دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۱:۱۸May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خط مقدم»

ایمنا   ۸ دقیقه پیش    
رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس گفت: در کنار تلاش کادر درمان، سازمان آرامستان ها در خط مقدم خدمات به خانواده متوفیان کرونایی قرار دارد و تلاش های جهادی و همت کارکنان آرامستان ها در خدمات به مردم کشور ستودنی است.
دانا   ۳۷ دقیقه پیش    
حسین اکبری فرد گفت: مردم از تبعیض، فساد و رانت بیشتر ضربه خوردند و رئیس جمهور آینده باید این رانت ها را کاهش داده و یا به حداقل برساند شاید از بین بردن آن دشوار و بسیار سخت باشد اما کاهش و به حداقل رساندن آن یک مسئله است.
سایت قنوت   ۱ ساعت پیش    
اولین نماز وحدت در خط مقدم نمازهای جماعت خیلی در روحیه بچه ها تاثیر داشت . به این نتیجه رسیدیم کنار نمازهای جماعت روزانه که همه جای جبهه برگزار می شد، نمازهای جماعت دیگری هم برگزار کنیم . یعنی نماز وحدت . ...
ایبنا   ۲ ساعت پیش    
بیست و هفت روز و یک لبخند روایتی از زندگی شهید مدافع حرم، بابک نوری هریس که به قلم فاطمه رهبر از سوی انتشارات خط مقدم منتشر شده، در کمتر از دو ماه به چاپ دهم رسیده است.
نصیر نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا؛ در این دیدار که در اقلیم کردستان عراق صورت گرفت؛ اوضاع میدانی و خط مقدم درگیری ها و تهدیدات احتمالی داعش در مناطقی که احتمال حضور تروریست ها می رود؛ بحث و گفت وگو شد ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۲۹    
کتاب حمزه نوشته علیرضا کلامی شامل خاطرات شهید مدافع حرم محمدحسین حمزه توسط انتشارات خط مقدم منتشر و راهی بازار نشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا -رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان گفت: امروز کارگران رزمندگان خط مقدم جبهه جنگ اقتصادی بوده و عامل اصلی در رشد و بالندگی اقتصاد کشور هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۱    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ رجب رحمانی نماینده مردم شهرستان تاکستان و عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی در آیین تکریم از پیشکسوتان و چهره های ماندگار ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/ کتاب خاطرات شهید مدافع حرم محمدحسین حمزه از سوی انتشارات خط مقدم منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۶    
پشتیبانی بسیج سازندگی سپاه مرودشت علاوه بر فراگیر شدن اشتغال خانگی برای بانوان، امید و انگیزه را نیز در بین آنها افزایش داده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: همدان_مجمع جهادگران بسیجی استان همدان در بیانیه ای به مناسبت هفته بسیج سازندگی تاکید کرد که جهادگران بسیجی در خط مقدم محرومیت زدایی،خدمات رسانی و اشتغال زایی هستند.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا: جانشین وزیر خارجه آمریکا گفت در مذاکرات وین پیشرفت هایی حاصل شده است اما هنوز مسیری طولانی برای انجام این کار وجود دارد. وندی شرمن در گفت وگو با اندیشکده شورای آتلانتیک در پاسخ به سوالی درباره مذاکره برای بازگشت به توافق هسته ای افزود ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۲    
مهسا مهدی زاده کارشناس بیهوشی و از مولفان کتاب آموزش هوشبری با بیان اینکه پرسنل بیهوشی در خط مقدم حمایتِ راه هوایی بیماران کرونایی قرار دارند، گفت: لحظه به لحظه های این اتفاقات از زمان آغاز پاندمی کرونا تا روز جشن پایان کرونا پر از خاطره و تجربه است که واقعاً باید ضبط و ثبت شوند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۵:۰۴    
حوزه/ حزب الله لبنان و جمعیت "مراکز فرهنگی امام خمینی" نشست فکری علمایی به مناسبت روز جهانی قدس برگزار کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۲:۱۳    
حوزه / شهید تسوجی در عملیات خیبر که آخرین عملیاتش بود، با اینکه حاج باقر قالیباف به عنوان فرمانده او را از رفتن به خط مقدم منع کرده بود، اما زیر بار نرفت و گفت: من در مقابل رزمندگان خجلم.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
آبشناس گفت: جبهه مقاومت به تجربیات و تسلیحاتی دست یافته است که شاید در تاریخ خود چنین امکاناتی را در اختیار نداشت و ثابت کرده اقتدارش به حدی است که می تواند اسرائیل را شکست دهد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با صدور پیامی، 17 اردیبهشت ماه سالروز تشکیل بسیج سازندگی را به جهادگران بسیجی فعال در گروه های جهادی و تمامی سربازان خط مقدم عرصه های بسیج سازندگی تبریک گفت.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۵    
