یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۶:۱۰Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان حج و زیارت»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان حج و زیارت با تاکید بر اینکه پیگیر حقوق شهدای حادثه منا هستیم، گفت: عربستان هنوز نتیجه کمیته حقیقت یاب را به ایران اعلام نکرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۳:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: عزت ، کرامت و سلامت زائران در سفر اربعین و نیز همه سفرهای زیارتی دغدغه اصلی و محوری ماست که همواره تلاش می کنیم مقدمات ولوازم سفر آنان با حفظ این سه اصل فراهم شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: در فرودگاه امام خمینی و نجف، مشکلاتی در تأمین پرواز، تأمین بلیت رفت و برگشت و نیز نرخ های بالاتر از قیمت مصوب وجود داشت که در حال پیگیری است.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت در دیدار با امام جمعه نجف اشرف گفت : زیارت بویژه سفر معنوی اربعین فرصتی ارزشمند در تقویت کننده ارزش های دینی و اقدامی در تقابل با تهاجم فرهنگی است که باید از این ظرفیت به خوبی بهره برد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت کشور گفت: زائران اربعین حتماً هنگام سوار شدن به هواپیما نتیجه تست pcr خود را به همراه داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان حج و زیارت گفت: دو مرکز پزشکی حج و زیارت در کربلا و نجف اشرف به زائران ایرانی نیازمند خدمات پزشکی و درمانی خدمت رسانی می کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۲:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
علیرضا رشیدیان در گفت وگو با میزان در پاسخ به این سوال که آیا برای برگزاری مراسم حج عمره بعد از دوران کرونا برنامه ای دارید؟، گفت: با توجه به اینکه هنوز کنسولگری ما در کشور عربستان راه اندازی نشده ماهیچ اعزامی برای حج عمره نداریم چرا که بعد از اتفاقاتی که در سال 94 رخ داد ما دو شرط برای اعزام به حج ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت : علیرضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت از دستگیری 54 ایرانی که غیرمجاز وارد خاک عراق شده بودند، خبر داد و گفت: ثبت نام اربعین تا 48 ساعت دیگر ادامه دارد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان حج و زیارت گفت: تا کنون بیش از 34 هزار ویزا برای زائران اربعین صادر شده است، مابقی نیز طبق روال اداری در دست انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: تا پیش از ظهر امروز بیش از 52800 نفر برای شرکت در پیاده روی اربعین ثبت نام قطعی شده اند که 58 درصد آنان کمتر از 50 سال و 42 درصد دیگر بالای 50 سال سن دارند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۵    
نشست خبری علیرضا رشیدیان با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه 52 هزار نفر برای اعزام اربعین ثبت نام قطعی کرده اند، گفت: تاکنون 34 هزار ویزای اربعین صادر شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت درباره قیمت بلیت سفر اربعین توضیحاتی ارائه کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس سازمان حج و زیارت از دستگیری 54 ایرانی که غیرمجاز وارد خاک عراق شده بودند، خبر داد و گفت: ثبت نام اربعین تا 48 ساعت دیگر ادامه دارد. به گزارش شفقنا از ایسنا ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علیرضا رشیدیان، رئیس سازمان حج و زیارت، صبح امروز در نشست خبری کمیته اعزام ستاد اربعین در پاسخ به سوال میزان مبنی بر اینکه آیا تزریق دو دز از واکسن های ایرانی نظیر واکسن برکت برای ورود عراق مورد قبول است؟، توضیح داد: بر اساس توافقی که با طرف عراقی داشته ایم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه سازمان حج و زیارت صرفاً مجری سیاست ها و مصوبات ستاد اربعین در موضوع اعزام زائران است، گفت: ثبت نام قطعی 52817 نفر برای زیارت اربعین تا به امروز انجام شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علیرضا رشیدیان، رئیس سازمان حج و زیارت، صبح امروز در نشست خبری کمیته اعزام ستاد اربعین در پاسخ به سوال میزان مبنی بر اینکه آیا تزریق دو دز از واکسن های ایرانی نظیر واکسن برکت برای ورود عراق مورد قبول است؟، توضیح داد: بر اساس توافقی که با طرف عراقی داشته ایم ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۸    
