یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۴:۴۸Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون علمی و فناوری رییس جمهور»

اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۲:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور با بیان اینکه آمار فرار مغزها صحیح نیست گفت: با برنامه ریزی که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نسبت به بازگشت ایرانیان تحصیل کرده خارج از کشور انجام داده، به طور میانگین در ماه 2 نخبه به کشور بر می گردند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور روز پنجشنبه پس از بازدید است نمایشگاه ایران ژئو که در سالن خلیج فارس نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد افزود ...
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۶:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
در دیدار وزیر صنعت، معدن و تجارت با معاون علمی و فناوری رییس جمهور موضوع دانش بنیان شدن صنعت خودرو مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. ارسال توسط : یاسمن عباسی منبع : شاتا
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۹:۱۲   + ۵۳ سایت دیگر  
شفقنا- معاونت علمی رییس جمهوری با ارائه گزارشی در جلسه هیات دولت اعلام کرد که جمعیت ایرانیان مهاجر در جهان در سال 2020، 1/9 میلیون نفر است که این عدد 2/29 درصد از کل جمعیت ایران را شامل می شود. ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور و وزرای صمت، فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در جلسه ای با رویکرد ارتقای وضعیت پاویون جمهوری اسلامی ایران در اکسپوی 2020 دبی نشان از عزم راسخ دولت سیزدهم برای استفاده حداکثری از ظرفیت های این رویداد جهانی در یکصد روز باقیمانده است.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز به تشکیل شورای راهبری فناوری ها و تولیدات دانش بنیان به ریاست رییس جمهور رای مثبت دادند.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۲:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
جلسه بررسی ارتقاء وضعیت پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه اکسپو 2020 دبی با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور و وزرای صمت، فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد و با امضای یک توافقنامه ارتقاء وضعیت پاویون کشورمان در این رویداد جهانی کلید خورد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۱    
دکتر ستاری در بازدید از نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی اظهار کرد: امروز در جایگاهی قرار داریم که قراردادهای مختلفی بین متقاضیان و شرکت های وابسته به جهاددانشگاهی منعقد می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دکتر ستاری در بازدید از نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی اظهار کرد: امروز در جایگاهی قرار داریم که قراردادهای مختلفی بین متقاضیان و شرکت های وابسته به جهاددانشگاهی منعقد می شود. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
در حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور و دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی و به منظور تأمین منابع مالی، طراحی و ساخت تجهیزات سیستم رانش، کنترل و ارتقای سایر بخش های ضروری قطار برای یک رام قطار DC تفاهم نامه همکاری سه جانبه بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۱:۰۳    
دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از نمایشگاه توانمندی های و دستاوردهای جهاد دانشگاهی بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: با ترویج فرهنگ خلاقیت و نوآوری در میان دانش آموزان، فرهنگ توسعه در کشور رواج پیدا می کند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۰۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
هفته گذشته (بیست و هفتم آذر تا سوم دی ماه )رویدادها و اخبار مهمی در حوزه های مختلف از جمله اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی در استان البرز رخ داد. در ابتدا به سفر دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور و سید جواد ساداتی نژاد می پردازیم که با راه اندازی بزرگ ترین [...]
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۱:۳۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از بهره برداری بزرگترین خط تولید واکسن تب برفکی در البرز خبر داد ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۱:۳۴    
معاون علمی و فناوری رییس جمهور رفع انحصار در پژوهش و ایجاد ارتباط بین نخبگان و صنعت را کلید حل معضلات کشور دانست
ثمره نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۶:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان، با انتشار پیامی از تلاش های شهرداری تهران به ویژه سازمان زیباسازی شهر تهران در گرامیداشت هفته پژوهش با اکران پویش" ایران ساخت" تشکر و قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا_ کرج_ سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور روز شنبه از خط تولید واکسن آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در شرکت واکسن سازی دانش بنیان پسوک که در منطقه ماهدشت کرج مستقر است، بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: مشکلات شرکت های فعال در عرصه تولید دارو وواکسن حیوانات شناسایی و اقدامات در راستای رفع آن ها انجام شد؛ همچنین سعی داریم دانش بنیان ها را به سمت فعالیت در حوزه دارویی و واکسن حیوانات سوق دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
کرج-ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: امسال ده ها میلیون دز واکسن های مختلف در حوزه های دام، طیور و آبزیان در داخل کشور توسط شرکت های خصوصی تولید و به بازار ارائه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۰۹:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- بزرگ ترین خط تولید واکسن تب برفکی با حضور وزیر جهاد کشاورزی و معاون علمی و فناوری رییس جمهور و با ظرفیت 20 میلیون دز در سال در شهرک صنعتی سپهر نظرآباد در استان البرز به بهره برداری رسید که با راه اندازی این خط در تولید این واکسن به خودکفایی رسیدیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور معتقد است که خودروسازی در ایران صنعت نیست، بلکه کارخانه داری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۰:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
در آخرین روز از هفته پژوهش از 23 پژوهشگر و 8 فناور برتر با حضور آقایان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و محمد علی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تجلیل شد.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۷:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
