یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۱:۵۲Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اندیشه های امام»

ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۲۲:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، تولیت حرم حضرت امام خمینی(ره) ضمن آرزوی موفقیت برای رئیس جمهور منتخب در این مسئولیت خطیر، بر لزوم حمایت همه مردم و ارکان کشور از دولت برگزیده در راستای تقویت انسجام ملی در عرصه داخلی و بین المللی، تاکید کرد. ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۱:۱۹    
پانزدهم ذی الحجه، ولادت امام علی النقی (ع) مقارن با طلوع آفتابی دیگر در آسمان امامت است. این رخداد خجسته را بهانه ای کردیم برای آشناکردن کودکان با کتابی که جدای از تاریخ، از مقام معنوی و اندیشه های امام هادی (ع) نیز با کودکان سخن می گوید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ری- کاندیدای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت: بی عدالتی در جامعه برازنده راه و اندیشه های امام راحل نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۳۶    
جمعی از اندیشمندان و فعالان اجتماعی پاکستان از مجاهدت ها و خدمات امام خمینی و شهید رئیسی برای جهان اسلام تقدیر کردند.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو سابق مجلس خبرگان رهبری، بیان کرد: توصیه حضرت امام، رسیدن به اقتدار در آحاد ملت های اسلام است زیرا این اقتدار سبب وحدت و انسجام کشورهای اسلامی خواهد شد؛ عمل به نگرش ها ، بینش ها و اندیشه های امام راحل می تواند سبب تقویت وحدت ، انسجام ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر جشنواره نهج البلاغه دانشگاهیان استان هرمزگان گفت: جشنواره ملی نهج البلاغه دانشگاهیان (رسا) یکی از مهم ترین رویدادهای فرهنگی و علمی در سطح کشور به شمار می رود که باهدف ترویج اندیشه های امام علی(ع) و گسترش فرهنگ نهج البلاغه در میان جامعه دانشگاهی برگزار می شود.
سینما پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۵۷    
سینماپرس: قربانعلی طاهرفر کارگردان سینما در خصوص التزام عملی فرهنگ و سینما به فرامین و منویات معمار کبیر انقلاب اسلامی گفت: آیا در سینمای ما خبری از جنگ با چهره کریه استثمارگران و جهان خواران هست؟ اندیشه های امام راحل می توانست عامل پیش برنده سینما باشد اما سوأل بنده این است که جای فیلم های فاخر و ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
حقوق زن در اسلام با تکیه بر اندیشه های امام خمینی(ره) به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در آنکارا و با همکاری مرکز هنری فرهنگی چوکورآنبار بررسی شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین قنبریان با تأکید بر جمع بسته شدن بین لزوم طهارت و تقوای مسئولان با کارشناس بودن آن ها در منظومه فکری امام خمینی(ره) اظهار کرد: در اندیشه های امام و مقام معظم رهبری یک رجل جمهوری اسلامی می بایست اهل تهذیب نفس باشد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۵:۲۱    
به مناسبت سالگرد رحلت امام راحل جلسه ای پیرامون آشنایی با اندیشه های امام خمینی (ره) برای کودکان روستای گورک دژگاه از توابع بخش ساحلی دلوار برگزار شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۶    
تطابق نظرات رهبر معظم انقلاب با امام خمینی رحمه الله در حوزه های مختلف و به خصوص در حوزه رهبری جامعه، یکی از موضوعاتی است که همواره مورد بحث اندیشمندان و متفکران قرار گرفته است ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یعقوب رشیدی گفت: تمسک به اندیشه های امام راحل ضروری است، چراکه با تجربه دریافته ایم رهنمودهای ایشان همواره راهگشا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اندیشمندان و رهبران برجسته سیاسی و مذهبی پاکستان ضمن ادای احترام به مقام شامخ حضرت امام خمینی(ره)، بیداری کنونی در جهان اسلام را مدیون اندیشه های امام راحل دانستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۷:۲۲    
اندیشمندان و رهبران برجسته سیاسی و مذهبی پاکستان ضمن ادای احترام به مقام شامخ حضرت امام خمینی(ره)، بیداری کنونی در جهان اسلام را مدیون اندیشه های امام راحل دانستند.
