چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۲۳:۵۱Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارگزاران نظام»

برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری انتخاب: سخنگوی حزب اعتمادملی از کاندیداتوری محمدعلی افشانی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 خبر داد. او گفت: نتیجه نهایی بعد از اعلام نامزدهای احزاب دیگر و سایر شخصیت های اصلاحات مشخص خواهد شد ...
برترین ها / وقت صبح   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۸   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سخنگوی حزب اعتماد ملی از کاندیداتوری محمدعلی افشانی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 خبر داد. اسماعیل گرامی مقدم محمدعلی افشانی را به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری 1400 معرفی کرد و گفت: محمدعلی افشانی از سوی برخی از اعضای شورای مرکزی برای نامزد شدن در انتخابات 1400 مطرح شده است. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۰۸    
به گزارش شفقنا، امام علی علیه السلام بر قضات کشور اسلامی مأموران مخفی می گماشت که کارهای آنان را زیر نظر داشته باشند. لذا ابو الأسود دوئلی که از دوستان امام علی علیه السلام بود، در همان روز اوّل قضاوت با گزارش مأموران مخفی، عزل شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - امام جمعه الشتر گفت: کارگزاران نظام جمهوری اسلامی باید خدمتگزاران مردم باشند و همه باید اجازه ندهیم خدشه ای بر پیکره انقلاب وارد شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۶    
مدیرکل بنیاد شهید البرز گفت: کشور ما در عرصه های مختلف خون هایی زیادی را تقدیم انقلاب کرده است و وظیفه امروز کارگزاران نظام و انقلاب در قبال خون شهدا سنگین است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۳    
شهید خبر: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: کشور ما در عرصه های مختلف خون های زیادی تقدیم انقلاب کرده و وظیفه امروز کارگزاران نظام و انقلاب در قبال خون های شهدا سنگین است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز گفت: کشور ما در عرصه های مختلف خون های زیادی را تقدیم انقلاب کرده، وظیفه امروز کارگزاران نظام و انقلاب در قبال خون شهدا سنگین است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام شمس الدین با بیان اینکه باید در تمام معابر شهر صدای اذان بلند باشد گفت: توجه دادن مردم به نماز وظیفه ما بعنوان کارگزار نظام اسلامی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاج علی اکبری گفت: استکبار اکنون دیگر مشغول عملیات است و از مرحله برنامه ریزی خارج شده و در این شرایط نیاز به یک بیداری فرهنگی در سطح کارگزاران فرهنگی داریم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاج علی اکبری با اشاره به اهمیت توجه به فرهنگ و تلاش دشمنان برای ضربه به آن گفت: امروز باید حساسیت کارگزاران نظام در حوزه فرهنگ در بالاترین سطح قرار گیرد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم گرامیداشت دهه فجر در آب پخش اظهار داشت: بدون تشکیل حکومت اسلامی امکان اجرای احکام الهی وجود ندارد و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی مسئولیت سنگینی در این زمینه دارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: تشکیل دولتِ جوانِ حزب الهی مورد تأکید است تا بتوانیم با کمک همه دلسوزان کشور و انقلاب، از مشکلات اقتصادی عبور کنیم.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
تقی کرمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مستضعفان و روستاییان ورفع محرومیت از چهره آنها، از مهم ترین شعارهای نظام جمهوری اسلامی است. وی ادامه داد: این هدف، تلاش کارگزاران نظام و دولت ها را برای رفع محرومیت و کاهش شکاف برخورداری روستاها از [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی گفت: در بحث اقتصاد مقاومتی رویکردهای مختلف در دولت های مختلفی می بینیم در حالی که کارگزاران نظام باید در این مسائل اساسی رویکردهای واحد داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
نماینده خمینی شهر در مجلس با بیان اینکه حسن روحانی برای کابینه خود خط قرمز قائل است گفت: در نظام اسلامی نمایندگان مجلس، دولت و وزرا و همه کارگزاران نظام و مسؤولان دستگاه قضایی باید پاسخگوی مردم باشند و خط قرمزی وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز گفت: کشور ما در عرصه های مختلف خون های زیادی را تقدیم انقلاب کرده، وظیفه امروز کارگزاران نظام و انقلاب در قبال خون شهدا سنگین است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۰۰   + ۹۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه امروز اجرای عدالت و احساس عدالت در جامعه از همه چیز شیرین تر است، گفت: همه اجزای یک کشور و همه کارگزاران نظام در هر بخشی باید خود را موظف به اجرای عدالت بدانند.
روزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۹:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، دکتر محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور در این آیی که در سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد، با اشاره به اینکه در دوران جنگ تحمیلی فضای کشور طور دیگری بود، توضیح داد: اگر مثلثی ترسیم کنیم که در رأس آن نیروهای نظامی باشند، دو رأس دیگر آن مردم و مجموعه کارگزاران نظام هستند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۱   + ۴۳ سایت دیگر  
در اینجا ما روی زیلو می نشینیم و افتخار هم می کنیم . این جمله را 20 سال قبل رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام گفتند.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۳:۳۰    
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت: خدمات دولت دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، مسئولان و کارگزاران نظام اقدامات صورت گرفته را بصورت شفاف اطلاع رسانی شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۲    
حجت الاسلام تقوی گفت: هر حکومتی در انتخاب کارگزارانش دقت می کند؛ زیرا کارگزاران ویترین نظام محسوب می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان تهران گفت: کارگزاران نظام باید هزینه های شخصی خود را کاهش دهند و برای مردم سودمند باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: شهدا و ایثارگران وفادارترین انسانها به نظام، کشور و مردم هستند که سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بهترین الگو برای خدمتگزاری مدیران و مسئولان است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون پارلمانی رئیس جمهوری لباس روحانیت را لباس ادب و آداب توصیف و تاکید کرد فرد ملبس به این لباس نباید به مجموعه ای از کارگزاران نظام جمهوری اسلامی با ادبیاتی سخیف اهانت کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهوری لباس روحانیت را لباس ادب و آداب توصیف کرد و گفت: فرد ملبس به این لباس نباید به مجموعه ای از کارگزاران نظام جمهوری اسلامی با ادبیاتی سخیف اهانت کند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۶:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
انتخاب: نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: عده ای که تقریباً تمام پایگاه های خود را ازدست داده اند تلاش می کنند منسجم شوند و دوباره جای پائی برای خود از طریق شورای شهر پیدا کنند و برای این کار هر کاری لازم باشد انجام می دهند، پول خرج می کنند ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- نایب رییس مجلس شورای اسلامی، گفت: ساماندهی و بهبود بخشیدن به کار مردم از دیگر نکات مدنظر امیرالمومنین (ع) است؛ بدون قرض سیاسی باید عنوان کرد آیا آنچه بر سر مردم آمده مطابق ارزش های انقلاب و آموزه های دینی است بنابراین کارگزاران نظام باید بدانند اگر نتوانستیم مطابق آرمان های انقلاب امور را ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه کرج گفت: اگر بخواهیم در بیانیه گام دوم به مقصد برسیم و نتیجه فعالیت و خروجی، تغییر کارگزاران نظام و تحقق دولت اسلامی شود باید کار را مردمی کنیم.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
دیده بان ایران: سعید حجاریان، فعال سیاسی اصلاح طلب در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: امیرکبیر خواست سلطان و کارگزاران نظام را جای خودشان بنشاند، مثل امروزی رگ او و لیاقت سالاری را زدند تا رسم بندگی قجری و سالاری ملیجک ها و کریم شیره ای ها و ببری خان ها برقرار بماند!
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۹    
به منظور تحلیلی واقع بینانه از وضعیت کارآمدی نظام ج. ا. ایران بطور اعم و کارآمدی کارگزاران آن بطور اخص، تحلیل هم زمان نقاط قوّت و ضعف در مسائل مترتب بر آنان ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۷    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، سردار سلیمانی را بهترین الگو برای کارگزاران نظام جهت خدمت به مردم دانست و تصریح کرد: در مکتب شهید سلیمانی اخلاص در عمل به معنای واقعی موج می زند و این برای خادمین شهدا یک درس بزرگ است.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز سردار سلیمانی را بهترین الگو برای کارگزاران نظام جهت خدمت به مردم عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استانها- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز سردار سلیمانی را بهترین الگو برای کارگزاران نظام جهت خدمت به مردم دانست و گفت : سردار سلیمانی در جبهه خدمت به مردم متواضع و در جهاد با دشمن شجاع و نترس بود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۳۰    
