شنبه ۱۶ اسفندساعت ۱۰:۵۵Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله نوری همدانی»

آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قم مرجع تقلید شیعیان گفت: امروز آمریکایی ها، صهیونیست ها و آل سعود با همدستی یکدیگر طرح ها و توطئه های بسیاری را علیه انقلاب اسلامی تدارک می بینند و ما باید در برابر آن ها بیدار و هوشیار باشیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم معاون وزیر جهاد کشاورزی در دیدار با آیت الله نوری همدانی بر لزوم همکاری مردم، روحانیون و نهادها در حراست و بهره برداری درست از منابع طبیعی تاکید کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی گفت: مسؤولان باید تلاش کنند، زیرا مردم همواره نیازمند امنیت اعم از امنیت مالی، فکری و جانی هستند تا از لحاظ فکری آرامش پیدا کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
قم- یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: وضعیت گرانی و کاهش ارزش پول ملی نگران کننده است و مسئولین باید جدیت و تلاش بیشتری به خرج دهند تا این مشکلات برطرف شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی بر ترویج و گسترش فرهنگ درختکاری در جامعه تاکید کرد.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی گفتند: وقتی حقوق بشری که در دین و اسلام آمده، با دنیا مقایسه می کنیم، آنچه ما در باب قضاوت داریم، کامل ترین، موثرین و کافی ترین است.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
قم- مرجع تقلید شیعیان گفت: حقوق اسلامی، کامل ترین و موثرترین وسیله برای برقراری حق و عدالت در جامعه است. با حذف جهل و ظلم و فقر از جامعه، اجرای حق و عدالت محقق می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۱:۵۷    
آیت الله نوری همدانی گفت: حقوق بشر غربی در مقابل حقوق اسلامی ارزشی ندارد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
حضرات آیات نوری همدانی و مکارم شیرازی با توجه به تفاوت ماه رجب و ایام البیض امسال با سال های گذشته و نظر به اینکه شیوع ویروس منحوس کرونا باعث تعطیلی مراسم مذهبی این ماه ازجمله اعتکاف در مساجد شده است، بر انجام اعمال ویژه ماه رجب به صورت فردی و برگزاری مراسم دعا ...
قم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۵۴    
قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اهمیت کار قضاوت گفت: قاضی باید صبور، شنونده و به سرعت به حقوق مردم رسیدگی و احکام را هم به سرعت جاری کند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۱    
شفقنا-حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی فتوایی درباره ارث زن در طلاق رجعی بیان کرده است. به گزارش شفقنا متن فتوای مطرح شده بدین شرح است: اگر زن را به ترتیبی که در احکام طلاق گفته شد، طلاق رجعی بدهند و در بین عدّه بمیرد، شوهر از او ارث می برد ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند:دنیای متمدن امروز برای ساختن حقوق بشر درمانده شده و هنوز نتوانسته آن سخن اول این حقوق و عهد نامه؛ یعنی عدم تجاوز به حقوق دیگران را اجرا کند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به رزمایش های اخیر نیروهای مسلح گفت: این رزمایش ها در حوزه های مختلف موشکی، هواپیماهای بدون سرنشین، دریایی و پدافند هوایی برگزار و سبب شد که دشمن با خفت منطقه را ترک کند. ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی تأکید کرد که دشمنان همواره به دنبال ضربه زدن هستند، از این رو باید روز به روز به پیشرفت و رشد خود در همه مراحل بیافزاییم.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: امروز حوزه علمیه باید همانند گذشته در همه صحنه ها حضور فعال داشته و در این مسیر پیرو ولی فقیه باشد، چراکه همه این مراحل برای عزت دین، اسلام، انقلاب و نظام است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری حوزه: سرلشکر باقری با اشاره به شکست سیاست های تمامیت خواهانه دشمن در قبال جمهوری اسلامی ایران، گفت: ملت ایران امروز همچون گذشته به برکت خون شهیدان سربلند و سرافراز به راه و مسیر خود ادامه می دهند. ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۷    
آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت با پیام تصویری حضرت آیت الله نوری همدانی در قم برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی تأکید کرد که امروز هم اگر رهبری امر کند علما و روحانیون با همان عشق و اشتیاق اوایل انقلاب، در جبهه ها حضور پیدا می کنند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
قم- یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: دشمن از پیشرفتهای نظامی جوانان ایرانی عصبانی است و ترس از مرگ آنها را خوار و ذلیل کرده است. به گزارش شیعه پرس، آیت الله نوری همدانی در دیدار سرلشگر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مرجع تقلید شیعیان گفت: تقویت توان دفاعی و ساخت سلاح های مدرن داخلی، دشمن را عصبانی کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی در دیدار رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بر تقویت و افزایش توان دفاعی کشور تاکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی در دیدار با سرلشکر باقری با بیان اینکه سلاح های مدرن ساخت داخل دشمن را به غضب آورده است گفت:دشمن هنوز قدرت ما را درک نکرده است.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی گفت: اینکه ابتدا و انتهای سال 1400 به دو نیمه شعبان مزین شده، بهانه و فرصت مغتنمی است تا نهادهای دولتی و مردمی در جهت انجام کارهای ریشه ای و مستمر برای ایجاد انس و معرفت به در جامعه و همچنین تبیین وظایف منتظران با همدلی و هم افزایی قدم هایی را بردارند.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی اظهار داشتند: مسجد جمکران پایگاه امام عصر(عج) است و باید همواره برای پاسخگویی به دنیای تشنه معارف اهل بیت آمادگی داشته باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت احسان بخش طلبه حوزه علمیه قم طی نامه ای به آیت الله نوری همدانی پیرامون دیدار موسوی تبریزی با شیخ فتنه، خواستار مواضع انقلابی ایشان شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی گفت: نماز کارگاهی انسان ساز است که تمام کمالات انسانی را در این فریضه الهی می توان یافت.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین اجلاس استانی نماز با پیام آیت الله نوری همدانی و با موضوع پیوند نماز، خانه، مدرسه و مسجد در قم برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۹:۰۱    
دیدار رئیس و اعضای مجمع نمایندگان استان همدان با آیت الله نوری همدانی دیدار رئیس و اعضای مجمع نمایندگان استان همدان با آیت الله نوری همدانی دیدار رئیس و اعضای مجمع نمایندگان استان همدان با آیت الله نوری همدانی دیدار رئیس و اعضای مجمع نمایندگان استان همدان با آیت الله نوری همدانی دیدار رئیس و اعضای ...
