شنبه ۰۴ تیرساعت ۰۹:۴۲Jun 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مس آذربایجان»

موج   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران درخصوص تشکیل شرکت مس آذربایجان به سوابق این موضوع اشاره کرد و گفت: وزیر صمت به شرکت ملی مس ایران تکلیف کرده است که این بحث که مطالبه جدی مسئولان و نمایندگان استان آذربایجان شرقی است، به طور جدی دنبال شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران درخصوص تشکیل شرکت مس آذربایجان به سوابق این موضوع اشاره کرد و گفت: وزیر صمت به شرکت ملی مس ایران تکلیف کرده است که این بحث که مطالبه جدی مسئولان و نمایندگان استان آذربایجان شرقی است، به طور جدی دنبال شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۷:۰۳    
رئیس جمهوری در نخستین برنامه خود در سفر به آذربایجان شرقی در معدن مس سونگون حضور یافت و دستور تشکیل شرکت مستقل مس آذربایجان را صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
آئین امضای تفاهم نامه همکاری دو جانبه فیمابین شرکت مولیبدن مس آذربایجان و پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی در پارک علم و فناوری، برگزار شد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۶:۰۶    
سفر رئیس جمهور با توجه به مسائلی مانند مشکلات اقتصادی، مشکلات واحدهای صنعتی و معادن مس آذربایجان و... برای استان ضروری بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۰۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام وزیر صمت برای تشکیل شرکت ملی مس آذربایجان شرقی اقدام مثبتی است و می تواند در افزایش توسعه اقتصادی استان مؤثر واقع شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی سفر رئیس جمهور به استان را کوتاه، کاربردی و توام با تصمیمات راهبردی برای استان توصیف کرد و گفت: موضوع استقلال شرکت مس آذربایجان مورد موافقت رئیس جمهور قرار گرفته و در حال طی مراحل لازم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: در سیستم اجرایی ناهماهنگی زیادی بین وزارت صمت و سازمان بورس وجود دارد و این موضوع مهم ترین مانع بر سر تحقق استقلال صنعت مس آذربایجان است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در سفر روز 12 خرداد به آذربایجان شرقی دستور مهمی صادر کرد و آن استقلال معادن مس این استان و تشکیل شرکت مس آذربایجان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت از تصویب تشکیل شرکت مس آذربایجان خبر داد و گفت: با توجه به این که مس سونگون معدن بسیار بزرگی است، مدت ها در وزارتخانه بر روی این تصمیم کار شده و رئیس جمهور نیز برانجام این کار، تاکید دارند.
عصر تبریز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۰۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: احیای دریاچه ارومیه، ایجاد شرکت مس آذربایجان، خروج جلفا از بن بست ریلی، فعال کردن روابط اقتصادی با کشورهای حوزه اوراسیا و شانگهای و بالفعل کردن ظرفیت های کشاورزی استان از مهمترین موضوعات مورد بررسی در این سفر بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۰۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور ضمن تشریح دستاوردهای سفر استانی خود به آذربایجان شرقی گفت: احیای دریاچه ارومیه، ایجاد شرکت مس آذربایجان و صنایع پایین دستی این صنعت، خروج منطقه جلفا از بن بست ریلی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: حفظ سرمایه گرانبهای پشتوانه مردمی آذربایجان، توجه شایسته خطه آذربایجان، سرزمین دلیران و عشاق اهل بیت را طلب می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: دستور استقلال مس آذربایجان توسط رییس جمهور برای مردم این خطه بسیار ارزشمند است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۹:۱۸    
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: شاهد بودیم که رئیس جمهوری دستورات ارزشمندی در خصوص استقلال شرکت مس آذربایجان صادر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۹:۰۹    
پس از ماه های کشمکش بین نمایندگان آذربایجان، وزارت صمت و شرکت ملی مس ایران سرانجام به دستور رئیس جمهور، شرکت مستقل مس آذربایجان تشکیل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۸:۴۶    
رئیس جمهور در بازدید از مس سونگون با تاکید بر ایجاد صنایع پایین دستی در این مجتمع گفت:با ایجاد شرکت مستقل مس آذربایجان کاملا موافقم.
