چهارشنبه ۲۶ مردادساعت ۱۲:۲۰Aug 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حج»

ایکنا   ۱۴ دقیقه پیش    
مدیر کل حج و زیارت استان کرمان بیان کرد: تاکنون بیش از 90 هزار در سامانه سماح ثبت نام کرده اند که 48 هزار نفر از آن ها مرد و 43 هزار نفر بانوان هستند.
مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: تسهیلات قرض الحسنه در قالب همکاری مشترک بانک رفاه کارگران، سازمان تامین اجتماعی، کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و سازمان حج و زیارت، به بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی واجد شرایط پرداخت می شود.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر حج و زیارت استان کرمان گفت: در اعزام زائران به صورت هوایی در سال قبل مشکلاتی داشتیم و بازار سیاهی شکل گرفت و امسال این زمزمه ها وجود دارد و طبق پیگیری ها یکی از شرکت های هوایی نرخ بلیت کرمان را 12 میلیون تومان و یک شرکت نیز 10 میلیون 500 هزار تومان اعلام کرده در حالی که وزارت راه و ...
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل حج و زیارت استان کرمان گفت: بیش از 90 هزار نفر از استان کرمان برای حضور در همایش عظیم پیاده روی اربعین در سامانه سماح ثبت نام کردند.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
مدیر حج و زیارت خراسان شمالی، از پیش ثبت نام 13 هزار زائر برای حضور در پیاده روی اربعین خبر داد و گفت: ثبت نام قطعی در سامانه سماح برای تمامی زائران الزامی است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا - مدیرکل حج و زیارت استان زنجان گفت: تعداد ثبت نام کنندگان برای زیارت اربعین کربلای معلی از این استان، تاکنون به 20 هزار نفر رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیر حج و زیارت گلستان از آغاز ثبت نام قطعی زائران اربعین خبرداد و گفت: امسال گلستان 20 موکب در عراق برپا خواهد کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۹:۲۶    
سرپرست حج و زیارت استان کردستان گفت: در استان کردستان چهار هزار و 778 نفر از شهرستان های مختلف استان ثبت نام کرده اند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شریفی، مدیر حج و زیارت استان یزد، گفت: یک هزار و 530 نفر به صورت قطعی در سامانه سماح جهت شرکت در مراسم پیاده روی اربعین ثبت نام کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۵:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
برنامه ریزی ها و فعالیت های حج تمتع و اربعین 1401 در نشست شورای مدیران بعثه مقام معظم رهبری مطرح و بررسی شد.
بانک ملی   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۵:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک ملی ایران در دیدار با رییس سازمان حج و زیارت کشور که سید فرید موسوی عضو هیات مدیره بانک، بیژن مقدم بیرانوند معاون امور شعب و بازاریابی تهران، همچنین رییس شعبه مستقل حج و زیارت حضور داشتند ...
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۶    
رئیس سازمان حج و زیارت در پیامی خطاب به رئیس جمعیت هلال احمر از تلاش های خالصانه و ثمربخش هلال احمر در عملیات حج تمتع و در راستای سلامت زائران ایرانی در این عملیات قدردانی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت همدان از ثبت نام 31 هزار همدانی برای سفر اربعین حسینی به عتبات عالیات خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملی ایران به همراه مسئولان این بانک با نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت دیدار گفت وگو کرد.
