سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۱:۲۱Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد دانشگاهی»

ایسنا   ۱۳ دقیقه پیش    
ایسنا/زنجان رئیس جهاددانشگاهی زنجان گفت: 5488 نفرساعت آموزش عمومی و تخصصی به متقاضیان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در زنجان ارائه شد.
مدیرعامل یک شرکت فناور در مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز از موفقیت در زمینه استخراج صنعتی مس در دنیا خبر داد و اعلام کرد: در حال حاضر شرکت مشغول تولید کاتد مس از سمنت (کنسانتره مس اکسیدی) برای اولین بار در دنیا می باشد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۵۱ دقیقه پیش    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل ، مجوز تأسیس مرکز بیوتکنولوژی صنعتی جهاد دانشگاهی استان اردبیل از سوی معاونت پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی کشور صادر شد. ...
عصر ایران   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سرطان رحم چهارمین سرطان کشنده در زنان بعد از سرطان های ریه، سینه و کولون است و حدود سه درصد از زنان در طول زندگی خود دچار این بیماری می شوند. دکتر شهپر حقیقت لنفولوژیست و عضو هیات علمی جهاد دانشگاهی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر به منظور پیاده سازی الگوی جدید طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، تفاهم نامه جهاد دانشگاهی استان بوشهر با خانم "سمیرا سلیمیان "، پیشران شهرستان کنگان منعقد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی کشور از بومی سازی سیستم رانش قطار های پرسرعت در آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۸    
ایسنا/کرمان رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: جلسات متعددی برای راه اندازی بانک خون و مرکز ناباروری توسط دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با مرکز رویان و ... برگزار شده و منتظر تصمیم جهاددانشگاهی استان کرمان بودیم و آمادگی هرنوع همکاری را داریم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی یاسوج از صدور مجوز تاسیس مرکز نوآوری و شکوفایی با زمینه فعالیت گیاهان دارویی در این مرکز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی اولین آزمایشگاه ژنتیک استان مرکزی بزودی به همت جهاددانشگاهی استان در اراک افتتاح می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با بیان اینکه حمایت رهبری از جایگاه علم، پشتوانه عظیمی برای جهاد دانشگاهی محسوب می شود، گفت: کارهای علمی و دانشگاهی مباحثی است که بسیار مورد تأیید و تأکید رهبر فرزانه انقلاب بوده و لازم است هر روز توسعه یافته و تقویت شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان گفت: پیشران طرح ملی توسعه مشاغل خانگی لرستان، کارآفرین برتر شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سرپرست سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی از آغاز کار مدرسه بازی پردازی با هدف تنوع بخشی به فعالیت های متناسب با ذائقه نسل جوان، به ویژه دانشجویان خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۰۷    
ایسنا/گلستان سرپرست جهاد دانشگاهی گلستان با اشاره به فعالیت های این نهاد در حوزه آموزشی، گفت: ظرفیت جذب دانشجوی خارجی در جهاد دانشگاهی بویژه در استان گلستان وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان سرپرست جهاد دانشگاهی گلستان با اشاره به فعالیت های این نهاد در حوزه آموزشی، گفت: ظرفیت جذب دانشجوی خارجی در جهاد دانشگاهی بویژه در استان گلستان وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۰    
ایسنا/گلستان مسئول مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی گلستان از فراخوان جذب ایده های فناورانه و نوآورانه خبرداد و گفت: برای تیم های برتر جوایز ارزنده و خدمات مختلف در نظر گرفته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی سرپرست جهاد دانشگاهی استان مرکزی از پذیرش و جذب ایده های نوآورانه، خلاقانه و فناورانه در مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون آموزشی جهاد دانشگاهی البرز از آغاز ثبت نام آزمون استخدامی نیروگاه انرژی اتمی بوشهر خبر داد و گفت: متقاضیان تا سوم اردیبهشت ماه برای ثبت نام فرصت دارند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی علم و صنعت با اشاره به توانمندی پژوهشگران کشور در اجرای موفق پروژه قطار ملی مترو گفت: در زمینه هایی که توانمندی خوبی در کشور داشته ایم و دستاوردهای آن بروز و ظهور کرده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۴۵    
ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده مردم سیستان در خانه ملت گفت: براساس ظرفیت ها و توانمندی های جهاد دانشگاهی درکشور امکان انتقال این دانش و تخصص به استان وجود دارد و حمایت های لازم را از پروژه ها و طرح های جهاد دانشگاهی انجام خواهیم داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی گیلان، از راه اندازی پویش علمی - دانشجویی راهت ادامه دارد با محوریت شهدای علمی و هسته ای کشور خبر داد و گفت: افزایش سطح آگاهی عمومی نسبت به دانش هسته ای از اهداف پویش راهت ادامه دارد است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مسئول شعبه سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی هرمزگان گفت: در مرحله کشوری نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان، تیم فرهنگ از دانشگاه های علمی کاربردی و علوم پزشکی هرمزگان بر سکوی سوم مسابقات جای گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
توسط مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران وابسته به جهاددانشگاهی برای یکی از طرح های پژوهشی خود جهت همکاری اعلام فراخوان داد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
