جمعه ۱۷ مردادساعت ۱۴:۳۰Aug 2020 7

جدیدترین‌های «حوزه علمیه خواهران»

 
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیر حوزه علمیه خواهران استان تهران با تاکید بر اینکه اگر اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار بگیرد بسیاری از مشکلات حل می شود، گفت: تولید داخلی باید پیگیری شود و این در گرو دست کشیدن از کشورهای بیگانه مخصوصاً آمریکا و اروپاست. تاریخ انتشار: 22:01 - 14 مرداد 1399 ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۸:۱۱    
حوزه/ استاد حوزه علمیه آذربایجان غربی گفت: نباید اجازه دهیم غدیر به فراموشی سپرده شود و تمام مشکلات بعد از رسول خدا در عالم اسلام، از فراموشی غدیر به وجود آمد، و کربلا نیز محصول همین فراموشی است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۳۲    
مبلغ پرتغالی زبان حوزه علمیه خواهران با انتقاد از اینکه بخش عظیمی از سال های طلبگی صرف مطالعه ادبیات عرب و مقدمات می شود، بیان کرد: طلاب به محض ورود به حوزه، در چارچوب های تعریف شده گیر می افتند و از هدف اصلی، که ساختن خود و جامعه سازی است، بازمی مانند ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۷:۴۲    
حوزه/ جشنواره هنری زنان انقلاب با هدف تقویت روحیه پژوهشگری و گسترش توان قلم افزایی بانوان طلبه از سوی مدرسه علمیه فاطمه معصومه(س) اهواز برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از طلاب حوزه علمیه خواهران هرمزگان به صورت جهادی کار تغسیل و تدفین اموات کرونایی را انجام می دهند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۹:۴۵    
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان از برگزاری مسابقه کتابخوانی غدیر با شرکت 300 بانوی طلبه خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۴    
حوزه/ طلاب حوزه علمیه خواهران استان قزوین با مشارکت در رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه و طرح اطعام غدیر به کمک نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا شتافتند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۳    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران آذربایجان غربی با بیان این که نظر و رای مردم تاثیری در ولایت ندارد و این که افرادی بیان کنند که مبنای ولایت خواست امت است، این فکر انحرافی و اشتباه است ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیر حوزه علمیه خواهران استان تهران رفع مشکلات ازدواج جوانان را مستلزم عزم عمومی همه ارگان ها دانست و بر ترویج بیش از پیش ارزش های سبک زندگی اسلامی برای ترغیب جوانان به ازدواج آسان تاکید کرد. تاریخ انتشار: 10:50 - 12 مرداد 1399 - کد خبر: 642940
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۱۵    
حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران خوزستان، از اجرای پویش نذر قربانی در مدارس علمیه خواهران خوزستان خبرداد و گفت: تا کنون بیش از 70 رأس گوسفند از سوی مدارس علمیه خواهران خوزستان ذبح و گوشت آن میان نیازمندان توزیع شده است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فلاحی نیا بر ضرورت همکاری نهادهای فرهنگی تبلیغی برای ارتقای فرهنگ و معنویت در جامعه تأکید کرد و گفت: حوزه علمیه الشتر آماده ارائه طرح های تبلیغی فرهنگی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان از انعقاد تفاهم نامه با مدیریت حوزه علمیه خواهران خبر داد.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام جهانگیری مدیر حوزه علمیه خواهران هرمزگان گفت:باید در هر امری از امور دینی و اجتماعی تابع ولی فقیه زمان باشیم چرا که او قطعاً مصلحت را بیشتر از ما میدانند و می شناسند بنابراین نباید نه یک قدم جلو بیفتیم ونه یه قدم عقب و قول معروف نباید کاسه داغ تر از آش شد .
