پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۳:۵۰Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت اطلاعات»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگو و معاون وزارت اطلاعات و فرهنگ طالبان ادعای آمریکا درباره احتمال حمله گروه تروریستی داعش خوراسان از خاک افغانستان به آمریکا را رد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات سودان از حمایت سفرای این کشور در فرانسه، بلژیک و سوئیس از انقلاب مردم سودان و محکومیت کودتا خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۵    
وزارت اطلاعات سودان از دستگیری و انتقال نخست وزیر این کشور به یک مکان نامعلوم توسط نیروهای ارتش خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار هندیجان از ضربه وزارت اطلاعات به یک باند سازمان یافته قاچاق سلاح و مهمات در هندیجان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۷:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد نوشت:همه نهادها و قوای حکومت در شکل گیری اعتماد مردم نقش دارند، ولی سه نهاد هستند که از اهمیت بسیار بیشتری برخوردارند و پایه اعتماد به حکومت ها هستند. دستگاه قضایی، نیروهای مسلح و بانک مرکزی؛ که هر یک پاسدار و حافظ اعتبار عدالت ، امنیت و پول مردم هستند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۳۶    
ذبیح الله مجاهد سخنگو و معاون وزارت اطلاعات و فرهنگ طالبان گفت که اظهارات زلمی خلیلزاد مبنی بر حضور اعضای شبکه القاعده در افغانستان نادرست و بی اساس است و چنین چیزی وجود ندارد. وی تاکید کرد که من نه چنین خطری را می بینم و نه کسی اینجا وجود دارد و نه اطلاعاتی به ما رسیده که در این سطح باشد . ...
الف   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۹:۳۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از معرفی معاونان جدید وزارت اطلاعات به اعضای این کمیسیون خبر داد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۴   + ۴۳ سایت دیگر  
تسنیم: با تلاش سربازان گمنام امام زمان در اداره کل اطلاعات البرز باند قاچاق اسلحه در این استان متلاشی شد. در پی رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان البرز باند قاچاق اسلحه روز گذشته در این استان متلاشی و تعدادی از متهمان این پرونده در یک منزل ویلایی در یکی از مناطق ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ طالبان با اظهار اینکه هیچکس در افغانستان از دموکراسی آمریکایی راضی نبود، احتمال برگزاری انتخابات توسط طالبان را رد کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ طالبان، پنجشنبه در ارتباط با نشست وزرای امورخارجه کشورهای همسایه افغانستان در تهران، گفت: ما هنوز تصمیمی برای شرکت در این کنفرانس نگرفته ایم.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۰:۱۰    
خاطرات آیت الله هاشمی: آقایان [احمد] شفیعی و [امیر] تهرانی از وزارت اطلاعات آمدند. گزارش پرونده مدیران روزنامه توس را دادند. بازجویی تمام شده و به زودی آزاد می شوند. پرونده به دادگاه می رود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
فارس: خیرالله خیرخواه ، سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ دولت موقت طالبان گفت که این گروه هنوز تصمیمی برای شرکت در نشست وزرای خارجه کشورهای همسایه افغانستان در تهران نگرفته است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
یوسی مِلمان در میدل ایست آی نوشت: انگیزه ایرانیان ریشه در تمایل تهران برای انتقام کشته شدن دانشمندان ایرانی به دست عوامل موساد دارد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات اعلام کرد: اخبار منسوب به این وزارتخانه، علیه اتباع افغانستانی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی شایعه است و صحت ندارد. به گزارش ایرنا، نظر به انتشار برخی مطالب و شایعات علیه اتباع افغانستانی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی مبنی بر هشدار و ایجاد ترس و وحشت نسبت به اتباع مذکور در ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۱۰    
سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ دولت موقت افغانستان اعلام داشت که طالبان هنوز تصمیمی برای شرکت در نشست کشورهای همسایه افغانستان در تهران نگرفته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
در بسته خبری امروز تابناک تیتر هایی مانند: اطلاعیه وزارت اطلاعات درباره خبر منتسب به اتباع افغانستانی / ایران ورود کامیون به قره باغ را ممنوع کرد / مخبر: کمبود واکسن کرونا در کشور وجود ندارد / نامه هشدار آمیز نماینده مجلس به وزیر نیرو و ... را می خوانید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۹۰ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات تاکید کرد: انتشار برخی مطالب و شایعات علیه اتباع افغانستانی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی از سوی وزارت اطلاعات صحت ندارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) عامل سرقت از اماکن زنانه دزفول روز چهارشنبه دستگیر شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی با اشاره به نشست مشترک کمیسیون متبوع خود با وزیر و مسئولان جدید وزارت اطلاعات، گفت: تبادل نظر پیرامون مسائل مرتبط با امنیت و سیاست خارجی همسایگان ایران از جمله افغانستان، تحولات قفقاز و مسائل مربوط به عراق در نشست امروز انجام گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از دریافت و پرداخت حقوق های نجومی مجلس گفت: جلسه امروز این هیئت با حضور نمایندگان سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات کل کشور، وزارت اطلاعات و مرکز پژوهش های مجلس برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ایرادات شورای نگهبان به طرح نحوه انتصاب افراد در مشاغل حساس با حضور نمایندگان سازمان اطلاعات سپاه، وزارت اطلاعات و... مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اصلاح شد.
