یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۳:۵۹Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شاهین شهر»

گروه استان ها- نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: مهم ترین خواسته و مطالبه نمایندگان استان اصفهان از دولت و ریاست جمهوری تعیین تکلیف آب است.
سازمان بهزیستی کشور   ۵ ساعت پیش    
کارگاه آموزشی پیشگیری نوین از ابتلا به بیماری ایدز در شاهین شهر برگزار گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده شاهین شهر و میمه در مجلس: مجلس مصوبه ای درمورد محرمانه بودن اموال مسئولان نداشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شاهین شهر و میمه از صدور حکم قضایی برای مالکیت یک کاروانسرا و انعقاد دو تفاهم نامه با اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و نیز بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، خبرداد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به صبح امروز _شنبه 24 مهرماه _ با قرار گرفتن روی شاخص 116 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۶    
روز جهانی عصای سفید فرصتی برای بزرگداشت توانمندی روشن دلانی است که ندیدن مانعی برای نیل به اهداف متعالی آنان نشده است.
نگاه اصفهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۷    
مدیر عامل تعاونی مسکن کارکنان دولت شهرستان شاهین شهر و میمه خبر از تشکیل مجمع عمومی اعضاء پروژه میلاد در هفته های آینده داد. به گزارش نگاه اصفهان، اکبر هادیان گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- بخاری فاقد دودکش و انتشار منوکسیدکربن جان یک نفر را در شاهین شهر گرفت و دو تَن دیگر نیز مسموم شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بخاری بدون دودکش در شاهین شهر یک فوتی و دو مسموم با گاز CO برجای گذاشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از افزایش 33 درصدی کشف کالای قاچاق و 14 درصدی مواد مخدر در شهرستان خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۴    
به گزارش ایثار واحد اصفهان ، به مناسبت هفته نیروی انتظامی گلزارهای مطهر شهدای بهشت معصومه (س)، گمنام مالک اشتر و پارک انقلاب و محله حاجی آباد شاهین شهر با حضور مسئولین شهرستان عطرافشانی و گلباران شد. انتهای پیام/
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۰۵    
بر اساس قیمت مسکن در اصفهان فهرستی از متوسط اجاره ماهانه در برخی از محلات اصفهان به دست آمده است. با توجه به اطلاعات به دست آمده شهر شاهین شهر و بهارستان ارزان ترین و برازنده و جابر انصاری گران ترین محلات برای اجاره نشینی هستند.
شاهین پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شاهین شهر و میمه از ثبت دو مورد وقف جدید و رشد 40 درصدی درآمد موقوفات و بقاع متبرکه شهرستان در سال جاری خبر داد و گفت: مزایده ها اموال بیت المال است و در اجرای آنها مجموعه اداره اوقاف سرسوزنی ذی نفع نیست بلکه برای انجام نیت موقوفه علیهم تلاش می کند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: عضو هیات رئیسه مجلس مجلس گفت: کسانی که به مجلس نقد می کنند، کمی واضح تر نقد کنند و نقدشان منصفانه تر و قابل استفاده باشد. حسینعلی حاجی دلیگانی ، نماینده مردم شاهین شهر و عضو هیات رئیسه مجلس مجلس شورای اسلامی، در گفت وگویی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۲    
در شش ماهه نخست امسال بیش از 980 کیلو گرم تریاک در شهرستان شاهین شهر و میمه کشف و ضبط شد.
نگاه اصفهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۷    
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: شهروندان می توانند روزهای دوشنبه در مجموعه پلیس راهور با فرماندهان مربوطه ملاقات عمومی داشته باشند. به گزارش نگاه اصفهان ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۶    
معاون حوزه اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین شهر گفت: از آنجا که دستگاه های خدمات رسان در راستای ارائه خدمات به شهروندان ترانشه های مختلفی را ایجاد می کنند، با پیگیری های این حوزه دستگاه های عنوان شده برای زیبایی بیشتر شهر همچنین سهولت تردد شهروندان در حال انجام عملیات رفع ترانشه ها هستند.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
انتخاب: عضو کمیسیون قضائی مجلس از تصویب طرح شکایت از رئیس دولت های یازدهم و دوازدهم به خاطر اهانت به مردم و منتقدان خبر داد. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست کمیسیون قضائی مجلس گفت ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۳    
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شاهین شهر و میمه با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دیدار و از وی تجلیل کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عملیات مرمت دو کاروانسرای تاریخی شیخ علی خان زنگنه شاهین شهر و کاروانسرای تاریخی نیستانک نایین از کاروانسراهای مهم اصفهان به اتمام رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۲    
ایسنا/اصفهان "فرماندار شاهین شهر و میمه گفت: کتاب نماد حاکمیت در راستای بررسی جایگاه فرمانداران در ساختار اداری و سیاسی ایران به عنوان یک نهاد مهم حاکمیتی و اجرایی در ساختار اداری کشور و مدیریت ارشد اجرایی در شهرستان ها تألیف شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به صبح امروز _ دوشنبه 19 مهرماه _ با قرار گرفتن روی شاخص 136 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۵    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شاهین شهر و میمه از صدور حکم قضایی برای یک نهاد اجرایی، تکمیل فرآیندهای عمرانی و دو مورد وقف از ابتدای سال تاکنون خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عملیات مرمت کاروانسرای شیخ علی خان زنگنه در شهرستان شاهین شهر و میمه استان اصفهان به پایان رسید.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
احتساب – کیاست - در نشست خبری رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برخوار با خبرنگاران، علیرضا ملک پور به معرفی شهرستان و ارایه عملکرد سه ماهه این مرکز پرداخت؛ ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر گفت: شبکه اصلی فاضلاب شاهین شهر فرسوده است و تردد خودروهای سنگین از مسیر شرقی بلوار طالقانی تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
در جدیدترین بندی کرونا استان، 10 شهرستان با وضعیت نارنجی، 12 شهرستان در وضعیت زرد و دو شهرستان در وضعیت آبی است. بنابر اعلام سامانه اطلاع رسانی وضعیت شیوع بیماری کرونا در کشور (ماسک)، وضعیت استان اصفهان در زمینه کنترل شیوع کرونا شهرستان های اصفهان، کاشان، خمینی شهر، شهرضا، لنجان، فریدن ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کانون خادمیاران رضوی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: به مناسبت ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) 250 نفر از بانوان خادمیار رضوی شهرستان شاهین شهر و میمه 16 هزار قرص نان محلی نذری پخته و توزیع کردند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
موکب بزرگ امام رضا علیه السلام با ویژه برنامه هایی به مناسبت ایام سوگواری پایانی ماه صفر به مدت سه شب در سه راه فردوسی شاهین شهر برپا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر فرهنگسرای شهروند شاهین شهر از برگزاری "جشنواره کودکان خلاق" در راستای کسب مهارت ها, تعامل سازنده کودکان با محیط پیرامون و ارتباط جمعی آن ها با گروه همسالان در کنار بررسی رفتارهای اجرایی و آسیب شناسی روانشناختی و اجتماعی آنان مصادف با روز جهانی کودک خبر داد.