قم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: پنجمین اجلاس استانی نماز با پیام آیت الله نوری همدانی و با موضوع پیوند نماز، خانه، مدرسه و مسجد در قم برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / وقت صبح   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
چندتن از مراجع عظام تقلید به پرسشی پیرامون منع حضور همسر در فضای مجازی از سوی شوهر پاسخ دادند.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی گفتند: همگان شاهد بودند که امریکا و غرب در مسئله ترامپ که حامی تروریست بوده و آن همه جنایت در کشورهای اسلامی و منطقه خاورمیانه ایجاد کرده و چه رفتاری داشته است، به سادگی از همه چیز گذشتند، این همان حقوق بشر آنها است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی، حل مشکلات معیشتی مردم و رفع موانع پیش روی ازدواج جوانان را نیازمند چاره اندیشی و اقدامات کاربردی در این زمینه بیان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی از مراجع عظام تقلید در پیامی به اجلاس سراسری نماز گفت: نماز خواندن و عبودیت پروردگار محور دعوت انبیاء بوده است و ما هم اگر می خواهیم فرزندانمان دین دار و نماز خوان باشند، باید این خواسته مهم را از درگاه الهی مسئلت کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها پنجمین اجلاس استانی نماز با پیام آیت الله نوری همدانی و با موضوع پیوند نماز، خانه، مدرسه و مسجد در قم برگزار شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
قم- یکی از مراجع تقلید با تاکید بر ورود دلسورانه، متفکرانه و با قدرت مجلس به تقویت ارزش پول ملی گفت: این اقدام موجب تقویت استقلال و قدرت اقتصادی نظام اسلامی و بهبود معیشت مردم می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی بر لزوم چاره اندیشی مسئولان و بخصوص نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای حل مشکلات معیشتی مردم و بخصوص رفع موانع ازدواج جوانان تاکید کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی در پیامی، درگذشت آیت الله سید محمد ضیاء آبادی را تسلیت گفتند. به گزارش شفقنا، متن پیام مرجع تقلید شیعیان به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ارتحال عالم متقی آیت الله ضیاء آبادی رحمت الله علیه موجب تأسف و تأثر گردید. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در پیام تسلیتی به مناسبت درگذشت آیت الله سید محمد ضیاءآبادی مفسر قرآن و استاد اخلاق حوزه علمیه تاکید کرد که آن مرحوم تلاش و تبلیغات فراوانی برای هدایت مردم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی تاکید کرد: امروز این کشور با داشتن جوانان غیرتمند و زنان و مردان متعهد، با داشتن نیروهای مسلح قدرتمند می تواند آینده ای بسیار درخشان داشته باشد و کمبودهایی که وجود دارد را جبران کند.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی با اشاره به تحولات اخیر آمریکا گفتند: این جابجا شدن کرسی ریاست جمهوری در امریکا برای تقویت اسرائیل است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: هنگامی که بحث تعطیلی حرم های مطهر مطرح شد، از تولیت حرم مطهر حضرت معصومه(س) خواستم نظر آیت الله صافی گلپایگانی، آیت الله مکارم شیرازی و آیت الله نوری همدانی را در خصوص تعطیلی حرم های مطهر برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اخذ کنند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۲    
حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه طلاب باید علاوه بر جدیت در تحصیل و داشتن نظم از تهجد غفلت نورزند، زمان شناسی و هوشیاری در برابر نیرنگ دشمن را لازمه طلبگی دانست.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی گفتند: امروز باید بدانیم که اگر قدردان نعمت ولایت نباشیم و نسبت به آن کفران بورزیم، همه نعمات و آسایش خود را از دست خواهیم داد، زیرا این ولایت است که کشتی انقلاب اسلامی را در طوفان های سهمگین حفظ کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۱    
همایش 2 روزه اساتید طلبه بسیجی نخبه حوزه در قالب 6 کمیسیون علمی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در مصلی قم با پیام تصویری آیت الله نوری همدانی در مصلی قدس قم آغاز شد.