جمعه ۱۰ آذرساعت ۱۲:۲۶Dec 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان حج و زیارت»

قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سفیر کشور عربستان سعودی در جمهوری اسلامی ایران با رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان دیدار و در خصوص مسائل فی مابین به ویژه حج تمتع آتی و از سرگیری عمره مفرده گفت وگو و تبادل نظر کردند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۰:۲۰   + ۶۴ سایت دیگر  
سفیر عربستان سعودی در جمهوری اسلامی ایران با رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان دیدار و طرفین در خصوص مسائل فی مابین بویژه حج تمتع آتی و از سرگیری عمره مفرده گفت و گو و تبادل نظر کردند.
بانک مسکن   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
دکتر سیدعباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در دیدار با رئیس سازمان حج و زیارت ضمن تاکید بر لزوم حمایت نظام بانکی از زائران سرزمین وحی گفت: تمامی ظرفیت های بانک مسکن در خدمت رفاه و آرامش زائران خواهد بود.
حج   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به خنثی کردن دسیسه های دشمن در همه مراحل انقلاب توسط بسیج و فرهنگ بسیجی گفت: امروز شاهد رشد و گسترش فرهنگ بسیجی در جای جای دنیا هستیم و می بینیم که مردم کشورهای مختلف با تاسی از چنین فرهنگی خشم خود را از جنایات رژیم اسرائیل نشان می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت آذربایجان غربی در بین مسئولان و جمعی از سادات و شیوخ از برنامه ریزی برای اعزام کاروان اهل سنت به عتبات خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۹:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت از حضور نمایندگان این سازمان و بانک مرکزی در عربستان برای تسهیل امور بانکی و ارزی به منظور تشرف زائران عمره خبر داد. همچنین قرار است نماینده شرکت هواپیمایی برای مشخص شدن برنامه پروازهای عمره به عربستان سفر کند.
حج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت از حضور نمایندگان این سازمان و بانک مرکزی درعربستان برای تسهیل امور بانکی جهت تشرف زائران عمره خبر داد.
حج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
درنشست مسئولان همراه اول با سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت خدمات و تسهیلاتی که شرکت ارتباطات سیار ایران می تواند به حجاج بیت الله الحرام ، عمره و اربعین ارائه کند ، بررسی شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۲:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب؛ نماینده ولی فقیه به اتفاق سید عباس حسینی رئیس سازمان حج و زیارت امروز با حضور در سالن جلسات دفتر فناوری اطلاعات این سازمان از اقدامات انجام شده برای آغاز نام نویسی از زائران سفرهای عمره بازدید کردند. ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۲۱:۲۴    
حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و آقای سید عباس حسینی رئیس سازمان حج و زیارت ظهر امروز به همراه جمعی از معاونین و مدیران مجموعه حج و زیارت با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) با یادگار امام حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی دیدار کردند
حج   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان حج و زیارت به همراه جمعی از معاونین و مدیران مجموعه حج و زیارت با حضور در مرقد مطهر امام راحل طاب ثراه یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
حسینی، رئیس سازمان حج و زیارت گفت: نمایندگان کمیته های این سازمان برای انعقاد قرارداد در حوزه های مختلف به زودی عازم عربستان می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی سازمان حج و زیارت خراسان رضوی گفت: رئیس سازمان حج و زیارت و نماینده بعثه مقام معظم رهبری اعلام کرده اند که به زودی مقدمات سفرهای عمره فراهم خواهد شد.
حج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت به صورت سرزده در دفاتر حج و زیارت استانهای البرز و قزوین حضور یافت و از نزدیک با کارکنان خدوم این دفاتر گفتگو کرد.
حج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت ، رئیس ستاد اربعین سازمان حج و تنی چند از اعضای این ستاد از خدمات واحد راهنمایی زائران و امور گمشدگان در مسیر طریق الحسین (ع) به کربلای معلی بازدید کردند.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۱:۲۷    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رئیس سازمان حج و زیارت در ادامه سفر به عتبات با تولیت شرعی حرم حضرت ابوالفضل العباس (ع) در کربلای معلا دیدار و گفتگو کردند.