به منظور آشنایی محققان و فناوران با دارایی های فکری، اختراعات، علامت تجاری و طرح صنعتی سایتی با عنوان دارکوب (https://darkob.co.ir/ ) توسط شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی راه اندازی شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای و روز هنر انقلاب اسلامی نمایش نامه خوانی برخطی را با عنوان شیطان در تابستان برگزار می کند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز تجاری سازی و تبادل فناوری پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی با رویکرد توسعه بازار و فروش شرکتهای فناور مستقر با همکاری بخش خصوصی راه اندازی می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان از ایجاد بیش از 3000 فرصت شغلی توسط این واحد در استان خبر داد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: به همّت مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی استان بوشهر با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر و همکاری مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان بوشهر اولین رویداد استارتاپی 1400 (جشنواره ایده پردازی، ارزیابی و پذیرش تیم های نوآور) مورخ 19 و 20 فروردین ماه 1400 با محوریت دریا ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: صنایع نفت و گاز از مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان استان بوشهر حمایت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر گفت: رویدادهای استارتاپی برای رشد سریع و فعالیت های ترویجی در جهت حمایت نیروی جوان تحصیل کرده و مستعد به حوزه کسب و کار طراحی شده اند و امروزه اکثر کارآفرینان، کار خود را در کسوت استارتاپ های حوزه فناوری شروع می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر از برگزاری اولین آزمون استخدامی سال 1400 و جذب 184 نیروی انسانی موردنیاز شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی بوشهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر به همّت مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی استان بوشهر با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر و همکاری مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان بوشهر اولین رویداد استارتاپی 1400 (جشنواره ایده پردازی، ارزیابی و پذیرش تیم های نوآور) مورخ 19 و 20 فروردین ماه 1400 با محوریت دریا ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۴۵    
طیبی گفت: جهاد دانشگاهی توانایی تامین هزینه ساخت آزمایشگاه های مرجع را ندارد و برای تحقق آن باید منابع خوبی در اختیارش قرار بگیرد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
18 شرکت دانش بنیان و سه مجموعه بزرگ نظیر جهاد دانشگاهی و شرکت واگن سازی تهران در طراحی، ساخت قطعات، تکنولوژی و ... درگیر بوده اند. طراحی قطار و بدنه کاملا توسط مهندسان ایرانی صورت گرفته است
نی نی بان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۶    
آزمایشگاه جهاد دانشگاهی مشهد، یکی از آزمایشگاه های این شهر است که می توانید با تعرفه دولتی، آزمایش های مختلف دوران بارداری خود را در آن انجام دهید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به بهره برداری قطار ملی مترو تاکید کرد: کشورمان امروز دارای دانش فنی طراحی و ساخت واگن مترو است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون پژوهشی جهاددانشگاهی تأکید کرد: به ثمر رسیدن پروژه قطار ملی با مشارکت واگن سازی تهران، مپنا، جهاد دانشگاهی و 18 شرکت دانش بنیان کشور ثابت کرد که با اعتماد و تکیه به توان داخلی می توانیم به موفقیت دست پیدا کنیم. پروژه قطار ملی تجربه بسیار خوبی در زمینه شبکه سازی، کار تیمی و تقسیم درست وظایف بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پروژه طراحی و ساخت سیستم رانش مترو در جهاد دانشگاهی علم و صنعت تأکید کرد: اصلی ترین پشتوانه این پروژه، تجربیات مجموعه جهاد دانشگاهی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون است که بدون آن، کار به ثمر نمی رسید ...
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی قزوین گفت: طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار با تعامل معاونت امور بانوان ریاست جمهوری اجرایی شد و در فاز اول این طرح در استان قزوین مجموعا 111 نفر توانمند شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام تست گرم نخستین قطار ملی مترو در خط تست پایانه فتح آباد با موفقیت انجام شد تا مسیر برای تولید انبوه این قطار که با دانش کاملاً بومی جهادگران کشور ساخته شده است، هموارتر شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیمی گفت: سوله های فرآوری محصولات کشاورزی و گلخانه های تحقیقاتی در مجتمع تحقیقاتی گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی برای اتمام نیازمند حمایت مسئولان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۱    
گونه گیاهی جدید به نام فیلیپانش پویانی (Phelipanche pouyanii) توسط آقای محسن پویان، مدیر مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی کشف و ثبت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۸    
گروه استان ها- مدیر مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی از کشف و ثبت گونه گیاهی جدید به نام فیلیپانش پویانی(Phelipanche pouyanii ) خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۱    
اقتصاد ایران: ایسنا/خراسان جنوبی گونه گیاهی جدید به نام فیلیپانش پویانی(Phelipanche pouyanii ) توسط محسن پویان، مدیر مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی کشف و ثبت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۹    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی گفت: فعالیت های قرآنی جهاد دانشگاهی منجربه این شد که جایگاه خود را در کشور و در بین دانشجویان و دانشگاه ها باز کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
با موفقیت آمیز بودن تولید پیچیده ترین قسمت و قلب تپنده قطار مترو ملی و با تلاش و همت جهادی محققان جهاددانشگاهی از این قطار ملی رونمایی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان اعضای هیئت رئیسه جهاد دانشگاهی استان، صبح امروز، 18 فروردین ماه، به مناسبت آغاز سال 1400 با نماینده ولی فقیه در هرمزگان دیدار کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
گونه گیاهی جدید به نام فیلیپانش پویانی(Phelipanche pouyanii ) توسط محسن پویان، مدیر مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی کشف و ثبت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل از صدور مجوز تأسیس مرکز نوآوری و شکوفایی با زمینه فعالیت گیاهان دارویی و گردشگری در این استان خبر داد.