چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۰:۳۴Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیات دولت»

سازمان مدیریت بحران   ۳ دقیقه پیش    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: برای نوسازی هر واحد شهری 240 میلیون تومان ، واحد روستایی 210 میلیون تومان و برای واحد های تعمیری 95 میلیون تومان و همچنین جایگاه های دامی 30 میلیون تومان در قالب تسهیلات و کمک های بلاعوض به هیات دولت پیشنهاد اختصاص اعتبار داده شده است.
نصیر نیوز   ۱۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سیدابراهیم رییسی در جلسه 25 مهرماه هیات دولت با اشاره به انتخاب برخی استانداران، توصیه هایی را درخصوص اداره استان ها مطرح کردند که باید در دستور کار همه استانداران در کشور قرار گیرد؛ توصیه هایی که عمل به آنها می تواند روزنه هایی را به روی امید اجتماعی گشوده و اعتماد عمومی را بازسازی کند ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: براساس مصوبه اعلام شده از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی، در ششمین سفر استانی رئیس جمهوری و هیات دولت سیزدهم 218 میلیارد و 200 میلیون تومان برای تکمیل و توسعه زیرساخت های شیلات این استان اختصاص یافت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا مهدی چمران روز سه شنبه پس از هجدهمین جلسه شورای شهر با حضور در جمع خبرنگاران درباره وضعیت حمل و نقل عمومی پایتخت گفت: برای ورود اتوبوس های جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی تلاش هایی انجام شده است و شهردار تهران در هیات دولت این موضوع را پیگیری می کند. [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا- ششمین سفر استانی رئیس جمهوری و هیات دولت سیزدهم به استان بوشهر بارقه امید در دل ساحل نشینان این استان برای سامان یافتن موضوع کالای همراه ملوان ( ته لنجی) ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به سفرهای دوره ای رییس جمهوری و اعضای هیات دولت به استان های کشور گفت: برنامه های توسعه ای چهارمحال و بختیاری برای ارائه و گرفتن مصوبه از هیات دولت در سفر آتی آیت الله رئیسی به این استان آماده شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۳۲    
شواهد و قرائن حاکی از آن است که جریان اصلاح طلب درخصوص سفرهای استانی رئیس جمهور و هیات دولت احساس خطر کرده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سردار سرتیپ دوم پاسدار زین العابدین رضوی خرم، به عنوان پانزدهمین استاندار آذربایجان شرقی در دوران پس از انقلاب اسلامی از سوی هیات دولت منصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمد مخبر معاون اول رییس جمهوری مصوبات هیات دولت مربوط به تعیین استانداران گیلان، همدان و گلستان را ابلاغ کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رییس جمهوری با بیان اینکه لایحه رتبه بندی معلمان بار مالی سنگینی دارد، گفت: ما به لایحه دولت پایبند هستیم اما نباید در کمیسیون مواد جدیدی به لایحه دولت اضافه شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - فرماندارگناوه گفت: در جریان ششمین سفر استانی رئیس جمهوری و هیات دولت سیزدهم به استان بوشهر، 30 میلیارد تومان اعتبار برای حوزه ورزش این شهرستان مصوب شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سیدجعفر تشکری هاشمی عضوشورای اسلامی شهر تهران در گفت وگو با میزان در مورد تعامل مدیریت شهری تهران با دولت و مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به هماهنگی و وفاقی که در دولت و مجلس شورای اسلامی وجود دارد به طور کلی حل مسائل شهر تهران نسبت به سال های گذشته بهتر خواهد شد. ...
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، امروز اول آبان ماه، مراسم معارفه استاندار آذربایجان غربی با حضور وزیر کشور انجام و با حکم رئیس جمهور، محمدصادق معتمدیان به سمت استاندار آذربایجان غربی منصوب شد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رحمان خدابنده لو به آماده سازی پیش نویس تبدیل شدن مقطع دستیاری به شغل گفت: پیش نویسی مبنی بر تبدیل مقطع دستیاری به شغل تهیه کرده ایم و تلاش داریم از طریق مجرای قانونی و حقوقی به این هدف دست یابیم ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنیوز، پس از مصوبه حدود یک هفته قبل هیات دولت مبنی بر انتصاب عابدین خرم به عنوان سکاندار جدید آذربایجان شرقی در دولت سیزدهم، شمارش معکوس برای برگزاری مراسم تودیع و معارفه به عنوان سنت حسنه رایج و مألوف در تبریز از سوی افکار عمومی، رسانه ها و گروه ها و جریان های [...]
