پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۵:۴۱Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استان گلستان»

دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: امکان پرداخت صدقه از طریق QR کد در استان گلستان فراهم شد.
باغ موزه دفاع مقدس در مرکز استان گلستان به پیشرفت 70درصدی رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۸    
دوربین پیگیری، ساماندهی خانه های مسافر در استان گلستان را پیگیری کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۲    
امروز 23نفر دیگر از بیماران بستری مبتلا به کرونا در استان گلستان کاسته شد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۲    
طی مراسمی با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان، از ایثارگران پیشکسوت در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان تجلیل شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
آیین تجلیل و تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس استان گلستان توسط بسیج پیشکسوتان برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت:با حمایت های قضایی فیلتر هوای کارخانه سیمان شهرستان گالیکش از گمرک ترخیص ونصب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۲    
رئیس پلیس فتا استان گلستان گفت: متاسفانه در این خصوص، از ابتدای سال تاکنون تعداد 30 پرونده قضایی در این پلیس تشکیل شده و مبالغ بیش از 2 میلیارد ریال از حساب بانکی آنها برداشت شده و همچنان شاهد حضور مراجعه کنندگان در ارتباط با این نمونه از پرونده ها هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۵    
رئیس کانون وکلا دادگستری استان گلستان گفت: رشد قارچ گونه دانشگاه ها در سراسر کشور باعث شده است فارغ التحصیلان ضعیف وکالت گریبان گیر دستگاه قضا و کانون وکلا شوند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۲    
به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، همایش " از حجره تا جبهه " به منظور تجلیل از روحانیون رزمنده استان گلستان در دفاع مقدس با حضور سردار ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوا برگزار شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی سپاه گرگان و نمایشگاه آخرین محصولات کارگاه های اشتغالزایی بسیج سازندگی سپاه گرگان توسط سردار ملک شاهکوهی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان افتتاح شد.
روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی استان گلستان حمید هزار جرییی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان به نقل ازمعاون مدیریت باغبانی جهادکشاورزی گلستان گفت: که کاهش بارندگی و گرمای هوای امسال، عملکرد تولید باغ های بارور زیتون کنسروی و روغنی این استان را 30 درصد از مقدار پیش بینی شده کمتر کرد ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۶    
زوابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان حمید هزار جریبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان، بکار گیری از ظرفیت ناوگان خطوط ریلی، اسفاده از حداکثر در طول شبانه روز درتحقق و اهداف برنامه های این شرکت است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۰    
اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیانیه ای صادر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۵    
مراسم تجلیل از روحانیون رزمنده استان گلستان با عنوان از حجره تا جبهه با حضور فرمانده سپاه نینوا و جمعی از روحانیون رزمنده استان در سالن بصیرت سپاه نینوا برگزار شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۱    
روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گلستان با اشاره به در پیش بودن کشت پائیزه، گفت: ذخیره سازی های کود پتاسه موردنیاز کود در انبارهای استان انجام شده و برای کشت پاییزه مشکلی از بابت تأمین کود وجود ندارد. ...
روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی استان گلستان حمید هزار جریبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان ، از تامین یک هزارو956 تن کود کلرور پتاسیم پودری از ابتدای سال جاری و تاکنون خبرداد که این کود از شرکت فرآورده های فسفات کارون وارد استان شد ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی علی آبادکتول از صدور 4 موافقت اصولی برای اقامتگاه بوم گردی در کمیسیون فنی سرمایه گذاری استان گلستان خبر داد.
روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان حمید هزار جریبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان، به نقل از؛مدیر باغبانی جهاد کشاورزی گلستان گفت:با توجه به خشکسالی پیش بینی می شود امسال زیتون کاران 30 درصد محصول کمتری در مقایسه با سال قبل برداشت کنند . ...
روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان حمید هزار جریبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان ، گروه پایش این شرکت با تماس حضوری وتلفنی از کشاورزان وبهره برداران و کارگزاران راستی آزمایی می نمایند. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۱    
روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان دوازدهمین جلسه شورای معاونان سازمان جهادکشاورزی استان گلستان در سال جاری به ریاست دکتر مهاجر رییس این سازمان صبح امروز در محل سالن قدس برگزار شد
روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان حمید هزار جریبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان ، از تامین 665 تن کود سولفات پتاسیم گرانوله از ابتدای سال جاری و تاکنون خبرداد این کود توسط 128 کارگزاری در سطح شهرستانهای استان توزیع شد.
روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان حمید هزار جریبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان، در این سال زراعی، توزیع کود از طریق سامانه کنترل و پایش نهاده ها صورت می گیرد و برای دریافت کود سهمیه پاییزه، حتماً می بایست اطلاعات کشاورزان شامل نام، سطح کشت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان گلستان گفت: هفدهمین نمایشگاه تخصصی ماشین آلات کشاورزی، تجهیزات و سیستم های آبیاری گلستان از 6 تا 9 مهرماه برگزار می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۷    
مدیر کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان گلستان گفت: درسالجاری47 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت مشاغل خانگی ومشاغل پشتیبان پرداخت می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۱    
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: طرح های شاخص حوزه آسیب های اجتماعی جوانان با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اجرایی می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۱    
ستاد ساماندهی امور جوانان استان گلستان با موضوع هویت ملی و دینی جوانان و عفاف حجاب در دستور کار قرار گرفت که از آن مدیران استانی استقبال سردی داشتند.
روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان حمید هزارجریبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان،برنامه ابلاغی وزارت جهادکشاورزی در سال جاری به این شرکت مشتمل بر 109 هزار و 931 تن کود اوره است که 60 درصد برنامه ابلاغی مذکور در ماه های اخیر تدارک شده است
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۴    
مدیر کل ورزش وجوانان استان گلستان گفت: 100 پروژه ورزشی نیمه تمام درشهرستان وروستاهای استان در حال ساخت است وتلاش می کنیم 20 پروژه ورزشی تا پایان سال افتتاح کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۴    
گروه استان ها - اواخر تیرماه امسال و در پی کمبود شدید منابع آبی در استان گلستان، پس از سال ها بی عملی دولت دوازدهم، بالاخره وزارت نیرو مجوز شیرین سازی آب دریای خزر را در این استان صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان نماینده ولی فقیه در استان گلستان با صدور پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس، گفت: بزرگداشت یاد و خاطره دوران استثنائی و مشعشع دفاع مقدس و حماسه آفرینان آن دوره طلایی نیز از بایسته ها و وظایف اساسی همگان است.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ظرفیت های استان گلستان بسیار غنی و گسترده است باید با تلاش شبانه روزی همگان این ظرفیت و پتانسیل به فعالیت در آمده و باعث رشد و شکوفائی اقتصاد، صنعت، تجارت و بازرگانی و کشاورزی استان شود تا مردم از فضای رونق و اقتصادی شکوفا بهرمند و برخوردار شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- مصوبات سفر معاون هماهنگی توزیع شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران(توانیر) به گنبدکاووس از گرمترین شهرهای کشور به اعتقاد کارشناسان امر آینده روشنی را برای رفع کمبودهای زیرساختی حوزه برق این شهرستان مرزی استان گلستان ترسیم کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رکنا:مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: رضایت مندی حداکثری جامعه ایثارگری و خدمت رسانی توام با تکریم به این قشر معزز مهمترین اولویت بنیاد است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:به همت فدراسیون پزشکی ورزشی و با همکاری سازمان انتقال خون و اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان طرح اهدای خون ورزشکاران همزمان با سراسر کشور در استان اجرا خواهد شد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان در صدر هیئتی از معاونان خود امروز در دادگستری مرواه تپه درخواست های مراجعان را بررسی کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شایان ذکر است شهرستان علی آباد کتول در امر تجاری سازی فضاهای آموزشی در استان گلستان پیشتاز بوده است و تا کنون 30 واحد تجاری در فضاهای های آموزشی شهرستان احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۸    
طرح پایلوت واکسیناسیون محله انجیراب و افسران با همکاری مرکز بهداشت استان گلستان و به پیشنهاد و مشارکت سازمان های مردم نهاد و خیریه ها در قالب ستاد مرکزی سمن های همدل استان به منظور تشویق شهروندان حاشیه شهر به تزریق واکسن برای متولدین 1368 به قبل و با حضور معتمدین محله انجام شد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس مراسم تجلیل یک میلیون از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت، در استان گلستان برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۷    
نگارخانه دانش آموزی استان گلستان، در کانون فرهنگی و تربیتی طه شهرستان گرگان افتتاح شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، به نقل از معاونت پرورشی و فرهنگی، نگارخانه دانش آموزی استان با حضور احسان گوهری راد مدیرکل آموزش و پرورش ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۵    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر عمل به سیره عملی اهل بیت(ع) و انتقال یک فرهنگ غنی به نسل امروز است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت: تداوم روند بیماران مبتلا به کرونا در گلستان ادامه دارد که نسبت به دیروز 35 نفر کاهش داشت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۹    
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه و جمعی از هنرمندان نمایش، از پوستر سی و دومین جشنواره تئاتر استان گلستان در صبح امروز سه شنبه 30 شهریور ماه رونمایی به عمل آمد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گوهری راد از آغاز سال تحصیلی جدید از سوم مهرماه در استان گلستان خبر داد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فاضل گفت: 88 بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان گلستان در بخش مراقبت های ویژه قرار دارند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: خدمت به جامعه ایثارگری فریضه ای دینی است و انجام این فریضه جز با انگیزه معنوی میسر نمی شود. به گزارش ایثار واحد گلستان ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جام 21 مسابقات قهرمانی آسیا این بار با درخشش صابر کاظمی جوان ترکمن گلستانی به ایران رسید . به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد استان گلستان گفت: انعقاد قرارداد آموزش مجازی طی 4 نیم سال تحصیلی با مراکز علمی کاربردی منعقد و انجام شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه سال تحصیلی جدید ، 350 بسته کیف و لوازم التحریرتوسط مدیریت شعب بانک ملت استان گلستان در بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار شهرستان گمیشان توزیع شد . ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۰    
ایسنا/گلستان معاون عمرانی استاندار گلستان گفت که تکمیل پروژه بزرگراه بهشهر به قوچان در محدوده استان گلستان نیازمند 600 میلیارد تومان اعتبار است درحالی که امسال برای آن تنها 45 میلیارد تومان اعتبار دیده شده و البته هنوز تخصیص نیافته است.