دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۵:۳۳Oct 2020 26

جدیدترین‌های «معاون علمی و فناوری رییس جمهور»

مشاور عالی معاون علمی و فناوری رییس جمهور: دو کشور می توانند در زمینه های مختلفی چون فناوری های زمین شناسی، حفاری در عمق، استفاده از عناصر نادر خاکی و علوم جدید همچون ژئوفیزیک هوایی و علم ژئوماتیک، همکاری کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
طبق اعلام مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهور تعداد شرکت های خلاق به یک هزار شرکت رسیده است.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
کامبیز مهدی زاده، مدیر طرح توسعه نوآوری ها و فناوری های حوزه معدن و صنایع معدنی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، درباره ماموریت این طرح مبتنی بر تمرکز بر جزیره هرمز گفت: چندی پیش مقام معظم رهبری با تاکید بر موضوع خام فروشی و صادرات فله ای مواد خام ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۵۹    
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. معاون علمی و فناوری رییس جمهور با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های گلستان اظهار کرد: توسعه مفهومی فرهنگی دارد و توسعه گلستان می تواند در حوزه دانش بنیان صورت پذیرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور اراضی پارک علم و فناوری استان به واحد های فناور واگذار شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - کامبیز مهدیزاده مشاور عالی معاون علمی و فناوری رییس جمهور در سفری که به جزیره هرمز داشت از پمپ های فشارقوی آب شیرین کن ساخت داخل با همکاری ستاد توسعه فناوری آب، خشکسالی ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۰۹    
دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور طی سفر یک روزه مهمان استان زنجان و دانشگاه زنجان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - در دیدار مشاور عالی معاون علمی و فناوری رییس جمهور با استاندار هرمزگان 80 میلیارد ریال بودجه حمایتی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور به پارک های علم و فناوری استان هرمزگان اختصاص یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی وفناوری رییس جمهور در زنجان : خروجی دانشگاه ها باید با صنعت در تعامل باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از سفر قریب الوقوع معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان در ماه جاری خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۳۰    
سورنا ستاری , معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: برنامه جدی برای بازگشت نخبگان به کشور داریم که موفق بوده است و بیش از 1800 نفر را توانسته ایم از 100 دانشگاه دنیا برگردانیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۱    
معاون علمی و فناوری رییس جمهور توسعه اقتصاد دانش بنیان را در گرو ورود بخش خصوصی به این حوزه دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون علمی و فناوری رییس جمهور از سیر کاهشی مهاجرت نخبگان در سالهای اخیر خبر داد وافزود: طی این سالها برنامه های جدی برای برگرداندن نخبگان به کشور داشتیم که بسیار موفق بوده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سورنا ستاری, معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: در حال حاضر 6 شرکت و موسسه پژوهشگر بر روی تولید واکسن کرونا کار می کنند و نتایج آن توسط وزارت بهداشت اعلام خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور : تمام تجهیزات حفاظتی ، پزشکی و دارویی کرونا در کشور تولید می شود و وارداتی در این زمینه نداریم .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون علمی و فناوری رییس جمهور با اشاره به فعالیت شش شرکت و موسسه پژوهشی در حوزه تولید واکسن کرونا، گفت: اتفاقات خوبی در این حوزه در راه است که خبرهای آن توسط وزارت بهداشت اعلام می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس جهاددانشگاهی گفت: در صورت تامین اعتبار فاز دوم مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری کرمانشاه، دهه ی فجر امسال به بهره برداری می رسد. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی با اعلام این که فاز اول این مجتمع ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۱    
سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور امروزشنبه در سفر یکروزه خود به استان کرمانشاه از نمایشگاه محصولات و دستاوردهای دانشگاه صنعتی این شهر بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور حرکت صنعت پتروشیمی کشور را رو به رشد دانست و گفت: با این روند امیدواریم صاحب صنعت پتروشیمی شویم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۱۸    
با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور پروژه ساخت واحد تولید کاتالیست Bzn2 در مجتمع پلیمر کرمانشاه آغاز شد.
توسعه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه امروز شنبه میزبان معاون علمی و فناوری رییس جمهور خواهد بود. در این سفر دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور علاوه بر دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه از شرکت های دانش بنیان و برخی دانشگاه های این استان بازدید و در جلسه اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید شرکت خواهد کرد
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
وقت نیوز - معاون علمی و فناوری رییس جمهور با بیان اینکه ارزش فعالیت های اقتصادی شرکت های دانش بنیان کشور در سال گذشته حدود 130 هزار میلیارد تومان بود، گفت: 41 شرکت دانش بنیان در بورس فعالند.