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
طرح موضوع امکان ثبت نام مجردها در طرح جهش تولید مسکن به شرط ارایه مدرک در زمان تایید نهایی نام افراد فعلا در حد پیشنهاد است که باید به تایید شورای عالی مسکن یا هیات دولت برسد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا، ثبت نام برای واحدهای طرح جهش تولید و تامین مسکن در سامانه جامع طرحهای حمایتی مسکن به نشانی saman.mrud.ir در حال انجام است و تا یک ماه ادامه خواهد داشت. وزارت راه و شهرسازی پیشنهاد داده امکان ثبت نام در طرح جهش تولید و تامین مسکن برای افراد مجرد در شرف ازدواج فراهم شود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۸   + ۶۴ سایت دیگر  
طرح موضوع امکان ثبت نام مجردها در طرح جهش تولید مسکن به شرط ارایه مدرک در زمان تایید نهایی نام افراد فعلا در حد پیشنهاد است که باید به تایید شورای عالی مسکن یا هیات دولت برسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر گفت: شهرک صنعتی بندرگناوه به تصویب هیات دولت رسیده و هم اکنون در فاز مکان یابی است و در کوتاه مدت احداث می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: در ششمین سفر استانی رئیس جمهوری و هیات دولت سیزدهم به این استان 291 میلیارد تومان اعتبار با هدف سرعت بخشی در روند اجرای طرح تحول نخلستان های این استان اختصاص یافت.
شادا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۰    
وزیر اقتصاد در بازدید از گمرک بیله سوار با تأکید بر تجهیز سریع این گمرک به دستگاه های ایکس ری ، از تهیه و تصویب نقشه و جزئیات ایجاد منطقه آزاد در استان اردبیل در هیات دولت در آینده نزدیک خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: رئیس جمهور در جلسه هیات دولت تاکید فرمودند که انتصاب همه مدیران باید هماهنگ با استانداران باشد و همه مدیران کل باید با استاندار هماهنگ باشند.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: در برابر موج احتمالی کرونا نباید مواجهه انفعالی داشته باشیم/ حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور در جلسه هیات دولت اظهار داشت: مهم تر از تعداد دز واکسن تزریقی، صیانت از سلامت ...
وزیر اقتصاد تاکید کرد: ما به دنبال تغییر و تحول در وضعیت اقتصادی کشور هستیم و این کار با تمرکز زدایی در بودجه 1401 انجام خواهد گرفت.
دولت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از احداث 80 هزار واحد مسکونی در استان اردبیل در طرح جهش تولید مسکن خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت و به نقل از وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی ...
اخبار ملکان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر کشور تاکید کرد: استاندار به منزله رئیس جمهوری استان است، همه مدیران کل باید با استاندار هماهنگ باشند و رئیس جمهور هم در جلسه هیات دولت تاکید فرمودند که انتصاب همه مدیران باید هماهنگ با استانداران باشد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۸:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان اردبیل به عنوان نماینده دولت، اختصاص اعتبار به پروژه های نیمه تمام را از برنامه های دولت در این شهرستان انگوت عنوان کرد. ...
