جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۰:۳۲Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مجلس شورای اسلامی»

موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۹    
دستاورد جدید صنعت مس ایران باعث واکنش نماینده مجلس شورای اسلامی شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۵    
حذف امضاهای طلایی و بازکردن زنجیر رانت از پای اشتغال و تولید از مهم ترین نتایج طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب وکار است. اما پس از تصویب چگونه بساط انحصار از کسب وکارها برچیده می شود و روند مجوزدهی به چه صورت خواهد بود؟ گزیده ای از گفت وگوی مجتبی توانگر ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون ایثارگران، گفت: اولویت فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دوره می تواند ایجاد تحول در برقراری ارتباط موثر با خانواده های محترم شهدا، جانبازان و آزادگان باشد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ، حسن همتی نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به جولان دلالان دارو در کشور گفت: وزیر جدید بهداشت تازه کارش را آغاز کرده است اما باید در راستای مقابله با مافیای دارو و ایستادگی در برابر دلالان دارو اقدامات قاطعی انحام دهد.
طرح سامان دهی صنعت خودرو قیمت خودروهای خارجی را می شکند و در تعارض با اقتصاد مقاومتی نیست. کل واردات خودرو کمتر از سه درصد کل واردات کشور در این پانزده سال بوده است. طرح سامان دهی واردات خودرو اثر روانی بازار خودرو را تعدیل می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که در رابطه با حمله به شبکه انگلیسی زبانِ ایران شورای امنیت ملی باید اقدامات مؤثری داشته باشد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی با حضور در محل برگزاری رقابت های لیگ برتر ووشو ضمن قدردانی از تلاش های مسوولان فدراسیون به خاطر برنامه ریزی توسعه ای در حوزه ورزش روستایی گفت: ظرفیت های ووشو بی نظیر است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
نقدینه - علیرضا پاک فطرت نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی، از عملکرد بانک مهر ایران در استان فارس تقدیر کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، جلسه ای مشترک با حضور دکتر علویان مشاور ارشد و سرکار خانم عباسی مشاور امور بانوان دفتر دکتر پاک فطرت نماینده مجلس شورای اسلامی و شمس الدینی مدیر شعب استان ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور و وزیر بهداشت برای واردات گسترده و تزریق عمومی واکسن تقدیر کرد.
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
چندی پیش ابوالفضل ابوترابی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با یکی از خبرگزاری ها گفته بود که اصلاح قانون مهریه برای کاهش بخش زیادی از پرونده های قضایی، کاهش دادرسی و ساماندهی آن در امر ازدواج مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته و بر این اساس فرآیند دادرسی در قانون جدید پرونده های مهریه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: جایگاه آموزش و پرورش و تربیت در ارتش بسیار بالا است چون تربیت و آموزش نیروی انسانی به عنوان بزرگترین سرمایه هر سازمانی است که در مراکز آموزشی شکل می گیرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص تسریع و تسهیل در واردات واکسن کرونا با ابوالفضل ابوترابی نماینده مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - 265 نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از حضور مقتدرانه و غرورآفرین ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در اقیانوس اطلس، دریای شمال و دریای بالتیک قدردانی کردند.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
218 نماینده مجلس شورای اسلامی با استعفای سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی از نمایندگی مجلس موافقت کردند. 218 نماینده مجلس شورای اسلامی با استعفای سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی از نمایندگی مجلس موافقت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
218 نماینده مجلس شورای اسلامی با استعفای سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی از نمایندگی مجلس موافقت کردند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۶    
کاشمر (پانا)- نماینده مجلس شورای اسلامی خطه ترشیز گفت مجله فردای کاشمر برای نوجوانان یعنی تمرین بزرگی که با اهداف و افکار والا، خود را رشد می دهند. حجت السلام و المسلمین جواد نیک بین نماینده مجلس شورای اسلامی خطه ترشیز کهن در گفت وگو با پانا گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی از آغاز واکسیناسیون سربازان از هفته آینده خبر داد.
