سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۸:۵۸Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت آبفا»

روزنامه نصف جهان   ۶ ساعت پیش    
نصف جهان: به مناسبت هفته نیروی انتظامی مدیر آبفای منطقه 6 اصفهان با رئیس کلانتری 23 خوراسگان دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی آبفا منطقه6 اصفهان، در این نشست خلیلی ...
عصر خبر   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا شهرستان خوی ادامه داد: زنگ آب نماد پررنگتر شدن تفاهم نامه میان آموزش و پرورش و آبفا است و با مدیریت صحیح می توان از این بحران عبور کرد. چرا که خیل عظیم دانش آموزی شهرستان خوی پتانسیل قابل توجهی در راستای فر هنگ سازی مصرف بهینه آب در جامعه بشمار می آید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا ایلام از افزایش ظرفیت انتقال آب به تصفیه خانه آب ایلام خبر داد و گفت:به منظور تضمین کیفیت آب تصفیه شده فیلتر های شنی بهینه سازی شد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۳۹ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: بختیاری، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران: در حال حاضر طرح هوشمندسازی کنتورها در برخی نقاط تهران به صورت پایلوت انجام شده است. در واقع انجام هوشمندسازی کنتورهای برق باعث می شود، بهره وری افزایش و میزان مصرف آب کاهش یابد. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ در پی انتشار تصویری در فضای مجازی استان بوشهر با عنوان اینجا نه پارکه نه استخر ترکیدگی لوله آب در خیابان برازجان و تعمیر به وسیله مامورین اداره آب روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب این استان عنوان کرد ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
یزد – مدیر دفتر بهره برداری و توسعه تاسیسات شرکت آبفا ، از توسعه هشت هزار متر شبکه آبرسانی در شهرستان مهریز خبر داد. به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی شرکت آبفای استان یزد : احمد باقری پور گفت ...
فرمانداری فلاورجان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، روز گذشته بیستم مهرماه، جلسه مهندس ساعدی فرماندار فلاورجان با معاونت شرکت آبفا استان، ریاست اداره آبفا شهرستان، اعضاء شورا و سرپرست شهرداری فلاورجان پیرامون مشکلات آب شهر فلاورجان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. انتهای پیام/
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - بخشدار مرکزی ساوه گفت: به منظور تفکیک افراد بومی و غیربومی در روستاهای بخش مرکزی ساوه، تعرفه آب بها براساس استعلام شرکت آبفا محاسبه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: 43 روستا استان ایلام در شهریور ماه سال جاری به صورت سیار آبرسانی شدند که از این تعداد 40 روستا زیر پوشش و 3 روستا جزو روستاهای غیر زیر پوشش شرکت آبفا بودند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۵۳    
ایسنا/خوزستان سرپرست معاونت بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا خوزستان با اشاره به مشکلات مطرح شده در خصوص کیفیت آب، گفت: تغییرات کمی و کیفی برنامه ریزی نشده به صورت ناگهانی رخ می دهند اما با این وجود مجبور هستیم که با هر شرایطی آب دست مردم برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۶    
مدیرعامل شرکت آبفا استان تهران: علیرغم افزایش چند درجه ای دمای هوا و کاهش نزولات آسمانی، تهرانی ها امسال با کاهش 3 درصدی مصرف آب نسبت به ادوار گذشته رکورد زدند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه 691 روستای خوزستان تحت پوشش آبفا نیستند، گفت: 113 روستا از روستاهای تحت پوشش شرکت آبفا فاقد لوله کشی اند و 538 روستا نیز از روستاهایی که تحت پوشش این شرکت نیستند فاقد لوله کشی هستند. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۹    
مدیر دفتر ارتباط با مشتریان شرکت آبفا مازندران گفت: تعداد 81237 تماس با سامانه تلفنی 122 شرکت آب و فاضلاب مازندران در شش ماهه اول امسال برقرار شده که این رقم در مدت مشابه سال قبل 53198 تماس بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۵    
فرماندار شهرستان آوج گفت: برای مدیریت و مصرف بهینه آب شرب باید شهروندان فصلی و دائمی را به شکل دقیق و واقعی از هم تفکیک کرد و در این خصوص اعضای شوراها و دهیاران می توانند بعنوان یک منبع و مرجع تشخیص معتبر و قابل اطمینان طرف مشورت کمیته بازنگری قرار بگیرند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: شکستن لوله های انتقال آب در بافت فرسوده و انشعاب غیر مجاز از مهمترین مشکلات شرکت آبفا در استان است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
