یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۹:۱۰Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اجحاف»

تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که ایران سالانه 220 هزار تن روی تولید می کند و پانزدهمین در دنیا است، فعالان این بخش از اجبار به عرضه محصول خود در بورس با قیمت از پیش تعیین شده معترض هستند و معتقدند اجحاف در حق تولید است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۰:۰۲    
درحالی که طی چند ماه متوالی نرخ تورم سالیانه در آستانه 45 درصد گزارش می شود، اما میزان افزایش منابع حقوق ها در لایحه بودجه 1403 حدود 18 درصد درنظر گرفته شده است.
اقتصاد آنلاین / تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی ضمن انتقاد به برخی سیاست ها در رفع تعهد ارزی صادرکنندگان، گفت: این سیاست نباید برای همه گروه های کالایی به یک شکل اجرایی شود، چراکه نتیجه آن تعطیلی تولیدکنندگان خرد و متوسط، به خصوص در صنایع پایین دستی است.
اقتصاد آنلاین / تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
دادگاه عالی اروپا در واکنش به شکایت یک کارمند زن بلژیکی که از پوشش حجاب در شهرداری منع شده بود حکم داد که چنین ممنوعیتی مجاز است.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور تعاونی ها و نظام بهره برداری سازمان امور عشایر ایران قیمت دسترسی عشایر به سوخت را به دلیل تحمیل هزینه های بالای حمل و نقل به مناطق صعب العبور، اجحاف آمیز توصیف کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۴    
جلسه هیات امنای مشترک فرهنگستان های ایران به ریاست معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
وضعیت بازار گوشت مرغ نشان می دهد که امروز یکشنبه قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ برحسب کیفیت در بازار بین 78 تا 85 هزار تومان است و البته نرخ هایی بیش از این اجحاف به مصرف کنندگان است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
یک مربی فوتبال با دفاع از عملکرد پورموسوی در استقلال خوزستان گفت: حمایت از پورموسوی می تواند به ماندگاری این تیم در لیگ برتر کمک کند. ابراهیم اشکش اظهارکرد: معتقدم در حق پورموسوی و کادرفنی این تیم اجحاف شده است ...
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۸    
اعلام تعرفه های گازبهای مصرفی در ماه های سرد سال (از 16 آبان تا 31 فروردین) و قرار گرفتن دشتخاک در محدوده ی اقلیم شماره 3 موجب نگرانی و اعتراض برخی از اهالی این منطقه شده است.
اقتصاد آنلاین / صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۵۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه بر اهمیت جلوگیری از تجسس در زندگی افراد و متهمان و نظارت بر ضابطین قضایی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به این که نگرش عمومی نسبت به حرفه پرستاری در جامعه باید اصلاح شود گفت: در همین راستا باید از طرح مطالبی که اجحاف در حق فعالان این بخش است پرهیز کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مازندران طی بیانیه ای ضمن استقبال از حضور همه گرایشات در انتخابات پیش رو اعلام کرد: تائید کسانی که خود مصداق قانون شکنی، فساد و اجحاف در حق مردم و نظام می باشند و تخلفات آنها محرز بوده به واقع ظلم به نخبگان، مردم و ایران عزیز اسلامی است.
سلام نو / اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
با مصوبه نمایندگان مجلس در جلسه علنی مجلس ساز و کار افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی متناسب با حداقل دستمزد شاغلین مشخص شد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل اقتصادی گفت: عده ای از دارندگان ماشین های لوکس با هدف سوداگری این خودرو ها را خریداری نکرده اند و استفاده شخصی می کنند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۸:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری کشور) می گوید: در حوزه متناسب سازی در حق سازمان تامین اجتماعی اجحاف شده است؛ برای صندوق های دولتی مثل کشوری، لشگری، نفت، فولاد و .. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: هر گونه اجحاف در حق مصرف کنندگان و هر گونه تخلف مصداق گران فروشی و کم فروشی بوده و با تشکیل پرونده از طریق تعزیرات حکومتی برخورد خواهد شد و پیگرد قانونی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
یک پژوهشگر آرایه های معماری با اشاره به کم توجهی هایی که به آرایه های معماری در دانشگاه ها و هنگام حفاظت و ثبت شده است و با تاکید بر ضرورت ثبت جهانی آن ها، گفت: هر چقدر به گز و سوهان و شیوه تهیه آن ها اهمیت دادیم به آرایه های معماری اهمیت ندادیم و در حق آن اجحاف کردیم.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۱:۳۰   + ۴۰ سایت دیگر  
روزنامه ایران: معضل انحصاری بودن بازار تا زمانی که بازار خودرو انحصاری است، خودروسازان با افزایش قیمت خودرو در حق مصرف کنندگان اجحاف کرده و خودروهای بی کیفیت را با قیمت های گران به مشتریان عرضه می کنند ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۸:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
مسیح مهاجری نوشت: نکته قابل تأمل اینست که این شوراها، ستادها و سازمان ها هر روز عریض و طویل تر می شوند و کارمندان زیادی به بهانه اینکه قرار است جلوی اجحاف به مردم را بگیرند از بیت المال یعنی از جیب همین مردم حقوق می گیرند و در عین حال جلوی چشم آنها هر روز اجحاف بیشتری صورت می گیرد و مردم مجبور می ...