افتتاحیه بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار و همچنین افتتاحیه نهمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت، سه شنبه 23 آذر، با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور در روز ملی صادرات اعلام کرد که زیست بوم دانش بنیان و خلاق ایران دارای ظرفیتی بالا برای حضور در بازار های صادراتی است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت از محصولات دانش بنیان صادراتی در خانه نوآوری و فناوری ایران (ihit) بازدید به عمل آوردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون علمی و فناوری رییس جمهور در دیدار استاندار خراسان جنوبی با وی، برای تقویت شرکت های دانش بنیان این استان قول مساعد داد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۶:۴۴   + ۷۲ سایت دیگر  
اولین قرارداد عاملیت تسهیلات اعطایی بانکها در چارچوب تبصره (18) قانون بودجه سال 1400 کل کشور بین بانک تجارت و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به امضا رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه استخدام یکی از بزرگترین خیانت ها به نخبگان است گفت: استخدام نوآوری های نخبگان را از بین می برد و برای رشد اقتصادی و تغییر در جامعه باید کارآفرین بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
در نمایشگاهی، جدیدترین دستاورد های حوزه پزشکی با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور به وزیر بهداشت معرفی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور ضمن ارزیابی مثبت از نشست مشترک مجلس و دولت گفت:امیدوارم با همکاری دولت و مجلس موانع و مشکلات پیش روی شرکت های تولیدی و دانش بنیان برداشته شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور از فعالیت های 100 روزه این معاونت در دولت سیزدهم برای حمایت از رشد و رقابت پذیری شرکت های دانش بنیان و خلاق و توسعه خانه های خلاق و نوآوری و کسب وکارهای فناورانه گزارشی ارائه کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مشاور عالی معاون علمی و فناوری رییس جمهور با بیان اینکه شروع خوبی در توسعه هوش مصنوعی داشته ایم، درباره جایگاه ایران در این حوزه توضیح داد. *** جایگاه ایران در حوزه هوش مصنوعی به گزارش صنایع ، کمال خرازی در خصوص مطالبه رهبری برای قرار گرفتن در بین 10 کشور اول دنیا در حوزه هوش مصنوعی، گفت: ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور، طی گزارشی، عملکرد ستادهای توسعه فناوری در تحقق اقتصاد دانش بنیان را تشریح کرد. *** 196 طرح توسعه فناوری متناسب با نیازهای جامعه ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مشاور عالی معاون علمی و فناوری رییس جمهور در حوزه علوم شناختی تمرکز بر تولید محصول در این حوزه را از رویکردهای ستاد علوم شناختی دانست و گفت: با ایجاد زیرساخت هایی اولین شتابدهنده این حوزه تشکیل شد و توانست محصولاتی در این حوزه را تولید و به بازار عرضه کند.
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۸    
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور دردیدار با مقام معظم رهبری اظهار داشت: بزرگ ترین وظیفه معاونت علمی، تزریق نوآوری به حکومت است. رسانه خبری اینتیتر منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۸:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: 4درصد عوارض ارزش افزوده دریافتی شهرداری ها از شرکت های مستقر در پارک های علم و فناوری به منظور توسعه زیست بوم نوآوری به پارک ها بازگردانده می شود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. معاون علمی و فناوری رییس جمهور با تاکید بر اهمیت مباحث دانش بنیان اظهار کرد: توسعه گلستان نباید بر پایه توسعه کارخانه ای بلکه باید بر مبنای توسعه انسانی و دانش بنیان انجام شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور در ادامه سفر به گلستان، خانه خلاق و نوآوری تقوی گرگان را افتتاح کرد.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کارخانه نوآوری شهرستان گرگان که به عنوان ششمین کارخانه نوآوری کشور محسوب می شود امروز با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح خواهد شد. کارخانه نوآوری گرگان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و این کارخانه تاثیر بسیار زیادی بر زیست بوم نوآوری و فناوری استان گلستان دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور با اشاره به این که تأثیرگذاری دانش آموزان در جامعه ضروری است؛ بر تحول نظام آموزشی و حرکت مدارس به سمت کاربردی کردن آموزش ها و بهره مندی از خلاقیت های دانش آموزان تأکید کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بعد از مدت ها کش و قوس و انتظار، ظاهراً اولین خودرو برقی ایرانی با نام یوز ایرانی مجوز تردد گرفته و پلاک شده است. سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور از پلاک گذاری اولین خودروی برقی ایرانی گفت که در ابتدا کار خود را با یک پروژه دانشگاهی توسط دانشجویان دانشگاه آزاد باراجین قزوین کار خود را ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
خانه نوآوری " همارا "، با محوریت توسعه کسب و کار های تولید محتوا با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
چهارمین دوره ی اعطای جایزه علمی و فناوری مصطفی"ص"با تقدیر از 5 برگزیده از کشورهای ایران ،بنگلادش،لبنان، پاکستان ومراکش و با حضور محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ،سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور و بیش از 50 شخصیت برجسته علمی و مدیریتی از 15 کشور جهان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور طی حکمی پرویز کرمی را به عنوان سرپرست حوزه ریاست معاونت علمی و بنیاد ملی نخبگان منصوب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: محصولات دانش بنیان حوزه توانبخشی بیشتر نیاز به بازار دارند و با توجه به نداشتن پوشش بیمه ای محصولاتشان در این موضوع باید حمایت شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: بهترین کارآفرینان دنیا و افرادی که توانستند جامعه را تغییر دهند، ساختار تفکری مبتنی با پول نداشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۱    
در بازدید وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و معاون علمی و فناوری رییس جمهور از نمایشگاه دائمی محصولات فناورانه، توسعه این زیست بوم مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: تجاری سازی علوم انسانی از مباحث جدی معاونت علمی است که در قالب صنایع خلاق در حال رخ دادن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در بازدید مشترک، وزیر گردشگری و میراث فرهنگی و معاون علمی و فناوری رییس جمهور از نمایشگاه صنایع خلاق، مسیر حرکت زیست بوم فناوران گردشگری مورد بررسی قرار گرفت.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور در دیدار با اعضای شورای شهر بر کسب درآمد شهرداری از نوآوری ها و شتابدهنده شدن این نهاد برای توسعه کسب و کارها تاکید کرد.