سازمان تبلیغات اسلامی   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کتاب مکتب امام خمینی (ره) به روایت رهبر معظم انقلاب منبعی مهم در راستای تشریح اندیشه های امام (ره) برای رستگاری انقلاب اسلامی است که پژوهشکده باقرالعلوم (ع) منتشر شده است.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۵    
حجت الاسلام سیدرضی قادری با بیان اینکه آیت الله رئیسی نمونه مسئول و مدیری است که اندیشه های امام خمینی (ره) را محقق کرد، گفت: آیت الله رئیسی توانست نسبت به دیگر مسئولین سهم بیشتری در تحقق آرمان ها و اندیشه های امام خمینی (ره) داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۲۴    
اندیشمندان و رهبران برجسته سیاسی و مذهبی پاکستان با ادای احترام به مقام شامخ حضرت امام خمینی (ره)، پیشرفت های روز افزون جمهوری اسلامی ایران را حاصل پیروی از اندیشه های امام راحل دانستند و اعلام کردند ...
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۰:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
کنفرانس بررسی اندیشه های حضرت امام (س) در باره حج و ابعاد سیاسی آن با سخنرانی ریاست موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) در کشور مالزی برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام نواب گفت: برای انتقال تفکر و اندیشه های امام خمینی (ره) و دستاورد های انقلاب اسلامی باید به فکر پویایی و گسترش رسانه ها و تاثیرگذاری بیشتر آن باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- امام جمعه ماکو گفت: یکی از مطالبات رهبر معظم انقلاب جهاد تبیین است که در این راستا لازم است در ابتدای امر افکار و اندیشه های امام تبیین و معرفی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۷:۲۲    
به مناسبت سالگرد رحلت امام راحل جلسه ای پیرامون آشنایی با اندیشه های امام خمینی (ره) برای کودکان روستای منصوری برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت اندیشه های امام خمینی در سارایوو پایتخت بوسنی و هرزگوین برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت نقده گفت: وحدت همه ملت ایران از همه اقشار، اقوام و افکار در همه برهه ها و همچنین اتحاد و همبستگی ریشه در اندیشه های امام راحل دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۶:۰۲    
یکی از استادان حوزه و دانشگاه همدان گفت: امروز بیش از هر زمانی در پیرامون خود می بینیم که اندیشه والای امام خمینی(ره) به مکتبی جهانگیر تبئیل شده است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۴:۵۵    
سرهنگ جهانی نژاد فرمانده سپاه ملارد تفکرات و اندیشه های امام را و خود ایشان را رمز وحدت و همدلی در کشور دانست. خبرنگار: محمد رضا احمدی
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۳:۱۰    
با گذشت بیش از سه دهه از رحلت امام خمینی(ره)، اندیشه های ایشان همچنان راهگشای نسل نو در مسیر سعادت و رستگاری است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه سپاه شهرستان ملارد مقاومت و مبارزه در برابر ظالمان و مستکبران جهان را تبلور و برگرفته از اندیشه های امام کبیر انقلاب اسلامی دانست.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه ماکو گفت: یکی از مطالبات رهبر معظم انقلاب جهاد تبیین است که در این راستا لازم است در ابتدای امر افکار و اندیشه های امام تبیین و معرفی شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: 15 خرداد روز پیوند بین مردم ، رهبری و روحانیت است و هدف از برگزاری آن بازخوانی اندیشه های امام راحل در بحث حقوق مردم و حکومت دینی و رابطه دین و سیاست است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۸:۵۸    
امام جمعه تیران و کرون گفت: اندیشه های امام راحل برای آزادی خواهی، مدیریت و استقلال کشور در دنیا فراگیر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مشاور فرهنگی رئیس جمهور با بیان اینکه اندیشه های امام در سراسر جهان در حال گسترش است، گفت: ملت بدون تاریخ ملت بدون هویت است و ملت بدون هویت مثل درخت بدون ریشه بوده و با هر بادی از بین می رود و استحکام ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اراک- مدیر حوزه علمیه امام خمینی( ره) اراک گفت: کم توجهی نسبت به تبیین و انتقال اندیشه های امام راحل در جامعه پذیرفتنی نیست و در این راستا نقش حوزه های علمیه برجسته است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۵:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
نمایشگاه آثار نقاشی اعضای مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان لرستان به مناسبت سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد برپا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۵:۵۰    
بعد از گذشت سال ها، اندیشه های حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی، همچنان نقشه راه آزادیخواهان و حرکت های انقلابی در سراسر جهان است.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: پایبندی به ارزش های دینی و اساسی اسلام، بیداری و هوشیاری، حفظ اتحاد و یکپارچگی ملی که حقیقت اندیشه های امام خمینی(ره) است، عمل انقلابی و حرکت جهادی ما را استحکام و ایمن از انحراف و خطا کرده و چراغ راه امت اسلامی در جهاد کبیر علیه استکبار خواهد شد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: تبیین اندیشه ها و تفکرات ناب امام راحل برای نسل جوان ضروری است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۴:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله اراکی با تاکید بر تبیین اندیشه های امام خمینی، گفت: نهضت بزرگ امام خمینی رحمه الله علیه، جهان را متحول کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، محمد مدثر تیپو سفیر اسلام آباد در تهران در پیامی به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) ابراز داشت: فرارسیدن سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را به ملت و دولت ایران تسلیت عرض می نمایم. ...
