پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۱:۴۳Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سردار باقری»

خبرآنلاین: رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: شهید سلیمانی را با بمب معمولی مورد اصابت قرار ندادند، بمبی که به خودرو سردار سلیمانی زدند، تا 30 سانتی متر در فولاد فرومی رود؛ این بمب را زدند تا بدن آنها را تکه تکه کنند. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
سردار باقری با اشاره به شکست سیاست های تمامیت خواهانه دشمن در قبال جمهوری اسلامی ایران، گفت: ملت ایران امروز همچون گذشته به برکت خون شهیدان سربلند و سرافراز به راه و مسیر خود ادامه می دهند.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: چرا فساد یک مقام ارشد شهرداری به صورت غیرشفاف در قوه قضاییه بررسی می شود؟! این یکی از چندین پرسشی است که محمدجواد حق شناس، عضو شورای شهر تهران در نامه ای خطاب به اعضای شورای شهر و شهرداری تهران مطرح کرده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد: امروز قدرت های جهانی با رصد ظرفیت ها، پیشرفت ها و قابلیت های ژئوپلیتیکی و راهبردی جمهوری اسلامی ایران سخت دچار هراس و وحشت شده اند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ سردار محمد مهدی نژاد نوری جانشین سردار باقری رئیس ستاد کل نیرو های مسلح در بازدید از پنجمین جشنواره علم و فناوری ضمن تبریک پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار علم و فناوری گفت ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۰۵   + ۵۴ سایت دیگر  
سردار محمدحسین سپهر با تصویب رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به عنوان فرمانده جدید قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح منصوب شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح: پرواز دو فروند هواپیمای آمریکایی B-52 به روی منطقه هیچ ارزش عملیاتی نداشته است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۸۹ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: اگر دشمنان جمهوری اسلامی نیت سوئی نسبت به منافع ملی، مسیرهای تجارت دریایی و سرزمین ما داشته باشند، با اقدام موشکی مورد هدف قرار گرفته و منهدم خواهند شد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
خلیج فارس: مراسم الحاق ناوبندر مکران به ناوگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امروز با حضور سردار باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، امیر سید عبدالرحیم موسوی و جمعی از فرماندهان ارشد ارتش در منطقه سوم نیروی دریایی در کنارک برگزار شد.
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۵:۰۹    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر روز چهارشنبه در نشست خبری با نمایندگان رسانه های داخلی گفت: تلاش هایی برای یافتن عاملان شهادت شهید فخری زاده صورت گرفته که سردار باقری در گزارش خود به اعضای مجمع از پیشرفت های خوبی در این خصوص خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۸:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی روز پرستار را تبریک گفت.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به حاکمان کشورهای اسلامی توصیه کرد از جبهه کفر یارگیری نکنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
سردار باقری با اشاره به برگزاری کنگره بین المللی شهدای مدافع حرم در کشور گفت: با توجه به تعداد بالای شهدای مدافع حرم در خوزستان، پیش کنگره آن در چهار استان مازندران، خراسان رضوی، کرمان و خوزستان برگزار می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۶:۳۳    
اقتصاد ایران: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی انتصاب حجت الاسلام رضا نوری به نمایندگی ولی فقیه در استان خراسان شمالی و امامت جمعه شهر بجنورد را به وی تبریک گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۵:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی انتصاب حجت الاسلام رضا نوری به نمایندگی ولی فقیه در استان خراسان شمالی و امامت جمعه شهر بجنورد را به وی تبریک گفت.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : محسن رضایی گفت: سردار باقری تشریح کردند که در طی سالهای اخیر بارها سازمان های تروریستی قصد شهادت شهید فخری زاده را داشتند ولی تلاش های آنها خنثی می شد ولی اینبار با استفاده از فناوری های پیشرفته و استفاده از سلاح های لیزری و هوشمند که با ماهواره هدایت می شد توانست عملیات خود را با ...
مجمع تشخیص مصلحت نظام   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر روز چهارشنبه در نشست خبری با نمایندگان رسانه های داخلی گفت: تلاش هایی برای یافتن عاملان شهادت شهید فخری زاده صورت گرفته که سردار باقری در گزارش خود به اعضای مجمع از پیشرفت های خوبی در این خصوص خبر دادند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۷:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سردار باقری درباره وضعیت امنیتی و نحوه شهادت دانشمند هسته ای گفت، سلاحی که به کار رفته است، مربوط به ارتش ناتو بوده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۷:۴۳    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جلسه امروز مجمع با حضور سردار باقری پیرامون شهادت شهید فخری زاده برگزار شد.
سیما نیوز: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بنا بر اعلام رییس ستاد کل نیروهای مسلح پیشرفت های خوبی در پیگیری پرونده ترور شهید فخری زاده حاصل شده و تلاش هایی برای یافتن عاملان این ترور صورت گرفته است. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۷:۴۷   + ۳۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بنا بر اعلام رییس ستاد کل نیروهای مسلح پیشرفت های خوبی در پیگیری پرونده ترور شهید فخری زاده حاصل شده و تلاش هایی برای یافتن عاملان این ترور صورت گرفته است. ...