طلوع ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۲    
درحالی که درسفر اخیر دولت به ایلام مصوباتی توسعه محور به تایید رییس جمهور و هیات وزیران رسیده و لازمه ی اجرایی شدن این مصوبات، تسریع در انتصاب استاندار است، چرا هربار این انتصاب از دستورکار هیات دولت خارج می شود؟ براستی کجای چرخه ی این انتصاب لنگ می زند؟!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت شیراز گفت: ارتباط مستقیم و بی واسطه و پای درد دل مردم نشستن از دستاورد های سفر های استانی رییس جمهوری است که در سیاست گذاری های دولت بسیار موثر است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سفر هیات دولت به اردبیل دچار سکته قلبی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی گفت: بر اساس مصوبات هشتمین سفر هیات دولت به استان اردبیل ، بانک کشاورزی آمادگی خود را برای پرداخت تسهیلات به سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در ایجاد صنایع تکمیلی و فرآوری محصولات کشاورزی در استان اردبیل بویژه منطقه مغان اعلام می کند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری به همراه هیات دولت امروز جمعه 30 مهر وارد استان اردبیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- امام جمعه موقت بوشهر گفت: سفرهای استانی هیات دولت سیزدهم که منجر به شنیدن مسائل و مشکلات مردم توسط رئیس جمهوری می شود، امیدآفرین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با تأکید بر تجهیز سریع گمرک بیله سوار به دستگاه های ایکس ری ، از تهیه و تصویب نقشه و جزئیات ایجاد منطقه آزاد در استان اردبیل در هیات دولت در آینده نزدیک خبر داد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هنوز افزایش پرداخت تسهیلات در حوزه مسکن به 450 میلیون تومان قطعی نشده، گفت: طرح جهش تولید مسکن در بیش از 900 شهر کشور اجرایی شده و خانواده های فاقد سرپناه از مزایای مسکن بهره مند می شوند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در سفر هیات دولت به اردبیل ، گفت: عدم هماهنگی ها و همکاری برون مرزی است که با رویکرد فعالانه سفارت ما در کشور آذربایجان حل و فصل خواهد شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سفر هیات دولت به اردبیل دچار سکته قلبی شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رئیس جمهور اخیرا در جلسه هیات دولت تاکید کرده است، وزارتخانه های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، و دادگستری بیش از گذشته به قیمت کالاها حساسیت داشته باشند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۰:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهوری پس از رای اعتماد هیات وزیران به استانداران استان های گیلان ، گلستان و همدان تاکید کرد: استانداران در انتخاب مدیران و همکاران به هیچ وجه تحت فشار کسی قرار نگیرند. ...
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: نباید اجازه ورود افراد سوداگر را به جریان تجارت بدهیم/ حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور در جلسه هیات دولت اظهار کرد: ما به تجارت اعتماد داریم اما خود تاجران هم ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
گروه سیاسی یکتاپرس؛ معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، از ادامه دورکاری مادران شاغل دارای فرزند کمتر از شش سال و دبستانی خبر داد. انسیه خزعلی اظهار کرد ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: در جلسه چهارشنبه هیات دولت به ریاست رئیس جمهور، اعضای دولت به آقایان علیرضا قاسمی فرزاد، اسدالله عباسی و علی محمد زنگانه به ترتیب به عنوان استانداران منتخب استان های همدان، گیلان و گلستان رای اعتماد دادند. م
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در جریان ششمین سفر استانی رئیس جمهوری و هیات دولت سیزدهم به این استان، مصوبه هایی مهم امضا شد که اعطای تسهیلات مورد نیاز برای سازندگان کشتی های تجاری و خدماتی یکی از آنها است و آینده درخشانی را برای این صنعت رقم می زند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
در جلسه چهارشنبه هیات دولت به ریاست رئیس جمهور، اعضای دولت به آقایان علیرضا قاسمی فرزاد، اسدالله عباسی و علی محمد زنگانه به ترتیب به عنوان استانداران منتخب استان های همدان، گیلان و گلستان رای اعتماد دادند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۱۶۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور صبح چهارشنبه در جلسه هیات دولت با تبریک ایام ولادت نبی مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) و نیز هفته وحدت گفت: پیامبر گرامی اسلام و اهل بیت ایشان، رمز وحدت در عالم اسلام و جامعه بشری هستند. ...
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن خرمای استان بوشهر گفت: مصوبه ها و تصمیم های تخاذ شده در ششمین سفر استانی رئیس جمهوری و هیات دولت سیزدهم به این استان نوید بخش عزم جدی آنها برای بهبود وضعیت محصول خرما و نجات نخلستان های این استان است. ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرنا: سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: در راستای پیگیری دستورات ریاست جمهوری در سفر اخیر وی به کهگیلویه و بویراحمد، تمامی مدارس کانکسی بالای 15 نفر و کپری در کشور و این استان برچیده می شود. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال ردیف ویژه ای برای بازسازی فضاهای آموزشی مشخص شده و در این راستا هشت هزار چشمه بهداشتی در مدارس کشور ساخته می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۸    
گرگان- ایرنا - نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحقق مطالبه عمومی در انتصاب استاندار بومی توسط هیات دولت گفت: هم گرایی نخبگان و بهره مندی از ظرفیت های بالقوه گلستان، اثربخشی استاندار بومی در مسیر توسعه و محرومیت زدایی را بیشتر می کند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۵۰ سایت دیگر  
در جلسه چهارشنبه هیات دولت به ریاست رئیس جمهور، اعضای دولت به آقایان علیرضا قاسمی فرزاد، اسدالله عباسی و علی محمد زنگانه به ترتیب به عنوان استانداران منتخب استان های همدان، گیلان و گلستان رای اعتماد دادند. ...