مشاور سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: ورود دستگاه های نظارتی از جمله دیوان محاسبات، سازمان بازرسی و وزارت اطلاعات می تواند در مبارزه با فساد موثر باشد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سید اسماعیل خطیب در سال 1340 در قائنات بدنیا آمد. وی هم اکنون عهده دار وزارت اطلاعات در دولت سیزدهم است.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۰    
امام جمعه شهرستان خرمدره با بیان اینکه متاسفانه در عرصه اقتصاد، همه وزارتخانه ها، ادارات، شهرداری ها و شرکت ها به وزارت اطلاعات تبدیل شده اند، گفت: تلقی غلط محرمانگی از بودجه و عدم گزارش به مردم، اصلی ترین عامل فساد های مالی و اقتصادی است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی طالبان با اظهار اینکه هیچ تبعه خارجی میان اعضای داعش افغانستان وجود ندارد، اعلام کرد که چین آماده سرمایه گذاری میلیارد دلاری در افغانستان است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۱:۵۵    
انهدام اهداف متخاصم توسط 10 سامانه پدافندی بومی در رزمایش مدافعان آسمان ولایت 1400 و دستگیری 10 نفر از مرتبطین سرویس های اطلاعاتی بیگانه توسط وزارت اطلاعات از جمله اخبار مهم دفاعی امنیتی در هفته گذشته است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ابوالفضل رحیمی شاد، معلم و فعال سیاسی به اتهام تبلیغ علیه نظام به دادسرای اوین (قاصی مقدس) رفت و با قرار کفالت آزاد شد. به گزارش انصاف نیوز، او که در اردیبهشت ماه به وزارت اطلاعات احظار شده بود، روز شنبه ی گذشته به شعبه 6 دادسرای قاضی مقدس برای تفهیم اتهام تبلیغ علیه نظام احضار شده بود. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۴    
شفقنا افغانستان- سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ طالبان می گوید، آمریکا به این گروه فرصت دهد تا به مردم افغانستان خدمت کند. به گزارش خبرگزاری شفقنا افغانستان، خیرالله خیرخواه ...
پرسش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۰    
وزارت اطلاعات در اطلاعیه خود، هویت افراد بازداشت شده و اتهامات آنها را مشخص نکرده ، ولی گفته است بازداشت این افراد برای پیشگیری از تعمیق ارتباطات انجام شده است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: پرونده سید مهدی هاشمی برادر داماد آیت الله منتظری و اولین مسئول واحد نهضت های آزادیبخش سپاه پاسداران یکی از مهم ترین و اثرگذارترین حوادث در دهه اول پس از انقلاب است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۰   + ۱۳۶ سایت دیگر  
با رصد هوشمندانه اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) مرتبطین سرویس های اطلاعاتی برخی کشورهای منطقه مرتبط با نظام سلطه، در استان بوشهر شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۰    
معاون وزارت اطلاعات و فرهنگ طالبان گفت که اظهارات اخیر دبیرکل سازمان ناتو از روی ناکامی است و خواستار اظهارات بر اساس اصول دیپلماتیک شد.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۶:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
اسپوتنیک: با وجود اقداماتی که در حال حاضر توسط طالبان انجام می شود، وضعیت در اقتصاد افغانستان همچنان دشوار است. این عمدتا به این دلیل است که طالبان فقط به 0.1 در صد (9 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزارت اطلاعات و فرهنگ طالبان اعلام کرد که آن ها با روسیه برای برسمیت شناختن دولت تازه افغانستان در حال مذاکره هستند.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی طالبان با بیان اینکه این گروه به دنبال جذب سرمایه گذاری های خارجی است، خواستار کمک و همکاری روسیه در بازسازی افغانستان است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود از بررسی طرح ممنوعیت خروج مسئولان و مدیران نظام جمهوری اسلامی پس از اتمام مسئولیت از کشور در این نشست خبر داد ...
