یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۴:۰۴Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه املاک»

آقای خبر   ۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، اگرچه مسئولان وزارت راه و شهرسازی و اتحادیه املاک اواخر ابان ماه از کاهش قیمت مسکن خبر داده بودند اما بررسی امار رسمی منتشر شده نشان می دهد کاهش قیمت فقط در معدودی از مناطق تهران رقم خورده و میانگین قیمت ها همچنان با افزایش همراه بوده است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه املاک مشهد: بررسی تحولات بازار مسکن نشان می دهد که شتاب رشد قیمت مسکن در یک ماه اخیر در مشهد به شدت کاهش یافته است. بر این اساس، می توان گفت که در بازار مسکن دیگر شاهد التهابات مرداد و شهریور نیستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه اتحادیه املاک گفت: 9 سال از تاسیس دانشگاه اتحادیه املاک می گذرد و در جشن 10 سالگی 2000 نفر فارغ التحصیل خواهیم داشت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه املاک و نمایشگاه داران شهرستان دامغان در گفت و گو با ایلنا شرایط تردد رانندگان موسسات اتومبیل کرایه و آژانس های مسافربری در دامغان را تشریح کرد.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تجارت نیوز: رئیس اتحادیه املاک تهران می گوید: مشاوران املاک از اول آذر به مدت 15 روز تعطیل هستند و اتحادیه مشاوران املاک این ابلاغیه را به تمام اعضای خود ابلاغ کرده است. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
حسام عقبایی نایب رییس اول اتحادیه مشاوران املاک می گوید،پیشنهاد ما تبدیل اتحادیه املاک به کانون و منفک شدن از قانون عمومی نظام امور صنفی است . صنف مشاوران املاک به دلیل تخصصی بودن و حساسیت بالا، باید به جای انتقال از این وزارتخانه به آن وزارتخانه ، تابع قانون خاص باشد
روز نو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
خبری در برخی خبرگزاری ها و فضای مجازی کشور و استان مبنی بر ویلا سازی در زمین های کشاورزی توسط برخی فوتبالیست ها در روستا های اطراف بندر امیرآباد شهرستان بهشهر منتشر و موجی از واکنش ها را بدنبال داشت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس اتحادیه املاک اراک گفت: به نظر می رسد تا حدودی انتخابات آمریکا و کاهش نرخ ارز تاثیر خود را بر بازار مسکن گذاشته و شاهد تغییرات و رکود و کاهش قیمت در این بازار بوده ایم.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۷:۴۱    
کسب و کار نیوز - سکاندار وزارت راه و مسئولان اتحادیه املاک در حالی کاهش قیمت مسکن به دلیل ریزش مهم ترین متغیر اقتصادی کشور (بخوانید دلار) را در بوق و کرنا کرده اند که هنوز بازار ارز در تب و تاب است و باید حداقل تا آخر پاییز صبر کرد؛ چراکه جوجه ها را آخر پاییز می شمارند.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: آیا ممکن است بازار مسکن نیز به مانند بازار ارز، طلا، بورس و خودرو واکنش آنی به تحولات چند روز اخیر نشان دهد؟ چه نشانه هایی از کاهش قیمت احتمالی مسکن قابل مشاهده است؟
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۵۴    
رئیس اتحادیه املاک شهرستان فردیس ضمن ارزیابی انتخابات آمریکا و تأثیر پیروزی بایدن بر اقتصاد ایران گفت: پیروزی جو بایدن کاهش قیمت ارز را بدنبال داشت که به دنبال آن بهای برخی محصولات نیز کاهش می یابد اما انتخابات آمریکا به نظر نمی رسد که تأثیری بر بازار مسکن ایران داشته باشد و مردم را خانه دار کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز نائب رئیس اتحادیه املاک کرج با اشاره به تأثیر انتخابات آمریکا بر بازارهای ایران، گفت: قیمت ها در بازار مسکن در طول این مدت ثابت شده بود اما با مشخص شدن نتیجه انتخابات آمریکا، طی چند روز آینده قیمت مسکن حتماً ریزش خواهد داشت.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه املاک تهران می گوید: چنانچه در آینده مذاکراتی رخ دهد سقوط قیمت مسکن حتمی است. بنابراین کسانی که در گذشته خانه خریدند به امید آن که روزی گران تر بفروشند حالا باید ضرر بدهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۱:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه وارد مرحله تدوین بسته اجرایی در اختیار گرفتن اتحادیه املاک شده ایم گفت: الحاق اتحادیه مشاوران املاک به وزارت راه و شهرسازی می تواند زمینه ارتقای وضعیت فعالان بازار مسکن از حالت سنتی به بستر جدید علمی و تخصصی را فراهم کند که ثمره های مفیدی برای مصرف کنندگان ...
