دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۸:۲۰Oct 2020 26

جدیدترین‌های «قصر شیرین»

کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
این استاد دانشگاه در گفتگو با کردپرس عنوان کرد: برابر با تبصره 1 ماده 4 قانون اتاق بازرگانی ایران، استان ها با توجه به ظرفیت های منطقه ای می توانند همزمان چند اتاق بازرگانی داشته باشند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۷    
همزمان با آخرین روز از دهه وقف، 500 بسته معیشتی در قالب طرح احسان ماندگار در بین نیازمندان قصرشیرینی توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۶    
قصرشیرین- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: 500 بسته کمک معیشتی به همت این اداره بین نیازمندان و افراد متضرر از بیماری کرونا در شهرستان قصرشیرین توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۲    
فرماندار قصرشیرین درباره بلاتکلیفی تانکرهای عراقی توضیحاتی ارائه داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: در آخرین روز از دهه وقف 500 بسته معیشتی در قالب طرح احسان ماندگار از محل موقوفه کاروانسرای شاه عباسی میان ساکنین حاشیه نشین قصرشیرین توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: بلاتکلیفی حدود 500 کامیون ترانزیت سوخت برای تردد از مرز رسمی پرویزخان به دلیل مشکلات داخلی طرف عراقی است و از جانب جمهوری اسلامی ایران مشکلی برای خروج این کامیون ها وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۲۰    
فرماندار قصرشیرین گفت: تجار و صادرکنندگان با برنامه و براساس نیاز بازار عراق محصول گوجه فرنگی به منظور صادرات وارد مرز پرویزخان کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۶:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- مرز رسمی پرویزخان قصرشیرین در چند روز اخیر شاهد بازگشت کامیون های حامل گوجه فرنگی صادراتی از عراق به کشورمان است که دلیل اصلی مرجوع شدن این محصول، نداشتن شناخت تجار کشورمان از میزان نیاز بازار عراق است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۴۶    
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: بحران کرونا اکنون کشور را درگیر مسایل زیادی کرده و معیشت مردم نیز تحت تاثیر این بیماری ویروسی قرار گرفته از این رو باید با تلاش مضاعف مشکلات مردم را حل کنیم.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:نماینده مردم شهرستانهای سرپلذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انتظامی بااقتدار از امنیت داخلی و امنیت مرزهای کشور حراست می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۴    
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: شهرستان مرزی قصرشیرین با 186 کیلومتر مرز دروازه ورود به کشورهای عراق و سوریه است که به واسطه 2 مرز رسمی و فعال خسروی و پرویزخان نقشی مهم در رونق اقتصاد ملی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: اقتدار و صلابت نیروهای مسلح شامل نظامی، مرزبانی و امنیتی در 186کیلومتر مرزهای این شهرستان باعث ایجاد امنیت پایدار شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۳    
فرماندار قصرشیرین گفت : اثر تاریخی و ملی کاروانسرای شاه عباسی که در جریان زلزله سال های96 و 97 آسیب دید پس از پیگیری های زیاد و اختصاص اعتبار برای تعمیر آن اکنون مرمت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۶:۵۸    
قصرشیرین- ایرنا- کاروانسرای شاه عباسی قصرشیرین یکی از آثار تاریخی و ملی که در جریان زلزله های 96 و 97 آسیب دید و بخشی از دیوار بیرونی آن فرو ریخت، در آستانه سومین سالگرد زلزله مهیب غرب کرمانشاه با مرمت این اثر تاریخی، زخم تنش التیام یافت و اکنون حالش خوب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قصرشیرین از تولید 3800 تن ماهی گرمابی خبر داده شد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۵    
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: سالانه سه هزار و 800 تن ماهی گرمابی در مجتمع شیلات شهدای این شهرستان از 62 مزرعه فعال پرورش ماهی، تولید می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۹    
قصرشیرین - ایرنا - فرماندار قصرشیرین گفت: ادارات و دستگاه های اجرایی این شهرستان با توجه به افزایش آمار مبتلایان به کرونا تا اطلاع بعدی با 70درصد ظرفیت کارکنان، فعالیت می کنند.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۶    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ متن این حکم بدین شرح است: جناب آقای برومند وحیدپور سلام علیکم در اجرای ماده 6، جنابعالی را به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان قصرشیرین منصوب می نمایم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: تجار و صادرکنندگان با برنامه و بر اساس نیاز بازار عراق محصول گوجه فرنگی به منظور صادرات وارد مرز رسمی پرویزخان این شهرستان کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۵۴    
کرمانشاه-کارشناس مرکز لرزه نگاری کرمانشاه از ثبت کانون زلزله های اخیر شهرستان قصرشیرین در کشور عراق خبر داد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، بر ضرورت توجه جدی به مناطق ویژه اقتصادی زاگرس و قصر شیرین تأکید کرد و افزود: توجه به مناطق ویژه اقتصادی زاگرس و قصرشیرین می تواند نقش لوکوموتیو را برای واگن های توسعه بازی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- سومین زلزله شهرستان قصرشیرین در کمتر از 2ساعت به بزرگی 3.9 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) دقایقی پیش به ثبت رسید.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
زلزله ای به بزرگی 4 ریشتر در ساعت 20:55 ازگله در استان کرمانشاه را لرزاند. بزرگی: 4 ریشتر محل وقوع: عراق – حوالی ازگله(کرمانشاه) تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1399/07/27 20:55:27 طول جغرافیایی: 45.26 عرض جغرافیایی: 34.99 عمق زمین لرزه: 13 کیلومتر نزدیک ترین شهرها: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: کانون 2 زمین لرزه چهار ریشتری شامگاه امشب یکشنبه 27 مهرماه منطقه کفری در کردستان عراق بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
زلزله ای به بزرگی 4 ریشتر دقایقی پیش قصرشیرین در استان کرمانشاه را لرزاند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۸    
شهر کفری در عراق و در نزدیکی شهرستان قصر شیرین در مدت زمان کم تر از یک ساعت شاعد وقوع 5 زمین لرزه بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
کرمانشاه- زلزله ای به بزرگی 4 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) دقایقی پیش قصرشیرین در استان کرمانشاه را لرزاند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی مرکز لرزه نگاری کشوری زمین لرزه ای به بزرگی 4 ریشتر عراق - حوالی قصر شیرین (کرمانشاه) را لرزاند. براساس گزارش مقدماتی این زمین لرزه در ساعت 20 و 53 دقیقه و در عمق 9 کیلومتری از سطح زمین رخ داده است. انتهای پیام/
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرمانده انتظامی قصرشیرین گفت: امسال جرایم مختلف در این شهرستان با قانون مداری و همکاری و مشارکت مطلوب مردم به میزان 10 درصد کاهش یافته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مرتضی گراوند با اشاره به آنکه شیوع ویروس کرونا سبب شد تا باستان شناسان ایتالیایی نتوانند در ایران حاضر شوند، از برگزاری نمایشگاهی در ایتالیا خبر داد که قرار است آبان ماه برگزار شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا- رییس هیات رزمندگان اسلام شهرستان گیلانغرب گفت: یک هزار پرس غذای گرم به مناسبت سالروز رحلت پیامبر خاتم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) روز جمعه به همت هیات رزمندگان اسلام و بسیج خواهران ناحیه مقاومت سپاه و مشارکت خیران در شهرستان گیلانغرب بین نیازمندان توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۷    
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: همکاری نکردن مردم برای مقابله با بیماری ویروسی کرونا با توجه به آمار بالای مبتلایان به این بیماری ویروسی در موج سوم آن، منجر به وضع قوانین سختگیرانه در این شهرستان می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۱    
قصرشیرین- ایرنا- مرزنشینان قصرشیرین با توجه به صدا درآمدن زنگ خطر کرونا و افزایش آمار مبتلایان در پی موج سوم و همه گیری این بیماری ویروسی مهمترین راه صیانت از سلامت را استفاده از ماسک می دانند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- مرزبان درجه یک و فرمانده هنگ مرزی قصرشیرین گفت: 208 راس دام قاچاق در نوار مرزی این شهرستان با هوشیاری ماموران هنگ مرزی قصرشیرین حین خروج از کشور کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب قصرشیرین گفت: درب آرامستان های این شهرستان به منظور جلوگیری از حضور مردم و همچنین پیشگیری از گسترش بیماری کرونا بسته می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیر پایگاه محور ساسانی کرمانشاه از مرمت کاروانسرای شاه عباسی قصرشیرین پس از گذشت نزدیک به چهار سال از زلزله بزرگ آبان 1396 خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: لایحه اصلاح قانون چگونگی احداث هشت منطقه آزاد تجاری، صنعتی جمهوری اسلامی ایران به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفته که یکی از این مناطق، قصرشیرین است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا- مدیر جهادکشاورزی سرپل ذهاب گفت: طرح سامانه گرمسیری به عنوان یک طرح بزرگ آبی که رونق اقتصادی و پیشرفت این شهرستان را به دنبال دارد، 20 هزار و 600 هکتار از زمین های کشاورزی منطقه را زیر پوشش قرار می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا- فرماندار گیلانغرب گفت: 14 خانه ورزش روستایی برای خدمات رسانی به روستاییان در حوزه ورزش این شهرستان راه اندازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) سرپل ذهاب گفت: خیران از ابتدای امسال تاکنون 6میلیارد و 500 میلیون به مراکز نیکوکاری این شهرستان کمک کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۱۴    
قصرشیرین- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قصرشیرین گفت: نظارت بهداشتی بر دستگاه های اجرایی و اصناف با توجه به شیوع بیماری کرونا و سرایت بالای آن به افراد و افزایش شمار مبتلایان باید با شدت بیشتری اعمال شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۵    
قصرشیرین - ایرنا- فرماندار دالاهو گفت: عاجزانه از مردم می خواهیم با رعایت موازین و دستورالعمل های بهداشتی، فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک برای مقابله با بیماری ویروسی کرونا به کادر درمان کمک کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- رییس جهاد کشاورزی قصرشیرین گفت: عملیات کشت مکانیزه محصول چغندرقند در سطح 70 هکتار از مزارع کشاورزی این شهرستان آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا- نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون 124 روستای شهرستان سرپل ذهاب از نعمت گاز طبیعی برخوردارند و عملیات گازرسانی به 138 روستای دیگر نیز در برنامه زمانبندی شده باید انجام شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا- کارناوال خودرویی عزاداران حسینی روز پنجشنبه به مناسبت روز اربعین در خیابان های سرپل ذهاب به راه افتاد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۱۵    
یاسوج- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک کتاب صوتی با موضوع دفاع مقدس به نام از قصردشت تا قصرشیرین امروز چهارشنبه و در آیینی در شهر یاسوج مرکز این استان رونمایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان قصرشیرین گفت: وضعیت کنونی شهرستان به لحاظ ابتلا به بیماری ویروسی کرونا در حالت قرمز است و مردم باید رعایت توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند زیرا کرونا شوخی بردار نیست.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۳    
از کتاب صوتی از قصر دشت تا قصر شیرین روایتگری سرهنگ عزیزقلی نیک پور و گویندگی الناز بهروزی با حضور استاندار و مدیر کل بنیاد حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کرمانشاه درراستای بازدیدهای دوره ای ازانبار کارگزاران این گروه پایش استان ازانبا های کارگزاران شهرستان قصرشیرین بازدیدبعمل اوردند وتوصیه های ذیل را به انه ارائه دادند. 1-ثبت بارنامه هاوحواله هادرسیستم هوشمند 2-چیدمان 3-نمونه گیری ...