پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۴:۲۱Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت آب منطقه ای همدان»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۷    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارش های جوی در سال آبی جدید استان به 100 میلی متر رسید.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از ذخیره بیش از 13 میلیون متر مکعبی آب پشت سد اکباتان همدان خبر داد و گفت: 60 درصد از حجم ذخیره آب این سد برای مهار سیلاب های احتمالی خالی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارش های جوی این هفته ، میزان بارندگی های امسال را نسبت به سال های قبل افزایش داد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور موفق به کسب رتبه دوم شد. به گزارش سپهرغرب و به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان، در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور که توسط وزارت نیرو برگزار شد ...
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان ؛ طی جلسه ای که روز سه شنبه با حضور مهندس منصور ستوده مدیر عامل شرکت و رئیس شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان و حجت الاسلام حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز استان تفاهم نامه همکاری در توسعه و ترویج اقامه نماز ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۵۱    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارشهای جوی امسال در استان 86 درصد کاهش را در مقایسه با سال آبی گذشته دارد.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۳    
بخش خصوصی برای آبرسانی در همدان سرمایه گذاری می کند تأمین، مطالعه و حفاظت از منابع آبی به عنوان رسالت اصلی شرکت آب منطقه ای همدان محسوب می شود، به طوری که مدیرعامل جوان این شرکت همواره تلاش کرده است در راستای اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی در استان گام بردارد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از برنامه ریزی برای صرفه جویی 519 میلیون متر مکعب آب در بخش کشاورزی با انسداد چاه های غیر مجاز و نصب کنتور و اصلاح و تعدیل پروانه ها خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت آب منطقه ای همدان از لایروبی 138 کیلومتر از رودخانه های استان همدان خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۱    
منصور ستوده- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان مسیر رشد اقتصادی در هر کشوری اگر با مدیریت صحیح منابع آبی همراه نباشد، می تواند آسیب های جبران ناپذیری را رقم زند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای همدان با اشاره به تعیین تکلیف چاه های فاقد پروانه آن را زمینه ای برای جهش تولید عنوان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: در سال آبی 1399-1398، در مجموع به صورت متوسط 470 میلیمتر برف و باران در نقاط مختلف استان ثبت شد که نسبت به سال آبی گذشته، 22 درصد کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: طرح آبرسانی آب شرب شهر ملایر از سد کلان به طول 38 کیلومتر در مراحل پایانی است و تنها یک کیلومتر آن باقی مانده و امسال تکمیل و بهره برداری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۸    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان با اشاره به اجرای طرح های تغذیه مصنوعی در استان گفت: این اقدام از 300 میلیون مترمکعب اضافه برداشت منابع آب زیرزمینی جلوگیری کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان با اشاره به اجرای طرح های تغذیه مصنوعی در استان گفت: این اقدام از 300 میلیون مترمکعب اضافه برداشت منابع آب زیرزمینی جلوگیری کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
همدان - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: سد نعمت آباد شهرستان اسدآباد با صرف 596 میلیاردریال اعتبار احداث شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر نیرو و قائم مقام شرکت منابع آب ایران با اشاره به برنامه ریزی خوب شرکت آب منطقه ای همدان در خصوص تکمیل سدها، گفت: از سال 93 هر سه سال یک سد در استان همدان به افتتاح رسیده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام شرکت مدیریت منابع آب ایران، شرکت آب منطقه ای همدان را از شرکت های موفق در عرصه حفاظت از منابع آب، در اجرای طرح تعادل بخشی و اجرای خدمات الکترونیک دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از افتتاح سد نعمت آباد اسدآباد با حضور وزیر نیرو خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان - معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای همدان گفت: سد نعمت آباد ماسدآباد به زودی با حضور وزیر نیرو به طور رسمی افتتاح می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
قلم/ همدان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان با اشاره به اینکه آبرسانی از سد تالوار به همدان به طول 140 کیلومتر مهم ترین پروژه آبرسانی استان است، از اجرای 124 کیلومتر از این پروژه خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان با اشاره به اینکه آبرسانی از سد تالوار به همدان به طول 140 کیلومتر مهم ترین پروژه آبرسانی استان است، از اجرای 124 کیلومتر از این پروژه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۵:۰۵    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان از بارش 460 میلیمتری باران طی سال آبی امسال خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۰:۱۷    
همدان - ستوده؛ مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از معرفی پنج سد استان همدان به سرمایه گذاران برای ایجاد ظرفیت های گردشگری در اطراف آنها خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
قلم/ همدان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان به تشکیل کمیته گردشگری با حضور مدیریت شرکت آب منطقه ای همدان و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اشاره کرد و گفت: با این روند، تاکنون تعداد 8 سد در استان همدان شناسایی شده است که در صورت تصویب در کارگروه مربوطه در استانداری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: با مشارکت بخش خصوصی از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون یک هزار و 800 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های آبرسانی در این استان سرمایه گذاری شد.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۲۳:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش روزانه نیوز مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان در جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان از صرفه جویی بیش از 10میلیون مترمکعب آب ناشی از انسداد چاه های غیرمجاز خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
همدان - ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: در سال آبی جاری با انسداد 299 چاه غیر مجاز نزدیک به 10 میلیون متر مکعب آب در این استان صرفه جویی شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
همدان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت:سد 60 میلیارد تومانی اسدآباد افتتاح می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از بازداشت راننده متخلف خودروی تخلیه فاضلاب که فیلم تخلف خود را در فضای مجازی منتشر شده بود خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان - ستوده؛ مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان بابیان اینکه 60 میلیارد تومان برای اجرای سد نعمت آباد اسدآباد هزینه شده است، گفت: پس از گذشت 23 سال از انجام مطالعات اولیه این پروژه؛ سد نعمت آباد اسدآباد به مرحله افتتاح رسید.
