یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۰:۰۵Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد دانشگاهی»

ایکنا   ۸ ساعت پیش    
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح نقش تأثیرگذار فرهنگ ایرانی اسلامی در کاهش طلاق خبر داد.
با هدف برگزاری رویداد استارتاپی صنایع خلاق در اردبیل، قرارداد سه جانبه ای بین مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی اردبیل، پارک علم و فناوری استان و شرکت مهندسی جاوید نرم افزار( شتابدهنده جاویدان) منعقد شد.
دکتر سید رضا مرتضوی در دیدار با رییس جهاد دانشگاهی کشور که در استانداری اصفهان انجام شد، گفت: یکی از ماموریت های اصلی استانداری اصفهان که رییس جمهوری نیز بر آن تاکید دارد، حمایت از ورود به سرمایه گذاری های جدید از جنسی است که با شرایط فعلی استان تناسب داشته باشد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
رییس جهاددانشگاهی در بازدید از طرح های فنآورانه واحد صنعتی اصفهان تاکید کرد: تمرکز بر روی چند موضوع خاص برای پیشرفت کشور گزینه بهتری است که کارکنان جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان در این خصوص موفق بودند و پروژه ای همچون تدوین دانش فنی نیکل و کبالت که با 90 درصد پیشرفت در مرحله پایلوت قرار دارد و با ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایسنا/همدان دومین جلسه هماهنگی طرح داناب در مدارس با همکاری آموزش و پرورش، آب منطقه ای و جهاد دانشگاهی استان همدان برای قوت بخشیدن به این طرح تشکیل شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
قرارداد اجرای طرح هدایت شغلی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) با جهاددانشگاهی کردستان با حضور مسوولان منعقد شد.
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح نقش تاثیرگزار فرهنگ ایرانی- اسلامی در کاهش طلاق خبر داد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۵    
رئیس کمیته امداد بهاباد گفت: دوره مهارت آموزی ویژه مددجویان کمیته امداد بهاباد به همت مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان یزد در سالن اجتماعات کمیته امداد این شهرستان برگزار شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۲    
معاون امور حقوقی و مجلس وزارت اقتصاد و دارایی در بازدید از توانمندی ها و دستاوردهای پارک علم و فناوری البرز اعلام کرد: حمایت لازم و موثر از پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی می تواند اقتصاد دانش بنیان استان البرز و حتی استان تهران را متحول کند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۵    
نشست تخصصی در راستای گام دوم انقلاب توسط سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی لرستان برگزار می شود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۹    
طرح پایش سلامت ویژه بانوان از 24 تا 28 مهرماه در مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان مرکزی اجرا می شود.
رئیس جهاد دانشگاهی گفت: باور به توان ملی و دادن مسئولیت به کسانی که می توانند خدمت کنند بسیار مهم است و جهاد دانشگاهی در بخش های مختلف علمی و فرهنگی می تواند برای کشور خدمات ارزنده ای انجام دهد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی از پایان کار دوره نخست پویش دانشجویی قلک آبی و نصب تانکرهای آب در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۲    
با هدف گسترش همکاری های دوجانبه و ارایه انواع خدمات ترجمه، تفاهم نامه همکاری بین مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی و کانون کشوری انجمن های صنفی مترجمان منعقد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: مصمم به استفاده از ظرفیت های جهاددانشگاهی در زمینه های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی هستیم.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴    
نشست تخصصی در راستای گام دوم انقلاب توسط سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی لرستان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رزومه مهمترین عامل تصاحب شغل مناسب است. در واقع اولین گام برای استخدام در شغل مورد نظر، نوشتن رزومه ای هنرمندانه و حرفه ای است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۱    
ایسنا/البرز مدیر مرکز بایوفارم جهاد دانشگاهی گفت: این مرکز تا چهار سال آینده 2000 رأس گاو اصلاح نژاد شده خواهد داشت.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به دعوت رئیس شورای شهر شهرستان سیرجان سرپرست مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی سیرجان در جلسه شورای شهر شرکت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۶    
تفاهم نامه پژوهشکده بختیاری شناسی دانشگاه شهرکرد با جهاددانشگاهی استان امضا شد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس و معاونین جهاد دانشگاهی استان گلستان به مناسبت سالروز تأسیس سازمان بازرسی کل کشور با مدیرکل سازمان بازرسی گلستان دیدار کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۳:۳۰    
طرح ملی ایران مرز پرگهر با هدف تقویت روحیه خودباوری و تحقق شعار ما می توانیم از سوی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی گیلان تولید می شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مجتبی حسینی توسل سابقه مدیریتی در عرصه های مختلفی را در کارنامه کاری خود دارد، از مدیر عاملی سازمان زیباسازی شهرداری تهران و حضور در مسند مدیریت جهاد دانشگاهی دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۷    
ایسنا/کرمان رییس جهاد دانشگاهی استان کرمان گفت: کانون ارزیابی و توسعه جهاد دانشگاهی یکی از مراکز ارزیابی شایستگی سرمایه انسانی سازمان ها و دستگاه های اجرایی دولتی و غیردولتی کشور است.
دیده بان البرز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۵    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز از برگزاری وبینار تخصصی آسیب شناسی و امنیت زیستی در اکوسیستم های شهری از طریق سامانه آموزش های مجازی جهاد دانشگاهی استان البرز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی برنامه های مرکز خدمات تخصصی سنگ این واحد در راستای کمک به توسعه صنعت سنگ محلات و افزایش ارزش افزوده این صنعت در کشور و منطقه را تشریح کرد.
