سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۹:۰۳Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فردو»

صدای ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سایت خبری اکسیوس روز چهارشنبه 27 تیرماه مدعی شد که ایالات متحده، ماه گذشته درباره فعالیت های هسته ای ایران یک هشدار خصوصی برای سران جمهوری اسلامی ارسال کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۲۱:۴۶    
پزشکان جهادگر در قالب طرح شهید رهنمون در روستای فردو از توابع شهرستان کهک خدمات درمانی رایگان ارائه کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در قالب طرح شهید رهنمون، پزشکان و کادر درمان گروه جهادی بسیج جامعه پزشکی استان قم با حضور در روستای فردو شهرستان کهک به صورت رایگان ارائه خدمت نمودند.
فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) از گروه فردو و مواضع این سایت راهبردی بازدید کرد . به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ رحیم زاده فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) از گروه فردو و مواضع این سایت راهبردی بازدید کرد . ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۹:۵۴    
تهران پیش تر در پی صدور قطعنامه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی علیه برنامه هسته ای جمهوری اسلامی ایران در روز پنجم ژوئن، اعلام کرده بود که قصد دارد هشت آبشار سانتریفیوژ جدید را در تاسیسات فردو نصب کند.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۹:۲۵    
ساعت 24 - بنابر گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی، جمهوری اسلامی ایران تاکنون چهار آبشار سانتریفیوژ جدید پیشرفته IR-6 را در تاسیسات هسته ای فردو نصب کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۷:۳۷    
باقی ماندن ایران در فهرست سیاه گروه ویژه اقدام مالی، گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره نصب 4 سانتریفیوژ جدید در پایگاه فردو توسط ایران و واکنش رئیس جمهوری آمریکا به عملکرد ضعیف در مناظره تلویزیونی اخیر از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۲۲:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
لندن- ایرنا- خبرگزاری رویترز جمعه شب ادعا کرد که مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی برای اعضای شورای حکام از نصب چهار آبشار سانتریفیوژ جدید پیشرفته در سایت فردو خبر داده است.
بازتاب   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۲۱:۰۱    
ادعا شده که ایران چهار آبشار از هشت آبشار جدید سانتریفیوژ از نوع IR6 را در تاسیسات هسته ای فردو نصب کرده اما مشخص نشده چه زمانی تزریق اورانیوم به سانتریفیوژها را آغاز می کند. در حال ارسال... یکی از فیلدها را پر نکرده اید یا چند نظر با سرعت ارسال کرده اید ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی که امروز -جمعه- توسط رویترز مشاهده شد، اعلام کرد که ایران تاکنون چهار خوشه از هشت خوشه سانتریفیوژهای پیشرفته آی آر-6 که در اوایل ماه جاری میلادی وعده راه اندازی سریع آنها را داده بود، در پایگاه فردو نصب کرده است.
اقتصاد آنلاین / تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری انگلیسی جزئیاتی را از گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته ای ایران منتشر کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۲۰:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
ادعا شده که ایران چهار آبشار از هشت آبشار جدید سانتریفیوژ از نوع IR6 را در تاسیسات هسته ای فردو نصب کرده اما مشخص نشده چه زمانی تزریق اورانیوم به سانتریفیوژها را آغاز می کند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۲۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی مدعی شد: ایران 4 دستگاه سانتریفیوژ جدید را در تاسیسات فردو نصب کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مخابرات منطقه قم اقدام به استقرار و راه اندازی تجهیزات فنی در مراکز مخابراتی شهرستان قاهان و فردو نمود.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۲۰:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
علی اکبر صالحی، رییس پیشین سازمان انرژی اتمی در پاسخ به اظهارات سعید جلیلی در خصوص برجام و صنعت هسته ای ایران که در برنامه ای به مناسبت انتخابات 1403 مطرح شدند، گفت: انتظار نداریم از کسی که مدعی تقواست چنین حرفهایی زده شود ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
واشنگتن پست: ایران با نصب 1400 سانتریفیوژ جدید در سایت هسته ای فردو ظرف 4 هفته آتی، ظرفیت غنی سازی خود را در این پایگاه به 3 برابر میزان فعلی خواهد رساند.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
آلمان، فرانسه و انگلیس نسبت به تصمیم ایران برای افزایش قابل توجه ظرفیت تولید خود در تاسیسات زیرزمینی فردو ابراز نگرانی ویژه کردند.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی جهان صنعت نیوز، سه کشور اروپایی عضو برجام که به تعهداتشان طبق این توافق عمل نکرده اند، در بیانیه ای مشترک با اشاره به آنچه در گزارش آژانس آمده ...
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شنیده های خراسان درباره پاسخ ایران به قطعنامه آژانس حاکی از این است که اقدامات ایران در سایت های نطنز و فردو آغاز شده است.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- آژانس بین المللی انرژی اتمی یک هفته پس از تصویب قطعنامه ای در انتقاد از عدم همکاری تهران با این ناظر اتمی سازمان ملل مدعی شد ایران در حال گسترش بیشتر ظرفیت های هسته ای خود است. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۳   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در واکنش به گزارش های منتشر شده درباره افزایش ظرفیت غنی سازی اورانیوم در نیروگاه فردو مدعی شد واشنگتن در صورت گسترش برنامه هسته ای ایران به آن پاسخ متناسب خواهد داد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
طی این گزارش، ایران از نصب سانتریفیوژهای بیشتر در دو سایت هسته ای خود در نطنز و فردو خبر داده است. با این حال، میزان سانتریفیوژهای نصب شده جدید از سوی ایران و سطح غنی سازی این کشور هنوز مشخص نیست.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ادعای آژانس بین المللی انرژی اتمی مبنی بر تصب سانتریفوژهای جدیدی در تأسیسات فردو توسط ایران، امضای پیمان امنیتی 10 ساله بین آمریکا و اوکراین و موضع رئیس جمهوری اوکراین مبنی بر دریافت تضمین از چین برای عدم فروش سلاح به روسیه از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۲:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی برای اعضای شورای حکام، از تصمیم ایران برای افزایش ظرفیت تولید اورانیوم غنی شده در دو سایت نطنز و فردو خبر داده است.