شهردار اهواز با تاکید بر اینکه لزوم همکاری و هماهنگی شهرداری و شرکت آبفا برای به سرانجام رسیدن هرچه سریع تر پروژه های در دست اجرا ضروری است، گفت: همه این هماهنگی ها و اقدامات باید منتهی به زندگی بهتر شهروندان در روزهای بارندگی و به حداقل رساندن زحمت مردم در آب گرفتگی های ناشی از بارندگی شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان شرکت آبفا کردستان با هدف کاهش مشکلات کمبود آب در نقاط روستایی بانه اقدامات گسترده ای طی سالجاری انجام داده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رکنا_مدیرعامل شرکت آبفا ایلام گفت: با نصب 4902 فقره انشعاب فاضلاب در شهرستان های استان در سال گذشته، جمعیت تحت پوشش خدمات فاضلاب در استان ایلام به320 هزار نفر افزایش پیدا کرد
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
برگزیدگان مسابقه کاریکاتور با موضوع صرفه جویی در مصرف آب که در دو گروه سنی کودک و نوجوان برگزار گردیده بود، معرفی شدند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد – به مناسبت سالگرد هشت سال دفاع مقدس، میز خدمت و پاسخگویی شرکت آب و فاضلاب استان یزد در محل نماز جمعه بر پا شد. به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد، میز خدمت شرکت آبفا در راستای خدمت رسانی، تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به درخواست های مردم ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل شرکت آبفا استان هرمزگان گفت: تا پایان هفته آینده تولید آبشیرینکن درگهان به ظرفیت واقعی خود می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: سال گذشته در کمیسیون تلفیق 650 میلیارد تومان منابع برای آب روستایی استان در نظر گرفتیم که این مصوبه در حال تخصیص است و امروز شاهد حرکت رو به رشد و فزاینده ای با سرعت بالا و کیفیت بسیار عالی در شرکت آبفا استان هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۲۱    
خط انتقال آب شرب شهر کلاته با حضور مدیرعامل شرکت آبفا سمنان کلنگ زنی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان شرکت آب و فاضلاب اهواز در خصوص خبر "وضعیت نگران کننده آب روستایی غرب اهواز / قطعی مکرر آب روستاها" توضیحی ارائه کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران، کانال متعفن فاضلاب محله عباس آباد شهر ری را ابر مشکل اهالی دانسته و از شرکت آبفا خواست تا برای حل این معضل بعد از بیش از سه دهه، راهکاری در نظر بگیرد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری وتوسعه آب شرکت آبفا کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات این پروژه که 123 کیلومتر طول دارد از سال 93 شروع و اکنون 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان حمیدرضا جانباز ، مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور پیش از ظهر شنبه با صادق خلیلیان، استاندار خوزستان به منظور ارایه گزارش از آخرین اقدامات صورت گرفته در حوزه آب و فاضلاب استان دیدار کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه خیمه گاه شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس در شرکت آبفا استان یزد برپا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ناصر امانی کانال متعفن فاضلاب محله عباس آباد شهر ری را ابر مشکل اهالی دانسته و از شرکت آبفا خواست تا برای حل این معضل بعد از بیش از سه دهه، راهکاری در نظر بگیرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۸    
آیین کلنگ زنی آبرسانی مجتمع سرکویر دامغان با حضور مدیرعامل شرکت آبفا سمنان برگزار شد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
بمناسبت هفته دفاع مقدس، جمعی از کارکنان بسیجی و ایثارگر شرکت آبفا کهگیلویه و بویراحمد با حضور در پایگاه انتقال خون، خون اهدا کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۶    
مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان گفت: طرح آبرسانی به روستا های بند سوخته، جنگل آباد، ده ملک، آدوری و بیرم آباد در شهرستان رابر به بهره برداری رسید.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه بین شرکت آب و فاضلاب استان لرستان، مدیریت شعب بانک مسکن استان و سازمان های مردم نهاد در زمینه فرهنگی و اجتماعی با موضوع مدیریت مصرف آب شرب منعقد شد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