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از دیجیاتو، مهدی عسگری ، نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از افزایش مداوم قیمت خودرو گفت: کمیسیون صنایع از ابتدای مجلس یازدهم پیگیر تحول و رقابتی کردن صنعت خودرو بوده است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۱:۳۲    
کارگردان نمایش خیابانی امام الحق گفت: همیشه در حق تئاتر شهرستان اجحاف شده است و این را می توان در ظاهر نمایش ها به خوبی مشاهده کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان و تامین کنندگان برنج ایران با اشاره به گران شدن قیمت برنج خارجی در بازار گفت: شرایط باید طوری فراهم شود که تا پایان سال حداقل 500 تا 600 هزار تن برنج وارد شود که آرامش بازار بر هم نریزد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
هادی چوپان در مستر المپیا 2023 به مقام دوم رسید. به گزارش طرفداری، نتایج مستر المپیا 2023 اعلام شد و هادی چوپان نتوانست از عنوان قهرمانی خود دفاع کند. با تصمیم داوران، درک لانسفورد به عنوان قهرمان مستر المپیا 2023 معرفی شد. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۰:۰۶   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس انجمن واردکنندگان فرآورده های بهداشتی و آرایشی ایران درباره چگونگی تشخیص کالای اصل و غیراصل می گوید: تمام محصولات خارجی موجود در بازار یا قاچاق است یا فیک و یکی از بارزترین راه های تشخیص، قیمت بسیار پایین کالاهای فیک در بازار است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در پله بندی جمعیتی شهرها که کمتر و بیشتر از 500 هزار نفر برای تخصیص عوارض آلایندگی در نظر گرفته شده است، شاهد بیشترین اجحاف در حق اصفهان هستیم، زیرا اصفهان با توجه به جمعیت بالا و تمرکز جمعیت، از تمام شهرها حتی از استان های مجاور، بیشتر آسیب می بیند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
برنامه هفتم توسعه دست به بدعتی تازه زده و به بهانه تقویت انگیزه بنگاه ها برای به کارگیری افراد متقاضی کار، به کارفرمایان اجازه داده که افراد معرفی شده از سازمان بهزیستی را با پرداخت های کمتر از حداقل دستمزد به کار گیرند.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۵    
بازتاب ایلام/جمعی از کارگران خدمات شهری شهرداری ایلام با ارسال پیامی دردآور و رنج نامه ای دردناک به این رسانه، از وضعیت نابسامان زندگی و عدم دریافت حداقل حقوق شان به مدت چهار ماه و بی توجهی شهرداری و شورای شهر به مطالبات شان و تهدید به اخراج در صورت اعتراض و مطالبه؛ به شدت گلایه کرده و آورده اند:
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۲۱:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اخیرا سید احمد مقدسی، رئیس انجمن صنفی گاوداران اعلام کرد: عرضه هر کیلو گوشت با نرخ بالاتر از 470 هزار تومان اجحاف در حق مصرف کننده است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: بنا بر آمار توان تولید بیش از یک میلیون تن گوشت قرمز در کشور وجود دارد که واردات بی رویه گوشت منجر به نابودی تولید داخل می شود.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۰۸:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
مقدسی گفت: با توجه به پتانسیل تولید بالای یک میلیون تن گوشت قرمز انتظار می رود که حمایت از بخش تولید صورت گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اکران اشعار 120 شاعر در سازه های تبلیغاتی شهر تهران در قالب پویش شهر شعر از ساخت المان قرآنی و موذن در شهر تهران خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۱    
در پی اظهارات دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره این موضوع که بسیاری از مباحات موسیقی را حرام و در حق موسیقی اجحاف کرده ایم به این نتیجه می رسیم که اکنون فرصتی برای جبران مافات و دلجویی از اهالی موسیقی و پرداختن به این هنر ارزنده اصیل به وجود آمده است و مسئولان مرتبط باید ساز وظیفه خود را کوک ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
نایب قهرمان کشتی آزاد جهان گفت: به دنبال گرفتن حق خودم از ورزش هستم و تا این اندازه تبعیض در ورزش عادلانه نیست.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۰۵:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی کارمندان بازنشسته مشمول قانون تأمین اجتماعی گفت: حقوق بازنشستگان متأثر از مصوبه ی مزدی شورایعالی کار تعیین می شود و از آنجا که در شورایعالی کار برای کارگران حداقل بگیر و سایر سطوح درصد متفاوتی افزایش حقوق در نظر گرفته می شود، برای بازنشستگان سایر سطوح نیز همان را اعمال می کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۲۳:۰۸    
