پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۲۲:۵۹Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرقیزستان»

تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در نشست نایب رئیس اتاق ایران و رئیس اتحادیه صنعتگران و کارفرمایان قرقیزستان بر ایجاد سازوکارهای پرداخت جدید میان دو کشور، مستقل از شبکه بانکی و با استفاده از توان شرکت های دانش بنیان، تأکید شد.
رویداد ایران   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اکوایران: رئیس انجمن کارفرمایان قرقیزستان از برررسی ها برای استفاده از ارز های دیجیتال در مناسبات تجاری کشورهای عضو اوراسیا خبر داد. امضای پروتکل تقویت کریدورهای تجاری شمال -جنوب (بندرعباس-اوش ) یکی دیگر از خبرهایی بود که در نشست فعالان قرقیزستان با بخش خصوص ایران مطرح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
در دیدار روسای جمهور ازبکستان و قرقیزستان عنوان شد که در چارچوب فعالیت صندوق مشترک دو کشور 11 پروژه تجاری امیدوارکننده تامین مالی شده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۱    
معاون اقتصادی استاندار هرمزگان، با اشاره به ظرفیت های استان هرمزگان و ابراز علاقه فعالان اقتصادی قرقیزستان برای توسعه مناسبات تجاری با ایران، گفت: آماده هر گونه همکاری برای توسعه مناسبات اقتصادی با قرقیزستان هستیم .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
در دیدار مقامات ارشد ترکمنستان و قرقیزستان در بیشکک بر توسعه همکاری های دوجانبه و منطقه ای تاکید شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون شرکت راه آهن قرقیزستان اعلام کرد: با ساخت پروژه ریلی چین-قرقیزستان-ازبکستان به خلیج فارس و بندرعباس در ایران دسترسی پیدا می کنیم و ترانزیت زمینی میان ایران و آسیای میانه تقویت می یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۱    
رئیس اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان قرقیزستان و عضو هیات رئیسه شورای تجاری اتحادیه اقتصادی اوراسیا گفت: به دنبال ایجاد بندر آزاد اورآسیا در بندرعباس هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با موادمخدر از وجود زمینه های لازم برای گسترش و توسعه روابط ایران و قرقیزستان در حوزه مبارزه با موادمخدر و روان گردان ها خبر داد و گفت: ایران، آماده انتقال تجارب خود در حوزه های مقابله با موادمخدر و کاهش تقاضا و آسیب به کشور قرقیزستان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار هرمزگان، با اشاره به ظرفیت های استان هرمزگان و ابراز علاقه فعالان اقتصادی قرقیزستان برای توسعه مناسبات تجاری با ایران، گفت: آماده هر گونه همکاری برای توسعه مناسبات اقتصادی با قرقیزستان هستیم .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کابینه قرقیزستان از توافق گروه های توپوگرافی این کشور و تاجیکستان در مورد بیش از 24 کیلومتر دیگر مرز مشترک، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عزم قزاقستان و ایران برای افزایش گردش مالی به 3 میلیارد دلار، سرمایه گذاری و آب محور دیدار معاونان وزرای خارجه قرقیزستان و سوئیس و وام 100 میلیون دلاری عربستان برای تکمیل نیروگاه برق آبی راغون تاجیکستان؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۸:۱۲    
گزیده اخبار و تحولات اقتصادی قرقیزستان در هفته چهارم آبان ماه 1402مندرج در رسانه های این کشور به شرح زیر ارائه می گردد: افزایش 18.5 میلیون دلاری حواله های مهاجران کارگر به قرقیزستان طی یک ماه جاری ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۷    
تهران- ایرنا- مقامات قرقیزستان و تاجیکستان، درباره مناقشات مرزی به توافقی دست یافتند که آنها را به تصمیم گیری نهایی نزدیک می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۱    