حج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رئیس سازمان حج و زیارت در ادامه سفر به عتبات با تولیت شرعی حرم حضرت ابوالفضل العباس (ع) در کربلای معلا دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت از حضور کارگزاران زیارتی در لباس واحد راهنمایی زایران با حداقل امکانات تشکر کرد.
حج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست حجاج ایرانی به همراه رئیس سازمان حج و زیارت با تولیت شرعی حرم حسینی در کربلای معلی دیدار و گفتگو کردند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت استان زنجان گفت: در استقبال بی سابقه متقاضیان سفر زیارتی آمار ثبت نامی ها از مرز 45 هزار نفر گذشت و این آمار با توجه به سابقه سال های گذشته بی نظیر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: رعایت مقررات کشور عراق توسط تمام هم وطنان الزامی است.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۰۴    
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: رعایت مقررات کشور میزبان توسط تمام هم وطنان الزامی است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۷:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید ابومهدی المهندس و شهدای جبهه مقاومت حشد الشعبی در آستانه اربعین حسینی با حضور مقامات دو کشور ایران و عراق از جمله نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سید عباس حسینی رئیس سازمان حج و زیارت در جوار مزار این فرمانده شهید در قبرستان وادی السلام نجف اشرف برگزار شد. ...
حج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین نواب و رئیس سازمان حج و زیارت با حضور در دفتر موسسه فرهنگی شهید محراب در نجف با حجت الاسلام و المسلمین سید حیدر حکیم رئیس این موسسه دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت به زائران اربعین توصیه کرد از راه اصلی نجف به کربلا استفاده کنند و برای جلوگیری از گرمازدگی بیشتر مسیر را بعد از غروب آفتاب طی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان حج و زیارت خراسان رضوی از ثبت نام بیش از 240 هزار زائر از خراسان رضوی در سامانه سماح جهت تشرف به زیارت اربعین خبر داد.
حج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۸:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت از ثبت نام بیش از دومیلیون و700 هزار نفر در سامانه سماح تا پیش از ظهرامروز خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۷:۳۳    
از خانواده شهدای سلامت و پزشکان حج در روز پزشک با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، مدیر عامل هلال احمر استان خراسان رضوی و رئیس سازمان حج و زیارت استان خراسان رضوی در محل مجتمع شهدای سلامت علوم پزشکی مشهد مقدس تجلیل به عمل آمد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان حج و زیارت خراسان رضوی گفت: با وجود کمبود بلیت اتوبوس و قطار برای سفرهای اربعین، اما در بلیت های هواپیما کمبودی نداریم.
حج   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین ادیانی با حضور درحوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت با حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب سرپرست حجاج ایرانی و آقای سید عباس حسینی رئیس سازمان حج و زیارت دیدار و گفتگو کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی رئیس سازمان حج و زیارت گفت: از روز گذشته شاهد قطعی طولانی در سامانه سماح بودیم، روز قبل ثبت نام کم و حدود 10 هزار نفر بود، در حال برطرف کردن مشکل سامانه هستیم و امیدواریم تا ساعت 17 امروز سامانه مجددا بازگشایی شود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۶:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا به ضرورت همراهی زائران حاضر در کنگره عظیم اربعین حسینی با پلیس و تاکید کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، سردار ایرج کاکاوند در دیدار با سید عباس حسینی رئیس سازمان حج و زیارت ضمن ابراز خرسندی از فرصت پیش آمده ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه هشت هزار و 897 نفر از استان در سامانه سماح برای حضور در پیاده روی اربعین ثبت نام کردند، گفت: ثبت نام در این سامانه تا 27 مرداد ادامه دارد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۳    