سینا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۱    
سرپرست جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، گردشگری سلامت را صنعتی حساس خواند و گفت: یکی از بزرگترین مشکلات زیرساختی ایران، کمبود و نبود مراکز اقامتی از جمله هتل های با استانداردهای مناسب در شهرهای مقصد گردشگری سلامت است. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه جوشانده لباشیر برای دفع کرم های انگلی بدن انسان مؤثر است، گفت مخلوط آن با زنجبیل برای کاهش ورم های روماتیسمی اثربخش است و عصاره برگ این گیاه برای ناراحتی های زکامی موثر است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه خراسان جنوبی؛ میزبان سه طرح منطقه ای و برنامه های مختلف فرهنگی توسط واحد جهاددانشگاهی استان در سال تحصیلی 1401 _ 1400 خواهد بود ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: گل میمونی سازویی خاصیت ضد باکتریایی دارد، این گیاه فشارخون بالا را کاهش می دهد و خاصیت ضدافسردگی دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اولین اندیشکده حل خلاقانه و ابداعانه مسائل در یزد به همت سازمان جهاد دانشگاهی و بنیاد نخبگان و با مشارکت هلدینگ سوین و پایگاه افتتاح شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۲    
رییس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی نبود الزامات قانونی جدی در گذشته در دستور کار مدیران به برنامه های مطالعاتی را از دلایل اصلی تحقق نیافتن اسناد بالادستی و بویژه سند امایش سرزمین برشمرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۲    
ایسنا/بوشهر مدیر آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی بوشهر گفت: هدف اصلی طرح پیشران توسعه مشاغل خانگی توانمند سازی پیشران ها در تمامی شهرستان ها به منظور ورود به بازار کار است.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی استان البرز در یک همکاری مشترک با واحد آموزش و پژوهش کانون البرز، دو نشست آموزشی کرونا و آسیب پذیری کودکان و سینمای کودک را به مناسبت هفته ی ملی کودک با حضور مربیان کانون برگزار کرد .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان گفت: مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان اواخر مهرماه 1400 برگزار می شود.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم با توجه به کمبود اطلاعات ژنتیک بالینی، اختلال در بررسی کامل اتیولوژیک و برنامه ریزی بالینی مراجعین، اهمیت آشنایی هرچه بیشتر با قابلیتها و امکانات کلینیک ژنتیک در فرایند بررسی مراجعین به کلینیک های زنان ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم در این رویداد استانی که به صورت مجازی برگزار می شود کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم و جهاد دانشگاهی استان قم به عنوان برگزار کنندگان اصلی این رویداد فعالیت می کنند و دستگاه های اجرایی و نهادها و موسسات دیگری نیز مشارکت دارند ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مجتمع بزرگ غذایی، دارویی و شیمیایی شهید مدرس با ظرفیت ایجاد چند هزار فرصت شغلی تا دو ماه آینده در اصفهان به بهره برداری می رسد. رئیس جهاد دانشگاهی کشور با اشاره به اقدامات این نهاد در بخش های پزشکی ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: البرز از نظر وسعت جغرافیایی سه دهم درصد کشور وسعت دارد ولی می توانیم با کارهای فناورانه استان را از لحاظ عملکردی به شرایط خوبی برسانیم. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۹    
ایسنا/قزوین رئیس کمیته امداد شهرستان قزوین گفت: در سال جاری با همکاری جهاد دانشگاهی و استانداری قزوین مهارت آموزی تعدادی از زنان سرپرست خانوار شهرستان های قزوین، البرز و آبیک را با توجه به انگیزه و توان مددجویان در رشته های مختلف در دستور کار قراردادیم ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۹    
هفتادو دومین جلسه شورای مرکزی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی چهارشنبه 21 مهرماه در سالن حوزه ریاست جهاددانشگاهی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی با هدف نشر پژوهش های علمی و ترویج فرهنگ کتاب از پایان نامه و رساله های دانشجویان در حوزه علوم انسانی حمایت می کند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۷    
* عنوان شغلی: مسئول دفتر * تسلط به مجموعه نرم افزار office * تسلط به اتوماسیون اداری * دارا بودن قابلیت پیگیری امور خارج از سازمان * مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس (کامپیوتر- صنایع – مدیریت صنعتی)
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نخستین اندیشکده TRIZبه همت سازمان جهاد دانشگاهی استان و با همکاری بنیاد نخبگان یزد و مشارکت هلدینگ سوین در یزد آغاز بکار کرد
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سید رضا مرتضوی، جهاددانشگاهی را یک ظرفیت برای پیشرفت همه جانبه در کشور دانست و افزود: حجم کاری جهاددانشگاهی به گونه ای است که امکان سرمایه گذاری در طرح های آن وجود دارد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
کتاب بهره وری عملکرد شغلی(با رویکردی بر مدیریت زمان و تعارض) در پنج فصل و 143 صفحه به همت انتشارات جهاد دانشگاهی استان اردبیل منتشر شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: مرکز نوآوری و شتابدهی بستر مناسبی برای ارائه ایده ها، کسب تجربه، مهارت افزایی و برخورداری از حمایت های متولیان امر است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات علمی پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی گفت: سبک سفر بخش عمده ایرانیان به گونه ای است که به جز هزینه بنزین و قدری هزینه اسکان، عملا هزینه مازادی بر گردشگر تحمیل نمی کند و در نتیجه فراز و نشیب ها و بحران های اقتصادی کشور بر این بخش از گردشگری بی تاثیر یا کم تاثیر است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره ترویج سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی از آغاز ثبت نام متقاضیان شرکت در طرح حفظ تلفنی قرآن کریم(طرح مشکوة) ویژه نابینایان و افراد کم توان جسمی حرکتی از 20 مهرماه خبر داد.