یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۱:۱۶Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایستگاه آتش نشانی»

شهرآٰرا نیوز   ۵ ساعت پیش    
محمدرضا قلندرشریف گفت: در مشهدالرضا (ع) به طور کلی بیش از 6850 هکتار فضای سبز وجود دارد و از این جهت، سرانه فضای سبز شهری به 19.5 متر رسیده که مناسب است، اما با این حال، در سرانه فضای سبز تجهیزشده به شاخص 9.5 مترمربعی رسیده ایم و این درحالی است که استاندارد آن 15 مترمربع است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
نائین_دهیار روستای مهرجان شهرستان خوروبیابانک گفت: در پی حادثه آتش سوزی در روستای مهرجان بیش از یک هزار و 500 نفر درخت نخل به علت اختصاص نیافتن ایستگاه و خودروی آتش نشانی در آتش سوخت.
عصر توس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
افسر نگهبان آتش نشانی مشهد از مهار کامل حریق گسترده دیوار های فایبر گلاس یک شرکت در شهرک شیرین مشهد به کمک 4 ایستگاه آتش نشانی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
پس از استقرار مشروطیت اولین بلدیه قانونی تهران در 12 خرداد سال 1286 شمسی، یعنی حدود 116 سال قبل، در عمارتی واقع در سبزه میدان تهران تاسیس شد و به مرور زمان خدماتش را با راه اندازی اداره اطفائیه افزایش داد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
در جریان آتش سوزی در مجتمع تجاری گلیلوت در رمت هشارون واقع در فلسطین اشغالی، 20 خودروی تجاری به طور کامل در آتش سوخت. 10 ایستگاه آتش نشانی پس از ساعتها تلاش توانستند تا شعله های آتش را مهار و از گسترش آن جلوگیری کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۱۲   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی گفت: در حادثه آتش سوزی انبار چسب بازار 15 ایستگاه آتش نشانی با 250 آتش نشان اعزام شدند و توانستند 3 طبقه بالا را اطفا کنند.
نبأپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۴۱    
به گزارش نبأپرس از پرند ؛ حمیدرضا اله یاری شهردار پرند با اعلام این خبر بیان داشت: با ساخت این ایستگاه، شهر پرند از پنج ایستگاه آتش نشانی در فازهای مختلف برخوردار می شود که مطمئنا تاثیر بسزایی در بهبود و ارتقای خدمات رسانی سازمان آتش نشانی خواهد داشت. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: آتش سوزی گسترده در یک انبار مواد غذایی، خشکبار و عطاری در خیابان تیموری این کلانشهر با اعزام 30 آتش نشان از هشت ایستگاه آتش نشانی مهار شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
آتش سوزی در انبار چسب در محدوده بازار تهران 3 نفر را راهی بیمارستان کرد. 5 ایستگاه آتش نشانی نیز برای اجرای عملیات در محل حاضر شدند. سیدجلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران از حضور 11 ایستگاه آتش نشانی در انبار چسب بازار سید ولی خبر داد و گفت: این ساختمان، جزو ساختمان های ناایمن بوده و 6 بار اخطار از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران دریافت کرده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۱    
صبح امروز سه شنبه 16 خرداد 1402 حادثه آتش سوزی در یک انبار چسب در بازار سید ولی خیابان پاچنار بازار تهران به سامانه 125 اعلام و با توجه به وسعت حریق ماموران 5 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۴۱    
ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی در خصوص آتش سوزی انبار بازار چسب تهران گفت: درحال حاضر 11 ایستگاه آتش نشانی در محل حضور دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: 11 ایستگاه آتش نشانی در حال اطفای حریق انبار چسب در بازار تهران هستند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران: درحال حاضر 11 ایستگاه آتش نشانی در محل حضور دارند. از گسترش آتش به پاساژهای اطراف جلوگیری شده است.تا این لحظه از میزان فوتی ها و مصدومان آمار دقیقی نیست.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، از دقایقی پیش، یک انبار چسب در محدود بازار سیدولی در بازار تهران دچار آتش سوزی شده است. طبق اعلام آتش نشانی، در حال حاضر پنج ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شده و مشغول اطفای حریق اند. ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در انبار چسب بازار سیدولی در منطقه بازار تهران خبر داد. به گفته وی نیروهای آتش نشانی برای مهار آتش در محل حادثه حاضر شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
از دقایقی پیش، یک انبار چسب در محدود بازار سیدولی در بازار تهران دچار آتش سوزی شده است. طبق اعلام آتش نشانی، در حال حاضر پنج ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شده و مشغول اطفای حریق اند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از حریق گسترده در بازار تهران خبر داد و گفت: 5 ایستگاه آتش نشانی در محل حادثه حضور دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز از وقوع حریق گسترده در انبار مواد غذایی ، خشکبار و عطاری در خیابان تیموری خبر داد و گفت: این عملیات باحضور 8 ایستگاه آتش نشانی و 30 نفر آتش نشان اطفا شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۴۱    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: عملیات احداث ایستگاه آتش نشانی شماره دو مسکن مهر، تاکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول مدیریت بحران شهرداری پاکدشت از اعزام 5 ایستگاه آتش نشانی برای اطفای حریق کارخانه پلاستیک خبرداد و گفت: 3 سوله تولید کالاهای پلاستیک در خاتون آباد درحال سوختن است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۸   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: آتش نشانان همزمان با سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی،حضرت امام خمینی(ره)، در 80 نقطه از اطراف حرم مطهر مستقر می شوند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: با توجه به توسعه و جمعیت رو به رشد این کلان شهر، چند قطعه زمین مناسب شناسایی و احداث دو ایستگاه آتش نشانی در دستور کار قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بیش از ده ها خانه هم ردیف در آتش سوزی در نورث همپتون ایالت پنسیلوانیا آسیب دیدند. در پی این آتش سوزی، زنگ هشدار 3 ایستگاه آتش نشانی فعال شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش شهر، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار کرد: ساعت 9:20 صبح امروز یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان واقع در بزرگراه آزادگان محله مرتضی گرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۴۲    
