یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۵:۰۸Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون علمی و فناوری رییس جمهور»

واکسن ایرانی کرونا با نام اُسوید19 امروز در مراسمی با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور معرفی شد. همزمان خط تولید ویال واکسن نیز به بهره برداری رسید.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی از تحقق تفاهم نامه امضایی با معاون علمی و فناوری رییس جمهور خبر داد و گفت:به زودی با سفر دکتر ستاری به خراسان شمالی طرح های متعددی به بهره برداری می رسد ...
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -صبح امروز مرکز نوآوری و فناوری زمین شناسی، معدن و صنایع معدنی پارک علم و فناوری استان سمنان با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور و کامبیز مهدیزاده مدیر طرح توسعه نوآوری ها و فناوریهای حوزه زمین شناسی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اولین برنامه معاون علمی و فناوری رییس جمهور در سال 1400 با بازدید از پارک فناوری تهران و افتتاح دو مرکز نوآوری و رونمایی از دو محصول فناوری آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
پیام پروانه ها، پیروزی است و پیشرفت، چیرگی بر محدودیت و تحریم و تاریکی، درس بزرگ نوروز است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تاکید معاون علمی و فناوری رییس جمهور بر حمایت از پلتفرم خودرویی مبتنی بر دانش داخلی/ سورنا ستاری : ایران خودرو در حال حرکت به سمت صنعت خودروسازی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
از دستاورد ها و محصولات حوزه نفت پارک فناوری پردیس صبح امروز با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: با تلاش بخش خصوصی و شرکت های دانش بنیان امروز با فعال کردن خانه های فناوری در کشور های مختلف، دیپلماسی فناوری در جریان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور در مراسم گشایش مرکز نوآوری بن دا با بیان این که زیست فناوری حوزه ای درآمدزا برای کشورها محسوب می شود، تاکید کرد: با نوآوری باید این حوزه را متحول کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور در اختتامیه نخستین دوره رویدادهای مساله محور بنیاد ملی نخبگان که با تقدیر از برترین ها برگزار شد، محصول کارآمد و کیفی را نتیجه سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه پژوهش دانست و گفت: دولت نمی تواند خودرو، واکسن و دیگر محصولات کارآمد را بسازد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
نخستین دوره مسابقه مسئله محور بنیاد ملی نخبگان با عنوان " ره نشان" با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور پایان یافت.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۶   + ۳۹ سایت دیگر  
نقدینه - شورای اقتصاد با تعدادی از درخواست های برخی دستگاه های اجرایی در نشست امروز موافقت کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، جلسه شورای اقتصاد پیش از ظهر امروز(دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد ...
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
جلسه شورای اقتصاد پیش از ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شبکه حرفه ای کسب وکار ایرانی "کسبینو" با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و شهردار تهران رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۵    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور کشورمان با بسام ابراهیم، وزیر آموزش عالی سوریه دیدار کرد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
باید از ظرفیت بانوان و جوانان متخصص برای رشد و تعالی سازمان بهره ببریم اجازه دهیم جوانان و متخصصان وارد سازمان تخصصی نظام مهندسی معدن شوند مشاور عالی معاون علمی و فناوری رییس جمهور پیرامون دلایل خود برای کاندیداتوری در هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی معدن استان تهران گفت ...
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۷    
در مراسم رونمایی از 57 پروژه و محصول فناوری نانو که در روز شنبه 9 اسفند 1399 در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و سعید سرکار دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار شد قرارداد تولید محصولات دانش بنیان ضد حریق خودرو بین مرکز نوآوری آمپر و شرکت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
از 57 طرح و محصول جدید نانو در سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور رونمایی شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
محصولات جدید فناورانه نانو در حوزه های مختلف با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور افتتاح شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۲    
صبح امروز از 57 پروژه و محصول جدید فناورانه نانو با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور و دبیر ستاد توسعه فناوری نانو رونمایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۹   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور در مراسم افتتاح فاز سوم مرکز رشد و نوآوری انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی، صنعت غذا را بعد از صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، بزرگترین صنعت در کشور خواند و گفت: در این صنعت یک دنیا کار روی زمین مانده داریم و بخش خصوصی باید ورود کند، این بخش است که تجارت را درک می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
با برگزاری مراسمی از 57 پروژه و محصول فناوری نانو با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور و دبیر ستاد توسعه فناوری نانو رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۶    
با حضور معاون علمی وفناوری رییس جمهور، 57 طرح نانویی که در مرحله تولید محصول و یا اخذ قرارداد است، رونمایی شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: از یک سال و نیم گذشته به حوزه تولید داخلی محصولاتی که واردات آن ها بیش از 2 میلیون دلار است ورود کردیم تا بتوانیم بازار آن ها را گسترش دهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۳    
ظهر امروز با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور و حجت الاسلام والمسلمین قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی رونمایی شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۶    
کاور واکسن رازی کوو پارس 1 ثانیه 8 تا 24 https://b2n.ir/y74491 2 یکشنبه نوزدهم بهمن، طی مراسمی با حضور وزیر بهداشت، وزیر کشاورزی و معاون علمی و فناوری رییس جمهور از دومین واکسن ایرانی کرونا رونمایی شد 3 ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: ورود شرکت های دانش بنیان به هر حوزه ای از دفاعی، صنعتی، سلامت و تجاری نویدبخش ورود نوآوری به آن حوزه ها است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: توسعه اینترنت اشیاء به هوش مصنوعی وابسته است. در ایران شرکت های فعال زیادی در این حوزه داریم که باید از توانمندی آن ها استفاده کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ششمین نمایشگاه اینترنت اشیاء ظهر امروز دوشنبه 28 بهمن ماه با حضور جمعی از فعالان این حوزه و معاون علمی و فناوری رییس جمهور آغاز به کار کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور در آیین رونمایی از بازار تامین مالی جمعی و شاخص صکوک فرابورس ایران گفت: یکی از منابع تامین مالی جسورانه، بازار سرمایه است که از دوره مدیریت آقای محمدی در بورس، مکانیزم های متعددی را در این زمینه تست کردیم ...
معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: امروز توان تولید هر سه نوع واکسن کرونا اعم از واکسن با فناوری ویروس ضعیف شده، ویروس غیر فعال و mRNA در کشور وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهور که برای افتتاح و رونمایی از چندین طرح دانش بنیان صبح سه شنبه وارد مشهد شد عصر امروز این شهر را از طریق فردوگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد به مقصد تهران ترک کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- 9 طرح مربوط به شرکتهای دانش بنیان عصر سه شنبه در ادامه برنامه های سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به مشهد طی مراسمی در محل پارک علم و فناوری خراسان در این شهر رونمایی شده و مورد بهره برداری قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مراکز نوآوری مهندسی پلیمر و رنگ، مهندسی هوافضا و عمران و محیط زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر امروز با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور توسعه ارتباط صنعت و دانشگاه افتتاح شد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کامبیز مهدیزاده مشاور عالی معاون علمی و فناوری رییس جمهور در بازدید از شانزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسازی و صنایع وابسته در گفتگو با خبرنگار معدن مدیا پیرامون جلوگیری از خام فروشی گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: همه فناوری هایی که در اختیار کشور های پیشرفته قرار داشت را توسط دانشمندان جوانمان بومی سازی کردیم و خودکفا شدیم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
طرح کلان ملی تولید سیستم ایمپلنت دندانی اویتا محصول شرکت دانش بنیان کوشا فن پارس با حضور آقای دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور و آقای دکتر وحدت رییس صندوق نوآوری و شکوفایی در محل کارخانه این شرکت در شهرک صنعتی شمس آباد تهران افتتاح گردید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۰:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سومین آزمایش انتقال امن کوانتومی فوتون ها از سازمان انرژی اتمی ایران تا برج میلاد به مساحت 1650 متر با حضور علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در آستانه دهه مبارک فجر امروز دوشنبه 6 بهمن ماه در محل برج میلاد رونمایی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان وزارت امور خارجه و معاون علمی و فناوری رییس جمهوری برهم افزایی برای تسهیل مشارکت نخبگان ایرانی خارج از کشور در طرح های فناورانه و توسعه صنایع دانش بنیان تاکید کردند.
اقتصاد آنلاین / پدال نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: کروز در زمینه نوآوری صنعت قطعه سازی قدم های لازم را برداشته است.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۲:۴۳    
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور در حاشیه مراسم افتتاح مرکز نوآوری کروز در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال سیاست روز مبنی بر اینکه شنیده ها حکایت از آن دارد که شما می خواهید در انتخابات ریاست جمهوری نامزد شوید، آیا تایید می کنید؟ گفت: من سیاسی نیستم. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۹:۵۲    
زرندیه- معاون علمی و فناوری رییس جمهور با اشاره به اینکه پارک علم و فناوری زرندیه پیشرفت مطلوبی داشته است گفت: این پارک نمونه خوبی برای معرفی شهر هوشمند خواهد بود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - خط تولید ایمپلنت دندانی توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی به عنوان شرکت تولید کننده این محصول با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی توسط معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی افتتاح شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: بزرگترین مرکز نوآوری صنعت قطعه سازی خودرو راه اندازی شد تا چرخ های این صنعت با نوآوری های دانشگاهی و قطعات ایران ساخت، شتابان تر از گذشته حرکت کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۷    
با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و با تلاش متخصصان داخلی، اویتا ایمپلنت تولید شده در یک شرکت دانش بنیان نخستین بار در کشور بومی سازی شد.
اقتصاد آنلاین / عصر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز تحقیق و نوآوری گروه قطعه سازی کروز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان از سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی قم بازدید کرد.
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۳    
مرکز ملی نوآوری خلاقیت اشراق با هدف توسعه صنایع نرم و شرکت های خلاق در حوزه علوم انسانی و دینی با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور افتتاح شد.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق و خانه فناوری های فرهنگی اصفهان و مشهد با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور افتتاح شد.