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۲:۲۸    
اکوایران: آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی ادعا کرده تهران سانتریفیوژهای بیشتری در تأسیسات هسته ای فردو نصب کرده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۲:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رویترز به نقل از دیدبان هسته ای سازمان ملل گرازش داد که ایران به سرعت دو آبشار سانتریفیوژ غنی سازی اورانیوم در نیروگاه فردو نصب کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز امروز- پنجشنبه- با استناد به یک گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی مدعی شد که ایران به سرعت سانتریفوژهای دیگری را در واکنش به قطعنامه شورای حکام، در تاسیسات فردو نصب کرده است.
عصر خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز روز پنجشنبه 24 خرداد به نقل از یک گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد که ایران به سرعت سانتریفوژهای دیگری را در واکنش به قطعنامه شورای حکام، در تاسیسات فردو نصب کرده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
لندن - ایرنا - خبرگزاری رویترز روز پنجشنبه ادعا کرد که مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی برای اعضای شورای حکام از تصمیم ایران برای افزایش ظرفیت تولید اورانیوم غنی شده در دو سایت نطنز و فردو خبر داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های غربی در گزارش هایی سعی کردند که پاسخ ایران به قطعنامه شورای حکام آژانس را محدود جلوه دهند اما طبق اطلاع خبرنگار تسنیم اقدامات ایران در فردو و نطنز آغاز شده و ادامه دار خواهد بود.
امیرسرتیپ علیرضا صباحی فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در گروه پدافند هوایی فردو قم از بخش های مختلف این یگان بازدید کرد . به گزارش روابط عمومی ارتش ...
محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی در سی وسومین یادواره شهدای فردو در قم گفت: مجتمع غنی سازی شهید علی محمدی (فردو) در حوزه علوم و فنون هسته ای یکی از مهمترین ظرفیت های هسته ای کشور بوده که هم اکنون به خار چشمی برای دشمنان انقلاب اسلامی تبدیل شده است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۲:۴۶    
کتاب های خاطرات یک بسیجی فردویی و فرمانده علی امروز با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی در سی و سومین یادواره شهدای روستای فردوی قم رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
یادواره سرداران و 125 شهید روستای فردو با حضور خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران، مسئولان و مردم شهید پرور شهرستان کهک در حسینیه شهدای این روستا برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی در سی و سومین یادواره شهدای فردو در قم گفت: کیفیت آب سنگین جمهوری اسلامی ایران در صدر آب سنگین های تولیدی دنیا قرار داشته و کشورهای محدودی هستند که امکان تولید آن را دارند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
همزمان با سفر رییس جمهور و اعضای هیات دولت به استان قم، محمد اسلامی با خانواده شهیدان عبدالحسین قدیمی و مهدی رضا نژاد در بخش فردو دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در جریان سفر هیات دولت به استان قم، به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور از نزدیک بازدیدی از شهرستان کَهَک داشت و در جریان آخرین مسائل و مشکلات مردم این شهرستان قرار گرفت . ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس سازمان انرژی اتمی در جریان سفر اعضای هیات دولت به استان قم، به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در مصلای نماز جمعه بخش فردو با نخبگان و مسئولان فردو دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس سازمان انرژی اتمی در جریان سفر رئیس جمهور به استان قم، با حضور در روستای فردو به مقام شامخ شهدای این روستا ادای احترام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مراسم یادواره شهدای روستای فردو با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشور در حسینیه شهدای این روستا برگزار می شود.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۶    
مراسم یادواره شهدای فردو روز جمعه بیست و یکم اردیبهشت ماه 1403 در حسینیه شهدای روستای فردوی قم برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۶    
آیین قرار عاشقی2 دومین ویژه برنامه از مجموعه مراسمات گرامیداشت سی و سومین یادواره شهدای روستای فردو با حضور خانواده های معظم شهیدان در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) قم برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۹:۲۳    
ویژه برنامه قرار عاشقی 2 دومین مرحله از مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای روستای فردوی قم، عصر دیروز در گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
پیش یادواره بزرگداشت شهدای فردو در گلزار شهدای علی بن جعفر علیه السلام قم برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
قم- معاون معاونت اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری قم گفت: روستای فردو به دلیل وجود شهدای والامقامش از افتخارات استان قم است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۷:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم یادواره شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم فردو در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار می شود.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۷    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، معاون فرماندار، دبیر اقامه نماز و دیگر مسئولین شهرستان کهک صبح شنبه، اول اردیبهشت ماه، از اماکن اقامه نماز در مسیر گردشگران منطقه فردو بازدید کردند. ...
با همکاری گروه پدافند هوایی فردو (قم) انجام شد؛ رزمایش مومنانه و توزیع بسته های معیشتی بین خانواده های نیازمند قم با همکاری گروه پدافند هوایی فردو (قم) انجام شد . ...