دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۸:۴۵Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مس آذربایجان»

اهر خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۴    
مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی مولیبدن مس آذربایجان با تأکید بر لزوم ایجاد صنایع جانبی آهک در شهرستان اهر گفت: بر اساس برآوردهای بعمل آمده در خصوص ذخیره مناسب سنگ آهک در معدن گوره درق و با توجه به کاربردهای گسترده این ماده معدنی در صنایع جانبی مختلف ...
اقتصاد ایران: تبریز- وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه اتمام طرح های نیمه تمام در دستور کار دولت است، گفت: 16 میلیارد دلار سرمایه گذاری در حوزه مس آذربایجان شرقی انجام شده است.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در نشست مشترک مدیرعامل و معاونین بازرگانی مس با مدیر و معاونین مس آذربایجان که در محل مجتمع مس سونگون برگزار شد، مدیر مجتمع گفت: به سختی کار بازرگانان در زمان تحریم و نوسانات بازار واقف هستیم و تلاش آن ها را قدر می دانیم اما تولید خط قرمز ما است و چه تحریم باشیم و چه نباشیم ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
طراحی و ساخت ولو دیسکی گردان 18 اینچ LRD450 با عملگر هیدرولیکی برای مس آذربایجان انجام شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۱    
مدیرعامل مجتمع مس آذربایجان و فرماندار ورزقان از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان بازدید کردند
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی از اهتمام شرکت مس آذربایجان در حوزه مدیریت بحران و حوادث قدردانی کرد و گفت: احداث مجتمع امدادی چندمنظوره در محور خواجه- ورزقان یکی از اقدامات مهم در این حوزه است که با مشارکت شرکت مس آذربایجان و مسئولان استانی احداث خواهد شد
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر عامل مجتمع مس آذربایجان با ابزار خرسندی از اقدامات انجام شده در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی در زمینه ارتباط فناوران و صنایع استان، از آغاز فاز سوم طرح توسعه مجتمع مس آذربایجان خبر داد.
اهر خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس بر ضرورت احداث جاده از سد ستارخان به معدن مس سونگون با سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع مس تاکید کرد.
متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یک تیم علمی دانشگاهی در نظر دارند با مطالعه فرآیندهای تولید و فروش کارخانه آهک هیدراته، برای نخستین بار قیمت تمام شده این محصول را در هر فرآیند تولید شناسایی و با معرفی گلوگاههای هزینه، سود این صنعت را بیشتر کنند.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
در نشست استاندار اردبیل با مدیر عامل مس آذربایجان ،انجام مطالعات در پهنه های معدنی استان برای استحصال مس ،توسط شرکت مس آذربایجان(سونگون) مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی مس ایران از سرمایه گذاری 15 هزار میلیاردی شرکت ملی مس ایران در آذربایجان شرقی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز- رعنا نیک رفتار : مدیر مجتمع مس آذربایجان گفت: به زودی گزارش هایی از وجود ذخایر بسیار خوب در حول و حوش سونگون، اهر و آذربایجان غربی خواهید شنید ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
با حضور مدیران کل مدیریت بحران استانداری، فرماندار ورزقان ، مدیر عامل هلال احمر، مدیر اورژانس، نماینده ادارات کل و نماینده مجتمع مس آذربایجان (سونگون ورزقان ) نشست بررسی احداث مجتمع امدادی چند منظوره در محور خواجه به ورزقان بررسی شد.
اهر خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۲    
مدیر عامل شرکت مس آذربایجان گفت: شرکت مس در حوزه اکتشافات به صورت جدی وارده میدان شده که بر اساس آن، منطقه آذربایجان تبدیل به قطب مس کشور خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر مجتمع مس آذربایجان گفت: در آینده نزدیک، گزارش هایی از وجود ذخایر بسیار خوب در حول و حوش سونگون، اهر و آذربایجان غربی خواهید شنید.
حیدر ضیغمی، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران، علی بیات ماکو ، مدیر مجتمع مس آذربایجان و شهریار متوکل ، مدیر امور اکتشافات و مهندسی توسعه شرکت مس از کارگاه آماده سازی نمونه و انبارهای مغزه امور اکتشافات و مهندسی توسعه در منطقه شمال غرب کشور بازدید کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل هلال احمراستان ، مدیرکل بحران و فرماندار ورزقان به همراه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ورزقان با حضور در مزار جانباختگان زلزله ارسباران در زغن آباد با نثار فاتحه یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند .
ایثار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان در دیدار با مدیر عامل شرکت مس آذربایجان گفت: تحقق فرامین مقام معظم رهبری و جهش تولید، نیاز به ایثارگری از جنس کار و تلاش دارد که خانواده های شاهد وایثارگر نیز می توانند در این جبهه پیشگام باشند
متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۸:۲۸    
عصر امروز (12 مرداد) هفدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته (ایران متافوند 2020) با حضور مجتمع مس آذربایجان در تبریز آغاز بکار کرد.
آناج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
محرم زاده گفت: ما به دنبال مطالبات مردم از مس آذربایجان و سونگون خواهیم بود.
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۲۲   + ۴۰ سایت دیگر  
حیدر ضیغمی گفت: عصر امروز هفدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته (ایران متافوند2020) با حضور مجتمع مس آذربایجان در تبریز برگزار می شود.
ایمیدرو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: در حال حاضر 2 میلیارد و 270 میلیون یورو به علاوه 20هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در شرکت مس در دستور کار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۱:۴۰    
طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری، علی بیات ماکو به عنوان مدیر جدید شرکت مس آذربایجان (مجتمع مس سونگون) معرفی شد.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
اردشیر سعد محمدی، روز شنبه در آیین معارفه مدیرعامل جدید شرکت مس آذربایجان (مجتمع مس سونگون) در شهرستان ورزقان، همچنین از تدوین افق چشم انداز مس سونگون تا پایان سال 1410 خبر داد و گفت: این سند در پایان تیر ماه سال جاری به تایید مجمع عمومی شرکت صنایع ملی مس ایران می رسد. وی تلاش برای [...]
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۷    
گروه معادن مس - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب نسبت به توسعه بخش معدن، از آغاز سرمایه گذاری بیش از یک هزار و چهارصد میلیارد تومانی در مجتمع مس آذربایجان خبر داد.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به توصیه ها و تأکیدات رهبر معظم انقلاب نسبت به توسعه بخش معدن، از آغاز سرمایه گذاری بیش از یک هزار و چهارصد میلیارد تومانی در مجتمع مس آذربایجان خبر داد و گفت: تاکنون در این مجتمع بالغ بر 14 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
سیدمرتضی نیرومند اسکویی، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: مجتمع مس آذربایجان (مس سونگون) متولی اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح ورودی شهرک صنعتی ورزقان از بزرگراه خواجه – ورزقان بوده و هم اکنون این پروژه دارای 60 درصد پیشرفت فیزیکی است ...
اقتصاد آنلاین / شارا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۲۱:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
با رأی کمیته ارزیابی و داوری سی ویکمین جشنواره ملی امتنان از کارگران؛ مجتمع مس سونگون به عنوان یکی از واحدهای تولیدی شرکت ملی صنایع مس ایران واحد نمونه کشوری در سال98 شناخته شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۲۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سخاوت خیرخواه معاون منطقه آذربایجان شرکت خدمات بازرگانی معادن و فلزات با اشاره به تدابیر سعد محمدی مدیرعامل مس ایران و مهندس ذبیحی مدیرعامل شرکت خدمات بازرگانی در توجه به مدیریت برنامه محور از تحقق 97 درصدی برنامه عملیاتی معاونت بازرگانی مس آذربایجان در سال 98 خبر داد و گفت ...
شارا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مجتمع مس آذربایجان (مجتمع مس سونگون) در گامی دیگر 4000 عدد محلول ضدعفونی کننده 500 سی سی به همراه تریگر آن ها به شهرداری شهر ورزقان جهت توزیع بین مردم تحویل نمود.
شارا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
محمد حسین ایازی مدیر روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس آذربایجان (مس سونگون ورزقان) - روابط عمومی ها می توانند با بهره گیری از ابزارهای رسانه ای و استفاده از ظرفیت های فضای مجازی می توانند با انتشار اخبار مداوم و اقدامات صورت گرفته در ایجاد اطمینان خاطر و احساس مسئولیت سازمانی خود در بین ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
افق و شاخص های برنامه عملیاتی سال 99 بازرگانی مس آذربایجان با حضور عضو هیئت مدیره شرکت خدمات بازرگانی معادن و فلزات غیرآهنی در دفتر معاونت منطقه آذربایجان این شرکت بررسی شد.