وقت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۷:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
وقت نیوز - رییس جمهور در بازدید از مجتمع مس سونگون گفت : مسن آذربایحان باید مستقل شود.
اهر خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور اعلام کرد: مس ورزقان یکی از ظرفیت های بزرگ آذربایجان شرقی و شمال غرب کشور است و بر این اساس باید مس آذربایجان مستقل و استان از عواید آن بهره مند شود.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: دولت مصمم است با تکیه بر قدرت و قوتی که نشأت گرفته از حضور شما مردم و در رأس همه قدرت لایزال الهی است، ساختار های فسادزا را اصلاح و دست جریان قدرت و ثروت را از معیشت و سفره مردم قطع کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مس ورزقان یکی از ظرفیت های بزرگ آذربایجان شرقی و شمال غرب کشور است و بر این اساس باید مس آذربایجان مستقل و استان از عواید آن بهره مند شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رئیس جمهور اعلام کرد: مس ورزقان یکی از ظرفیت های بزرگ آذربایجان شرقی و شمال غرب کشور است و بر این اساس باید مس آذربایجان مستقل و استان از عواید آن بهره مند شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در نخستین برنامه خود در سفر به آذربایجان شرقی در معدن مس سونگون حضور یافت و دستور تشکیل شرکت مستقل مس آذربایجان را صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور کشورمان در نخستین برنامه خود به آذربایجان شرقی برای بازدید از معدن سونگون به این منطقه عزیمت و در جمع کارگران این معدن حضور و با آنان به گفت وگو نشست.
خسروشاه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۲۲:۱۳    
مسعود پزشکیان گفت: قدرت چانه زنی کرمانی ها در دولت و مجلس بالاتر از ماست و به همین سبب چندین بار در مقابل استقلال مس آذربایجان که مطالبه بحق ما است مقاومت کرده و مانع به سرانجام رسیدن آن شده اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- ژائله، رئیس اتاق بازرگانی تبریز مطالبات اصلی بخش خصوصی تبریز از رئیس جمهور در جریان سفر اخیر هیات دولت به آذربایجان شرقی را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه شرکت صنعتی و معدنی مولیبدن مس آذربایجان، بهمن ماه سال 92 تأسیس و اولین فعالیت خود را در قالب احداث و بهره برداری از کارخانه آهک هیدراته اهر آغاز کرده است، گفت: زیرساخت های لازم برای طرح توسعه فاز دوم این شرکت ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در حوزه معدن، به خصوص در مس این استان بالاترین ذخایر معدنی کشور را دارد و بر این اساس مطالبه جدی مردم استان تسریع در ایجاد و تشکیل شرکت مس آذربایجان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: تصمیمات بسیار راه گشایی برای مس آذربایجان و نفلین سینیت سراب همچنین توسعه شهرک های صنعتی اتخاذ شد که امیدواریم به زودی شاهد به ثمر رسیدن نتایج این تصمیمات باشیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
در نشست بررسی آخرین وضعیت پروژه های توسعه معدنی و مسائل و مشکلات شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی با تاسیس شرکت مس آذربایجان موافقت شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۸    
مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی مولیبدن مس آذربایجان اظهار کرد: همه ما خودمان را جامعه ایثارگری می دانیم و وظیفه شرعی و عرفی ماست تا به مشکلات آن ها رسیدگی کنیم.