برترین ها / رشت 20   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اسپوتنیک: روز دوشنبه 15 شهریور 1400 ، محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران به مقامات عراقی و اقلیم کردستان پیرامون جایگیری گروهی از مخالفان مسلح جمهوری اسلامی ایران در این سرزمین هشدار داد چند روز پس از این هشدار مواضع این گروه ها در اقلیم کردستان توسط پهپادهای سپاه جمهوری اسلامی ایران ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا های مجلس گفت: بیش از 200 نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه ای از شورای نگهبان در خواست کرده اند که قانون انتخابات ریاست جمهوری تایید شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران نیاز به پالایش قوانین ایثارگری و همچنین تکمیل قوانین در برخی از بخش ها دارد؛ بر این اساس، بنده قطعاً در صورت تصدی این پست، با مجلس شورای اسلامی ارتباطات گسترده ای خواهم داشت.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
علی اصغر عنابستانی، نماینده مجلس شورای اسلامی که چندی پیش به دلیل تخلف و نادیده گرفتن قانون و همچنین "تعدی به سرباز راهور" به مجازات حبس محکوم شده بود، با حضور در محل کار سرباز در پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، رسماً از نیروی انتظامی و سرباز راهور عذرخواهی کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۵   + ۶۰ سایت دیگر  
علی اصغر عنابستانی، نماینده مجلس شورای اسلامی که چندی پیش به دلیل تخلف و نادیده گرفتن قانون و همچنین "تعدی به سرباز راهور" به مجازات حبس محکوم شده بود، با حضور در محل کار سرباز در پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، رسماً از نیروی انتظامی و سرباز راهور عذرخواهی کرد.
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ راننده تاکسی در کشور نباید فاقد بیمه تامین اجتماعی باشد، تصریح کرد: به نمایندگی از مجلس قول خواهم داد تا تمام توان خود را برای ارتقاء وضعیت بیمه ای و مسائل معیشتی و رفاهی رانندگان تاکسی دریغ نخواهم کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: معتقد هستم که باید یک ثبات نسبی در بازار توسط دولت ایجاد شود تا سازنده مطمئن شود که یک ثباتی ایجاد شده است از این رو خود به خود به این سمت خواهد آمد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۱۴    
نماینده مجلس شورای اسلامی ملاقات ویژه ای را با وزیر ورزش و جوانان داشت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۰۳    
دکتر دهقانی نماینده مجلس شورای اسلامی از انتقال امتیاز باشگاه تراکتور به مس سونگون خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی از قطعیت انتقال مالکیت باشگاه تراکتور از بخش خصوصی به مجموعه مس طی روزهای آینده خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی از انتقال امتیاز باشگاه تراکتور به مس سونگون خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مجتبی رضاخواه نماینده مجلس شورای اسلامی ایران در دیدار با هری وانش نایب رئیس مجلس سنای هند در وین گفت: امیدواریم در دروان جدید روابط دیپلماتیک، پارلمانی و سطح روابط اقتصادی افزایش پیدا کند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۷    
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت سیزدهم وارث عملکرد نامطلوب دولتمردان گذشته است، گفت: مردم برای حل مشکلات معیشتی و بهبود اوضاع کشور صبور و بردبار باشند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی از قرائت گزارش حادثه کلینیک سینامهر پس از 470 روز در صحن پارلمان انتقاد کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مذاکرات وین احتمالا از هفته های آینده پیگیری خواهد شد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: برای طالبان بهتر است، ایده تشکیل دولت فراگیر را در افغانستان پیگیری کند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان - بوالفضل ابوترابی در روزنامه حمایت نوشت: رئیس قوه قضائیه روز گذشته در دیدار با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس، بار دیگر بر رسالت کلیدی عدلیه در گره گشایی از مشکلات مردم و امیدآفرینی تأکید کرد و از صیانت از آزادی های مشروع و لزوم بازنگری در برخی قوانین به نفع بانوان سخن گفت. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۲    
رحمت الله فیروزی پور، یک نماینده مجلس یازدهم گفت: ایران بارها به مقامات اقلیم و بغداد در خصوص تحرکات گروه های تروریستی مستقر در اقلیم علیه ایران هشدار داده است، بنابراین در صورت ادامه این رویه ایران برخورد لازم و جدی را خواهد داشت. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر اقبال شاکری، نماینده مجلس شورای اسلامی با برنامه گفتگوی اقتصادی درمورد موانع بهبود فضای کسب و کار گفتگوی تلفنی کرد. ...