اقتصاد آنلاین / پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
هجدهمین اجلاس سالانه هیات عمومی سازمان نظام مهندسی معدن ایران با حضور داریوش اسماعیلی معاون امور معدن و صنایع معدنی وزارت صمت، کامبیز مهدیزاده مشاور عالی معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و مدیر طرح توسعه نوآوری ها و فناوری های حوزه معدن و صنایع معدنی، تقی نبئی رییس سازمان نظام مهندسی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور عالی معاون علمی و فناوری رییس جمهور در این اجلاس با اشاره به معضل خام فروشی که اخیرا مقام معظم رهبری نکات راهبردی و مهمی را در این باب مطرح کردند، گفت: یکی از معضلات کشور ما خام فروشی است. ما در یک اقتصاد نفتی نمی توانیم نخبه پرورش دهیم و چاه های نفت همچون زالو شیره اقتصاد ما را مکیده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور با بیان اینکه 41 شرکت دانش بنیان در بورس، ورود یافته اند، گفت: ارزش این شرکت ها به 230 تا 280 هزار میلیارد تومان رسیده است.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
وقت نیوز - معاون علمی و فناوری رییس جمهور در سفر به تبریز، ضمن بازدید از چند واحد صنعتی و دانش بنیان، چند طرح فناورانه را افتتاح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، حمایت ویژه از رویدادهای استارتاپی با موضوعات فرهنگی و اجتماعی مانند اربعین را موضوع مهمی برشمرد و گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: تحصیل جوانان در دانشگاه ها باید منجر به تحول در جامعه شده و به عبارتی دانشگاه ها را می توان مسئول توجه به نیازهای مردم و جامعه دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: مشکل اصلی ما در بحث علوم انسانی تجاری سازی آن است و اینکه چه عروسکی را به بچه هایمان بدهیم یا چه نرم افزار کامپیوتری برای بازی کودکان ارائه دهیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۲۹    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون علمی و فناوری رییس جمهور در جریان بازدید از مراکز رشد و فناوری دانشگاه های استان، از مرکز رشد و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و دانشگاه تبریز بازدید به عمل آورد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا -معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه در شرایط کرونایی اقدامات بسیار خوبی در حمایت از شرکت های دانش بنیان انجام شده، گفت: شرایط تحریم هیچ تاثیری در اعتبارات دانش بنیان نگذاشته است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۱    
معاون علمی و فناوری رییس جمهور بر لزوم نهادینه شدن فرهنگ اقتصاد دانش بنیان در جامعه تاکید کرد. به گزارش خبرنگار مهر، سورنا ستاری قبل از ظهر سه شنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه محصولات فناورانه دانشگاه سهند گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- آیین آغاز مطالعات فنی و اقتصادی سایبر پارک تبریز با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور آغاز شد.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -صبح امروز معاون علمی و فناوری رییس جمهور با استقبال مسئولین استان آذربایجان شرقی، وارد تبریز شد.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
وقت نیوز - سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور امروز سه شنبه برای سفر یک روزه وارد تبریز شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
پردیس- اولین نشست مجمع فناوری و نوآوری استان تهران با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور برگزار شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۸:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - مشاور عالی معاون علمی و فناوری رییس جمهور و مدیر طرح توسعه نوآوری و فناوریهای حوزه معدن و صنایع معدنی در افتتاحیه مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران (ایمینو) گفت: هرکجا سخن از استارتاپ ها، شتابدهنده ها و فناوریهاست، معاونت علمی و فناوری در کنار شماست ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون علمی وفناوری رییس جمهور با تاکید بر اینکه در یک سال باقیمانده از عمر دولت باید اقدامی در زمینه اقتصاد دانش بنیان صورت گیرد که دولت های آینده قادر به برگشت به عقب نباشند، گفت: نمی دانم عملکرد موفقی در این سال ها داشته ام یا خیر، ولی از وجود مایه گذاشتم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۶:۲۵    
جشنواره معرفی برترین شرکت های پارک فناوری پردیس و هجدهمین اجلاس سالیانه آن با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور برگزار شد.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
10:35 AM 1399/06/16 تعداد بازدید: 2 استاندار هرمزگان گفت: هرمزگان دارای ظرفیت های بی نظیر و متنوع سرمایه گذاری به خصوص در زمینه آبزی پروری است.    ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۲۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون علمی و فناوری رییس جمهور از فعالیت 41شرکت دانش بنیان در بازار بورس خبرداد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۳۹    
ارومیه- معاون علمی و فناوری رییس جمهور با اشاره به ورود 41 شرکت دانش بنیان به بورس گفت: ارزش این شرکت ها به 280 هزار میلیارد تومان رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ساختمان پارک علم و فناوری استان آذربایجان غربی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور افتتاح شد.
بانک کار آفرین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته دولت، بانک کارآفرین و اتاق بازرگانی، صنابع، معادن و کشاورزی ایران در مراسمی با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور و مهندس غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران تفاهمنامه همکاری امضاء کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مجتمع گلخانه ا تحقیقاتی دانشکده کشاورزی دانشگاه ایلام امروز با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۶:۲۱    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از مرکز زیست فناوری و گیاهان دارویی و مرکز نگهداری و تکثیر حیوانات آزمایشگاهی دانشگاه پردیس شماره یک دانشگاه علوم پزشکی ایلام بازدید نمود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از مرکز رشد فناوری سلامت، آزمایشگاه جامع تحقیقات و کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ایلام بازدید نمود.