پاون   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بیش از 280 میلیون متر مکعب در مصرف آب زیرزمینی استان همدان صرفه جویی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: روند ساخت سد مخزنی خرمرود در شهرستان تویسرکان با اعتبار چهار هزار میلیارد ریال و با 31 درصد پیشرفت در دست اجرا است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۲    
مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای همدان گفت: به طور کلی چشمه هایی که در اطراف شهر همدان است، چشمه هایی با کیفیت فوق العاده و خوب هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۲    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از اتمام مراحل اجرایی سدنعمت آباد اسدآباد و افتتاح آن در پویش سراسری هر هفته_الف_ب_ایران خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان - ستوده؛ مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان با اشاره به اختصاص سالانه 630 هزار مترمکعب از پساب تصفیه خانه همدان به پتروشیمی هگمتانه از اتمام طرح مطالعاتی خط انتقال پساب به پتروشیمی هگمتانه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۰۸:۱۲    
همدان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان با اشاره به وجود 6 سد در استان گفت: 58 درصد از حجم مخازن این سدها آب دارد و سدهای همدان هم اینک تا نیمه خالی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: عملیات اجرایی احداث سد نعمت آباد شهرستان اسدآباد 96 درصد پیشرفت دارد و به زودی بهره برداری می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
همدان - ستوده؛ مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از اتمام مراحل اجرایی سد نعمت آباد اسدآباد خبر داد و گفت: این سد شهریور ماه امسال در پویش سراسری هر هفته_الف_ب_ایران افتتاح می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارندگی های امسال استان در مقایسه با میانگین بلند مدت 32 درصد افزایش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان با بیان اینکه سالانه 2171 میلی متر از آب سدهای استان تبخیر می شود، گفت: میزان تبخیر آب پشت سد اکباتان سالانه 2.3 میلیون مترمکعب است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۴۲    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: ذخیره سد های استان به کمتر از 94 میلیون متر مکعب کاهش یافت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
همدان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از کاهش 24 درصدی بارش ها در استان طی سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۰۲    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: بارندگی های امسال در مقایسه با آمار بلند مدت 32 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
همدان - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از بهبود گراف آب زیرزمینی در برخی از دشت های استان همدان خبر داد.
پاون   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از انسداد 180 حلقه چاه غیرمجاز در استان همدان خبر داد و گفت: انسداد این چاه ها صرفه جویی بیش از 6 میلیون مترمکعبی آب را در پی داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از افتتاح سد اسدآباد پس از 16 سال انتظار خبر داد و گفت: تصفیه خانه ملایر هم در صورت تأمین اعتبار لازم، امسال به بهره برداری می رسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
همدان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: اراضی تصرف شده بستر و حریم دریاچه سد اکباتان، اعاده به وضع سابق و در راستای اعمال برخورد با متصرفان غیر قانونی، حریم دریاچه سد اکباتان رفع تصرف شد.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
فصل گرما میزان مصرف آب را افزایش داده اما تابستان امسال با قطعی آب در استان همدان روبرو نخواهیم شد. مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: تولید آب با توجه به وضعیت سد اکباتان مشکلی ندارد اما در مورد مصرف مردم باید دقت بیشتری داشته باشند و مصرف بهینه را در دستور کار خود قرار دهند. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان با بیان این که هیچ گونه مشکلی در تامین آب شرب شهر همدان نیست، گفت: براساس پیش بینی های صورت گرفته در تابستان سال جاری هیچ گونه جیره بندی و قطعی آب نخواهیم داشت.