سرپرست شهرداری سبزوار گفت: عملیات احداث ششمین ایستگاه آتش نشانی سبزوار به منظور بهبود سطح ارائه خدمات ایمنی در غرب این شهر آغاز شد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۶    
مهدی سمیعی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: برای مهار این آتش سوزی از هشت ایستگاه آتش نشانی نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند. وی ادامه : این مجموعه حدود 650 متر مربع مساحت دارد که حدود 400 متر از کارگاه آن در آتش سوخت . ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تبریز از بهره برداری از ساختمان آتش نشانی شهرک رشدیه طی شهریور ماه امسال خبر داد و گفت: روزشمار افتتاح این پروژه بزودی نصب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: با احداث و بهره برداری از ایستگاه گویم در محدوده شعاع استاندارد تعریف شده مدت زمان رسیدن به حادثه کاهش و به 3 الی 5 دقیقه می رسد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حوالی ساعت 12 امروز شنبه ( 30 اردیبهشت 1402 ) حادثه آتش سوزی یک انبار در میدان رازی به سامانه 125 اعلام و با توجه به وسعت آتش سوزی ماموران پنج ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند وآتش مهار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۸:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری تهران از حضور بیش از 200 آتش نشان از 11 ایستگاه آتش نشانی در عملیات اطفا آتش انباری در میدان رازی خبر داد و گفت: این انبار چندین اخطار داشته و 5 اخطار فقط در سال 1401 از شهرداری ناحیه دریافت کرده بود. آخرین اخطار شهرداری هم هنوز بر روی درب این انبار موجود است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۶    
خبرگزاری میزان - لحظاتی قبل یک انبار قطعات یدکی موتور در چهارراه مولوی واقع در جنوب تهران آتش گرفت. بنا بر اعلام سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ماموران پنج ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند و هم اکنون آتش نشانان در حال مهار آتش هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
حوالی ساعت 12 امروزشنبه حادثه آتش سوزی یک انبار در میدان رازی به سامانه 125 اعلام و با توجه به وسعت آتش سوزی ماموران پنج ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
حوالی ساعت 12 امروز حادثه آتش سوزی یک انبار در میدان رازی به سامانه 125 اعلام و با توجه به وسعت آتش سوزی ماموران پنج ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند. شدت آتش سوزی زیاد است و ماموران در حال مهار آتش هستند. جزئیات پس از پایان عملیات مهار اعلام می شود.
نبأپرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نبأپرس ، قدرت الله محمدی، مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران از وقوع حریق در یک انبار بزرگ موتور سیکلت در میدان رازی (گمرک) خبرداد و گفت: چند ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند. به گفته محمدی، اما بلافاصله پس از اعلام حادثه نیروهای آتش نشانی در محل حاضر شدند. ...
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
دقایقی پیش چند انبار بزرگ در میدان رازی تهران طعمه حریق شد. شدت آتش سوزی زیاد است و ماموران در حال مهار آتش هستند. به گزارش وقت صبح به نقل از فارس؛ سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار کرد ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران گفت: چند انبار بزرگ موتور در میدان گمرک تهران طعمه حریق شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی گفت: حوالی ساعت 12 امروز حادثه آتش سوزی یک انبار در میدان رازی به سامانه 125 اعلام و با توجه به وسعت آتش سوزی ماموران 5 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند. شدت آتش سوزی زیاد است و ماموران در حال مهار آتش هستند. منبع: خبرفوری
اقتصاد آنلاین / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
دود عظیم بر فراز تهران ناشی از آتش سوزی عظیم انبار بزرگ لوازم موتورسیکلت در جنوب پایتخت است. انبار بزرگ در چهارراه مولوی تهران، رو به روی مهدیه تهران دچارآتش سوزی شد. چندین مغازه دچار حریق شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
بنابراعلام سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران دقایقی پیش یک مورد حریق در انبار بزرگ در خیابان گمرک رخ داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
شفقنا_سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، از یک مورد آتش سوزی در انبار مواد غذایی در خیابان مولوی خبر داد به گزارش شفقنا، جلال ملکی، با اشاره به یک مورد آتش سوزی در خیابان مولوی گفت ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس ایستگاه آتش نشانی 4مینودر وافسر کشیک ازگودبرداری عمیق در جانبازان -خیابان ابوریحان بیرونی –کوچه بهار باعث ریزش قسمتی از دیوار یک ساختمان قدیمی شدخبردار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۴    
عملیات ساخت چهارمین ایستگاه آتش نشانی در بلوار رهبری جهرم آغاز شد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: سرپرست بخشداری مرکزی گناوه گفت: آتش سوزی مزارع کشاورزی بین روستاهای " بقعه" و " تل تل " بخش مرکزی این شهرستان با اقدام به موقع شورای اسلامی این روستا و حضور و همکاری ایستگاه آتش نشانی مهار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز از وقوع حریق گسترده دو سوله انبار کالا و مایعات قابل اشتعال در بلوار شیراز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی به آتش سوزی که ساعتی پیش در ساختمانی اقامتی پذیرایی در خیابان مفتح رخ داد اشاره کرد و گفت: حریق در طبقه منفی یک رخ داد و 3 ایستگاه آتش نشانی شهرداری تهران به محل حادثه اعزام شدند.