به مناسبت روز جهانی معلولین، ورزشکاران پارالمپیکی خوزستان با رئیس سازمان بسیج ورزشکاران این استان دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولین ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی در گذشت رئیس سابق بنیاد شهید را تسلیت گفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
سردار باقری از آغاز گام اول مرحله سوم رزمایش کمک های مؤمنانه با توزیع 100 هزار بسته معیشتی خبر داد و گفت: این بسته ها با ارزش 300 میلیارد ریال میان نیازمندان و محرومان استان توزیع می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۴۸   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیام های جداگانه ای فرارسیدن میلاد پیامبر اسلام را به روسای نیروهای مسلح کشورهای اسلامی تبریک گفت.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سردار باقری عنوان کرد: این روزها برخی حرف از عقلانیت می زنند، اما عقلانیت به معنای خالی کردن صحنه در مقابل دشمن نیست؛ بلکه قوی شدن کشور، معنای واقعی عقلانیت است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۲۷   + ۸۷ سایت دیگر  
سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در اظهاراتی مواضع اسلام ستیزانه رئیس جمهور فرانسه و حمایت او از انتشار کاریکاتورهای موهن علیه رسول اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۷۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس ستادکل نیروهای مسلح در جلسه قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا(ع) بر استفاده حداکثری از ظرفیت های این نیرو و اتخاذ تدابیر و سیاست های پیشگیرانه موثر و آموزش همگانی مردم در کنترل بیماری کرونا تاکید کرد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: به نقل از روابط عمومی ارتش، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم مشترک تحلیف و دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه های افسری نیروهای مسلح که صبح امروز در دانشگاه افسری امام علی (ع) ارتش برگزار شد ...
بزرگخو گفت: متاسفانه با کارشکنی های دولت و در اختیار قرارندادن بودجه کافی برای نظامی گری در کشور، ستاد مشترک مجبور به وضع چنین قوانینی شده که البته همانطور که خود سردار باقری هم قبلتر گفته، مطلوب آن ها استخدام سرباز تخصصی به جای وضع فعلی سربازی در کشور است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، این نمایشگاه ها امروز- چهارشنبه – با حضور محمدباقر قالیباف، سردار باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح و سایر مسوولان لشکری و کشوری در باغ موزه دفاع مقدس افتتاح شد. در آیین گشایش این نمایشگاه 56 طرح کلان تحقیقاتی و مطالعاتی حوزه دفاع مقدس که بعد از 13 سال کار به [...]
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت امروز (چهارشنبه) همزمان با تهران در 8 استان کشور از سوی محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی و با حضور سردار باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح و سایر مسوولان لشکری و کشوری در باغ موزه دفاع مقدس افتتاح شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت امروز (چهارشنبه) همزمان با تهران در هشت استان کشور توسط محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی و با حضور سردار محمدحسین باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح و سایر مسوولان لشکری و کشوری در باغ موزه دفاع مقدس افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی و فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح و وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از سه نقاشی حماسه گیلان غرب واقع در نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت بازدید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
چهل و پنجمین جلسه شورای عالی پدافند غیرعامل به ریاست سردار باقری تشکیل و طی آن نظام عملیاتی آمادگی و رزمایش ها در دستگاه های اجرایی تصویب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۶:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم زاهدان در مجلس شوای اسلامی بر اتمام ساخت هر چه سریع تر ساخت فرودگاه بین المللی چابهار، تاکید کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها، ین مسابقات با حضور 61 ورزشکار از استان های تهران، لرستان، خراسان رضوی، قم گیلان، مازندران، البرز و آذربایجان شرقی و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در باشگاه مینیاتور پارک ملت برگزار شد ...
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
روس ها اخیرا ارزیابی در خبرگزاری رسمی خود منتشر کرده اند که ابعاد بیشتری از اظهارات صریح رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران را درباره امارات و دیگر کشورهای منطقه که به سمت عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در حال حرکت هستد را تشریح کرده که حاوی نکات قابل توجهی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۷:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۲:۱۹    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر 33916546 تمام ساعات شبانه روز سامانه پیام کوتاه 30002323 * هشدار سردار باقری به امیرنشین های مرتجع منطقه بسیار به موقع بود. باور کنید همین حالا وحشت و سراسیمگی شارجه و ابوظبی و دبی را فراگرفته است. شاید هم همانند برادرشان نتانیاهو در سوراخ های موش خزیده باشند. ...
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد: اسرائیل و امارات به توافقی برای عادی سازی کامل روابط دست پیدا کرده اند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۶:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش جام نیوز ، سرلشکر باقری، رئیس ستاد کل نیرو های مسلح اظهار داشت: متاسفانه در این ایام با مصیبت بزرگ ایجاد ارتباط بین رژیم امارات متحده عربی و رژیم کودک کش صهیونیستی مواجه شدیم که فوق العاده جای تاسف و تاثر دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرلشکر باقری گفت: با شیوع بیماری کرونا در کشور، نیرو های مسلح با تمام توان در کنار وزارت بهداشت بوده و تمام امکانات را برای بستری بیماران ایجاد کرده اند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۳:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
سرلشکر باقری طی پیام هایی جداگانه فرارسیدن عید سعید قربان را به روسای نیروهای مسلح کشورهای اسلامی تبریک گفت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها هم از همین متد قصد داشتند برای هواپیمای کشور ما بر فراز سوریه استفاده کنند و بعد از آن با استفاده از غاصبین داخلی و مناقان رسانه ای خارجی تبلیغ کنند که ببینید در سوریه آن قدر هزینه شد ...