جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۵:۵۷May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نابلس»

نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از رسانه های فلسطینی، خبرها حکایت از درگیری میان نیروهای اشغالگر و معترضان فلسطینی در ایست و بازرسی “بیت ایل” در نزدیکی رام الله دارد. از سوی دیگر یک جوان فلسطینی که به نام وی اشاره نشده، در نزدیکی شهر نابلس هدف گلوله ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفت و [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی می گوید بر اثر تیراندازی یک جوان فلسطینی در نابلس، دو نظامی این رژیم مجروح شدند و شخص عملیات کننده نیز به ضرب گلوله از پای درآمده است.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
محکومیت جهانی علیه جنایات رژیم صهیونیستی در بیت لحم، جنوب نابلس و الخلیل همچنان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
بر اثر تیراندازی نظامیان صهیونیست به سوی فلسطینیان در روستای سالم در شهر نابلس در کرانه باختری 2 فلسطینی به شهادت رسیدند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۰۵    
در آستانه روز قدس، نظامیان صهیونیست به بهانه بازداشت مجری عملیات زعتره، روستا ها و شهر های جنوب نابلس را محاصره کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان اشغالگر قدس، سعید یوسف جوان شانزده ساله فلسطینی از ساکنان منطقه اودلا در جنوب نابلس در شمال کرانه غربی را به شهادت رساندند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
در جریان درگیری ها در روستای أودلا واقع در جنوب نابلس دو شهروند فلسطینی به ضرب گلوله نیروهای رژیم صهیونیستی زخمی و یک جوان فلسطینی دیگر شهید شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۸:۵۰    
نظامیان رژیم صهیونیستی نوجوانی فلسطینی را در جنوب نابلس به شهادت رساندند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فلسطینی معا، وزارت بهداشت فلسطین چهارشنبه شب اعلام کرد: سعید یوسف محمد عوده 16 ساله بر اثر تیراندازی نظامیان اشغالگر در شهرک اودلا در نابلس شهید شد. منابع محلی اعلام کردند که وی از ناحیه سینه هدف گلوله قرار گرفت و لحظاتی پس از انتقال به بیمارستان درگذشت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های اراضی اشغالی فلسطین از مرگ یک شهرک نشین که چند روز پیش در جریان عملیات در یک ایست بازرسی در نابلس مجروح شده بود، خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۴:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست در جریان حمله به روستایی در جنوب نابلس و درگیری با فلسطینی ها، یک نوجوان 16 ساله را به ضرب گلوله به شهادت رساندند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از شهادت یک نوجوان 16 ساله فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در نابلس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۰۱    
بر اثر تیراندازی نظامیان رژیم صهیونیستی به فلسطینی ها در منطقه "اودلا" در نابلس در کرانه باختری رود اردن، دو فلسطینی شهید و زخمی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از شهادت یک نوجوان 16 ساله فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در نابلس خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از شهادت یک نوجوان 16 ساله فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در نابلس خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
یک دختر فلسطینی در شهرک عقربا در حومه شهر نابلس در کرانه غربی سربازان اشغالگر رژیم صهیونیستی را نگاه می کند که عملیاتی امنیتی را انجام می ٔهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۷:۰۱    
رسانه صهیونیستی یسرائیل هیوم از رایزنی و تماس های رد و بدل شده میان دستگاه های امنیتی تشکیلات خودگردان و ارتش رژیم صهیونیستی به دنبال عملیات ضد صهیونیستی در زعتره در نابلس پرده برداشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
یک روزنامه عبری با اشاره به تبعات تعویق یا لغو انتخابات فلسطین از جمله تیراندازی اخیر در شهر نابلس واقع در کرانه باختری اشغالی تاکید کرد، این امر نشانگر دوره جدیدی است که در آن شمارش معکوس برای پایان حکومت رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست بامداد امروز (سه شنبه) دهها نفر در جنوب شهر نابلس را در تلاش برای پیدا کردن فردی که دو روز پیش به سمت آن ها تیراندازی کرده بود، بازداشت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی با هدف پیدا کردن عاملان عملیات زعتره که به زخمی شدن سه شهرک نشین صهیونیست انجامیده امروز به شهرک عقربا در نابلس یورش بردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی تعداد بیشتری از نیروهای ویژه را به کرانه باختری اعزام کرد و یورش ها و عملیات گسترده ای را علیه شهرک عقربا در نابلس و ترمسعیا در رام الله انجام داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شمار زیادی از نیرو های رژیم صهیونیستی بامداد امروز به روستای عقربا در جنوب نابلس و روستای ترمسعیا در شمال رام الله یورش بردند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۰۵    
اور هیلر تحلیل گر حوزه نظامی شبکه 13 رژیم صهیونیستی اذعان کرد که عملیات جنوب نابلس با شجاعت و جرأت خارق العاده ای صورت گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
علاوه بر عملیات در منطقه زعتره، دو عملیات دیگر طی یک روز در فلسطین رخ داده است. با وجود درگیری های شهر قدس در آستانه روز جهانی قدس کنار نارضایتی عمیق داخلی رژیم صهیونیستی، از دید کارشناسان احتمال وقوع یک انتفاضه فراگیر در سرزمین اشغالی وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
