یکشنبه ۱۹ اردیبهشتساعت ۰۳:۰۱May 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرداری سنندج»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
شهردار سنندج از آغاز عملیات احداث بوستان 14 هکتاری "آشتی " واقع درمحله فرجه بر روی بلوار دکتر حسینی خبر داد و گفت: این بوستان شامل سایت های ورزشی نظیر زمین فوتبال، والیبال، بسکتبال، اسکواش، تنیس روی میز، ست ورزشی ، بدمینتون، اسکیت، دوچرخه سواری، سایت پیاده روی، نشیمنگاه، نوروزگاه، آمفی تئاتر روباز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۱    
گروه استان ها - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان به ماجرای جذب رئیس شورا و مدیر سابق شهرداری سنندج در استانداری واکنش نشان داده و می گوید: این افراد هیچ مجوزی ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کارگران نمونه شهرداری سنندج به مناسبت هفته کار و کارگر تجلیل شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۵۴    
گروه استان ها - شهرداری سنندج به گزارش تسنیم درباره زباله های رها شده در سطح شهر واکنش نشان داده و ضمن درخواست همکاری از شهروندان، وعده اجرای طرح فرهنگ سازی جمع آوری زباله را دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- افتتاح ساختمان کارگران سنندج، آسفالت و بهسازی ناحیه منفصل شهری نایسر، اضافه شدن یک دستگاه خودرو پیشرفته به ناوگان خودرویی آتش نشانی و آغاز عملیات نهال کاری 2 هکتار از اراضی نایسر خبرهای کوتاه شهرداری سنندج است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج گفت: کتاب پرتره و بیوگرافی مشاهیر و کتاب از سنه تا سنندج به مناسبت گرامیداشت ششم اردیبهشت ماه روز سنه رونمایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر اداره ممیزی املاک شهرداری سنندج با اشاره به برداشت 6 هزار و 400 پلاک در سال گذشته، گفت: از ابتدای طرح ممیزی املاک در حوزه شهرداری منطقه سه این شهر تا پایان پارسال، اطلاعات مربوط به 14 هزار و 500 پلاک در قالب 13 حوزه برداشت شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۸    
معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج از آسفالت و بهسازی خیابان دکل واقع در ناحیه منفصل شهری نایسر خبر داد و گفت: با 2800 تن آسفالت ، 18 هزار مترمربع از خیابان دکل بهسازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۵    
معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج از آسفالت و بهسازی بلوار دکل واقع در ناحیه منفصل شهری نایسر خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۲    
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از نهال کاری 2 هکتار از مسیر خروجی ناحیه منفصل شهری نایسر در سنندج خبر داد و گفت: در راستای ارتقاء و توسعه سرانه اراضی مجاور پست برق واقع در بلوار ابن سینا در ورودی سنندج – همدان نهالکاری می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۷    
مدیر هماهنگی ونظارت برخدمات شهری شهرداری سنندج، برخورد ماموران شهرداری با دستفروشان را تکذیب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج گفت: در راستای پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و با حکم مراجع قضایی سال گذشته 228 بنای غیرمجاز در کاربری های مغایر و غیرمجاز در سنندج تخریب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۳    
معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سنندج گفت: رفع مشکلات شهر بویژه محلات حاشیه و نواحی منفصل شهری مهم ترین مطالبه شهروندان است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: در حال حاضر 148 نفر نیروی عملیاتی در 8 ایستگاه فعال آتش نشانی آماده امداد رسانی به شهروندان سنندجی در زمان بروز حوادث هستند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۰    
در این بسته خبری از ارزش افزوده 672 میلیارد تومانی برای شهرداری سبزوار تا پرداخت مطالبات بازنشستگان شهرداری سنندج و تعطیلی بازار هفتگی گرگان را بخوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مالی شهرداری سنندج گفت: سال گذشته 65 میلیارد ریال از مطالبات بازنشستگان شهرداری سنندج پرداخت شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان تجمعات و برگزاری مراسم های حضوری ، شهرداری و شورای اسلامی شهرسنندج با همکاری موسسات و تشکلهای قرآنی استان کردستان اقدام به برگزاری مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم بصورت آنلاین نموده است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
کریمی مسئول تیم آتش نشانی شهرداری سنندج از مرگ کارگر شرکت آب و فاضلاب در اثر ریزش خاک هنگام حفاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر سنندج گفت: با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری زانیاران کتاب یار دو گرمخانه شهرداری سنندج به کتابخانه تجهیز شد.
