یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۸:۲۹Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اندیشه های امام»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
دمشق - ایرنا - علما، اندیشمندان، سیاستمداران، کارشناسان و مقامات سوری اندیشه های حضرت امام خمینی (ره ) را در سی و چهارمین سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران تشریح و شخصیت ایشان را بعنوان امام و بانی وحدت میان مسلمانان گرامی داشتند.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
امام جمعه گچساران با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) روح بلندی داشت، گفت: توجه به اندیشه های امام خمینی(ره) نیاز همیشگی جامعه و انقلاب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
مراسم بزرگداشت اندیشه های بنیانگذار انقلاب اسلامی با عنوان امام خمینی انسانی تکلیف مدار، به همت بنیاد ملاصدرا و مشارکت جامعه اسلامی بوسنی و هرزگوین با قرائت کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و بوسنی در سالن همایش های یونیتیک سارایوو برگزار شد.
خبر آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
منیبان نوشت: حسن روحانی تاکید می کند که امام(ره) مسیر و راه انقلاب و ادامه انقلاب را به ما نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
همدان_استاد حوزه های علمیه همدان در میزگرد بررسی اندیشه های امام خمینی ره گفت:عالم و عارف دینی در اندیشه امام خمینی ره باید در جهت برقراری حاکمیت دین تلاش کند.
معاون سیاسی دفتر عقیدتی و سیاسی فرماندهی کل قوا بر بازخوانی تفکرات و اندیشه ها،شیوه ها، خصلتها و آموزه های امام خمینی (ره) در جامعه تاکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۴ ساعت پیش    
بازخوانی اندیشه ها و فرمایشات امام خمینی (ره) به مثابه چراغ راهی برای تمام آحاد ملت ایران طی سال های گذشته از انقلاب شکوهمند اسلامی بوده و در آینده نیز خواهد بود.
فرماندار کامیاران گفت: امروز باید ابعاد شخصیتی و اندیشه های امام خمینی(ره) برای نسل نوجوان و جوان تبیین شود.
حوزه   ۶ ساعت پیش    
حوزه / حجت الاسلام هاشمی راستی، درباره وحدت مؤثر از دیدگاه امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: در اندیشه امام(ره) وحدت و انسجامی برای مسلمانان سرنوشت ساز است که بر مبنای توحید و یکتاپرستی شکل گیرد و به وجود آید.
ایبنا   ۶ ساعت پیش    
زنجان- مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایجرود از برگزاری مسابقه کتابخوانی نمای آفتاب در این شهرستان خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این مسابقه آشنایی نوجوانان با اندیشه های امام راحل است.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- امام جمعه سنندج گفت: افکار و اندیشه های امام خمینی (ره) هرگز قدیمی نخواهد شد و هر روز در ابعاد مختلف برای ملت های آزاده و مسلمانان واقعی الهام بخش است.
ایمنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: برای تحقق آرمان ها و اندیشه های امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری تلاش می کنیم.
معاون پارلمانی رئیس جمهور جلوگیری از تحریف افکار و اندیشه های امام راحل را مورد تاکید قرار داد و گفت: یکی از نتایج تبیین و تشریح منظومه فکری و بازخوانی مواضع امام در مقاطع مختلف این است که گفتار و رفتار ایشان دستخوش تحریف نشود.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
تحلیل گر مسائل سیاسی از تاثیر افکار و اندیشه های امام راحل بر جوامع غربی و کشورهای جهان می گوید.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: نسل جوان باید اندیشه های امام و مسیر تعیین شده بشناسد و در همان راه حرکت کند.
شبستان   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرخنده با بیان اینکه توحیدباوری، برپایی حکومت اسلامی و استقلال؛ سه ضلع اساسی منظومه فکری امام راحل است، گفت: سیاست غرب تولید یاس و ناامیدی با استفاده از امپراطوری رسانه ای است و قصد تحریف اندیشه های امام راحل را دارند.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
حجت الاسلام صباغیان با بیان اینکه اندیشه های امام خمینی(ره) در حال تحریف شدن است، گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات آشنایی با افکار امام خمینی(ره) و جلوگیری از تحریف اندیشه های ایشان است.