یک شهرک نشین صهیونیست در عملیات روز دوشنبه مبارزان فلسطینی در گذرگاه زعتره در جنوب نابلس به هلاکت رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۵    
به گزارش منابع عبری نظامیان رژیم اشغالگر از تیراندازی و تکرار عملیات نابلس در کرانه باختری در ترس و نگرانی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۱    
در پی عملیات ضد صهیونیستی در نابلس که به زخمی شدن سه صهیونیست انجامید، ترس و وحشت سراسر فلسطین اشغالی را فرا گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که ارتش رژیم صهیونیستی تاکید کرده نیروهایش تا بازداشت عاملان تیراندازی در جنوب نابلس، متوقف نخواهند شد، جنبش جهاد اسلامی با تقدیر از این عملیات فداکارانه آن را پیامی از طرف تمامی ملت فلسطین دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
گروهی از شهرک نشینان صهیونیست به زمین های کشاورزی فلسطینیان در روستای جالود واقع در جنوب نابلس یورش برده و آن ها را به آتش کشیدند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۴    
در پی عملیات مقاومتی در جنوب نابلس سه سرباز اسرائیلی به شدت زخمی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال عملیات شهادت طلبانه فلسطینیان در شهر نابلس واقع در کرانه باختری که به دنبال آن 3 نظامی صهیونیست به شدت زخمی شدند، صهیونیست ها به این شهر یورش بردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۵:۰۵    
گروه های مقاومت فلسطین، از رژیم صهیونیستی خواستند پیام عملیات زعتره را دریافت و جنایت ها و حملاتش به مقدسات اسلامی را متوقف کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
جنبش های حماس و جهاد اسلامی فلسطین به عملیات شهادت طلبانه در نابلس که به زخمی شدن سه نظامی صهیونیست منجر گردید، واکنش نشان دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حماس عملیات قهرمانانه علیه نظامیان رژیم صهیونیستی در گذرگاه زعتره در جنوب نابلس را "امتداد مبارزه ملت فلسطین علیه رژیم اشغالگر" توصیف کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
منابع فلسطینی اعلام کردند یک زن فلسطینی که امروز در جریان تیراندازی نظامیان صهیونیست در جنوب بیت لحم زخمی شده بود در اثر شدت جراحات به شهادت رسیده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۳:۲۹    
در حمله جوانان فلسطینی در جنوب نابلس در گذرگاه زعتره سه صهیونیست بشدت مجروح شدند، فلسطینی ها موفق شدند بعد از تیراندازی با خودرو از محل متواری شوند رسانه های صهیونیستی مدعی شدند بعد از این حمله جنگنده های این رژیم این خودرو را با موشک منهدم کرده اند. منبع: خبرگزاری دانشجو
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
جهاد اسلامی و حماس عملیات تیراندازی در پست زعتره در جنوب نابلس و زخمی شدن سه نظامی صهیونیست را عملیات استشهادی و حامل پیام هشداری به رژیم اشغالگر درباره ادامه تجاوزات علیه قدس توصیف کردند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
شبکه خبری المیادین به نقل از رسانه های رژیم صهیونیستی خبر داد که یک بمب در شهرک صهیونیستی بنیامین منفجر شده است. در این انفجار که در غرب رام الله روی داده هیچگونه تلفاتی گزارش نشده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ارتش رژیم صهیونیستی برای پیدا کردن عامل تیراندازی به سوی نظامیان صهیونیست در منطقه ای در کرانه باختری با کمک چند فروند بالگرد نظامی در حال تفتیش این منطقه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در بیانیه ای عملیات تیراندازی ضدصهیونیستی در ایست بازرسی زعتره در جنوب نابلس را واکنش طبیعی ملت فلسطین علیه جنایات اشغالگران توصیف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی از زخمی شدن سه نظامی خود بر اثر تیراندازی نزدیک شهر نابلس در کرانه باختری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رسانه ها امروز، یکشنبه گزارش دادند، در جریان یک تیراندازی به ایست بازرسی "زعتره" در جنوب نابلس در فلسطین اشغالی سه شهرک نشین زخمی شدند که حال دو تن از آنها وخیم گزارش شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۰۹    
منابع فلسطینی از یک عملیات تیراندازی ضدصهیونیستی در ایست بازرسی زعتره در جنوب نابلس خبر داده و اعلام کردد در این عملیات مقاومتی سه نظامی صهیونیست زخمی شده اند که حال دو نفر از آنها وخیم است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- منابع خبری امروز(یکشنبه) از زخمی شدن سه اسرائیلی در جریان تیراندازی در یک ایست بازرسی در جنوب نابلس خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فلسطینی معا، منابع عبری اعلام کردند که در این تیراندازی سه سرباز اسرائیلی زخمی شده و حال دو نفر از آنها وخیم است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سه نظامی صهیونیست در شمال کرانه باختری بر اثر تیراندازی به شدت زخمی و روانه بیمارستان شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۲:۱۵    
رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از برپایی دولت مستقل فلسطین به ساخت و ساز در شهر نابلس اقدام کرده است و جاده ای را برای اتصال این شهرک ها با شهرک های دیگر ایجاد می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرک نشینان صهیونیست روز چهارشنبه به یک منطقه تاریخی در سبسطیه در شمال نابلس یورش بردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سه فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در شرق نابلس زخمی شدند.