نگاه اصفهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۴    
تعدادی افراد سودجو تمرکز خود را برای بدست آوردن زمین های پروژه 42 هکتاری میلاد شاهین شهر قرار داده اند و سعی در خرید این زمین ها با روش ها و ترفندهای سودجویانه از اعضای پروژه هستند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۶    
فیضی باتشریح اینکه راه موته برای شهرستان گلپایگان و شهرستانهای همجوار و استان های همجوار راه حیاتی است و این راه در شهرستان شاهین شهر و میمه تعریف می شود که برای این شهرستان، درجه اهمیت پایین تری دارد، خواستار مشخص شدن مسئول رسیدگی و توجه به آن شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۷    
مراسم یادواره سرداران و شهدای سین،با حضور نیکزاد نایب رئیس مجلس، حاجی نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی، احمدی نیا مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و سایر مسولین برگزار شد.
شاهین پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۶    
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی عصر روز دوشنبه به همراه هیئتی از نمایندگان تام الاختیار وزارتخانه ها، سازمان برنامه و بودجه و شرکت و آب و فاضلاب وارد شاهین شهر شد و پس از یازدید از ورزشگاه ملت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه شهادت امام رضا (ع)، بانوان خادمیار رضوی در شهر گرگاب شهرستان شاهین شهرومیمه نان نذری پختند و توزیع کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر از برگزاری برنامه های متنوع و ارائه خدمات فرهنگی و تفریحی در راستای ایجاد بستر مناسب برای ساختن شهری شاد و دوستدار سالمند، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: نایب رییس مجلس، مطالبه بیمارستان شهرستان بُرخوار را بررسی و از پروژه های فاضلاب و ورزشگاه شاهین شهر بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اعتبار پنج طرح عمرانی در سفر نایب رئیس اول مجلس به شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار تامین شد.
در ادامه سفرهای نظارتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مناطق مختلف کشور روز دوشنبه نمایندگان مجلس جهت بازدید از پروژه ها و مناطق مختلف شاهین شهر اصفهان با اتوبوس مسافربری عادی سفر کردند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۲:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: پس از بازدید از پروژه های مختلف عمرانی و مشاهده مشکلات موجود، جهت رفع مشکلات این شهرستان ها جلسه ای با حضور مسئولین دستگاه های مربوطه برگزار گرید که طی آن تصمیماتی برای رفع سریعتر این مشکلات گرفته شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۰:۳۵    
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی عصر روز دوشنبه با هیئت همراه وارد شاهین شهر شد و پس از بازدید از ورزشگاه ملت، شبکه فاضلاب و خط مترو در جلسه ای با مسئولان که برای رفع مشکلات اساسی در فرمانداری شهرستان تشکیل شده بود تصمیماتی اتخاذ کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
هوای کلانشهر اصفهان با قرار گرفتن روی شاخص 119 در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس است، شاخص کیفی هوای شاهین شهر روی عدد 80 و سجزی با قرار گرفتن روی 83 در وضعیت سالم قرار دارد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
علی نیکزاد شامگاه دوشنبه با دعوت نماینده شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی به منظور نظارت و رسیدگی به مشکلات این شهرستان با هیئت همراه وارد شاهین شهر شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
بعد از ظهر امروز (دوشنبه 12 مهرماه 1400) و به دعوت نماینده مردم شهرستان در مجلس، علی نیکزاد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی به شهرستان برخوار و شاهین شهر سفر کرد. وی در این سفر از بیمارستان 96 تختخوابی شهرستان برخوار بازدید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۸:۲۲    
نشست جمع بندی سفر علی نیکزاد ثمرین، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به شهرستانهای برخوار میمه و شاهین شهر از زاویه دوربین خبرگزاری خانه ملت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۸:۲۱    
علی نیکزاد ثمرین، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 12 مهر 1400 از مسیر پروژه فاضلاب شهری شاهین شهربازدید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۸:۲۰    
علی نیکزاد ثمرین، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 12 مهر 1400 از ورزشگاه شاهین شهر بازدید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
علی نیکزاد ثمرین، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 12 مهر 1400 از مسیر پروژه فاضلاب شهری شاهین شهربازدید کرد.