در دیدار معاونان وزرای خارجه قرقیزستان و سوئیس، حوزه های تجاری، اقتصادی، سرمایه گذاری و آب بررسی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عشق آباد میزبان نشست سالانه شورای بازرگانی ترکمنستان و آمریکا، درخواست رئیس جمهور تاجیکستان خواستار برای سرگیری پروژه کاسا 1000 و تاکید قرقیزستان بر پیشبرد فرآیندهای همگرایی در آسیای مرکزی؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ورزش سه نوشت: تیم ملی عربستان در شرایطی با هدایت روبرتو مانچینی خود را برای حضور در جام ملت های آسیا در قطر آماده می کند و در مرحله گروهی باید با تیم های تایلند، عمان و قرقیزستان رقابت کند.در شرایطی که هواداران فوتبال در عربستان رویای کسب عنوان قهرمانی قاره را برای چهارمین بار در تاریخ خود [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
کشورهای غربی به دلیل نزدیکی قرقیزستان با روسیه با استفاده از ابزارهای مختلف خود از جمله رسانه ها، سازمان های غیردولتی و برخی از گروههای تندرو درصدد کودتا و سرنگون کردن دولت این کشور هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۴    
معاون وزیر امور خارجه قرقیزستان در نشست شورای وزرای امور خارجه سازمان امنیت و همکاری اروپا در مقدونیه در مورد امنیت منطقه ای بر تعهد این کشور به پیشبرد فرآیندهای همگرایی در آسیای مرکزی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در دیدار سفیر ایران در بیشکک با اسقف اعظم کلیسای ارتدکس این کشور بر گسترش صلح و دفاع از ستمدیدگان و همکاری در امور خیریه تأکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۹    
پیشنهاد روس اتم به قزاقستان برای ساخت 2 نیروگاه هسته ای، دستیابی تاجیکستان و قرقیزستان به چند راه حل مهم در موضوع تنش های مرزی و تأکید ترکمنستان بر تعمیق و توسعه همکاری ها با برنامه محیط زیست ملل متحد؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۸   + ۴۸ سایت دیگر  
پرسپولیس و الدحیل بازی برگشت خود را روز سه شنبه از ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهند کرد. علاوه بر تیم الدحیل، تمام عوامل برگزاری این مسابقه که از سوی کنفدراسیون، اعزام خواهند شد، روز یک شنبه وارد تهران می شوند و همگی روز چهارشنبه، تهران را ترک می کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
راه اندازی دوباره پرواز مستقیم بین مشهد - بیشکک ، سبب توسعه مراودات اقتصادی بین خراسان رضوی و قرقیزستان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رؤسای کمیته امنیت ملی قرقیزستان و تاجیکستان در شهر بوستان منطقه سغد با یکدیگر دیدار و در مورد راه حل های اصولی توافق کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان کنفدراسیون ورزش ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه به همراه روسای فدراسیون ناشنوایان قرقیزستان و مالزی از زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب تهران بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دو شرکت ازبکستانی، یک کارخانه نساجی در جنوب قرقیزستان به ارزش 31 میلیون دلار احداث خواهند کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۰    
سفیر قرقیزستان در آمریکا و کانادا با معاون وزیر امور خارجه آمریکا در امور آسیای مرکزی و جنوبی دیدار و در مورد همکاری های چندجانبه و تمدید روادید گردشگری گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۸    
توسعه بزرگترین کارخانه آلومینیوم تاجیکستان با تجهیزات روسی، توسعه همکاری امارات و قرقیزستان در زمینه انرژی و آغاز ساخت خط آهن بین قزاقستان و ازبکستان؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعته گذشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بانک جهانی در نظر دارد تا مبلغ 50 میلیون دلار برای پروژه بهبود کیفیت هوا در قرقیزستان اختصاص دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر قرقیزستان از افزایش تولید ناخالص داخلی این کشور از مرز یک تریلیون صوم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دردیدار مقامات ارشد قرقیزستان و امارات بر همکاری دو کشور در زمینه های مختلف از جمله انرژی تاکید شد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۱    
آژانس ملی سرمایه گذاری وابسته به ریاست جمهوری قرقیزستان نسخه جدیدی از قانون سرمایه گذاری در این کشور را تدوین کرده است و این لایحه را برای بحث عمومی در اختیار کارشناسان و متخصصان قرار داده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