رئیس سازمان حج و زیارت استان زنجان گفت: برای جلوگیری از ازدحام در مرزها و مسیرها در سامانه سماح نموداری جهت نمایش روزهای شلوغ و خلوت طراحی شده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۲:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
در نشست مشترک بیمه میهن با ریاست سازمان حج و زیارت خراسان رضوی، مدیران ستاد بازسازی عتبات عالیات و روسای مواکب اربعین، مرتضی سبزه کار، مدیر نمایندگی مشهد، جزئیات تفاهم نامه منعقدشده بین بیمه میهن و سازمان حج و زیارت را برای حضار تشریح کرده و در ادامه این نشست به سوالات و ابهامات حاضرین پاسخ داده شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان حج و زیارت خراسان رضوی از ثبت نام 64 هزار زائر خراسانی در سامانه سماح خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه 4 هزار و 27 نفر از استان جهت شرکت در پیاده روی اربعین در سامانه سماح ثبت نام کرده اند، گفت: تا کنون ثبت نام یک هزار و 850 نفر با پرداخت حق بیمه تکمیل و قطعی شده است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: زائران ثبت نام کننده در سامانه سماح که اطلاعات فردی خود را به درستی ثبت و بیمه خود را پرداخت کرده اند در اولویت دریافت بلیت اتوبوس و هواپیما برای سفر به راهپیمایی اربعین هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به سفر 3 هزار و 200 زائر به عتبات عالیات در سال گذشته گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون یک هزار و 200 زائر از استان به عتبات عالیات سفر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت چهارمحال و بختیاری گفت: سال گذشته زائران با مشکلاتی اعم از ازدحام در مرز ها رو به رو بودند، خوشبختانه این مشکل با اتخاذ تدابیری تازه برطرف شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان حج و زیارت خراسان رضوی در خصوص زمان پایان ثبت نام زائران اربعین در سامانه سماح گفت: ثبت نام زائران تا 3 روز مانده به اربعین ادامه دارد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت استان زنجان گفت: نام نویسی از متقاضیان راهپیمایی اربعین از 10 صبح فردا 3 مرداد در سامانه سماح آغاز می شود.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
نام نویسی از زائران و متقاضیان سفر به کربلا در ایام اربعین حسینی از روز سه شنبه هفته جاری (سوم مرداد) آغاز می شود. رئیس سازمان حج و زیارت گفت: نام نویسی از زائران و متقاضیان سفر به کربلا در ایام اربعین حسینی از از ساعت 10 سه شنبه سوم مرداد آغاز خواهد شد.
رییس سازمان حج و زیارت اعلام کرد: نام نویسی از زائران و متقاضیان سفر به کربلا در ایام اربعین حسینی از روز سه شنبه هفته جاری (سوم مرداد) آغاز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان حج و زیارت خراسان رضوی گفت: علی رغم هزینه بالای سفرهای هوایی، کاروان های هوایی عتبات عالیات زائران خاص خود را دارند و تمام پروازهای عتبات با ظرفیت تکمیل عازم عراق می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت با اعلام از سرگیری اعزام زائران ایرانی به سوریه گفت: در حال برنامه ریزی برای افزایش تعداد و مبدأ پروازها هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان حج و زیارت خراسان رضوی گفت: قیمت بسته سفرهای زمینی عتبات عالیات حداکثر 8 میلیون تومان و برای سفرهای هوایی حداقل 16 میلیون تومان در می آید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
انتظار زائران برای تشرف به سوریه بسر رسید و اعزام ها پس از 14 ماه تعطیلی از مرداد آغاز می شود. رئیس سازمان حج و زیارت می گوید: هر هفته 80 زائر با یک پرواز از فرودگاه امام خمینی (ره) به دمشق اعزام می شوند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت با حضور برمزارشهدای منا در مکه با قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای والامقام این فاجعه را گرامی داشتند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
در ادامه بازدید ازهتل های زائران ایرانی، حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالفتاح نواب به همراه رئیس سازمان حج و زیارت به هتل العلیان الماسی رفت که زائران اهل سنت از سه استان کردستان، کرمانشاه و آذربایجان غربی درآن اسکان دارند.