تبریزمن   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره محیط زیست شهرستان ورزقان طی نامه ای با اشاره به بررسی سوابق موجود مجتمع مس آذربایجان در سال 97، اعلام کرد این مجتمع در لیست صنایع بدون آلاینده قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۰:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - آذربایجان شرقی دارای ذخایر معدنی قابل توجه و متنوعی است و وجود معادن مس با ذخیره و عیار بالا، سرمایه گذاری در استخراج، فرآوری و تولید محصولاتی با ارزش افزوده بالا در صنعت معدن را موجه می کند، ضمن آنکه اجرای طرح های توسعه مجتمع مس سونگون با تکیه بر توان داخلی ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - تبریز - رعنا نیک رفتار : مدیر مجتمع مس آذربایجان با اعلام اینکه مجوز احداث و فرآوری فاز 3 تغلیظ مجتمع مس سونگون توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی صادر شده است، گفت: به زودی عملیات اجرایی این فاز آغاز می شود.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۰    
شرکت ملی صنایع مس ایران اقدام به شناسایی و انتخاب پیمانکارهای دارای تجربه و توانمند واجد شرایط به منظور واگذاری احداث کارخانجات ذوب مس، پالایشگاه، اسید سولفوریک، اکسیژن، فلوتاسیون سرباره و تاسیسات جانبی بصورت EPC با رعایت کامل موارد زیست محیطی و تامین پوشش بیمه در قالب مناقصه نموده است.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۳    
مدیر مجتمع مس آذربایجان با اعلام اینکه مجوز احداث و فرآوری فاز 3 تغلیظ مجتمع مس سونگون توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی صادر شده است، گفت: بزودی عملیاتی اجرایی این فاز آغاز می شود.
اهر خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مس آذربایجان گفت: 80 درصد از کنسانتره تولید شده در مجتمع مس سونگون به کشور های همسایه صادر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - مدیر مجتمع مس آذربایجان با اعلام اینکه مجوز احداث و فرآوری فاز 3 تغلیظ مجتمع مس سونگون توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی صادر شده است، گفت: بزودی عملیاتی اجرایی این فاز آغاز می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – تبریز – سیما نیک رفتار : مدیرعامل شرکت ملی مس ایران گفت: این شرکت در آذربایجان شرقی یک میلیارد دلار در قالب 17 طرح سرمایه گذاری کرده است ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری میز سوم تعمیق ساخت داخل در حوزه خودرو و صنایع وابسته در تبریز، میز تخصصی تعمیق ساخت داخل ویژه شرکت مس آذربایجان نیز برگزار شد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۰۳    
معاون بازرگانی مس منطقه آذربایجان در آستانه برگزاری میز تخصصی داخلی سازی قطعات صنعت مس در تبریز، گفت: تعداد قطعات ارسالی ساخت به مجتمع مس آذربایجان (سونگون) در هفت ماهه اول سال جاری نسبت به هفت ماهه اول سال گذشته 17 درصد رشد دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۰۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل مجمتع مس آذربایجان با اشاره به ارایه نیازمندی های این شرکت در نمایشگاه رینوتکس گفت: برای ساخت بیش از 18 قطعه مورد نیاز شرکت مس آذربایجان در این نمایشگاه با سازندگان تجهیزات این صنعت توافق شد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۳:۲۶    
در بازدید معاون وزیر صمت از غرفه شرکت مجتمع مس آذربایجان در نمایشگاه رینوتکس تبریز، داخلی سازی دو قطعه ی مورد نیاز مجتمع مس آذربایجان که در نمایشگاه رونمایی شده بود، توسط دو شرکت دانش بنیان مستقر غرفه ی ایدرو، به تصویب رسید.
ایدرو نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت در این نشست تخصصی در جمع کارکنان بازرگانی گفت: افزایش عمق ساخت داخل، راهبرد سال رونق تولید است و یکی از معیارهای سنجش مدیران می باشد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۲۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری هفتمین نمایشگاه رینوتکس در تبریز و حضور معاون وزیر صمت در غرفه ی شرکت مجتمع مس آذربایجان بومی سازی دو قطعه ی مورد نیاز مس آذربایجان که در نمایشگاه به نمایش گذاشته شده بود توسط دو شرکت دانش بنیان مستقر غرفه ی ایدرو، تفاهم شد.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
درخواست شرکت مس آذربایجان از زیرمجموعه های شرکت ملی مس ایران برای معافیت مالیاتی احداث جاده دو بانده خواجه به ورزقان در کمیسیون اقتصاد دولت به تصویب رسید.
خبر خودرو   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: شاهد تحول و پیشرفت قابل توجهی در زمینه مس سونگون هستیم که یکی از این تحولات، افزایش میزان اکتشافات بوده و حدود یک میلیارد تن ذخیره معدنی در این معدن در حال بهره برداری است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که راه اندازی کارخانه ذوب در مجتمع مس سونگون، 10 هزار فرصت شغلی جدید ایجاد می کند، افزود: با انتقال تجهیزات این کارخانه و همچنین انتقال حساب های مس سونگون به بانک های استان و اقداماتی که در راستای ایجاد صنایع پایین دستی در این مجتمع صورت گرفته است ...