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به ثبت نام بیش از 52 هزار زائر در سامانه سماح گفت: تاکنون برای 34 هزار نفر ویزا صادر شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۱    
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: 52 هزار نفر برای اعزام اربعین ثبت نام قطعی کرده اند. همچنین 54 ایرانی که غیرمجاز وارد خاک عراق شده بودند، ثبت نام اربعین تا 48 ساعت دیگر ادامه دارد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: تاکنون 156 هزار نفر در سامانه سماح برای اعزام به عتبات عالیات در اربعین حسینی (ع) امسال ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۹   + ۶۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه 52 هزار نفر برای اعزام اربعین ثبت نام قطعی کرده اند، گفت: تاکنون 34 هزار ویزای اربعین صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: هنوز بلیطی برای سهمیه 60 هزارنفری عتبات فروخته نشده است رئیس سازمان حج و زیارت، اعلام کرد: تا شب گذشته برای حدود 4400 نفر ویزای سفر اربعین صادر شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۲۴    
تسنیم نوشت : علی رضا رشیدیان، رئیس سازمان حج و زیارت گفت: حدود 42 هزار زائر اربعین نسبت به ثبت نام قطعی اقدام کرده اند و از این تعداد 34 هزار نفر وجوه مربوطه را نیز واریز کرده اند و برای صدور ویزای آنها اقدامات لازم در دست انجام است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه پروازهای اربعین از 28 شهریورماه آغاز می شود ، گفت : اعزام تمامی زائران اربعین حسینی (ع) به عراق فقط از طریق هوایی انجام می شود اما در بازگشت می توانند از مرز زمینی مهران به کشور وارد شوند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۲    
بر اساس آخرین اخبار اربعین 1400 رئیس سازمان حج و زیارت از ثبت نام قطعی 42 هزار نفر برای پیاده روی اربعین خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۱    
حوزه/ رئیس سازمان حج و زیارت همدان با تاکید بر اینکه وضعیت سلامت متقاضیان اعزام به سفر اربعین و اطلاعات دریافت تزریق هر دو دز واکسن از وزارت بهداشت استعلام می شود، گفت: ارائه نتیجه آزمایش منفی پی سی آر به مدت 72 ساعت قبل از اعزام الزامی بوده و افراد قبل از اعزام باید این تست را انجام بدهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۰    
رشدیان رئیس سازمان حج و زیارت گفت: خواهشمندیم تمام زائرین پروتکلها را در مراسم اربعین رعایت کنند و باید پس از بازگشت تست کرونای رایگان بدهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس سازمان حج و زیارت همدان از آماده سازی ویزای 650 نفر از همدان برای اعزام به کربلای معلی خبر داد.
رییس سازمان حج و زیارت گفت:تمام زائران باید از طریق هوایی به عراق سفر کنند اما زائران می توانند در زمان برگشت از مرز زمینی مهران استفاده کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت طی روزهای پنجشنبه و جمعه از روند ثبت نام وانجام امور مربوط به صدور ویزای زائران اربعین و بخش های پشتیبانی کننده این فرآیندها در این سازمان سرزده بازدید کرد و با توجه به محدودیت زمانی ضمن تاکید بر تسریع و تسهیل ارائه خدمات به زائران گفت ...
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۵۱    
پیش ثبت نام از متقاضیان اربعین 1400 با حضور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رئیس سازمان حج و زیارت امروز دوشنبه 22 شهریور ماه در سازمان حج و زیارت آغاز شد. سازمان حج و زیارت مسئولیت کمیته اعزام ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع)را برعهده دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با توجه به اینکه فرصتی تا زمان سفر نمانده است در نامه ای خطاب به وزیر امور خارجه و رئیس سازمان حج و زیارت خواستار شفاف سازی در خصوص نحوه سفر زائران به کربلا شد.