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۰۵    
ابوالحسنی، گفت: مسابقه غدیر در حوزه علمیه خواهران الیگودرز با هدف آشناسازی کودکان با سبک زندگی علوی برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر از مواضع شفاف و انقلابی و روحیه مطالبه گری نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی تقدیر کرد و گفت: اولین دغدغه نمایندگان بوشهر در مجلس رفع مشکل اشتغال جوانان باشد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه خواهران کرمان باور معاد را مانعی در گسترش فساد در جامعه خواند گفت: انسان هایی که به زندگی پس از مرگ اعتقاد دارند، به سمت فساد و فتنه انگیزی نخواهند رفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: استان بوشهر با این همه منابع رو زمینی و زیر زمینی نباید مشکل اشتغال داشته باشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان تصریح کرد: مسأله ولایت و امامت و تبعیت از ولی فقیه در امتداد تبعیت از ولایت ائمه معصومین(ع) یکی از مهمترین مسائل امروز کشور است
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۰:۵۳    
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قم گفت: ارتباط مدارس علمیه خواهران با مراجع ، موجب افزایش اثرگذاری علمی، اخلاقی و تربیتی در میان خواهران طلبه خواهد شده و باید این تعامل افزایش یابد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: با توجه به افزایش شمار زنان فوت شده بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در این استان و کمبود نیرو برای تغسیل آنها، 12 طلبه خواهر بوشهری در این زمینه مشارکت کردند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: حوزه علمیه خواهران باید برای ارتقاء توانمندی طلاب، در کنار آموزش رسمی، زمینه رشد فکری و اجتماعی آن ها را فراهم کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۶    
حوزه/ حجت الاسلام نجم، از ابراز لطف و محبت و پیام تبریک اساتید، طلاب، مدیران و کادر مدارس حوزه علمیه خواهران و برادران در انتصاب خود تشکر کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ روز هشتم ذی الحجه که به شب می رسد، حجّاج، با نیت حج تمتع، مُحرِم می شوند و از مکه به سمت منا می روند و شب را در آن مکان بیتوته(شب زنده داری) کرده و صبح عرفه به طرف عرفات می روند و در منا تا روز عید قربان توقف می کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/معاون آموزش حوزه علمیه خواهران یزد گفت: 38 استاد متقاضی تدریس در سطوح دو(کارشناسی) و سه(کارشناسی ارشد) حوزه علمیه خواهران یزد ارزیابی علمی و مهارتی شدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد، در پیامی ارتحال امام جمعه موقت یزد را تسلیت گفت.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۲۰:۲۰    
به گزارش صدای ایران از روابط عمومی جمعیت ، در این دیدار که با حضور دکتر محمدرضا مسجدی دبیر کل جمعیت و حجت الاسلام والمسلمین کبیریان مدیر حوزه های علمیه خواهران استان تهران و حجت الاسلام والمسلمین رباطیان مدیر واحد ارتباط با حوزه های علمیه و سایر مدیران جمعیت برگزار شد ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/استاد حوزه علمیه خواهران یزد گفت: وصیت امام محمد باقر(علیه السلام) مبنی بر برپایی مراسم سوگواری در منا به مدت ده سال را باعث جان گرفتن جریان اصیل اسلامی در آن شرایط شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۹:۰۳    
حوزه/ وصیت نامه امام باقر(ع) یک مبارزه سیاسی با مستکبرین بود و حضرت با این وصیت می خواستند در اذهان حجاج ایجاد سوال کنند که امام کیست؟ و چرا باید دور امام جمع شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سپهوند بر ضرورت راه اندازی سطح سه در حوزه علمیه خواهران ازنا تاکید کرد و گفت: این امر لازمه ادامه تحصیل و پرداختن به تبلیغ در شهرستان است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۷    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران استان قزوین گفت: امام باقر(ع) با استفاده از روش تقیه و پرهیز از برخورد با حکومت، به تربیت شاگردان و انسان های فرهنگی پرداخت و دانشگاه شیعی را بنا نهاد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد گفت: ماه ذی الحجه بهترین فرصت برای بندگی، ولایت پذیری و بهره مندی از مناسبت های ویژه این ایام است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان از اجرای طرح مشارکت در ضیافت علوی خبر داد .