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
تجارت نیوز: با رشد متوسط قیمت مسکن در تهران و رسیدن آن به متری 26 میلیون و 700 هزار تومان کوچ مردم تهران به حاشیه شهر سرعت گرفته است. بنا به گفته رئیس اتحادیه املاک قرچک تقاضا از سوی تهران نشینان برای خرید خانه در قرچک ورامین دو برابر ماه های گذشته شده است. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
پیگیری وزیر راه و شهرسازی برای انتقال اتحادیه مشاوارن املاک از ذیل وزارت صمت با موافقت رییس اتحادیه همراه شده و آن را فرصتی برای تبدیل شدن از صنف به کانون می داند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه املاک تهران می گوید: متوسط قیمت مسکن در مناطق شمال شهر تهران به ویژه در منطقه یک بیش از 50 میلیون تومان است که این رقم برای سازندگان مسکن به صرفه نیست ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۳:۲۵    
نایب رئیس اتحادیه املاک تهران آخرین وضعیت بازار مسکن را تشریح کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه املاک تهران می گوید: متوسط قیمت مسکن در تهران ماه قبل حدود 24 میلیون تومان اعلام شد. پیش بینی می شود با توجه به شرایط تورمی کشور قیمت مسکن افزایش پیدا کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف گفت: اظهارات وزیر راه و شهرسازی مبنی بر انتقال اتحادیه مشاوران املاک از ذیل وزارت صمت به وزارت راه و شهرسازی خلاف قانون نظام صنفی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
جانشین ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شاهرود با اشاره به اجرای فعالیت هایی در راستای مقابله و مهار گران فروشی، به برگزاری جلسات تنظیم قیمت مسکن و مهار آن با همکاری اتحادیه املاک و اداره صمت اشاره کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه املاک بابل می گوید: فعلا وضعیت خرید و فروش ویلا در استان های شمالی کشور متوقف شده است. در یک ماه اخیر خرید و فروش ویلا در شمال کشور بین 15 تا 20 درصد افت داشته است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - باشگاه خبرنگاران نوشت: حسام عقبایی با تاکید بر اینکه دولت نمی تواند بازار اجاره را با انعقاد قرارداد های دو ساله کنترل کند، افزود: تنها راهکار اصلی برای کنترل بازار اجاره افزایش تولید و همچنین ساخت مسکن های استیجاری است. ...
اقتصاد آنلاین / جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست بازرسی اتاق اصناف تهران گفت: اگر مشاوران املاک کد رهگیری نگیرند، تخلف محسوب می شود. میزان حق مشاوره مشاوران املاک از مستاجران یک چهارم قیمت اجاره یک ماهه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شهردار پردیس گفت: صدور پروانه در اماکن غیرتجاری را خلاف می دانم و به تمام اتحادیه ها به ویژه اتحادیه مشاوران املاک هشدار می دهم از صدور پروانه کسب در اماکن غیرتجاری اکیداً خودداری کنند.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۳۹    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک از طرح شکایت علیه دستور کاهش نرخ حق الزحمه کمیسیون مشاوران در دیوان عدالت اداری خبر داد. *** کاهش نرخ کمیسیون به گزارش خبرگزاری صنایع ، مصطفی قلی خسروی درباره کاهش نرخ کمیسیون مشاوران املاک، اظهار داشت: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک از پیگیری دستور معاون اول رئیس جمهوری در دیوان عدالت اداری خبر داد و گفت: دولت دیواری کوتاه تر از مشاور املاک پیدا نکرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۰    
شاکری درخصوص کم شدن فاصله زمانی بین رشد و جهش قیمتی تأمین مسکن تذکر جدی داده و بیان نمود: قبلا هر 5 تا 8 سال یک رشد قیمتی در مسکن داشتیم که در حال حاضر به یک و دو سال رسیده
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون قضایی دادگستری تهران گفت: برای نخستین بار در کشور و به ابتکار عمل دادگستری تهران، طرح داوری شورای حل اختلاف در قراردادهای فروش خودرو و ساختمان به اجرا در آمده و با برگزاری جلساتی با معاونت های حقوقی خودروسازان و روسای اتحادیه املاک و فروش خودرو مقرر شد شرط داوری شورای حل ...