باید کاری کنیم که مدل حکمرانی فرهنگی شبکه ای ولایی شکل گیرد که این بهترین نوع حکمرانی است. به نظر بنده بسیاری از مباهات موسیقی را حرام کرده ایم. هیچ یک از دستگاه ها و ساز های موسیقی ما غنای لهوی ندارد. متأسفانه ما در حق برخی از مباحث سینما، موسیقی و صنایع دستی اجحاف کرده ایم.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۲۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مهر نوشت:وزیر صمت در نامه ای به دو معاون خود ضمن اشاره به گلایه اعضای هیات دولت به رها بودن بازار و اجحاف در حق مردم، اعلام کرد که لازم است تحلیل درست و کاملی از وضعیت نظارت بر بازار ارائه شود. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۲۱:۵۷   + ۶۷ سایت دیگر  
وزیر صمت در نامه ای تند به دو معاون خود از گلایه مکرر اعضای هیئت دولت به رها بودن بازار و اجحاف در حق مردم خبر داده و تاکید کرده است: همه انتظار دارند ما کاری انجام دهیم.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر صمت در نامه ای تند به دو معاون خود از گلایه مکرر اعضای هیات دولت به رها بودن بازار و اجحاف در حق مردم خبر داد و تاکید کرد: همه انتظار دارند ما کاری انجام دهیم.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۲    
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در نشست مدیران فرهنگی وزارت فرهنگ گفت: امروز می توان سریالی جذاب ساخت و در عین حال ارزش های اسلامی و اخلاقی را حفظ کرد. حتی در حوزه موسیقی نیز بسیاری از ابهامات وجود دارد که هنوز حل نشده است. به نظر بنده بسیاری از مباهات موسیقی را حرام کرده ایم ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۳۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در نشست مدیران فرهنگی وزارت فرهنگ گفت: امروز می توان سریالی جذاب ساخت و در عین حال ارزش های اسلامی و اخلاقی را حفظ کرد. حتی در حوزه موسیقی نیز بسیاری از ابهامات وجود دارد که هنوز حل نشده است. به نظر بنده بسیاری از مباهات موسیقی را حرام کرده ایم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر صمت در نامه ای تند به دو معاون خود از گلایه مکرر اعضای هیأت دولت به رها بودن بازار و اجحاف در حق مردم خبر داد و تأکید کرد: همه انتظار دارند ما کاری انجام دهیم.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۰    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: روز گذشته از 19 ساختمان در یاسوج بعنوان سازه های نا ایمن نام برده شد. برخی رسانه ها این سازه ها را هم ردیف متروپل دانسته و نام آنها را منتشر کردند. در میان این ساختمان ها نام چند سازه جدید هم دیده میشد که جای تعجب داشت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با تأکید بر افزایش نظارت ها در حوزه اصناف گفت: در مورد نظارت ها نیز تعزیرات پیگیری های لازم را در بازار داشته باشد و در صورت نیاز و اجحاف در حق مصرف کننده با جدیت ورود کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۰۲:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
تسنیم : یک عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی درمورد علت افزایش قیمت خودرو گفت: تا زمانی که قیمت آهن، فولاد، پتروشیمی و مس واقعی نباشد قیمت خودرو واقعی نخواهد شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) با تاکید بر اینکه سیاست زدگی موجب اجحاف در حق ورزش شده است، گفت: ورزش نیازمند یک سیاست گذاری بلند مدت است و باید متخصصان در این حوزه فعال باشند.
برترین ها / بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان نماینده تبریز در مجلس در مورد موج مهاجرت پزشکان به خارج از کشور گفت: حق ویزیت مطب، یک و نیم دلار است این در حالی است در خارج باید یک دلار بدهید که دستشویی بروید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالی که برخی از بیماران از اجحاف شماری از پزشکان هنگام دریافت حق ویزیت گلایه مند هستند، یک نماینده مجلس گفت ویزیت پزشکان در ایران 1 دلار است، در حالی که در خارج از کشور برای رفتن به دستشویی باید 1.5 دلار بدهی (!)