یکشنبه ۱۲ تیرساعت ۰۱:۳۹Jul 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اندیشه های امام»

مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مرحوم شهید آیت الله سید محمد حسینی بهشتی، یکی از شخصیت های انقلاب اسلامی ایران بود که در طول فعالیت های خود، مسئولیت هایی چون؛ رئیس دیوان عالی کشور را برعهده داشتند و همچنین از اندیشه های امام خمینی (ره) دفاع می کردند و پس از فعالیت های متمادی، در هفتم تیرماه سال 1360 ...
آفتاب یزد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۰:۳۲    
آفتاب‭ ‬یزد‭:‬ ‭ ‬حضرت‭ ‬امام‭ ‬خمینی‭ (‬ره‭)‬،‭ ‬به‭ ‬عنوان‭ ‬یک‭ ‬نظریه پرداز‭ ‬واقعی‭ ‬فقه‭ ‬حکومتی،‭ ‬با‭ ‬توجه‭ ‬به‭ ‬اندیشه‭ ‬الهی‭ ‬و‭ ‬سیاسی‭ ‬خود،‭ ‬در‭ ‬تمام‭ ‬ ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مرکز وکلای قوه قضائیه نخستین همایش بین المللی "تبیین اندیشه های امام از منظر حقوقدانان" را با حضور میهمانانی از داخل و خارج از کشور برگزار کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
همایش بین المللی تبیین اندیشه های حضرت امام خمینی(ره) از دیدگاه حقوقدانان امروز یکشنبه 5 تیرماه در محل مجلس قدیم برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
همایش بین المللی تبیین اندیشه های حضرت امام خمینی(ره) از دیدگاه حقوقدانان صبح امروز یکشنبه 5 تیرماه با حضور حقوقدانان و علمای برخی از کشورهای اسلامی در محل مجلس قدیم برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۵۵    
عضو مجلس خبرگان گفت: امام راحل باید از مهجوریت در بیاید، امروز اندیشه های امام با تحریف جریانی از غرب رو به رو است در حالیکه بر پایه اندیشه های امام حقوق بشر پایه ریزی شد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۹:۰۱    
همزمان با سالروز صدور فرمان حضرت امام در تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با حجت الاسلام والمسلمین علی کمساری دیدار کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اسماعیل حسینی ایجی سخنگوی مرکز وکلا کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در گفتگو با خبرنگار مهر ، با اشاره به اعلام نتیجه آزمون وکالت فوق العاده مرکز وکلا گفت: نتیجه آزمون روز 6 تیر ماه و به مناسبت هفته قوه قضائیه و در آستانه همایش تبین اندیشه های امام خمینی (ره) منتشر می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری نخستین همایش بین المللی تبیین اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) از دیدگاه حقوقدانان با حضور رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و خانواده قوه قضائیه و آیت الله کعبی نسب عضو مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه با اشاره به تاکید موکد مقام معظم رهبری بر لزوم جهاد تبیین از برگزاری همایش بین المللی تبیین اندیشه های امام خمینی از دیدگاه حقوقدانان با حضور مهمانانی از 30 کشور همزمان با هفته قوه قضاییه خبر داد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۷:۳۷    
حجت الاسلام هدایت گفت: ایجاد گفتمان اندیشه امام خمینی (ره) امری ضروری و بسیار مهم است. باید با پیگیری جدی، اندیشه ها و مبانی امام راحل به صورت صحیح بازخوانی شود تا از تحریف شخصیت و مبانی امام راحل جلوگیری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۸:۲۱    
عرفان سیاسی امام (ره) نظریه ای است که شریعت (فقه) و طریقت را در پیوند با اجتماع و مردم باز تعریف می کند و پیوند حماسه و عرفان را در زمین فطرت مردم ایران استوار می سازد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران گفت: جدای از دشمنان انقلاب عده ای از کج اندیشان و افرادی که منافع شخصی دارند و یا مطالعه کافی ندارند، سعی دارند تا اندیشه های امام را تحریف کنند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۷:۱۶    
نویسنده و پژوهشگر اندیشه های امام خمینی (ره) گفت: مهمترین راهبرد مقابله با جریان تحریف مکتب امام خمینی (ره)، گفتمان سازی در جهت تبدیل مکتب امام راحل به فرهنگ غالب و نهادینه شده در جامعه و نظام اسلامی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۵    
در ادامه مراسم های مردمی به مناسبت سی و سومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) گردهمایی بزرگی با عنوان:به فرموده امام خمینی، امریکا شیطان بزرگ است در پایتخت پاکستان برکزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) عنوان کرد: نگرانی نسبت به تحریف حضرت امام و اندیشه های ایشان وجود دارد؛ چه از طرف برداشت های غلط دوستان و چه از سوی تحریف های عمدی دشمنان.
رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۱:۰۰    
حجت الاسلام لیالی گفت: اگر اندیشه امام تبیین و ترویج نشود در جنگ شناختی و جنگ ادراکی مغلوب می شویم و اندیشه های امام خمینی (ره) به عنوان معیار انقلاب اسلامی مورد تردید و تحریف قرار می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نشست مجازی نگاهی به آینده تمدن نوین اسلامی با تاکید بر آرا و اندیشه های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری روز گذشته (پنج شنبه 19 خرداد) به صورت وبینار و به همت رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در اندونزی، برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رهبر جریان الوفاء الاسلامی بحرین گفت: دشمنان می توانند دیوار بزنند و برای انتقال مسلمانان محدودیت ایجاد کنند، ولی برای اندیشه های امام خمینی(ره) نمی توانند مرز و دیوار درست کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۰۱:۰۵    
همایش تبیین اندیشه های بلند امام خمینی (ره) در سی و سومین سالگرد آغاز سفر روحانی ایشان، با حضور هواداران انقلاب اسلامی و ارادتمندان به رهبر کبیر انقلاب اسلامی، از مذاهب و ملیت های مختلف به زبان انگلیسی در مرکز اسلامی انگلیس در لندن برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۷:۲۰    
همزمان با سالگرد ایام ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، مراسمی در سفارت جمهوری اسلامی ایران در برلین برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عباس بدخشان ظهوری در نشست بازخوانی و تبیین اندیشه های امام خمینی(ره) تأکید کرد: انقلاب اسلامی بدون نام امام خمینی(ره) در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۸:۲۷    
در جلسه ای با حضور سه میهمان خارجی در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، به تشریح گستره جغرافیایی اندیشه های امام پرداخته شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: آشنایی با اهداف و اندیشه های امام خمینی(ره) نیازمند مطالعه تاریخ است و برای آگاهی دانشجویان، باید فساد و دیکتاتوری دوران رژیم پهلوی در دانشگاه ها بازگو شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اندیشه های امام خمینی(ره) و نلسون ماندلا در مورد نقش آموزش و پرورش در رشد انسان با حضور اساتید و فرهیختگان در تالار نمایش دانشگاه یونایسای آفریقای جنوبی، مورد بررسی قرار گرفت.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سهیل اسعد؛ فعال فرهنگی از کشور آرژانتین گفت: در مواجه با فردی که دلش می خواست از اندیشه های امام بیشتر بداند شرط گذاشتم که تنها در شخصیت امام توقف نکند چرا که این اندیشه ها برگرفته از شخصیت امیرالمومنین(ع) است ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۰۰:۴۷    
حجت الاسلام دیلم گفت: اگر اندیشه های امام راحل واکاوی و بازخوانی نشود انحراف از افکار و خط امام اتفاق خواهد افتاد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام سبزیان گفت: امروز همه ما مسئول تبیین سیره و اندیشه های امام خمینی (ره) برای مردم هستیم تا جامعه با تأسی به این اندیشه ها مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و بسترسازی ظهور حضرت مهدی (عج) را فراهم کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
همایش بررسی اندیشه های امام خمینی (ه) با حضور شخصیت های فرهنگی، دینی، سیاسی و برخی از اصحاب رسانه ترکیه در استانبول برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
وینسنت کاکمبو در مراسم بزرگداشت سی وسومین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در اوگاندا، بر ضرورت الگوگیری از سیره و اندیشه های امام خمینی(ره) تأکید کرد.