عقبایی گفت: هیچ مشاور املاکی حق ندارد کد رهگیری برای قرارداد های مسکن صادر نکند و این تخلف به شدت از طرف اتحادیه املاک پیگیری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران گفت: باید دیدگاه ها و نظرات اتحادیه املاک در مصوبات دولت و مجلس لحاظ شود.
برترین ها / بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۶:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: رئیس اتحادیه املاک تهران از موافقت سازمان حمایت با تعرفه 0.3 درصدی کمیسیون مشاوران املاک بدون در نظر گرفتن سقف قیمت خبر داد. تعرفه کمیسیون املاک و نحوه محاسبه آن، یکی از موارد سوال و حتی شکایت مردم هنگام معاملات ملک بوده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتحادیه املاک گفت: راهکار کنترل بازار مسکن، اجرای طرح مسکن استیجاری و کاهش کارمزد نرخ تسهیلات است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه املاک بابل از رکود سنگین بازار املاک ویلایی خبر می دهد و می گوید که جهش قیمت در بازار مسکن حتی قدرت خرید پولدارها را هم کاهش داده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۵    
قلی خسروی، مشاور اتحادیه املاک کشور بیان کرد: به بهانه افزایش قیمت ملک، کمیسیون دریافتی مشاوران را کاهش دادند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۷    
اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران اطلاعیه ای را پیرامون قانون نحوه واگذاری مالکیت واداره امور شهرک های صنعتی صادر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۶    
ایسنا/البرز رئیس اتحادیه املاک کرج گفت: مشاورین املاک هیچ مسئولیتی در قبال روابط بین مالک و مستاجر ندارند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: اجرای طرح فعال سازی صنعت اجاره یا اجاره دار حرفه ای، نرخ اجاره بهای مسکن را در پایتخت پایین می آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه املاک کرج با اشاره به اینکه امضاء قرارداد و پیش قرارداد به منزله توافق طرفین است، گفت: حتی اگر کدرهگیری صادر نشده باشد اما طرفین متنی را امضاء کرده باشند و سپس از معامله پشیمان شوند، موظف به پرداخت حق کمیسیون هستند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۲۵   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه در شهریورماه شاهد آرامش بازار مسکن هستیم گفت: معاملات حدود 10 درصد نسبت به مرداد ماه افزایش یافته است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس اتحادیه املاک مشهد گفت: در مناطق دو تا هفت مشهد پدیده بام فروشی که معمولا به خانه های هوایی معروف است، بیشتر رایج بوده که از جاده قدیم قوچان در بلوار توس آغاز شده و به سمت جاده رسالت و جاده سیمان، اواخر طلاب، محدوده بلوار پنجتن و خیابان سرخس ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس اتحادیه صنف مشاوران املاک بندرعباس معتقد است با ایجاد یک هماهنگی و تعامل مناسب میان بورس و فعالان با سابقه حوزه املاک و اتحادیه املاک می توان بخشی از مشکلات فعلی بازار مسکن را از طریق بورس کالا ترمیم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رییس اتحادیه املاک بابل گفت: 35 درصد از زمین های بابل توسط افراد غیربومی خریداری شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۲۳   + ۵۶ سایت دیگر  
نائب رییس اول اتحادیه املاک استان تهران، گفت: از زمستان سال 98 تاکنون شاهد افزایش تمدید قراردادهای اجاره هستیم و پیش بینی می شود با پایان پیک جابجایی ها(شهریور ماه) بازار اجاره در نیمه دوم سال با ثبات نسبی همراه باشد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه املاک کرج می گوید: فعلا شرایط بازار مسکن راکد است. پیش بینی ما این است که قیمت مسکن در نیمه دوم ماه بین 10 تا 20 درصد ارزان خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- رییس کل دادگستری قم گفت: اعضای اتحادیه املاک این استان ملزم به گذراندن دوره های آموزشی تخصصی هستند.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۸:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک شمیرانات با بیان این که بازار از حدود سه هفته قبل به دلیل تغییرات قیمتی وارد رکود شده است گفت: مالیات بر عایدی سرمایه و مالیات بر خانه های خالی می تواند به کاهش قیمت مسکن و رونق این بازار بیانجامد کما اینکه ترکیه از سالها قبل با این روش بخش مسکن را کنترل کرد.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه املاک تهران می گوید: براساس قوانین مالکیتی خارجی ها حق خرید ملک در ایران را ندارد. مگر اینکه خارجی ها خانه را به نام یک شهروند ایرانی بخرند.