سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۸:۱۱May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد دانشگاهی»

ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی با تاکید بر تاثیر منفی بسیار زیاد آلودگی هوا بر باروری مردان گفت: آلودگی باعث افزایش رادیکال های آزاد می شود و این رادیکال ها باعث شکستگی در اسپرم می شوند.
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
نمایشگاه آثار دوازده دانشجوی هنرمند در محل دانشگاه جامع علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: ناباروری دلایل مختلفی دارد که در این استان افزایش سن ازدواج مهمترین دلیل آن محسوب می شود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۳ ساعت پیش    
رییس جهاددانشگاهی استان هرمزگان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی از مسئول روابط عمومی واحد با اهدای شاخه گل و کارت هدیه تقدیر کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۴ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان یزد،پژوهشکده مواد نوین سرامیکی سازمان جهاد دانشگاهی یزد در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور یافت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
جهاد دانشگاهی با جهاد کشاورزی ورامین برای کمک به زنان سرپرست خانوار روستایی وعشایری این منطقه ، دستگاه های مرتبط با کشاورزی و باغداری به آنان اهداء کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۶ ساعت پیش    
مدیر سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی هرمزگان از برگزاری کارگاه آموزشی و نشست تخصصی با موضوع ازدواج هراسی با همت کانون برهان این نهاد خبر داد.
در سومین هفته اکران فیلم "چهارشنبه های فیلم" که به همت کانون نما سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی هرمزگان برگزار شد، فیلم پارادایس به نمایش و نقد و بررسی گذاشته شد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی استان قزوین گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی موجود هدف از برگزاری نمایشگاه مشاغل خانگی این است که به این مشاغل کمک کنیم، از این روی حداقل هزینه برای غرفه ها در نظر گرفته شده است به طوری که هزینه اجاره هر غرفه یک سوم هزینه غرفه های سایر نمایشگاه هاست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس علمی کاربردی جهاددانشگاهی بندرانزلی گفت: این مرکز در جمع سه مرکز برتر کشوری در ارزیابی مراکز علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۲:۳۳    
ایسنا/کردستان رئیس جهاددانشگاهی کردستان گفت: تأسیس شعبه رویان در کردستان، راه اندازی مرکز سرطان برص، اجرای طرح اصلاح نژاد دام سبک و سنگین از جمله طرح های دانش بنیان جهاددانشگاهی است که امکان ایجاد این پروژه ها در کردستان در سفر آتی ریاست محترم جمهوری به استان کردستان وجود دارد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش جماران از روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، دکتر حسین یاری با بیان اینکه سنت نیکوی نکوداشت مقام استاد از سال 1380 توسط سازمان جهاد دانشگاهی برگزار می شود گفت: این مراسم که در این 20 سال با هدایت داهیانه بزرگانی چون استاد دکتر علیرضا یلدا ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداتشی درمانی استان گلستان از آمادگی این دانشگاه برای همکاری با جهاد دانشگاهی در راستای درمان ناباروری خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۱۹    
با حضور رییس جهاددانشگاهی و طی ارتباط مجازی با 11 استان از سایت جدید بازارکار جهاددانشگاهی رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۱۰    
معاون پژوهشی و فناوری جهاد دانشگاهی کشوردر گالیکش از اختصاص سه و نیم میلیارد تومان اعتبار برای طرح دهکده گیاهان دارویی در این شهرستان خبرداد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۵۶    
هم زمان با روز ارتباطات و روابط عمومی، روابط عمومی های برتر جهاددانشگاهی سراسر کشور معرفی و تقدیر می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۵۰    
ایسنا/اصفهان مرحله استانی دومین دورۀ مسابقۀ ملی کتاب سه دقیقه ای در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار و برگزیدگان آن معرفی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۰۴    
ایسنا/قزوین مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: در حال حاضر مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قزوین تنها مرکز درمان ناباروری در سطح استان است؛ مرکز درمان ناباروری جهاد در حوزه سرپایی خدمات ارائه می دهد و برای ارائه خدمات تکمیلی نیاز به حمایت بیشتری دارد ...