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۰   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته اعزام ستاد اربعین با اشاره به آغاز پیش ثبت نام متقاضیان زیارت اربعین از فردا گفت: متقاضیانی که زودتر در سامانه سماح پیش ثبت نام کنند، در اولویت اعزام قرار می گیرند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۷    
رئیس سازمان حج و زیارت از آغاز پیش ثبت نام برای اعزام به اربعین حسینی خبر داد و گفت: عراق 30 هزار سهمیه دیگر به ایران اختصاص داده و افرادی که دو دز واکسن زده اند می توانند پیش ثبت نام کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۶:۱۹    
رئیس سازمان حج و زیارت در گفتگو با خبرفوری گفت: 5میلیون و 800 هزار نفر در نوبت حج عمره هستند. عملیات اعزام عمره بخاطر اساعه ادب به 2نوجوان ایرانی به دلیل اتفاق افتاده در سال 94 متوقف شد. عربستان اعلام آمادگی کرد با شرط حفظ کرامت و عزت به زائران ایرانی ویزای عمره بدهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رشیدیان، رئیس سازمان حج و زیارت در گفتگو با خبرفوری گفت: منتظریم عراق مجوز سفرها و ویزا را بدهد. امیدواریم قبل از اربعین حتی در حد هفته ای هزار نفر، بتوانیم اعزام زائران را شروع کنیم.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۰۷    
معاون رئیس سازمان حج و زیارت ایران در امور عتبات عالیات در سخنانی اعلام کرد سفر زائران زیارت اربعین با ویزای رایگان انجام خواهد شد. تهران – اقتصادبرتر – 9 شهریور 1400 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۷:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان حج و زیارت گفت: نهادهای دست اندرکار بر اصل برگزاری سفر اربعین تاکید دارند و مقدمات اعزام موکب ها ، عوامل و زائران را پیش بینی کرده اند.
رییس سازمان حج و زیارت توضیحاتی درباره آخرین وضعیت اعزام زائران ایرانی به کربلای معلی و عتبات عالیات عراق ارائه داد.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۱    
علی رضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت امروز چهارشنبه ششم مرداد ماه همزمان با عید ولایت و امامت "عید سعید غدیر خم" با حضور در محل کار کارکنان حج و زیارت با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی, این عیدالله الاکبر را به آنها تبریک گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با اولین روز ماه محرم الحرام طی مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، رئیس سازمان حج و زیارت و رئیس بنیاد شهید و امور ایثاگران، از حسینیه شهدای مکه و منا در ساختمان حج و زیارت بهره برداری شد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان حج و زیارت از آخرین وضعیت اعزام زائران ایرانی به عتبات عالیات می گوید. علیرضا رشیدیان درباره وضعیت اعزام زائران به عراق، اظهار کرد: اعزام موکب ها به عراق در حیطه کاری ستاد بازسازی عتبات است؛ طبق تقسیم وظایف صورت گرفته در ستاد اربعین ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۶:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایندگان فعلی و سابق، ولی فقیه در امور حج و زیارت و رئیس سازمان حج و زیارت با آیت الله ری شهری تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و نماینده اسبق، ولی فقیه در امور حج و زیارت دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه برای تشرف ایرانیان به عمره مفرده طرف سعودی باید همه شروط ایران را بپذیرد، به تشریح آخرین وضعیت سفر به عتبات در شرایط کرونا پرداخت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت در جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت ابراز امیدواری کرد با احیای روابط بین دو کشور زمینه اعزام عمره گزارن ایرانی به عمره مفرده فراهم شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، در آستانه فرا رسیدن هجدهم ذی الحجه روز عید سعید غدیر، عید امامت و ولایت امروز مراسم جشنی با حضور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با رعایت پروتکل های بهداشتی در محوطه سازمان حج و زیارت برگزار شد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسنی حج، علیرضا رشیدیان، رئیس سازمان حج و زیارت در مصاحبه تلفنی با رادیو گفت وگو در خصوص پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت فرا رسیدن ایام حج، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر زنده ماندن پیام حج گفت: امسال دومین سالی است که به دلیل بیماری همه گیر کرونا ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت به تلاش این سازمان برای اعزام حداقل یک گروه زائر به حج امسال و مراسم عرفه در کربلا اشاره و دلایل عدم حضور زائران ایرانی در حج را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / وارث   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۵۰ سایت دیگر  
رییس سازمان حج و زیارت گفت: امیدواریم پیش از اربعین اعزام زائران عتبات به صورت محدود و هوایی آغاز شود.