بسیج   ۸ ساعت پیش    
مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه روح الله اندیشه های امام راحل را مکتب ساز نسل های آینده دانست و گفت: وظیفه ما است تاریخ انقلاب و عظمت شخصیت معمار کبیر انقلاب را حفظ کرده و نگذاریم فراموش شود.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/کرمانشاه نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: برای ادامه راه انقلاب به تبیین اندیشه های امام خمینی(ره) نیاز داریم.
حوزه   ۹ ساعت پیش    
حوزه/ کتاب اندیشه های امام خمینی(ره) در آیینه نگاه معاصر از جمله آثاری است که در قالب شش فصل نگاشته شده و در آن به آراء و اندیشه های پیر جماران از منظرهای گوناگون و متنوع پرداخته می شود.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
عضو مجمع روحانیون مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امام خمینی (ره) در رفتارشان اخلاص داشتند، گفت: متاسفانه در دانشگاه ها و محافل علمی کمتر اندیشه های امام خمینی (ره) را دنبال کرده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۷:۱۲    
معاون دفتر تالیف کتاب های ابتدایی و متوسطه نظری سازمان پژوهش و برنامه ریزی گفت: حدود 300 عنوان کتاب درسی چاپ و منتشر شده که در یک سوم آن ها از مطالب مرتبط با اندیشه های امام راحل استفاده شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
علی قصیر، کارشناس رسانه و مسئول روابط عمومی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بیروت، تأثیر اندیشه امام خمینی(ره) در بنیان گذاری، تداوم و رشد مقاومت را امری محوری توصیف کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
قم- عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه گفت: برخی جریان ها در تلاش هستند تا اندیشه های امام راحل را تحریف و یا به نفع خود مصادره کنند که باید در برابر این افراد ایستاد.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۱:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
“بچه های رستا” سلسله نشست های گفتگو محوری است که اولین جلسه آن به مناسبت سی و چهارمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در فرهنگسراهای سردار شهید سلیمانی برگزار شد
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تفکر رهبر کبیر انقلاب اسلامی نه تنها رادیکال نبود، که مصلحانه بود، اما برخی تندروها که این اندیشه ها را سد راه افکار رادیکال خود می دانند، به عمد با نادیده گرفتن یا انکار اندیشه های امام خمینی(ره) سعی در تلقین تفکرات غیر واقعی خویش به مخاطب و نسل های جوان تر دارند و آن را به پای تفکرات سیاسی امام ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۳:۲۸    
حجر گشت با بیان اینکه آشنایی نسل جوان با اندیشه های امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی یک ضرورت است، گفت: در برابر آیندگان مسئول هستیم تا روایت گر صادقی از آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل برای آن ها باشیم.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۲۱    
محمد صادق کوشکی در گفتگو با جام جم آنلاین گفت: شاید بتوان همه تاکیدات امام خمینی را در حوزه سیاست خارجی در چند مطلب خلاصه کرد، مهمترین مفهومی که در حوزه سیاست خارجی مورد توجه جدی امام خمینی بود بحث استقلال آن هم استقلال همه جانبه بود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۲۸    
عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: امروز تمرکز دشمن بیش از تخریب امام بر انحراف اندیشه های امام است و استکبارستیزی، نقش جونان، جایگاه و مشارکت مردم و آرای آنان، مبارزه با کفر و نفاق در سرتاسر جهان، حفظ وحدت میان اقشار جامعه ایران بخش اصلی اندیشه های امام به شمار می رود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۱۹    
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری سلسله نشست های تبیین اندیشه های امام در سه مسجد توسط اساتید برجسته شهرستان ملایر همزمان با سی و چهارمین سالگرد رحلت امام راحل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مرجع تقلید شیعیان حفظ اندیشه های امام خمینی(ره) را بر عهده مسئولان نظام دانست و تاکید کرد: سفارش همیشگی امام حفظ وحدت بود و امروز هم حفظ وحدت حول محور ولی فقیه ضروری است و باید بدانیم فاصله گرفتن از اندیشه های امام راحل موجب انحراف است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ طاهرخانی گفت: پیمودن راه ولایت فقیه و کسب فیوضات اندیشه امام (ره) از زبان ایشان، عمل صالحی است که زمینه نزدیک شدن به تحقق اندیشه های آن امام بزرگوار را فراهم می سازد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۰۴    
