پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۳:۴۱Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مقطع کاردانی»

شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۲:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
ثبت نام پذیرفته شدگان براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه آموزشیار تا روز شنبه 10 آبان ماه تمدید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۶    
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: 100 هزار دانش آموز در دانشگاه های فنی حرفه ای کشور پذیرش شده اند که 80 هزار نفر از آنان در مقطع کاردانی و 20 هزار نفر در مقطع کارشناسی ناپیوسته پذیرش شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- دانشگاه فنی و حرفه ای سمنان با بیان اینکه این دانشگاه در سطح استان به چهار هزار دانشجو آموزش های علمی و همچنین مهارت های اشتغال ارائه می کند، گفت: این دانشجویان در 38 رشته در مقطع کاردانی و 20 رشته در مقطع کارشناسی درس می خوانند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور از افزایش حدود 100 هزار دانشجوی جدیدالورود در این دانشگاه خبر داد و گفت: این دانشجویان در مقطع کاردانی و کارشناسی بوده و ثبت نام آنان در حال انجام است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
چهار بانک ملی ایران، صادرات، رسالت و مهر ایران به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی وام می دهند. تهران – اقتصاد برتر – 27 مهر 99 به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از بانک اول، سقف مبلغ وام هایی که به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از طریق بانک های ملی ایران و صادرات داده می شود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۲    
دانشگاه سمنان ضمن اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان دانشگاه سمنان در مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته خواست تا از مراجعه حضوری به این مرکز آموزشی تا اطلاع ثانوی خودداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: از امروز 25 مهر 99 ثبت نام نودانشجویان مقطع کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای آغاز شد و تا دوشنبه 28 مهر 99 ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه فنی و حرفه ای از پذیرفته شدن 80 هزار داوطلب برای ادامه تحصیل در مقطع کاردانی در دانشکده و آموزشکده های فنی وحرفه ای سراسر کشور خبر داد و گفت: سیاست های خلاقانه و مناسب تری باید برای ترغیب دانش آموزان به ادامه تحصیل در رشته های فنی استفاده شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۹    
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: معرفی شدگان رشته فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی بجنورد مقطع کاردانی در آزمون نیمه متمرکز سازمان سنجش برای سال تحصیلی 1400-99 برای ثبت نام از 19 مهر سال جاری اقدام کنند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فاطمه زرین آمیزی ، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در 9 رشته با آزمون و در 28 رشته صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل کل مقطع دیپلم) صورت گرفت و آزمون رشته های با آزمون در روز 14 شهریور و ثبت نام و انتخاب رشته ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
آزمون مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در 9 رشته جمعه، 14 شهریور ماه سال جاری برگزار شد و بر این اساس پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در 9 رشته با آزمون و در 28 رشته صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل کل ...
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: نتیجه نهایی آزمون کاردانی نظام جدید سال 99 دانشگاه فنی و حرفه ای در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد. داوطلبانی که در آزمون های کاردانی نظام جدید دانشگاه های فنی و حرفه ای و غیردولتی غیرانتفاعی شرکت کردند ...
سازمان سنجش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
به اطلاع متقاضیانی که در آزمون مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته نظام جدید (دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال 1399 (اعم از رشته های تحصیلی با آزمون و یا رشته های تحصیلی پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی) پذیرفته شده اند، می رساند: ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی پذیرش کاردانی نظام جدید تا عصر امروز خبر داد. فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت وگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار کرد ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۲۱    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتیجه پذیرش دانشجو در کاردانی نظام جدید فنی و حرفه ای در تمامی رشته ها امروز 16 مهر اعلام می شود. فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۵    
مهلت ثبت نام در مقطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون مرکز علمی کاربردی واحد 41 تا 17 مهرماه تمدید شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۴    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز بیرجند بیان کرد: موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مرکز بیرجند، در هفت کد رشته در مقطع کاردانی و پنج کد رشته در مقطع کارشناسی برای ورودی نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 از طریق سازمان سنجش دانشجو می پذیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۲    
ایسنا/خراسان رضوی رییس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد، از پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی و در 16 کد رشته برای ورودی نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 از طریق سازمان سنجش دانشجو در این مرکز خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان بوشهر، در مقطع کاردانی و در 6 کد رشته برای ورودی نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 از طریق سازمان سنجش دانشجو می پذیرد.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۱    
دانشگاه علمی کاربردی صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستای نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم ...