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۱    
رئیس سازمان حج و زیارت کشور از تلاش های کاپیتان محمد محمدی بخش، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری جهت اجرای موفقیت آمیز عملیات حج تمتع 1401، تقدیر کرد. سید صادق حسینی رئیس سازمان حج و زیارت با ارسال تقدیرنامه ای به کاپیتان محمد محمدی بخش ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۲    
مدیرکل حج و زیارت لرستان از ثبت نام 25 هزار لرستانی برای پیاده روی اربعین خبر داد و گفت: گذرنامه های با کمتر از شش ماه اعتبار به مدت 6 ماه در مرز تمدید می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر حج و زیارت خراسان شمالی گفت: 13 هزار نفر از مشتاقان سفر اربعین استان از آغاز فرآیند پیش ثبت نام (10 تیرماه) تاکنون در سامانه سماح نام نویسی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر حج و زیارت استان همدان از ثبت نام 31 هزار و 25 نفر تا تاریخ 25 مردادماه سال جاری در سامانه سماح خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ساری- مدیر حج و زیارت مازندران شمار متقاضیان و زائران سفر اربعین در استان را بیش از 63 هزار نفر اعلام کرد.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت مازندران: شرط ورود زائران به عراق داشتن کارت واکسن کرونا مورد تأیید وزارت بهداشت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پیام اصلی سازمان مردمی رسانه اربعین که هر زائر یک رسانه، می توان نقش مؤثری در ترویج فرهنگ اربعینی داشته باشد که البته گام نخست شناسایی وظایف و آموزش است. همانطور که برای حج باید زائر آموزش ببیند، در جریان اربعین هم نیاز به آموزش داریم.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
مسؤولیت ثبت نام و اعزام زائران اربعین امسال به سازمان حج و زیارت واگذار شده است و روابط عمومی سازمان حج و زیارت درباره نحوه ثبت نام برای اربعین را توضیح می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۲۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیر کل حج و زیارت لرستان از ثبت نام 24 هزار و 500 نفر در این استان در سامانه سماح برای سفر اربعین حسینی(ع) خبر داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رحمانی معاون امورعتبات سازمان حج و زیارت جدیدترین توضیحات در خصوص شرایط سفر اربعین امسال را اعلام کرد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۲۱:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رحمانی معاون امورعتبات سازمان حج و زیارت جدیدترین توضیحات در خصوص شرایط سفر اربعین امسال را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان از ثبت نام حدود 13 هزار نفر از مردم خراسان شمالی در سامانه سماح برای پیاده روی اربعین خبر داد.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان حج وزیارت حماسه اربعین حسینی با اشاره به آغاز فعالیت ستاد اربعین حسینی سازمان حج وزیارت گفت: برای راهنمایی زایران پیش بینی حدود یک هزار نفر راهنما شده که نسبت به سنوات قبل افزایش چشمگیری دارد.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۸:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه ثبت نام قطعی در سامانه سماح آغاز شده است گفت: نام نویسی در سامانه سماح برای همه متقاضیان الزامی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل حج و زیارت لرستان گفت: تاکنون 24 هزار و 500 لرستانی در سامانه سماح جهت تشرف به عتبات عالیات ثبت نام کرده اند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۶:۵۱    
حوزه/ مدیر حج و زیارت استان لرستان از ثبت نام بیش از 24 هزار لرستانی در سامانه سماح خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
روز گذشته اولین نشست استانی کمیته فرهنگی اربعین حسینی با حضور نماینده، ولی فقیه در امور حج و زیارت و روسای ستاد مرکزی و بانوان این کمیته در حرم مطهر حضرت امام (ره) برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با استناد به روایتی، از زائران اربعین حسینی خواست تا بیش از زمان مورد نیاز در کربلا نمانند و مردم عراق بتوانند به زائران بیشتری خدمت رسانی کنند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
شفقنا- از آغاز فرآیند پیش ثبت نام مشتاقان سفر اربعین تاکنون بیش از یک میلیون و 600 هزار نفر در سامانه سماح نام نویسی کرده اند. به گزارش شفقنا، نشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب سرپرست حجاج ایرانی امروز ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۵:۰۹    