هم زمان با سی وسومین سالگرد عروج ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی، مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان با اجرای فعالیت های هدفمند، در مسیر آشنایی افزون تر کودکان و نوجوانان با اندیشه های امام راحل(ره) و قیام خونین 15 خرداد سال 1342 گام برداشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام غلامی می گوید: اگر مردم سالاری دینی مثلاً صد جزء داشته باشد، ما تا امروز فقط ده جزء آن را جدی تر دنبال کرده ایم و خیلی از اجزاء آن هنوز به طور جدی مورد توجه قرار نگرفته است، چه از جهت تئوریک و چه از جهت عملی.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت سی و سومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) کنفرانسی با عنوان رمز مانائی اندیشه های امام خمینی در باکو برگزار شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست تخصصی بررسی آراء و اندیشه های امام خمینی(ره)به همت جهاددانشگاهی کردستان و با همکاری بسیج کارمندان امروز، 12 خردادماه در استانداری کردستان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۲:۲۰    
همزمان با سی و سومین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، مراسم گرامیداشت یاد و اندیشه امام خمینی (ره) در مرکز اسلامی برلین برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تحریف اندیشه های امام (ره) چگونه صورت می گیرد، گفت: تحریف گران دو نگاه متحجرانه و غرب گرایانه به اسلام دارند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۰:۴۸    
شماری از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان گفتند: اندیشه های ناب امام خمینی(ره) تا همیشه تاریخ، چراغ راه همه آزادی خواهان جهان است.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی مجلس شورای اسلامی گفت: بی شک استمرار حرکت در مسیر اندیشه های امام راحل(ره) و سلوک در راه ولایت، ما را دربرداشتن گام دوم انقلاب موفق تر و سعادتمندتر خواهد کرد، بنابراین عزت و اعتلای ایران سرافراز در گرو پیمودن راه انقلاب است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر – ایرنا - مدیر حوزه های علمیه استان بوشهر گفت: برای آموزش اندیشه های امام خمینی (ره) به نسل آینده، باید به صورت جذاب در کتاب های درسی مقطع های مختلف تحصیلی گنجانده شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
یاری گفت: با اشاره به اینکه شناخت شاکله اصلی فکر و اندیشه امام(ره) راه تحریف را سد می کند افزود: امام(ره) همواره طرفدار برقراری عدالت بود و نابرابری اقتصادی و اشرافی گری را رد می کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۰۵:۱۰    
کارشناس فرهنگی گفت : در حوزه ی هنر و سینما اثری برای طرح اندیشه های امام راحل نداریم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۲۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، امام خمینی (ره) به عنوان منادی اسلام ناب محمدی (ص) در تاریخ معاصر و بنیانگذار شیوه ای جدید از حکومت و کشورداری در جهان، نخستین و تنها نظریه پرداز و عمل گرای اخلاق سیاسی است. در حالی که تا پیش از پیروزی انقلاب اسلامی نحله های مختلف فکری در جهان سیاست [...]
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۲۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: تبیین مکتب و اندیشه امام راحل و رهبر معظم انقلاب مصداق جهاد تبیین است که باید مورد توجه متولیان امر قرار گیرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۲۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام وحیدی گفت: حاکمان اسلامی با بهره مندی از افکار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، از ملت های خود در برابر ظلم و ستم نیروهای طاغوتی و قدرت های استکباری جهان حفاظت نمایند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: اندیشه های امام خمینی(ره) باید گفتمان سازی و برای نسل جوان امروزی بازگو و تبیین شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۶:۰۷    
حوزه/ دوره آشنایی با اندیشه های امام خمینی (ره) ویژه خواهران طلبه مدارس علمیه لرستان برگزار می شود.
رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی، بر ضرورت آشنا سازی نسل نو با اندیشه های امام راحل تاکید کرد و گفت: تربیت نسلی انقلابی لازمه ادامه راه انقلاب است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه اندیشه های امام بهترین الگو برای متولیان امر در انقلاب است، گفت: گفتار، رفتار و اندیشه های امام راحل در همه حال باید نصب العین قرار گیرد.