چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۶:۱۸Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعزام حجاج»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۲۱    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی گفت: فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد در بازه زمانی اعزام و بازگشت زائران حج تمتع 1402، در میان 21 فرودگاه کشور دارای بیشترین آمار نشست و برخاست و اعزام حجاج بوده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
از سوم خردادماه جاری و همزمان با اعزام حجاج به عربستان تا روز 31 تیرماه که عملیات پزشکی و درمانی هلال احمر در مکه به پایان رسید، 681 هزار و 111 خدمت بهداشتی و درمانی در مراکز درمانی ثابت و سیار هلال احمر ایران به حجاج ارائه شد ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به حضور و خدمات رسانی کادر بهداشت و درمان هلال احمر ایران در مراسم حج تمتع در کشور عربستان افزود: از سوم خردادماه و همزمان با اعزام حجاج به عربستان تا 26تیرماه، 669هزار و 527خدمت بهداشتی و درمانی در مراکز درمانی ثابت و سیار هلال احمر ایران به حجاج ارائه شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید عبدالفتاح نواب سرپرست حجاج ایرانی و نماینده بعثه مقام معظم رهبری از نحوه اعزام حجاج ایرانی به کشور در فرودگاه جده و همچنین از حمل و نقل درون شهری مکه بازدید کرد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۵:۱۹   + ۵۳ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، پیرحسین کولیوند با اشاره به حضور و خدمات رسانی کادر بهداشت و درمان هلال احمر ایران در مراسم حج تمتع در کشور عربستان، گفت: از روز سوم خردادماه جاری و همزمان با اعزام حجاج به عربستان تا روز 12 تیرماه ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۲۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر از ارائه 51 هزار و 917 مورد ویزیت عمومی و تخصصی حجاج ایرانی در عرفات و منا و در ایام تشریق (عنوانی برای روز های 11 تا 13 ذی الحجه) خبر داد. ...
سلام نو / حیات   ۱۴۰۲/۰۴/۰۹ - ۱۶:۵۲   + ۷۰ سایت دیگر  
2524 مورد امدادرسانی و انتقال بیماران به مراکز درمانی نیز از خدمات ارائه شده در این مدت بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری فراجا با اعلام پایان عملیات رفت حجاج از 21 فرودگاه در سطح کشور گفت: 87 هزار و 550 نفر از زائران در امنیت کامل به مقصد سرزمین وحی اعزام شدند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۰۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
با برنامه ریزی سازمان منطقه آزاد قشم امسال برای نخستین بار اعزام حجاج با پرواز مستقیم از فرودگاه بین المللی قشم به سرزمین وحی صورت گرفت. مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در آیین بدرقه این زائران گفت ...
هرمزبان   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
هرمزبان – سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از پایان عملیات رفت حجاج بیت الله الحرام با 377 پرواز خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از ایسنا ، حسام قربانعلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با عنایت ویژه خداوند متعال، پنجشنبه یکم تیرماه 1402 اعزام حجاج بیت عتیق پایان یافت ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۰:۱۱    
برقراری پرواز آبادان به کویت و بالعکس، افزایش ظرفیت مسافری داخلی و خارجی فرودگاه های کشور از شهریور 1400 تا اردیبهشت 1401، مقابله با گران فروشی بلیت هواپیما ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۱۵:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مقام مسؤول هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: عملیات اعزام حجاج به خانه خدا امروز یکم تیر 1402 به پایان رسید، در این مدت 377 پرواز از 21 مبدأ توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برای اعزام حجاج و عوامل دست اندرکار انجام شد.
گزارش تصویری بخش چهارم تصاویر اعزام حجاج گلستانی به سرزمین وحی ششمین و هفتمین پرواز زائران حج تمتع استان گلستان به سرزمین وحی.
گزارش تصویری بخش سوم تصاویر اعزام حجاج گلستانی به سرزمین وحی چهارمین و پنجمین پرواز حجاج گلستانی عازم سرزمین وحی شدند.