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با تأکید بر ضرورت الگو گیری کارگزاران نظام از مکتب حاج قاسم سلیمانی در اداره کشور گفت: ولایت مداری محض و مردم داری رمز موفقیت فرمانده شهید سپاه قدس بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان سردار سلیمانی را مظهر اتحاد بین امت های اسلامی دانست و گفت: اگر مسئولان و کارگزاران نظام همچون شهید سلیمانی سرباز ولایت باشند به اقتدار نظام جمهوری اسلامی هیچ لطمه ای وارد نمی شود.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام دکتر سید محسن موسوی در مصاحبه با برنامه نقشه راه رادیو گفت وگو اظهار کرد: قانون رسیدگی به اموال مسئولین و کارگزاران نظام در حال اجرا بوده و مسئولین همه مکلف شده اند که دارایی های خود را اعلام کنند که این مهم از خود قضات نیز آغاز شده و کارگروه هایی به جهت بررسی این امر تشکیل شده و اگر ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در همایش بین المللی مدیریت صنعتی اظهار کرد: کسانی که کارگزاران نظام هستند چه نگاهی باید برای پیشرفت و آبادانی کشور داشته باشند؟ اگر ارزیابی درباره کشورها داشته باشیم و آنها را از نظر اقتصادی و فرهنگی بررسی کنیم ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۸:۱۹    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کارگزاران نظام اعم از دولت، مجلس و قوه قضائیه نباید به گونه ای عمل کنند که به آرمان های انقلاب صدمه ای وارد شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۸:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در البرز و امام جمعه کرج با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و تاکید مقام معظم رهبری بر استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت جوانان گفت: هدف این است که جوانان متعهد حزب الهی، انقلابی و کارآمد کارگزاران نظام اسلامی بوده تا مشکلات از بین بروند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۲۰:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
دو فراز از سخنان روز گذشته رهبر انقلاب برای کارگزاران نظام آنقدر کاربردی و راهگشا بود که می توان گفت حجت تمام شد و امکان بهانه گیری هم پایان یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با تأکید بر نظارت پیشگیرانه، حمایت محور و انگیزه بخش برای دستگاه های اجرایی گفت: سازمان بازرسی کل کشور نباید صرفاً تخلفات، جرائم و انحرافات را ببیند ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۳    
دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت گفت: این همایش طراحی و زمینه سازی برای برگزاری مهمترین رویداد علمی در نظام آموزش و پرورش و منبع دانشی بسیار غنی برای مدیریت تغییرات تعالی بخش در دوران کرونا و پسا کرونا است ...
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۲    
بر مردم منت مگذار: - حاکم (مدیر) باید کار نیکی را که در حق مردم انجام داده، بزرگ جلوه ندهد و بر آنان منت نگذارد . - وعده خلاف به مردم ندهد . - منت گذاشتن، ارزش نیکی را از بین می برد . ...
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جلوگیری از سوء استفاده نزدیکان : - والی و کارگزار، نزدیکان و همراهانی دارد که انحصار طلبند - آنان اهل گردن فرازی و دخالت بی مورد در کارها هستند و در معامله نیز انصاف کمی دارند . - ریشه ستم آنان را باید با بریدن اسباب آن ستم ها برید ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۳    
حوزه/ جریان های فکری که مدت مدیدی در نقش حکمران سیاسی به ایفای نقش پرداخته اند؛ به جاست به جای فرو رفتن در لاک...اپوزیسیونی و ایفای نقش روشنفکری، اکنون کمی خلوت کنند و در این خلوت به مطالعه رفتار خویشتن در کسوت کارگزاری انقلاب بپردازند. الگوهایی مثل شهیدان رجایی، باکری، سلیمانی، فخری زاده و.. ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۷:۳۳    
به گزارش نما، رهبر معظم انقلاب در سخنرانی مهم و تاریخی خود که از مبانی، اهداف و وظایف مکتبی پرده برداری کرده و بر همین اساس، نقشه راه کلان انقلاب اسلامی تا تمدن نوین اسلامی را ترسیم و مرحله پیشروی و نقشه راه دستیابی به آن را بیان کرده اند ...
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۵    
ز یان های جدایی ازمردم : - پنهان شدن حاکم (مدیر) از مردم نشانه تندخویی، نامهربانی و کم اطلاعی است . - مخفی شدن از مردم، دانستن چیزهای پنهان را برای حاکم دشوار می سازد . - در این صورت کار بزرگ نزد مردم کوچک و کار کوچک بزرگ جلوه می کند؛ زیبا، زشت می شود و بالعکس و در آخر باطل به ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها در پیامی به مناسبت ترور شهید فخری زاده ضمن تبریک و تسلیت شهادت این شهید بزرگوار گفت: کارگزاران نظام اسلامی، در اندیشه انتقام سخت و شدید، از مزدورانی باشند که این فاجعه تأسف بار را برای ملّت معظّم ایران اسلامی، رقم زدند.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۹:۰۶    
ارتباط مستقیم با مردم : - خود را از مردم پنهان نکن . - بخشی از اوقات خود را به صاحبان حاجت اختصاص بده . - یاران و نگهبانان خود را دور کن (که مردم راحت نزد تو بیایند (. - شرایط باید به گونه ای باشد که مراجعان با حاکم یا مدیر بتوانند بدون لکنت زبان صحبت کنند . ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۱۴   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، شماره دویست وشصت وچهارم هفته نامه خط حزب الله با عنوان مردم، ولی نعمتند منتشر شد. ...