میزگرد علمی دانشجوی با موضوع تاثیر ادبیات کلاسیک ایران بر ادبیات جهان در دانشگاه اسلاو قرقیز- روسیه با حضور مقامات ایران، روسی و قرقیزی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار وزیر آموزش وپرورش قرقیزستان و معاون اول وزیر آموزش پیش دبستانی و مدرسه ازبکستان بر اهمیت معرفی فناوری های جدید به منظور افزایش کارایی فرآیند آموزشی تاکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
پارلمان قرقیزستان در اولین قرائت لایحه تغییر پرچم این کشور را تصویب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور قرقیزستان در همایش جوانان جمهوری خواه این کشور گفت: از بین بردن فساد مهم ترین دستاورد این دولت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۸:۳۰    
عزم قزاقستان و ترکمنستان در جهت توسعه کریدور ترانزیتی از طریق چین به ایران، وضع جریمه برای عدم مشارکت در انتخابات قرقیزستان و اطمینان اتحادیه اروپا در مورد تداوم تامین مالی پروژه های مهم در تاجیکستان؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعته گذشته است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شکست دور از انتظار برابر قرقیزستان باعث افزایش انتقادها از عملکرد تیم ملی عمان و برانکو ایوانکوویچ شد. سرمربی کروات که آغاز بسیار خوبی روی نیمکت این تیم داشت، در ماه های اخیر زیر فشار رسانه ها قرار داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر شرایط اضطراری قرقیزستان با همتای روسی خود دیدار و آخرین وضعیت فلسطین و نوار غزه را مورد بررسی قرار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۴    
رئیس جمهور قرقیزستان از 30 نوامبر تا 2 دسامبر برای شرکت در بیست و هشتمین کنوانسیون چارچوب سازمان ملل در مورد تغییرات آب و هوا به امارات سفر خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اولین مجمع انرژی مجارستان و قرقیزستان با حضور مقامات ارشد دو کشور در شهر بیشکک برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه قرقیزستان طی نشستی در بیشکک گفت کشورهای آسیای مرکزی تعامل و هماهنگی درباره افغانستان را افزایش دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون و نمایندگان پارلمان قرقیزستان در اولین قرائت لایحه، اعمال جریمه برای عدم مشارکت در انتخابات را تصویب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
درخواست رحمان مبنی بر ایجاد مرکز توسعه هوش مصنوعی در تاجیکستان، توسعه کریدور ترانس خزر در دستور کار امارات و قزاقستان و تاکید نخست وزیر قرقیزستان بر همکاری های اقتصادی با انگلیس ؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
قرقیزستان 100 تُن مواد غذایی و لباس به زلزله زدگان هرات کمک می کند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه فرهنگ و جامعه ملل، در عین حال، شورای علمای قرقیزستان حملات اسرائیل به غیرنظامیان فلسطین را محکوم کرد. همچنین تأکید کرد، کمک های مادی-مالی به فلسطین مهمترین حکم شرع در شرایط کنونی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر قرقیزستان در چارچوب سفر کاری به لندن با وزیر امور خارجه و توسعه بین المللی انگلیس دیدار و در مورد توسعه همکاری های اقتصادی گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
قرقیزستان در حال آماده سازی محموله دیگری از کمک های بشردوستانه برای حادثه دیدگان زلزله ویرانگر در افغانستان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
روزهای فرهنگ قرقیزستان به طور رسمی در آنکارا آغاز شد و به مدت 2 روز ادامه خواهد یافت.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
22 تن پوست اسب با نظارت کارشناسان دامپزشکی مستقر در پست قرنطینه دامی از مبدأ کشور قرقیزستان به مقصد کشور ترکیه ترانزیت گردید.
شاینا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
کمیته انتخاب اسکار قرقیزستان درخواست آکادمی را برای ارائه فیلم دیگری در بخش بهترین فیلم بین المللی رد کرد. به گزارش شاینا به نقل از اسکرین، پس از این که آکادمی اسکار فیلم این چیزی است که به یاد دارم به کارگردانی آکتان آریم کوبات را به دلیل تاریخ نمایش خارج از پنجره اکران تعیین شده از سوی آکادمی ...