گزارش تصویری بخش دوم تصاویر اعزام حجاج گلستانی به سرزمین وحی دومین و سومین پرواز حجاج گلستانی فرودگاه گرگان را به مقصد جده ترک کردند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
زائران بیت الله الحرام استان های همدان و کردستان در قالب 16 پرواز از فرودگاه همدان به مقصد جده اعزام می شوند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، زائران بیت الله الحرام استان های همدان و کردستان در قالب 16 پرواز از فرودگاه همدان به مقصد جده اعزام می شوند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مسئول اعزام حجاج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از اعزام یک هزار و 249 زائر در بیست و هفتمین روز از اعزام زائران حج تمتع خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۰۹:۴۷    
اعزام کاروان های حج تمتع استان کردستان از روز گذشته، 28 خرداد از فرودگاه همدان شروع شد و تا یکم تیرماه نیز ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۲۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
قاسمی فرزاد گفت: حجاج همدان و کردستان با 16 پرواز از فرودگاه همدان به سرزمین وحی اعزام می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۶:۳۳    
مدیر فرودگاه همدان گفت: حجاج بیت الله الحرام از امروز به مدت 5 روز از فرودگاه همدان به حج تمتع می روند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه بین المللی همدان از اولین اعزام حجاج به سرزمین وحی خبر داد و گفت: پرواز هفت صبح امروز به دلیل تاخیر در ورود هواپیما به فرودگاه رخ داد که در ساعت 12.41 انجام شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حج و زیارت استان کردستان به جزئیات اعزام زائران کردستانی به سرزمین وحی پرداخت و گفت: نخستین کاروان فردا همدان را به مقصد جده ترک کرده و وارد عربستان می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
زائران حج ابراهیمی (ع) جزیره قشم در قالب یک کاروان، به عنوان نخستین گروه حاجیان قِشمی حج تمتع، عصر پنجشنبه 25 خرداد 1402 از طریق فرودگاه بین المللی جزیره قشم به مقصد بندر جده در عربستان سعودی عازم سرزمین وحی شدند ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۹:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی گفت: زائران سرزمین وحی از فرودگاه مشهد در قالب 49 پرواز به مکه و مدینه اعزام شدند.
تا عصر روز چهارشنبه 24 خردادماه 1402،هم زمان با بیست و دومین روز عملیات اعزام حجاج بیت الله الحرام،تعداد 21 هزار 456 زائر به همراه 474 هزار و 688 کیلو گرم بار ازشهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در قالب 93 پرواز به سرزمین وحی (جده،مدینه)اعزام شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه همدان گفت: حجاج بیت الله الحرام با 16 پرواز از روز یکشنبه 28 خرداد از فرودگاه شهدای همدان راهی سرزمین وحی می شوند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با نزدیک شدن موسم حج تمتع 1402 سرهنگ محمد علی کریمی ریاست محترم پلیس امنیت عمومی استان سرهنگ سوخته سرایی رئیس اداره مهاجرت و گذرنامه انتظامی استان از فرودگاه بین المللی شهدای گرگان بازدیدو آمادگی این فرودگاه برای اعزام حجاج به سرزمین وحی را مورد ارزیابی قرار دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 400 زائر تایبادی در قالب 6 کاروان در شهرستان های تایباد، باخرز، تربت جام، خواف و بجنورد راهی سرزمین وحی شدند. آخرین گروه زائران با بدرقه چند هزار نفری مردم تایباد از محل مصلای بزرگ دارالسلام به مقصد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد حرکت و شامگاه سه شنبه به سمت شهر جده در عربستان سعودی پرواز ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: زائرین قشمی خانه خدا برای نخستین بار 25 و 26 خرداد به صورت مستقیم با دو پرواز راهی عربستان می شوند.
در راستای عملیات سراسری حج از جمعه 26 خرداد الی پنجشنبه یکم تیر ماه، تعداد 2 هزار و 934 حجاج گلستانی از فرودگاه گرگان، عازم سفر پرفیض معنوی به سرزمین وحی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه سازمان منطقه آزاد قشم گفت: فرودگاه بین المللی قشم در آمادگی کامل برای اعزام زائران خانه خدا قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر کل فرودگاه های استان اصفهان از پایان عملیات اعزام 7800 زائر سرزمین وحی در تاریخ بیست ودوم خردادماه از فرودگاه شهید بهشتی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه سازمان منطقه آزاد قشم، از آمادگی کامل این فرودگاه برای اعزام حجاج قشم به بیت الله الحرام خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از ارائه بیش از 38 هزار خدمت درمانی و امدادی به حجاج ایرانی در مکه و مدینه در 18 روز گذشته خبر داد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۰۶:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
اعزام نخستین کاروان های حجاج خوزستانی 21 خرداد به مقصد مدینه منوره آغاز شد. در حج امسال سه هزار و 965 زائر و عوامل در قالب 28 کاروان از خوزستان عازم سرزمین وحی می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اولین پرواز حجاج خوزستانی صبح امروز 21 خرداد 1402 با تعداد 232 زائر به مقصد مدینه منوره انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان اولین گروه حجاج خوزستانی با تاخیری 6 ساعته از فرودگاه بین المللی اهواز راهی سرزمین وحی شدند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۰۹:۰۱    
همزمان با نزدیک شدن موسم حج تمتع 1402 نماینده مردم شریف گنبد کاووس و بخش داشلی برون در مجلس شورای اسلامی از فرودگاه بین المللی شهدای گرگان بازدید کرد و آمادگی این فرودگاه برای اعزام حجاج به سرزمین وحی را مورد ارزیابی قرار داد.