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنامه، عبدالله میرزایی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دانشکده فرش هریس از سال 1384 با پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی آغاز به کار کرد، افزود: پس از گذشت چند سال و برای رونق گرفتن این رشته و شهرت فرش هریس مقطع کارشناسی رشته فرش نیز در این دانشکده ایجاد شد. وی اظهار داشت: [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بجنورد از افزایش سه کد رشته تحصیلی در مقطع کاردانی در این مرکز خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی فردا (دوشنبه 7 مهر) پایان می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی فردا (دوشنبه 7 مهر) پایان می یابد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۶    
آفتاب نیوز: شرایط پذیرش در رشته فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در کنکور 99 برای هر دو جنس زن و مرد اعلام شد. در این رشته برای اولین بار است که دانشجوی زن نیز پذیرفته می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۱    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی تبریز از تمدید پذیرش بدون کنکور دانشجو در این مرکز خبر داد و گفت: مهلت ثبت نام در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه تا 16 مهر ماه تمدید شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
شرایط پذیرش رشته فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در کنکور 99 برای هر دو جنس زن و مرد اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
عنبری از تمدید مهلت ثبت نام در مقطع کاردانی مرکز علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان ایلام تا تاریخ 16 مهر ماه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بجنورد از تمدید ثبت نام در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون در این مرکز خبر داد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: 70 درصد رشته های دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی است.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
خلیج فارس: مرکز علمی کاربردی اتاق اصناف بوشهر چند روز پس از آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها، با حضور شماری از بازاریان بوشهر، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان و چند تن از مسئولان راه اندازی شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۸    
ثبت نام دانشجویان در دانشکده رسانه خبرگزاری فارس در دو مقطع کاردانی و کارشناسی تا 27 شهریور ماه تمدید شد.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۹    
مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت فرآورده های لبنی دوشه آمل در مقطع کاردانی دانشجو می پذیرد. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی ، مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت فرآورده های لبنی دوشه آمل (هراز) در مقطع کاردانی فنی در رشته های ایمنی کار و حفاظت فنی و صنایع غذایی شیر و فرآورده های لبنی دانشجو می ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۲    
دانشکده رسانه فارس در دو مقطع کاردانی و کارشناسی آماده پذیرش دانشجو است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی گیلان از راه اندازی رشته کاردانی ساخت عدسی و فرم عینک در مقطع کاردانی در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تبریز گفت: پذیرش دانشجو در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی تبریز برای مهر ماه 99 تا بیست سوم شهریور در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته تمدید شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی قزوین گفت: ثبت نام در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در رشته های فرهنگی و هنری در دو مقطع کاردانی و کارشناسی تا 23 شهریور ماه ادامه دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۱۴    
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شیروان گفت: در حال حاضر 130 دانشجو از مقطع کاردانی تا دکتری تحت پوشش این نهاد بوده و از خدمات حمایتی برخوردار هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۲    
ایسنا/مرکزی رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اراک از تمدید مهلت پذیرش دانشجو در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در 13 رشته خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۶    
زمان انتخاب واحد و نحوه برگزاری کلاس های آموزشی دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه صنعتی سهند در اطلاعیه ای اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شرایط پذیرش رشته های مقطع کاردانی گروه علوم پزشکی به شیوه پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی در سال 1399 اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۵۱    
دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون در مقطع کاردانی و کارشناسی برای سال تحصیلی 1400_1399 دانشجو می پذیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی البرز گفت: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تنها مرکزی است که در استان البرز در مقطع کاردانی و کارشناسی رشته بورس را ارائه داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۱۸    
رشت - ایرنا- رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان گیلان از ایجاد رشته های جدید در مقطع کاردانی و پذیرش دانشجو از سال تحصیلی جدید در این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۳۲    
رئیس مرکز آموزش علمی و کاربردی ایران پاش ارومیه گفت: این مرکز برای سال تحصیلی 99 در 9 رشته مقطع کاردانی و در مقطع کارشناسی 5 رشته تا 17 شهریور ماه دانشجو می پذیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1399 در 16 رشته و آزمون مقطع کاردانی نظام جدید فنی و حرفه ای در 9 رشته امروز 14 شهریور برگزار شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای فارس گفت: شمار دانشجویان این دانشگاه در سال تحصیلی جدید، 10 درصد افزایش یافته و در حال حاضر 186 رشته محل در 2مقطع کاردانی و کارشناسی در این دانشگاه فعال است که از این تعداد 93رشته در مقطع کاردانی و 37 رشته در مقطع کارشناسی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای فارس از افزایش 10 درصدی پذیرش دانشجو در سال تحصیلی جدید در این دانشگاه خبر داد و گفت: اکنون 186 رشته محل در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در این دانشگاه فعال است که 93 رشته مربوط به مقطع کاردانی و 37 رشته مربوط به مقطع کارشناسی است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۵:۳۵    
وی با بیان اینکه داوطلبان شرکت در این دوره از آزمون از صبح روز سه شنبه یازدهم شهریورماه امکان دریافت کارت ورود به جلسه را داشته اند، افزود: تاکنون 60 هزار و 107 داوطلب کارت ورود به جلسه خود را دریافت کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۱۶    
آزمون مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در 9 رشته صبح روز جمعه 14 شهریور در 163 شهرستان برگزار می شود.