امام جمعه میاندوآب گفت: فلسطین خط مقدم مبارزه با طاغوت و استکبار و روز قدس روز اتحاد ملت مسلمان دنیا در دفاع از مردم مظلوم فلسطین است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- امام جمعه خور و بیابانک در شرق استان اصفهان گفت: فلسطین خط مقدم مبارزه با طاغوت و استکبار است و مسلمانان باید از آن حمایت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با بیان اینکه دفاع از فلسطین دفاع از اسلام و قرآن است گفت: فلسطین خط مقدم جهان اسلام به شمار می رود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۰    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی رژیم صهیونیستی را خط مقدم استکبار جهانی دانست و گفت: روز قدس تجلی مبارزه با استکبار جهانی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
در بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روز قدس، از ایران به عنوان نماد استکبار ستیزی و نیروی خط مقدم پیکار با استکبار جهانی یاد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۶    
هادی آفریده ، کارگردان و مستند ساز ایرانی اظهار داشت: بررسی آثار تولید شده مستند در سالهای پس از انقلاب شاهدی بر این مدعاست که سینمای مستند ایران یک تنه در حفظ میراث فرهنگی کشور، در خط مقدم ثبت و معرفی تاریخ ایران کار کرده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۰:۱۳    
رئیس کمیته ی حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین در جمع زنجانی ها: شهید سلیمانی مرد میدان در خط مقدم مبارزه با استکبار و صهیونیسم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - کارگران قشری سازنده ، سرمایه ساز و همچنین توسعه بخش در هر جامعه ای هستند، که در کشور و استان مازندران حتی با وجود تحریم های ظالمانه و همه گیری جهانی ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی ناشی از آنها هیچگاه دست از تلاش برای نوآوری و خدمت به اقتصاد برنداشته اند.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۵    
شیرازه محبت با بیان اینکه کارگران چرخ تولید را به حرکت در می آورند، گفت: کارگران در خط مقدم جبهه اقتصادی و عرصه تولید کشور مشغول به فعالیت هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده بسیج ادارات، اصناف، کارگری و کارخانجات قوچان گفت: اصناف بعلت تعطیلی های مکرر در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کتاب داغ دل ربا؛ روایتی از تشییع پیکر سپهبد شهید قاسم سلیمانی در ایران نوشته میثم امیری توسط انتشارات خط مقدم به چاپ پنجم رسید.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۸    
حوزه/مدیر مدرسه علمیه امام علی بن موسی الرضا(ع) یاسوج گفت: علاوه بر رزمایش های مومنانه و کمک به مستمندان در روزهای سخت کرونایی، در ماه مبارک رمضان نیز به یاری مستمندان شتافتیم و با طبخ و توزیع غذای گرم بین روزه داران مستمند تا حدودی دِین خود را ادا کردیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
کتاب خط مقدم روایتی داستانی و مستند از میانه خط زندگی حسن طهرانی مقدم، اثر فائضه غفار حدادی توسط انتشارات شهید کاظمی به چاپ هفتم رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی ارتش: کادر درمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، از روز اول شیوع ویروس منحوس کرونا در خط مقدم مبارزه با این ویروس هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس بابیان اینکه عدم توجه به ظرفیت تشکل های قانونی یکی از مشکلات امروز جامعه کارگری است که از اختیارات لازم برخوردار نیستند،گفت: کارگران سربازان خط مقدم تولید هستند.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز :ماماها همچون سایر نیروهای بهداشت و درمان کشور در ایام کرونا به رغم اینکه از این ویروس آسیب های زیادی دیده اند، اما همچنان مراقب سلامت مادران باردار هستند تا فرزندان سالمی به دنیا بیاورند. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۲    
سرهنگ جمشید مژدهی اصل جانشین اداره پلیس مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان فارس که در خط مقدم حفاظت از جان و مال مردم ایثارگری و جانفشانی می کرد، بر اثر ابتلا به کرونا به شهادت رسید.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۰:۲۹    
ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب به مناسبت سالگرد شهادت شهید مطهری و روز معلم پیامی صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مراسم احیای شب بیست و یکم رمضان هرچند در سراسر کشورمان حال و هوای خاصی دارد ولی در خط مقدم مبارزه با بیماری منحوس کرونا و با حضور فرشتگانی زمینی که برای نجات جان هم نوعانشان همیشه شب زنده دار هستند، حال دیگری دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز با حضور در بیمارستان شهید محلاتی، از کادر درمان و پزشکی این مرکز که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند، قدردانی کرد و گفت: کادر سلامت بسیجی وار همچنان در خط مقدم مقابله با کرونا هستند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، علی حسین رعیتی فرد در جریان بازدید از کارخانجات مجری طرح شهید کریمی در استان مرکزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کارگران خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند و نقش مؤثری در راستای خنثی سازی توطئه های دشمنان ایفا می کنند و بنابر این پرداختن به مطالبات کارگران یک تکلیف و وظیفه مهم است که باید ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۴۹    
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اهر گفت: پرستاران ،پزشکان و کادر درمان امروز در جبهه مقدم دفاع از سلامت مردم هستند.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
ما امروز در یک جنگ بزرگ اقتصادی هستیم و کارگران در خط مقدم تولید کشور و خط مقدم این جنگ اقتصادی قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: کارگران به عنوان سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی دارای جایگاهی بزرگ در عرصه تولید و عملی شدن شعار "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" هستند.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نما، زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران، درباره موضوع واکسیناسیون در شهرداری تهران اظهار داشت: با توجه به محدودیت های واکسن کرونا و گستردگی جمعیت باید اولویت بندی هایی در این زمینه صورت گیرد و افرادی که در خط مقدم هستند در اولویت باشند. ...
برترین ها / بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: مدیرعامل اسنپ در توییتر مطرح کرد: درخواست در اولویت واکسن قرار گرفتن راننده های تاکسی اینترنتی. محمد خلج نوشت: بیش از یک سال است که رانندگان و موتورسواران سامانه های هوشمند حمل ونقل در خط مقدم کرونا به مردم خدمت رسانی می کنند ...
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر ساروی که از پزشکان باتجربه و نام آشنای شهر بابل می باشد با اهدا 3000 ماسک بهداشتی به پاکبانان شهرداری بابل اولین قدم سال 1400 را در امور خیریه پاکبانان برداشت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۰۹    
گروه استان ها- کادر درمان در مبارزه با بیماری کرونا به مثابه رزمندگان جبهه های جنگ علیه باطل هستند با این تفاوت که فقط لباس و جبهه ها تغییر کرده اما هر دوی آنها برای دفاع از جان مردم قدم به میدان گذاشته اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: معلمان در همه دوران نقش موثری در تعلیم و تربیت دانش آموزان داشتند، اما در دوران شیوع ویروس کرونا در خط مقدم آموزش، جهادگرانی بودند که تمام وقت رسالت خود را پیش بردند.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه 2 هزار معتاد متجاهر از ابتدای سال تاکنون در سطح شهر تهران جمع آوری شده اند، گفت: همچنان حدود 6 هزار معتاد متجاهر در سطح شهر تهران پراکنده هستند که با ایجاد ظرفیت های اضافه در مراکز ضیاییان و مهر سروش تا یک ماه آینده می توانیم برای ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، گفت: قشر کارگر از ابتدای انقلاب و قبل از جنگ در خط مقدم انقلاب و گوش به فرمان امام راحل بودند و استان زنجان 212 شهید از قشر کارگری تقدیم انقلاب کرده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه؛ حیات و توسعه جامعه را مرهون تلاش خستگی ناپذیر کارگران در عرصه کار و تولید دانست و گفت: نیروی کار به تعبیر مقام معظم رهبری سربازان اقتصاد مقاومتی اند و چرخ سازندگی و بالندگی با دست های پر توان آنها می چرخد.