایران باشد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۵۸   + ۳۸ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: همه پرسی مردمی نتیجه ای منفی برای دولت خواهد داشت؛ بهتر است دولت در این چند ماه پایانی به کوشش برای حل مشکلات مردم اقدام کند که مشکل مرغ و تخم مرغ پدید نیاید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
حزب موتلفه اسلامی طی بیانیه ای دفاتر خود در سراسر کشور را مکلف به شناسایی راهکارهای تحقق شعار سال کرده و تاکید کرد: پیروزی ملت در گرو انتخاب خوب است.
ورود سپاهیان به مسائل سیاسی فرآیندی دارد که باید طی شود و اگر طی نشود، در واقع همان دخالت عناصر سپاه در مسائل سیاسی تلقی می شود که در اساسنامه سپاه هم تشخیص آن برعهده نماینده ولی فقیه در این نهاد نظامی گذاشته شده تا از وقوع این موارد جلوگیری کند.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حسن لاسجردی کارشناس مسائل غرب آسیا با گریزی به اعتراضات اخیر لبنان گفت: نیروهای معترض به دولت دیاب به دلایل مختلف به دولت اعتراض کردند و دولت کار خود را کنار گذاشت اما معترضین به دولت مستقر که حریری را به عنوان نماینده یا نخست وزیر انتخاب کردند هنوز موفق به تشکیل دولت نشدند. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه مشارکت گسترده مردم در انتخابات به نفع نظام و انقلاب تمام خواهد شد، تاکید کرد روی گردانی از صندوق رأی هیچوقت به نفع مردم نیست. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۷    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: پایبندی آنها به قراردادهایشان معمولا پایبندی قابل توجهی است که قابل مقایسه با عدم پایبندی غربی ها در این نوع توافقات نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: نام گذاری سال 1400 توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و اختصاص شعار چند سال اخیر به مبحث تولید، بیانگر این حقیقت است که نباید فقط این شعار در بنرها و سربرگ ها نوشته شود، بلکه باید در باورها بیاید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۹:۳۷    
ایسنا/کرمان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی و کمک به توسعه و اشتغال کشور در گرو اقدام جدی و انقلابی همه مسئولان کشور، اجرای توصیه های مقام معظم رهبری در قالب یک حرکت جهادی و استفاده از تمامی ظرفیت های موجود کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: شرط اجرای مطالبات رهبر معظم انقلاب، حاکمیت مدیریت با تدبیر، ضد فساد بر کشور و اجرای برنامه جامع اقتصادی است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۹:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی می گوید اعلام برخی اسامی درباره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری 1400 از جانب جبهه پایداری یا حزب موتلفه به معنی منتفی شدن روند وحدت نیست. حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی می گوید که این کار ناقض روند وحدت نیست. ...
برترین ها / آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۹:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت:سال1400 سالی است که همه بحث ها درباره حل مشکلات مردم است. اسدالله بادامچیان با بیان اینکه سال1400سال استفاده ملت از تجربیاتش است، اظهار کرد: امسال، سال رقابت های اصولی تر است زیرا هرکس می خواهد بگوید که بیانیه گام دوم انقلاب را چگونه اجرایی می کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بر برنامه محوری احزاب در انتخابات 1400 تاکید کرد و گفت: کاندیداها هم باید از تخریب یکدیگر بپرهیزند و برای اثبات توانمندی های خود تلاش کنند.
جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ روزنامه اعتماد نوشت: اختلافات اصولگرایان جدی است.کاندیداهای متعددی هم از این جریان آماده اند تا در 1400 برای انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کنند و از هم اکنون نیز رقابت را آغاز کرده اند ...