اقتصاد ایران: رشت- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر لزوم تبیین اندیشه های امام برای نسل جوان گفت: امام خمینی(ره) انقلاب را با نگاه به قرآن و اسلام گسترش داد.
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۳:۱۸    
شهدای ایران :سرویس بین الملل/ در پرتو اندیشه های امام خمینی (ره) شاهدیم که چگونه فروپاشی و شکست کامل طرح آمریکایی-صهیونیستی در منطقه ، زیر ضربات محور مقاومت که مسلح به اندیشه و بینش امام راحل است، صورت پذیرفته و راه آزادی سرزمین های اشغالی و مقدسات تحت تاثیر این اندیشه در پیش گرفته شده است. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
علی گلدوست گفت: همه دستگاه های فرهنگی و مراکز علمی و پژوهشی وظیفه دارند نسل جوان را بیش از پیش با جوهره اندیشه های امام خمینی(ره) آشنا کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: جهانگیر شدن نگاه مبارزاتی با صهیونیست ها برآمده از اندیشه امام خمینی(ره) است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
اسلام آباد- ایرنا- سفیر پاکستان در جمهوری اسلامی ایران گفت: ارزش ها و اندیشه های امام خمینی (ره) منبع الهام ملت ایران در تحقق آرمان هایشان است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۱:۰۴    
تهران (پانا) - رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی همزمان با فرا رسیدن ایام سوگواری رحلت جانگداز بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و گرامی داشت قیام 15 خرداد پیامی صادر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
در نشست بررسی اندیشه های تازه و کهنه نشدنی حضرت امام(ره) مطرح شد: آنچه از منویات امام خمینی(ره) در طول انقلاب اسلامی دریافت شده همه از دین مبین اسلام منبعث شده است. ماهیت و مبنای اندیشه امام ثابت است چراکه تعالیم قرآن زیرساخت این اندیشه بوده و این اصل غیرقابل تغییر است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه - امام جمعه شاهین دژ ترویج و انتقال اندیشه امام راحل را دربین نسل جدید بسیار ضروری دانست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۹:۱۲    
نمایشگاه کتاب و عکس اندیشه های امام خمینی در خاش برپا شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مشاور امور روحانیت استاندار بوشهرگفت: ایران اسلامی با تمام مشکلات، سختی ها و دشمنی ها موفقیت های بی شماری داشته که این موفقیت ها در سایه اندیشه امام خمینی (ره) محقق شده است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۹:۰۷    
به منظور معطوف شدن به اندیشه های امام راحل و وعده ها و بشارت هایی ایشان در پیام ها و سخنانشان، شعار سی و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام وعده های صادق نام گذاری شده است. بر همین اساس طرح های ویژه سالگرد ارتحال امام راحل در قالب طرح ارائه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۹:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مسکو- ایرنا- چهار نفر از صاحب نظران شیعه و اهل تسنن در میزگردی به میزبانی مرکز اسلامی مسکو به بررسی تأثیر اندیشه های امام خمینی (ره) در عصر حاضر پرداختند و با اشاره به تأثیر انقلاب اسلامی در تحولات جهان تأکید کردند: تحولات جهان کنونی، تأییدی بر درستی اندیشه امام است.