مدیر کل تبلیغات گلستان با بیان اینکه امام خمینی(ره) احیاگر عزت اسلام و پیام آور دوباره اسلام ناب محمدی بود، گفت: اساسا در اندیشه های امام خمینی(ره)، اجازه دخالت و تسلط بیگانگان بر مسلمانان داده نمی شود و امام(ره) در پیشبرد اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی روی این مسئله تاکید فراوان داشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خمین- نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: مقابله با فراموشی و تحریف اندیشه های امام خمینی (ره) ضرورت مهم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: تبیین و تشریح ابعاد شخصیتی و اندیشه های بنیانگذار انقلاب اسلامی نیاز جامعه است و باید در ایام سالگرد ارتحال ایشان به بهترین شکل ممکن انجام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
صبح روز 14خرداد 1368 با اعلام خبر رحلت امام خمینی (ره) از شبکه های رادیویی و تلویزیونی یک ایران عزادار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز؛ علی حجر گشت مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز در مراسم گرامیداشت رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی گفت: امام خمینی(ره) شخصیتی بزرگ و بی نظیر در همه ابعاد مختلف سیاسی ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام نجفی گفت: همزمان با سی و چهارمین سالگردارتحال امام راحل سلسله نشست های تبیین اندیشه های امام در سه مسجد شهرستان ملایر برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ از کابل، همایش علمی بررسی اندیشه های امام خمینی (ره) با حضور حدود چهارصد نفر از علما و چهره های فرهنگی افغانستان در کابل برگزار شد ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام حیدری جناسمی ازبرگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) وقیام 15 خرداد در 200 امامزاده و بقاع متبرکه مازندران خبر داد و گفت: تبیین اندیشه های امام راحل از سوی سخنرانان و وعاظ مراسم های عزاداری زائرین و مجاورین امامزادگان استان مورد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم در بیانیه گفت:بازخوانی اندیشه های امام (ره) برای نسل جوان از وظایف دلسوزان نظام و انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
شورای نگهبان به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد با انتشار بیانیه ای با اشاره بر اینکه انقلاب بزرگ امام خمینی(ره) همچنان زنده و پویاست تاکید کرد: باید با فراموشی و تحریف اندیشه های امام و هویت زدایی از انقلاب اسلامی مقابله کرد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۱    
در آستانه سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) نشست گفتگو محور "بچه های رستا" با حضور نوجوانان به همت فرهنگسرای خاتم(ص) برگزار شد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۱    
نشست بررسی اندیشه های امام در دورهمی بچه های رستا در فرهنگسرای امید برگزار شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس با اشاره به اینکه حرکتی که امام خمینی(ره) شروع کرد در تاریخ بشریت بی نظیر بود، گفت: امروز اندیشه های امام راحل مرزهای جغرافیایی را در نوردیده و در عمق جان ملّت ها و اندیشمندان دنیا نشسته است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر در مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر گفت: اندیشه های انقلابی و آزادی خواهانه امام راحل در جهان گسترش پیدا کرده است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ، آنچه که مسلم است این است که خط مشی انقلاب اسلامی ما چه در قبل از پیروزی انقلاب و چه بعد از آن نشأت گرفته از تفکرات ناب و زلال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) می باشد ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد در بوشهر برگزار می شود. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۰    
مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این مطلب افزود: اگر نسل نو از اندیشه های امام خمینی فاصله گیرند، از معنویت تهی خواهند شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد ...