پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۵:۳۴Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراغه»

8 استاد و عضو هیات علمی دانشگاه مراغه در فهرست 2 درصد دانشمندان برتر دنیا در سال 2020 قرار گرفتند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- آکادمی تخصصی ژیمناستیک دانش آموزی آموزش و پرورش مراغه طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن ورزشی شهدای خیبر این شهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
مدیر آموزش و پرورش مراغه از افتتاح آکادمی تخصصی ژیمناستیک این شهر خبر داد.
ایثار   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با مادر شهید فیروز عباسی گفت: حرکت در مسیر شهدای والامقام که درواقع از ستون های مستحکم اقتدار و امنیت کشور هستند ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون استاندا و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: هر آنچه داریم از مردم است و بر این اساس مردمداری اصل نخست مجموعه مدیریت شهری محسوب می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- استاندار جدید آذربایجان شرقی که روز نخست آبانماه با حضور وزیر کشور در تبریز معرفی شده بود، طی روز گذشته نخستین سفر شهرستانی خود را به دومین شهرستان استان یعنی مراغه اختصاص داد و به گفته فرماندار شهرستان ویژه مراغه این سفر رهاوردهای ارزشمندی در پی داشت.
در مراسمی از استاد کریمی شاعر آئینی و پیشکسوت اهل بیت عصمت و طهارت (ع) آذربایجان شرقی در مراغه تجلیل شد.
احمد ارجمندی هنرمند خوشنویس مراغه ای موفق به کسب مقام نخست جشنواره هنر و ادبیات دینی شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از آغاز رقابت های هندبال نیروی زمینی ارتش در مراغه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه گفت: سگ های سرگردان و اغذیه فروشی های سیار تهدید بهداشتی شهرستان به شمار می رود و باید ساماندهی شود.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مراغه از قلع و قمع 35 مورد ساخت وساز غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۷    
مراسم تجدید میثاق با شهدا و گل باران و عطرافشانی مزار مطهر شهدای گمنام شهرستان مراغه با حضور استاندار آذربایجان شرقی، مردم و مسئولین برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
عابدین خرم روز سه شنبه در حاشیه بازدید از مجتمع تولیدی و صنعتی کاوه سودا و آسافلوت مراغه افزود: مدیران استان باید از نزدیک با مشکلات و موانع تولید آشنا شوند و به صورت جهادی برای رفع آنها اقدام کنند. وی همچنین با اشاره به ضرورت رفع مشکلات زیست محیطی مجتمع کاوه سودا و آسافلوت مراغه، بیان کرد: [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۰:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
ابوالقاسم سلطانی که روز سه شنبه همراه با استاندار جدید آذربایجان شرقی و هیئت همراه وی به مراغه سفر کرده بود، در بازدید از واحدهای در حال ساخت طرح اقدام ملی مسکن مراغه افزود: این تعداد واحد مسکونی در این استان با تامین فضای مورد نیاز در شهرستان های مختلف احداث خواهد شد. به گفته وی اجرای طرح جهش [...]
استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سفر به شهرستان مراغه، از عملیات اجرایی قطعه دوم آزادراه مراغه- هشترود و پروژه 400 واحدی طرح اقدام ملی مسکن بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب ملکان بر ضرورت رسیدگی جدی دستگاه های دولتی و دادگستری به ساخت وسازهای غیرمجاز در حریم خط انتقال گاز روستایی شهرستان تاکید کرد و گفت: برخی ها با دور زدن قانون به حریم بیت المال تجاز می کنند که باید با این قبیل افراد برخورد قانونی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- عابدین خرم سه روز پس از معرفی به عنوان استاندار جدید آذربایجان شرقی با دعوت نماینده مردم مراغه و عجب شیر و در نخستین سفر شهرستانی خود به مراغه رفت و پس از ادای احترام به شهدای گمنام، از مجتمع صنعتی کاوه سودا و پروژه آزادراه مراغه - هشترود بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: ایجاد صنایع تبدیلی در افزایش بهره وری محصولات باغی موثر بوده و شرایط برای توسعه آن در شهرستان مراغه فراهم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه پیشرفت فیزیکی آزادراه مراغه – هشترود مناسب نیست، گفت: راه های برون رفت از این وضعیت باید پیگیری شود و در صورتی که طی هفت تا هشت ماه آینده پیشرفتی در اجرای آن حاصل شد، می توانیم به مردم منطقه گزارش دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان عجب شیر تاکید کرد: برای بهبود وضعیت زیست محیطی، ساماندهی دفع زباله شهرستان ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان مراغه گفت: براساس تصمیمات گرفته شده، تجمع راهپیمایان 13 آبان امسال در مراغه با رعایت شیوه نامه های ستاد مقابله با کرونا برگزار می شود.
وقت نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۴    
وقت نیوز - استاندار جدید آذربایجان شرقی که روز نخست آبان ماه با حضور وزیر کشور معرفی شد، امروز سه شنبه در نخستین سفر شهرستانی خود وارد مراغه شد و از سوی مسوولان محلی مورد استقبال قرار گرفت .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- استاندار جدید آذربایجان شرقی که روز نخست آبانماه با حضور وزیر کشور معرفی شد، طی نخستین سفر شهرستانی خود در مراغه مورد استقبال جمعی از مسئولان و خانواده محترم شهدا قرار گرفت و در بدو ورود به شهدای گمنام در میدان بسیج این شهر ادای احترام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- نماینده مردم مراغه و عجب شیر گفت: بدهی های انباشته دولت به تامین اجتماعی پرداخت می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۲:۲۶    
منصور خدایی ششم بهمن 1345 در شهرستان مراغه آذربایجان شرقی چشم به جهان گشود و سحرگاه چهارم دی 1365 هنگام اقامه نماز صبح به شهادت رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۱۵    
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با تاکید بر تکمیل مرکز دیرینه شناسی کشور در مراغه گفت:اگر این مرکز به بهره برداری برسد، شاهد حضور فسیل شناسان برجسته جهان در ایران و آغاز فعالیت های پژوهشی و علمی خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- نشان و سایت اینترنتی مرکز تحقیقات دیرینه شناسی و تنوع زیستی دیرینه ایران با حضور مدیرکل موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان حفاظت محیط زیست در مراغه رونمایی شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
محمد مدادی روز دوشنبه در آیین روز ملی فسیل شناسی که در محل احداث مرکز دیرینه شناسی کشور در مراغه برگزار شد، افزود: تکمیل پروژه مرکز تحقیقات دیرینه شناسی کشور در مراغه که بیش از 2 دهه نیمه تمام مانده نیز از اهمیت ویژه در زمینه بهره برداری از تنوع زیستی کشور برخوردار است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مراغه گفت: 800 میلیون تومان اموال مسروقه از یک سارق در مراغه کشف شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۳    
همایش پیاده روی استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه به سمت محل رصدخانه تاریخی این شهرستان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی اولین دوره مسابقات سوارکاری استقامت شمالغرب کشور به میزبانی شهرستان مراغه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری سارق دوچرخه ها در این شهر خبر داد.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
ساناز پورخورشیدی روز شنبه در گفت و گو با راهبردنامه اظهار کرد: در این مسابقات 30 ورزشکار در بخش مردان و 20 ورزشکار در بخش زنان از شهرستان های تبریز، میانه، شبستر، مراغه و آذرشهر در 2 نوبت صبح و بعد از ظهر به رقابت پرداختند. وی افزود: در ماده های 100 متر شنای با مانع، ماده 50 [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: گردشگری طبیعی ایران با بهره برداری از مرکز دیرینه شناسی کشور در مراغه و گسترش مطالعات در خصوص مناطق فسیلی متحول می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- پارکور ورزشی مهیج و از رشته های هیات انجمن های ورزشی محسوب می شود که در مراغه با داشتن ورزشکارانی مستعد و پرتلاش، در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر مراغه، از راه اندازی واحد کاردرمانی در مرکز فیزیوتراپی این جمعیت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: طی گشت و کنترل محیط بانان شهرستان طی چند روز گذشته 2 گروه از شکارچیان غیرمجاز در مناطق جنوب و جنوب شرقی سهند دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- همزمان با هفته وحدت و سالروز میلاد پیامبر بزرگوار اسلام (ص) و ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، امام جعفر صادق (ع) با حضور مسئولان شهرستانی مدرسه خیرساز آنا آتا در روستای قره ناز علیا مراغه افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: علمای بزرگ جهان اسلام از جمله آیت الله حائری، آیت الله بروجردی، علامه طباطبائی و علامه امینی و امام خمینی (ره) با پیشینه طلبگی و پشتکار به جایگاه رفیع علمی و فقهی رسیدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۵۶    
مدرسه 2 کلاسه خیرساز در روستای قره ناز اولیا در مراغه به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سالروز ولادت حضرت رسول اکرم (ص) 14 نفر از طلاب حوزه های علمیه مراغه لباس روحانیت بر تن کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مراغه گفت:واژگونی خودروی پژو 405 در مراغه یک کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سالروز ولادت حضرت رسول اکرم (ص)، بسته های معیشتی و گوشت قربانی بین خانواده های نیازمند مراغه توزیع شد .
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
کانون فرهنگی هنری نبی اکرم(ص) اقدام به تولید مستند نوای جان با موضوع به تصویر کشیدن قاریان معمری که سالیان زیاد با کلام حق مانوس هستند، کرده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: نباید مسئولیت ادارات و نهادها در قبال امر به معروف و نهی از منکر کمرنگ شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم مراغه در مجلس با اشاره به انتشار کلیپ سیلی خوردن استاندار آذربایجان شرقی، گفت: قطعاً انگیزه این فرد، خصومت شخصی بوده است و ربطی به انتصاب استاندار و یا حتی سخنان وی نداشته، چرا که اساساً در بدو ورود استاندار و آغاز سخنان وی اقدام به چنین حرکت می کند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۸    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه گفت: شهادت بالاترین درجه فداکاری درراه دفاع از ارزش هاست و اشاعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تداعی آن در زندگی روزمره ضروری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مسابقات سوارکاری استقامت در گرامیداشت هفته تربیت بدنی در مراغه برگزار شد.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله محمدتقی پورمحمدی روز در خطبه های نماز جمعه مراغه افزود: صهیونیستها اسلام را قبول ندارند و راهبردنیوزن در هر شرایطی سعی در اختلاف افکنی در بین مسلمانان دارند. وی بیان کرد: در هفته وحدت قرار داریم و مشترکات بسیاری بین شیعیان و سنی ها وجود دارد و باید این مشترکات را تقویت و با اتحاد [...]