یزد – دو تن از کارکنان شرکت آبفای یزد تقدیر شدند. به گزارش انتهاج یزد، در لوحی صادره از سوی محمد جواد رامشک مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد بازرسی و امور حقوقی استانداری یزد از شهلا حیدری کارشناس مسئول هماهنگی واحد مشترکین شرکت آبفا در خصوص همکاری در امر پاسخگویی و رسیدگی به شکایات تشکر و قدردانی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس با بیان اینکه 45 هزار نفر جمعیت روستاهای شرق شهرستان مرودشت بزودی از آب سالم بهره مند می شوند اظهار داشت : طرح آبرسانی به این روستاها به طول 55 کیلومتر در حال اجرا است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۰۶    
هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت درابتدا ضمن خوشامدگویی به حاضرین از تلاش ها و زحمات معاونین و مدیران و همکاران آنان در راستای خدمت رسانی به مردم استان و کسب در آمد تقدیر و تشکر نمودند ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۰    
مرصاد نیوز: با حضور مدیر دفتر مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان دالاهو معارفه شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرعامل شرکت آبفا کردستان با اشاره به اینکه بیش از 1300 فقره انشعاب غیرمجاز آب و فاضلاب طی 18 ماه گذشته به مجاز تبدیل شده است گفت: در سال گذشته 961 فقره انشعاب و در سالجاری نیز تاکنون 358 فقره انشعاب غیرمجاز به مجاز تبدیل شده اند.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا استان سمنان گفت: نتیجه آزمایش های روزانه سنجش آلودگی میکروبی آب سمنان، نشان از استاندارد بودن آب این استان دارد و مراکز بهداشت و ناظران نیز تایید می کنند که در هیچ کجای این استان، بیماری های ناشی از آلودگی میکروبی آب گزارش نشده است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
یزد تاسیسات آبرسانی مجتمع رباط پشت بادام بخش خرانق از توابع شهرستان اردکان به اتمام رسید. به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد : مدیر دفتر بهره برداری و توسعه تاسیسات ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
گرمسار- نماینده گرمسار و آرادان در مجلس از قول مساعد اختصاص اعتبار به خط انتقال آب از سیمین دشت تا گرمسار توسط شرکت آبفا به میزان 15 الی 20 میلیارد تومان خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مسئولان شرکت آب و فاضلاب استان معرفی مدیران جدید و تازه نفس در شرکت آبفا معرفی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۷:۵۲    
سنندج - ایرنا - ناراحتی و گلایه های مردم روستای دوشان(در حاشیه سنندج) تمامی نداشت، یکی از اهالی می گفت: گاهی وقت ها تا 2 یا سه روز یک قطره آب نداریم، قبض آب بها هم که برایمان می آید، رقم ها نجومی است، به نظرم شرکت آبفا پول هوای داخل لوله را از ما می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا خراسان رضوی از افزایش 38 درصدی آب رسانی به روستاهای نیازمند آب شرب در این استان خبر داد و گفت: در حال حاضر آب شرب موردنیاز ساکنین 350 روستا در خراسان رضوی با تانکر تأمین می شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: دوشنبه شب شرکت آب و فاضلاب بوشهر با انتشار اطلاعیه ای در فضای مجازی خبر داد: آب برخی محلات شهر بوشهر از سه شنبه (16 شهریور) تا اطلاع بعدی قطع می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفا کهگیلویه و بویراحمد با حضور در جمع کارکنان آبفای بویراحمد ضمن شنیدن صحبت ها و دغدغه های آنها گفت: تبدیل وضعیت ایثارگران شرکت آبفا کهگیلویه و بویراحمد بطور جدی پیگیری می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دفتربهره برداری و توسعه تاسیسات، تصفیه و خطوط انتقال شرکت آبفا از ساخت یک مخزن ذخیره آب 5 هزار متر مکعبی در روستای اکرم آباد یزد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس بیان داشت: طبق آخرین جمع بندی ها این شرکت 825 روستا از 2هزار و 320 روستای تحت پوشش و 33 شهر از 109 شهر تحت پوشش در حالت بحران و تنش آبی قرار دارند و می بایست اقدامات پیشگیرانه برای گریز از بحران کم آبی دراین مناطق دنبال شود.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی لین شرکت در سومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور رتبه شایسته تقدیر ویژه را در حوزه ارتباط با رسانه (دیداری، شنیداری، مکتوب و مجازی) به خود اختصاص داد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۰:۰۷    
آذربایجان شرقی – ابتکار : با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی از ایثارگران این شرکت تجلیل شد. در آستانه هفته دفاع مقدس و با حضور رئیس هیئت و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی، قائم مقام، مشاور مدیرعامل شرکت در امور ایثارگران، معاونان و مدیران ...