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۹:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مهندس سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ظهر امروز دوشنبه 15 شهریورماه در محل وزارتخانه پای صحبت های 14 نماینده مجلس شورای اسلامی نشست.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، سازمان بنادر و دریانوردی در واکنش به تصمیم مجلس برای تحقیق و تفحص از این سازمان اعلام کرد: در جریان بررسی طرح تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی طی جلسه علنی مورخ 14/ 06/ 1400‬ مجلس شورای اسلامی ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
پیش تر محمدجواد اردشیر لاریجانی بزرگ ترین برادر که سه دوره نماینده مجلس شورای اسلامی بوده در سال 98 به دستور ابراهیم رئیسی از ریاست ستاد حقوق بشر قوه قضائیه برکنار و علی باقری کنی جایگزین او شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شاکری نماینده مجلس شورای اسلامی در قسمتی از برنامه جهان آرا شبکه افق گفت بانک ها کار اصلی شان را رها کرده اند و خانه می خرند، وام را هم می دهند به آن هایی که پس نمی دهند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
پرسش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت کارخانه های تولید لوازم خانگی گفت: 500 کارخانه تولید لوازم خانگی در کشور با قابلیت تولید 19 میلیون لوازم خانگی وجود دارد پس چرا امروز که راه افتاده ایم برخی شرکت های خارجی قصد حضور مجدد در ایران را دارند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۸    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، در راستای پیگیری مصوبات در خصوص احیای ایستگاه راه آهن ری و همچنین ایجاد مجتمع ایستگاهی جدید راه آهن شهرری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره رسیدن اخبار ناگواری از کمبود واکسن کرونا در بازار پرداخت.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: یا فیلم گاندو دروغ است یا راست، چنانچه دروغ است، می طلبد از پخش آن جلوگیری و اگر واقعیت دارد، محاکمه روحانی باید شروع شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۲:۱۸   + ۲۵ سایت دیگر  
روز گذشته علی خضریان، نماینده مجلس شورای اسلامی مدعی شده بود که مهدی هاشمی از اسفند سال گذشته به مرخصی بدون تعیین سقف رفته است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن در سی و یکمین همایش بانکداری اسلامی با تشریح وظیفه بانک مرکزی در نظام بانکی، بر هدف گذاری و تعیین جایگاه بخش های اقتصادی از جمله بخش مسکن در نظام بانکی تاکید کرد. ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده شاهین شهر، میمه، برخوار در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:بانک مسکن نقش سازنده ای در حوزه مسکن می تواند داشته باشد. به گزارش پیام فوری به نقل از بانک مسکن-هیبنا ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نمی توان گفت که حتما قیمت گوشت قرمز و سفید گران خواهد شد لیکن این پیش بینی وجود دارد که با توجه به شرایط جهانی و مسائلی که در کشور وجود دارد نمی توان تولید کننده را وادار کنیم که محصولات خود را ارزان بفروشد در حالیکه گران خریداری کرده است ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: کریمی قدوسی، نماینده مجلس شورای اسلامی که در دولت قبلی، برجام را مرده متعفن می خواند، در دولت جدید، حامی آن شده است و می گوید برجام باید به طور کامل اجرا شود.
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۷:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
فرارو: کابینه دولت سیزدهم حالا به غیر از یک سرپرست (در وزارت آموزش و پرورش)، تمام وزرای خود را شناخته و کار دولت اکنون رسماً آغاز شده است. در این میان، سکان وزارت اقتصاد به دست سید احسان خاندوزی افتاده است، استاد دانشگاه علامه طباطبایی که تا همین یک هفته پیش نماینده مجلس شورای اسلامی بود. ...