اهر خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت صنعتی و معدنی مولیبدن مس آذربایجان از شروع عملیات طرح توسعه کارخانه آهک هیدراته اهر با سرمایه گذاری 300 میلیارد تومانی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
تبریز،ایرنا- فرماندار اهر با اشاره به آغاز عملیات احداث فاز دوم و طرح توسعه کارخانه آهک هیدراته گفت: احداث فاز دوم این کارخانه می تواند نقش مهمی در اشتغالزایی جوانان تحصیلکرده و بیکار منطقه داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۷:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس، گفت: مالیاتی که از قبال فعالیت مس سونگون باید به آذربایجان شرقی برگردد، دو دستی تقدیم کرمان می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- منادی، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: 1000 میلیارد تومان مالیات سالانه صنعت مس آذربایجان شرقی به جیب کرمانی ها می رود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم جلفا و مرند گفت: براساس تصمیمات اتخاذ شده، توسط یک شرکت در قالب پروژه - سهام استقلال شرکت مس آذربایجان آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۸:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: مجوز طرح توسعه شرکت مولیبدن مس آذربایجان با سرمایه گذاری 12 میلیون یورو و تولید محصول دانش بنیان صادر شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- معادن آذربایجان شرقی نیاز به سرمایه گذاری دارند و مسئولان اجرایی باید با برنامه مدون در مسیر توسعه این صنعت گام بردارند این جمله بخشی از یادداشت طاهر خیری فعال رسانه ای برای بازار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۷:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر ضرورت انتقال حساب های بانکی مس سونگون به استان، گفت: تشکیل مس آذربایجان مطالبه عمومی مردم استان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
وعده سر خرمن، حکایت این روزهای صنعت مس آذربایجان است، صنعتی که انتفاع و آورده هایش سهم دیگران و وعده های چندین و چند ساله برای استقلال و هزینه کرد عواید و درآمدهایش در منطقه تنها دستاورد این صنعت مولد برای مردم آذربایجان بوده است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۰۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استقلال مس آذربایجان یک ضرورت است، گفت: در جریان سفر آیت الله رئیسی به استان بعد از ماه مبارک رمضان، مشکلات استان بررسی خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۲۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: مس آذربایجان عقب مانده است و باید این عقب افتادگی جبران شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۵    
استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با مدیرعامل شرکت ملی مس ایران، خواستار طراحی الگوی منجر به توسعه برای استقلال مس آذربایجان و ایفای مسئولیت های اجتماعی این صنعت در استان ازجمله احداث مدارس جایگزین کلاس های کانکسی و حمایت از تیم تراکتور شد.
استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با مدیرعامل شرکت ملی مس ایران، خواستار طراحی الگوی منجر به توسعه برای استقلال مس آذربایجان و ایفای مسئولیت های اجتماعی این صنعت در استان ازجمله احداث مدارس جایگزین کلاس های کانکسی و حمایت از تیم تراکتور شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۰۰:۵۰    
تبریز- معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از عدم پراکندگی مناسب جمعیت و فعالیت های اقتصادی در این استان خبر داد.
استاندار آذربایجان شرقی عصر امروز (پنج شنبه) در دیدار رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با وی، خواستار همراهی قوه مقننه در رفع موانع و پیگیری مصوبات برای حمایت از باشگاه تراکتور تبریز شد.
اهر خبر   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۵    
مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی مولیبدن مس آذربایجان گفت: کارخانه آهک هیدراته اهر با همگرایی ظرفیت های فنی و اجرایی، محلی برای تبلور رشد و پویایی گردیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه شهرک صنعتی ورزقان علی رغم گذشت چندین سال از راه اندازی آن ، پیشرفت چندانی نداشته است، گفت: شهرک صنعتی تخصصی مس فرصت مطلوبی است که می تواند در قالب توسعه ی شهرک ورزقان طی سال های آینده در توسعه ی منطقه نقش ایفا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه های مسوولان عالی استان طی ماه های اخیر در خصوص تحرک بخشی به تجارت فرامرزی بر حرکت در مسیر تسهیل سرمایه گذاری و حمایت از کسب و کارها تاکید کرد.
معدن نامه   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۱۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
با تمدید تفاهمنامه همکاری بین دانشگاه تبریز و مجتمع مس آذربایجان(مجتمع مس سونگون) بر گسترش همکاری علمی و فناورانه تاکید شد.