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرسابق حوزه علمیه خواهران مازنداران از فعالیت 200 طلبه خواهر به عنوان مبلغ طرح امین و یک هزار طلبه دیگر به عنوان امام جماعت در سطح مدارس آموزش و پرورش خبر داد. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله شاهچراغی باید بر لزوم تحول و جهش علمی در حوزه علمیه خواهران تاکید کرد و گفت: این امر موجب رضایت همگان باشد. با افتخار در خدمت حوزه خواهران هستم و در هر مشکلی اگر بدانم سخن و یا قلمم رفع مشکل کند، دریغ نمی کنم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون حوزه علمیه خواهران گیلان با بیان اینکه هزینه سمینارهای بی بازده صرف ازدواج یک زوج جوان شود، باید چنین فرهنگ هایی را در جامعه ترویج دهیم، گفت: برای اینکه جامعه سالم داشته باشیم باید مقدمات ازدواج سالم و آسان را فراهم کنیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
انتخاب: نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج بابیان اینکه مسیر حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی است گفت: این کار الزاماتی دارد که مقدمه اش جامعه سازی است و جامعه را خانواده می سازد. ...
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۸    
معاون امور حوزه های علمیه خواهران کشور با بیان اینکه طلاب خواهر باید در تمامی مراحل زندگی همراه با امام زمان(عج) خود باشند، گفت: طلاب با این شاخصه می توانند جایگاه و مقام خود را در زندگی پیدا کنند.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
خانم آخوندی با بیان اینکه مباحث زن و خانواده جزو اولویت های چشم انداز جامعه الزهرا علیهاالسلام در افق 1410 است، گفت: ظرفیت حوزه علمیه خواهران در عرصه زن و خانواده باید مورد توجه قرار گیرد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مرکز نشر هاجر در قم با همکاری مؤسسه تمهید، کتاب روش فرهنگ سازی پاکدامنی در قرآن اثر حجت الاسلام عبدالکریم بهجت پور، عضو شورایعالی آموزش و پرورش کشور و مدیر حوزه علمیه خواهران را منتشر کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۱    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران یزد در نشستی با مؤسس مدرسه علمیه حضرت زینب(س) یزد، به بررسی مسائل و مشکلات این مدرسه علمیه پرداخت.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جدید حوزه علمیه خواهران مازندران گفت: حوزه علمیه خواهران باید در فرآیند فرهنگ، به مرجعیت رسیده و مرجع اجتماعی در جامعه به خصوص برای بانوان باشد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۳:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: جشن ازدواج 46 زوج طلبه این استان با عنوان همسفر تا بهشت به صورت مجازی برگزار شد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام نجم گفت: نقش حوزه علمیه خواهران در عرصه فرهنگ سازی کم نظیر است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- معاون امور حوزه های علمیه خواهران گفت: مدارس علمیه خواهران باید نقش اصلی را در تمدن سازی نظام اسلامی به عهده گیرند. به گزارش شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد واحدی در آیین تکریم و معارفه مدیر حوزه علمیه خواهران استان سمنان در سالن جلسات مدیریت حوزه علمیه خواهران این استان بیان کرد ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۵:۳۰    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین رستمیان، با صدور پیامی انتصاب مدیر جدید حوزه علمیه خواهران استان سمنان را تبریک گفت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۸    
حوزه/ دانش آموخته مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآن نرجس خاتون(س) شاهین شهر از پایان نامه خود با عنوان صنعت تضاد در آیات اقامه و اضاعه نماز در مدیریت حوزه علمیه خواهران اصفهان دفاع کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون ارتباطات و امور حوزه های علمیه خواهران کشور با اشاره به فعالیت 500 مدرسه حوزه علمیه خواهران در کشور گفت: ثبت نام خواهران طلبه برای تحصیل رشد چشمگیری داشت.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: کارشناس فرهنگی و پژوهشگر حوزه علمیه خواهران گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و تأثیرگذاری مطلوب در این باره، نیازمند اجرای طرح های خلاقانه و به روز است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
زمان تعطیلات تابستانی حوزه علمیه خواهران در سراسر کشور اعلام شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین واحدی گفت: استان سمنان یک استان غنی و قوی است و حدود دو هزار دانش آموخته از حوزه خواهران و بیش از 1500طلبه خواهر در حال تحصیل دارد که این جزو ارزش های حوزوی این استان به شمار می رود.