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی ادامه داد: در قیمت پرواز های اربعین اختلافی نیست و رقم اعلام شده از سوی سازمان حج و زیارت اعمال خواهد شد که حدود 6 میلیون تومان است، بنابراین در محدوده ایام اربعین و سفر عتبات عالیات، سقف قیمت پرواز نجف 6 میلیون است و روی این موضوع نظارت داریم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست سراسری مسئولان کمیته های فرهنگی اربعین و روسای گروه های بانوان این کمیته در استان ها با حضور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در تهران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حج و زیارت یزد با اشاره به اتمام زمان پیش ثبت نام برای زیارت اربعین حسینی، گفت: 51 هزار و 200 نفر از شهروندان یزدی برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی در کشور عراق ثبت نام کردند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
حکومت عربستان بعد از افزایش هزینه های حج این بار با استفاده توریستی از عمره و ارائه تسهیلات گردشگری به زائران گام جدیدی در راستای بهره برداری اقتصادی خود از حرمین شریفین برداشته است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از زائران اربعین حسینی خواست درباره مسائل عراق اظهارنظر نکنند. به گزارش شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالفتاح نواب در نشست سراسری رؤسای کمیته های فرهنگی ستاد اربعین که به منظور هماهنگی برنامه ها و تبیین آخرین وضعیت و تحولات حوزه های فرهنگی و اجتماعی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیر حج و زیارت هرمزگان گفت: از دهم تیرماه (آغاز پیش ثبت نام پیاده روی اربعین) تا امروز 24 مردادماه، 38 هزار و 258 نفر از این استان برای مراسم پیاده روی اربعین حسینی نام نویسی کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی سازمان حج و زیارت خراسان رضوی از پیش ثبت نام 172 هزار و 673 زائر از خراسان رضوی برای شرکت در پیاده روی اربعین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیر حج و زیارت استان یزد با بیان اینکه مهلت پیش ثبت نام متقاضیان زیارت اربعین حسینی به اتمام رسید گفت: 51 هزار و 200 زائر در قالب 26 هزار و 400 گروه در این استان برای شرکت در پیاده روی اربعین حسینی در سامانه سماح ثبت نام کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر حج و زیارت استان البرز به زائران پیاده روی اربعین حسینی تاکید کرد که شرط اعزام به اربعین حسینی(ع) اخذ به موقع گذرنامه و ثبت نام در سامانه سماح است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رحمانی، معاون عتبات سازمان حج و زیارت از افزایش مرزهای زمینی برای سفر زائران حسینی در ایام اربعین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیر کل حج و زیارت استان مازندران گفت که تاکنون بیش از 64 هزار نفر برای حضور در پیاده روی اربعین حسینی در سامانه "سماح " ثبت نام کردندکه این آمار سه برابر سال گذشته است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، سرپرست حجاج ایرانی گفت: 17 سازمان، دستگاه و وزارتخانه در برگزاری حج که یک کار ملی است، همکاری می کنند و وزارت ارشاد، سازمان حج و بعثه به تنهایی نمی توانند این عملیات را انجام دهند و همه کشور در موسم حج درخدمت این عملیات قرار می گیرند. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
جانشین حج و زیارت هرمزگان از تمدید پیش ثبت نام متقاضیان شرکت در مراسم پیاده روی اربعین خبر داد و از هرمزگانی های جامانده از ثبت نام اربعین خواست هرچه سریع تر در این رابطه اقدام کنند.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۶    
سرویس سیاسی عصر امروز؛ شمر؛ جانباز صفین؛ ◀️نامش شرحبیل و کُنیه اش ابوالسابغه بود؛خیلی دیر و پس از فتح مکه مسلمان شد ⏪ ما بیشتر از رذالت دشمنان امام حسین(ع) شنیده ایم؛ اما در وصف عبادات شمر نوشته اند که شانزده بار با پای پیاده به سفر حج رفته است ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست حجاج ایرانی ضمن تقدیر از تلاش دستگاههای همکار مجموعه حج و زیارت برای برگزاری آرام و روان حج 1401 تصریح کرد: ارائه خدمات به ضیوف الرحمان در طراز نظام و انقلاب انجام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
سازمان حج و زیارت تمام تلاش خود را در راستای خدمت رسانی به زائران اعتاب مقدسه انجام می دهد و از هیچ تلاشی در این راستا دریغ نخواهد کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
حسینی با بیان اینکه در برگزاری حج امسال با دغدغه های مختلفی پیش از برگزاری مواجه بودیم و هیچ کدام از آنها را برای حفظ آرامش زایران منتقل نکردیم گفت: تمامی دست اندرکاران با رویکرد جهادی و تلاش شبانه روزی به برگزاری هرچه باشکوه تر حج 1401 مبادرت کردند.