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۲:۴۸    
کینگ مانی حالا به شکل رسمی از یک ارز دیجیتال پرسود و وسوسه کننده به پرونده ای قضایی تبدیل شده است؛ یک کلاهبرداری بزرگ با کلی مالباخته که باید آن را در ردیف اتفاقاتی مانند سکه ثامن قرار داد ...
عصر بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۴۳    
معین وزارت اطلاعات و فرهنگ دولت طالبان اعلام کرد که شاکر جلالی به عنوان سرپرست بانک ملی افغانستان منصوب شده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد سخنگو و معاون سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ طالبان اظهارداشت که داعش از حمایت مردمی در افغانستان برخوردار نیست و به زودی نابود خواهد شد. وی همچنین تاکید کرد که داعش تهدید جدی برای افغانستان نیست و به زودی این گروه سرکوب خواهند کشد. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خاطرات آیت الله هاشمی: آقای [علی]فلاحیان، [وزیر سابق اطلاعات]آمد. چگونگی نامزدی و امتحان خود در [آزمون نامزدی انتخابات مجلس]خبرگان را تعریف کرد و از شورای نگهبان گله داشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت نمایندگی سازمان ملل در افغانستان (یوناما) در دیدار با سرپرست وزارت اطلاعات و فرهنگ طالبان گفت که این سازمان در بخش های مختلف آماده همکاری با افغانستان است.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی افغانستان از تمام نهاد ها و موسسات دولتی و خصوصی این کشور خواسته که در مبادلات اقتصادی از پول افغانی استفاده کنند تا زمینه رشد اقتصادی فراهم شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مالک شریعتی نیاسر، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که پیشتر مخالفت خود با انتصاب محمدجواد شوشتری به عنوان مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس را اعلام کرده بود، با انتشار از عدم تایید صلاحیت او برای این مقام خبرداد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۲    
کم اطلاعی مردم و ضعف ساخت های نظارتی درکنار وجود مشهود برخی از بستر های فساد (شما بخوانید پارتی بازی) شرایط را برای کلاهبرداری آسان افردی نظیر رضا همتی و جعل عنوان در نقش مامور وزارت اطلاعات (واجا) و نماینده بیت رهبری، فراهم می سازد ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- ذبیح الله مجاهد سخنگو و معاون وزارت اطلاعات و فرهنگ گروه طالبان از گماشتن افراد جدید در پست های دولتی این کشور خبر داد. به گزارش شفقنا از باشگاه خبرنگاران، به گزارش اسپوتنیک ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: کلاهبرداری به اسم مهاجرت!
جنوب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۴   + ۶۰ سایت دیگر  
با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات فارس، چند نفر از مدیران کل متخلف در این استان دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۶۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت اطلاعات از دستگیری متهم جعل عناوین دفتر مقام معظم رهبری و وزارت اطلاعات که در قالب کارشناس عتیقه و زیرخاکی، پیش فروش مسکن و خودرو به صورت غیرقانونی فعالیت داشت خبر داد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
متهم جعل عناوین دفتر مقام معظم رهبری و وزارت اطلاعات که در قالب کارشناس عتیقه و زیرخاکی، پیش فروش مسکن و خودرو به صورت غیرقانونی فعالیت داشت؛ در استان تهران شناسایی و دستگیر شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۵    
متهم غصب و جعل عنوان نماینده دفتر مقام معظم رهبری و وزارت اطلاعات که در قالب کارشناس عتیقه و پیش فروش مسکن و خودرو به صورت غیر قانونی فعالیت داشت، در استان تهران شناسایی و دستگیر شد.