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اگرچه خدمات درمانی در مرکز درمان جهاددانشگاهی با تعرفه نیمه دولتی و 50 درصد ارزان تر از مراکز خصوصی ارائه می شود اما درمان ناباروری عملا رایگان نیست.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۲    
مسئول برگزاری رویدادهای جهاد دانشگاهی زنجان گفت: رویداد دفاع مقدس به روایت تولید محتوا و اثر فرهنگی در جهاد دانشگاهی استان زنجان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیر تجاری سازی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان جهاد دانشگاهی مازندران با بیان اینکه دانشجویان آگاهی لازم را از زیست بوم توسعه کارآفرینی یا آینده شغلی ندارند تاکید کرد: اگر مهارت کسب و کار به دانشجو آموخته نشود ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۰    
مرکز نوآوری علوم انسانی و هنر پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاددانشگاهی در نظر دارد اولین استارت آپ ویکند در حوزه علوم انسانی و اجتماعی را برگزار کند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۳    
با بازدید لاله افتخاری عضو هیئت علمی دانشگاه شاهد و مشاور امور بانوان کمیته امداد امام خمینی(ره) انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر گروه فرآیند سازمان جهاد دانشگاهی تهران از رشد 65 درصدی میزان تولید و فروش مواد شیمیایی این گروه در سال 1400 نسبت به سال ماقبل آن(سال 99) خبر داد و گفت: بر اساس برنامه پیش بینی شده برای سال 1401، انتظار می رود بتوان با تلاش بیشتر، روند صعودی را ادامه داده و به افزایش درآمد 1 ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت علمی و فنی مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران وابسته به جهاددانشگاهی از تامین امنیت غذایی آینده کشور با حفظ و شناسایی ارقام گیاهی مقاوم به خشکی و کم آبی و احیای دام های بومی منقرض شده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۹    
ایسنا/ایلام معاون استاندار ایلام و فرماندار ویژه دهلران برای حمایت از برنامه های جهاددانشگاهی در این شهرستان در زمینه فناوری گیاهان دارویی اعلام آمادگی کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل روابط عمومی جهاددانشگاهی در پیام خود به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با تاکید بر این که علم و مهارت ارتباطات، بخش مهمی از حکمرانی است، گفت: طرح های ارتباطی به ویژه در شرایط اقتصادی فعلی کشور، باید همه شرط های لازم و کافی را توأمان داشته باشند و با مطالعه ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اکران و جلسه نقد و بررسی فیلم "برادرم خسرو" به کارگردانی احسان بیگلری در چهارشنبه های فیلم این هفته کانون نما جهاد دانشگاهی هرمزگان برگزار شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۰    
با حکم دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی، سرپرست سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف منصوب شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: آتش سوزی وانت پیکان توسط پرسنل جهاد دانشگاهی مهار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۵    
ایسنا/مرکزی رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: کانون های سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی می توانند کانال ارتباط دانشگاه با مراکز علمی این نهاد باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران با انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی مازندران و دبیرخانه توسعه مشاغل خانگی و کمیته امداد استان مقرر گردید با بکارگیری و ارزیابی راهبران شغلی کمیته امداد، از این ظرفیت در جهت توسعه مشاغل خانگی و اشتغال مازندران استفاده شود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۳    
دکتر مردانی به عنوان سرپرست سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف منصوب شد. طی حکمی از سوی دکتر طیبی رئیس جهاددانشگاهی، دکتر محسن مردانی به عنوان سرپرست سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف منصوب شد. دکتر مردانی قبل از این در سمت معاون پژوهش و فناوری سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف فعالیت داشت. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی گفت: امسال جهاد دانشگاهی حضور فعالی در نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی دارد و محصولاتی که واحدهای جهاد دانشگاهی ارائه کرده اند جزو محصولات با فناوری بسیار پیشرفته بوده که مورد نیاز صنعت نفت است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی اظهار کرد: طرح تحقیقاتی، مدیریت تعارض منافع در دستگاه های اجرایی به همت معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی در استان در حال اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- کتاب برنامه ریزی شهری و مدیریت کلان شهرها تالیف و ترجمه سیروان بهرامی و محمد علی خلیجی به همت انتشارات جهاد دانشگاهی چاپ و روانه بازار نشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رئیس جهاد دانشگاهی ایلام گفت: 60 میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت های کشت گیاهان دارویی در دهلران هزینه شده است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، جمال رحیمیان در اختتامیه یازدهمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران با بیان این که براساس آیین نامه این رویداد ملی فرهنگی 7 مصداق برای فداکاری تعریف شده است، در ادامه تصریح کرد: حضور داوطلبانه در دفاع از کشور ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مرکز خدمات تخصصی اپتیک سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف، از نیروی فنی (امریه) دعوت به همکاری می کند.
سینا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
متخصصان جهاددانشگاهی صنعتی شریف در بومی سازی قطعات و تجهیزات مورد نیاز خطوط شرکت ایران خودرو و صرفه جویی ارزی موفق شدند. بر اساس قرارداد همکاری بین شرکت ایران خودرو و پژوهشکده توسعه تکنولوژی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۳    
کتاب روش تحلیل مضمون با رویکرد کاربردی به قلم دکتر زهرا طالب تحریر و به همت شعبه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان استاندار گلستان با اشاره به پروژه های بزرگ اجرا شده توسط جهاددانشگاهی، اظهار کرد: از دیدن نتایج این پروژه ها انرژی مضاعف می گیرم.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس جهاد دانشگاهی در جریان بازدید وزیر آموزش و پرورش از پژوهشگاه رویان گفت: علاوه بر (اهمیت) بحث تجلیل از دانشمندان و نخبگان علمی کشور، بحث استفاده از دستاوردهای علمی و فناورانه آنها باید در بین دانش آموزان به عنوان مدیران آینده کشور، الگوسازی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاد دانشگاهی، مطالعات مربوط به پروژه ملی ایجاد قطب دام پروری کشور را در شهرستان مهدی شهر انجام می دهد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۳    
رئیس دانشگاه مازندران امروز 25 اردیبهشت ماه به همراه مستقیمیان، رئیس نهاد رهبری این دانشگاه از غرفه جهاد دانشگاهی بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گفت: این نهاد امسال در راستای تحقق شعار تولید ، دانش بنیان ، اشتغال آفرین برنامه ریزی مناسبی در دست اجرا دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی در حاشیه بازدید وزیر آموزش و پرورش از این پژوهشگاه تأکید کرد: امیدواریم بتوانیم برنامه ها و فعالیت هایی از جنس (آموزش) علوم سلولی، سلول های بنیادی، درمان ناباروری و بیوتکنولوژی را به زبان ساده در سطح مدارس داشته باشیم.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی مراسم اختتامیه یازدهمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران از رشد 300 درصدی استقبال دانشجویان از فراخوان اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران و تقدیر از 52 مصداق فداکاری خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی از افتتاح فاز نخست دهکده گیاهان دارویی گالیکش همزمان با سالروز تشکیل جهاددانشگاهی در 16 مردادماه خبر داد.
آژانس خبری ریحان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی خانواده و در دومین برنامه نهضت دیدار، از خانواده معظم شهیدان دانشجو سیدسعید خورسندی و بابک نوری هریس دو شهید دانشجو از دو نسل متفاوت، از سوی معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان گیلان تجلیل شد.