عیسی فلاحی از اهدای 400 عنوان کتاب به گرمخانه های تحت مدیریت شهرداری سنندج خبر داد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: نرخ کرایه وانت تلفنی، تاکسی تلفنی و پیک موتوری در سال جاری تعیین شده و تمامی آژانس های تلفنی موظف به رعایت نرخ های تعیین شده هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهرداری سنندج گفت: یک هزار و 361 پروانه ساختمانی در طول سال گذشته در سنندج صادر شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۹    
عضو شورای شهر سنندج گفت: هیچ دستگاه اجرایی وجود ندارد که ایرادی بر او وارد نشود؛ البته این ایرادات در شهرداری ماهیتی نیست بلکه به صورت شکلی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج گفت: سال گذشته 243 متکدی در شهر جمع آوری شدند که 161 نفر از آنها مرد و 82 نفر زن بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج گفت: 810 قلاده سگ بلاصاحب در سنندج زنده گیری، عقیم سازی، واکسیناسیون و پلاک کوبی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از انجام یک هزار و 404 عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات طی سال گذشته در این شهر خبر داد و گفت: 874 مورد از این تعداد مربوط به عملیات اطفاء حریق و 530 مورد عملیات امداد و نجات بوده است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار سنندج گفت: در حوزه آتش نشانی تعداد 17 دستگاه خودروی سبک و سنگین داشتیم که توانستیم این تعداد را به 30 خودروی مجهز افزایش دهیم. حشمت الله صیدی صبح امروز در دیدار جمعی از مدیران شهرداری سنندج با امام جمعه سنندج ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- امام جمعه سنندج گفت: شهرداری نهادی مقدس است که همواره راهگشای مشکلات شهروندان بوده و خدمات شهرداری سنندج در زمینه های مختلف در این دوره مصداق بارز آینده نگری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج اعلام کرد به منظور جلوگیری از و امداد سریع در روز طبیعت 3 اکیپ سیار در نقاط مختلف شهر مستقر می شوند و 8 ایستگاه آتش نشانی در حالت آماده باش قرار می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از مستقر شدن 3 اکیپ سیار آتش نشانی در چند نقطه از سطح شهر سنندج همزمان با روز طبیعت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از اجرای طرح کاشی شکسته بر روی دیوار بلوار پاسداران با موضوعیت سنندج "شهر خلاق موسیقی" به مناسبت فرا رسیدن سال نو خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سنندج گفت: با تلاش شبانه روزی تمامی مدیران و روسای سازمان های تابعه شهرداری همانند سنوات گذشته تمامی حقوق معوق، عیدی و پاداش کارکنان و کارگران شهرداری پرداخت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج گفت: در آستانه فرا رسیدن سال ، مراسم سنتی ، آئینی "سه ری سال " شامل دو نوازی دهول وسورنا ،هفت سین گردانی ،هه لپه رکی ، عروسک های غول پیکر امروز ساعت 11 صبح در پیاده راه فردوسی برگزار می شود .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری سنندج از آغاز عملیات خط کشی 300 هزار متر طول خط کشی محوری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال ردیف بودجه راه آهن همدان - سنندج به راه آهن تهران - همدان - سنندج و مرز باشماق تغییر یافته و قرار است این مسیر تا مرز باشماق ادامه یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج گفت: بر اساس برنامه ریزی و هماهنگی های انجام شده ویژه برنامه جشن نوروز 1400 در بوستان 20 هکتاری کوچک ره ش ضبط می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۳:۱۹    
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: یکی از عمده مواردی که در سالهای گذشته موجب بروز حادثه در شب عید و همچنین شب چهارشنبه سوری شده است پرتاب نارنجک های دست ساز بوده و متاسفانه افرادی هم یا جان خود را از دست داده اند و یا دچار نقص عضو شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان آرامستان های شهرداری سنندج گفت: در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان آیین زیارت اهل قبور در روزهای پایانی سال به ویژه آخرین دوشنبه و پنجشنبه سال برگزار نخواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۸    
شهردار سنندج گفت: اولویت و دغدغه اصلی شهرداری تامین رضایتمندی مردم و ارائه خدمات در خور شان به مردم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: عملیات سمپاشی زمستانه درختان سطح شهر سنندج آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از آماده باش 100 نفر از نیروهای عملیاتی آتش نشانان سنندج در ایستگاه های 8 گانه سطح شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و سال نو چندین المان نوروزی در میادین و برخی معابر اصلی و پرتردد نصب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: 49 هزار جعبه گل و گلدان به مناسبت فرا رسیدن سال نو در سنندج کاشته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: 5 هزار اصله نهال در پارکهای جنگلی سطح شهر به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری غرس می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۱    
هرساله با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و تعطیلات نوروز شهرداری سنندج در راستای زیبا سازی شهر اقدامات خوبی انجام می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: به منظور خدمت رسانی به شهروندان و ارتقاء سیما و منظر شهری زیبا و نشاط و شادابی میان شهروندان در آستانه سال نو شهرداری سنندج در قالب طرح استقبال از بهار تمهیدات ویژه ای اندیشیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سنندج گفت:22 باب مغازه غیرمجاز سیلندر پرکنی در سنندج پلمپ شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان آرامستان های شهرداری سنندج گفت: عملیات حصارکشی 32 هکتار زمین تملک شده آرامستان بهشت محمدی به منظور مشخص بودن محدوده زمین و عدم تصرف زمین تحت مالکیت آغاز شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۸    
رئیس سازمان آرامستان های شهرداری سنندج از آغاز احداث 10 چشمه سرویس بهداشتی در محوطه آرامستان بهشت محمدی خبر داد و گفت: در قطعه زمینی به مساحت 80 مترمربع این 10 چشمه سرویس بهداشتی در حال احداث است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۴    
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از کاشت بذر بادام تلخ در پارک های جنگلی سنندج خبر داد.