جمعه ۲۹ تیرساعت ۱۵:۴۵Jul 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مس آذربایجان»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- معدن مس سونگون مقصد اول و مقصد آخر سید شهیدان خدمت شد، آیت الله شهید رئیسی در این سال ها دغدغه تحقق شرکت مستقل مس آذربایجان را داشت.
اهر خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مولیبدن مس آذربایجان از احداث مدرنترین کارخانه پی سی سی ایران در اهر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیر عامل شرکت صنعتی و معدنی مولیبدن مس آذربایجان از بهره برداری از کوره دوم کارخانه آهک هیدراته شهرستان اهر در سالجاری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از پیگیری و دغدغه مندی وزیر صمت نسبت به رشد و توسعه صنعت مس آذربایجان و همچنین انتصاب آقای مدرس خیابانی به عنوان یکی از مدیران کارآمد ، به عنوان مدیرعامل شرکت ملی مس ایران ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از پیگیری و دغدغه مندی وزیر صمت نسبت به رشد و توسعه صنعت مس آذربایجان گفت: این استان ظرفیت های مهمی دارد.
استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از پیگیری و دغدغه مندی وزیر صمت نسبت به رشد و توسعه صنعت مس آذربایجان و انتصاب یکی از مدیران کارآمد کشور به عنوان مدیرعامل شرکت ملی مس ایران ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۲۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت مس آذربایجان گفت: برای تحقق شعار شعار سال و جهش تولید، بهره برداری از طرح های توسعه ای الزامی است.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس شنیده ها استاندار آذربایجان شرقی هفته گذشته در سفر به تهران و در جلسه ای با منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور درباره تحقق عملی دستور تشکیل شرکت مس آذربایجان جلسه ای برگزار کرده است که هنوز از نتایج آن منتشر نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۲۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی گفت: نخستین خواسته ما از مدیرعامل جدید، تشکیل شرکت مس آذربایجان به شکل واقعی و نه کاغذی و تسریع در تکمیل طرح های توسعه ای با رعایت زنجیره ارزش و تامین است و باید آن را اولویت خود بداند.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خاندوزی تسریع در پرداخت علی الحساب و تعیین تکلیف سهم اعتباری مس آذربایجان را از جمله تصمیمات مهم سفرش به تبریز عنوان کرد که دستورات آن توسط رییس سازمان امور مالیاتی صادر شد که تا پایان سالجاری مفاد آن اجرایی می شود.
اهر خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در مورد شرکت مس سونگون آذربایجان هنوز انتظاراتی که از این شرکت داریم برآورده نشده است، خاطرنشان کرد: قرار بود با مصوبه دولت و دستور رئیس جمهور شرکت مستقل تشکیل شود که فقط روی کاغذ شکل گرفته و این برای استان راهگشا نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۹:۴۳    
مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای اداری استان که با حضور خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی تشکیل یافته بود، خطاب به وی گفت: انتظارات استان در مورد تشکیل مس آذربایجان به هیچ عنوان برآورده نشده است و شرکت بدون دارائی یک شرکت کاغذی است!
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۲:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم اجرای کامل دستور رییس جمهور درباره تشکیل مس آذربایجان گفت: خود را ملزم به اجرای دستور رییس جمهور در این باره می دانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی استانداری آذربایجان شرقی گفت: میزان جذب سرمایه خارجی استان 260 درصد از رشد برخوردار بود که در این میان بیش از 500 واحد تولیدی به چرخه فعالیت بازگشته و 71 هزار شغل جدید در حوزه جدید استان ایجاد شده و شرکت سونگون مس آذربایجان تشکیل شده و انتقال حساب و مالیاتی آن در در دستور قرار گرفته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۲۱:۲۷    
مسؤولان ارشد آذربایجان شرقی این روزها از دست هایی سخن می گویند که مانع تحقق دستور رئیس جمهور برای تشکیل شرکت مس آذربایجان به عنوان یکی از مطالبه های مهم مردم این منطقه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مسؤولان ارشد آذربایجان شرقی این روزها از دست هایی سخن می گویند که مانع تحقق دستور رئیس جمهور برای تشکیل شرکت مس آذربایجان به عنوان یکی از مطالبه های مهم مردم این منطقه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به تشکیل آخرین وضعیت شرکت مس آذربایجان گفت: در 6 ماهه سال جاری مس آذربایجان، 700 میلیارد تومان در قالب عوارض و مالیات به حساب اداره مالیاتی استان پرداخت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون هماهنگی امور اقتصادی آذربایجان شرقی گفت: شرکت مس آذربایجان تا شش ماهه نخست سالجاری مبلغ 700 میلیارد تومان در قالب عوارض و مالیات به حساب اداره مالیات استان واریز کرده که در مقایسه با پرداختی کل سال گذشته که 500 میلیارد تومان بود، افزایش قابل توجهی داشته است.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۶    
محمدرضا موثقی نیا، معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو با همراهی امیر خرمی شاد مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران و هیات همراه با زین العابدین رضوی خرم، استاندار آذربایجان شرقی جلسه ای در خصوص توسعه صنعت مس در استان برگزار کرد.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۵۶    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی گفت: از وضعیت فعلی راضی نیستیم تمام حق مان را می خواهیم و دستور رئیس جمهور در مورد مس آذربایجان باید به طور کامل اجرا شود.
اهر خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی با تشریح آخرین وضعیت پروژه ها و انتقال دارایی های مجتمع مس سونگون به آذربایجان، گفت: مصوبات سفر نخست رئیس جمهور در مورد این شرکت به صورت مستمر در حال پیگیری است.
آناج   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۳    
امروز خبری در رسانه ها از زبان معاون اقتصادی شرکت مس ایران مبنی بر تشکیل نشدن شرکت مس آذربایجان منتشر شد اما واقعیت این موضوع چیست؟
معدن24   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۶:۲۷    
معدن 24:موضوع جداسازی مس آذربایجان از مس کرمان اگرچه مدتی پیش از سوی رییس جمهور مطرح شد اما حالا گمانه های دیگری در خصوص عدم امکان جداسازی و دو پاره شدن ملی مس گفته شده است. ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مس آذربایجان گفت: مجمع فملی امسال هم با خبرهای خوب برای سهامداران در حوزه های سرمایه گذاری، فروش و کسب سود برگزار خواهد شد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۰:۱۳    
امام جمعه شهرستان ورزقان گفت: از زمان روی کار آمدن مدیرعامل شمسا در رأس مس آذربایجان پیشرفتهای محسوس و توسعه همه جانبه را شاهد بوده ایم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در مورد مس به آنچه رخ داده راضی نیستیم این اقدام هر چند حرکت رو به جلو محسوب می شود ولی استقلال مس آذربایجان به معنای اختصاص کلیه منابع حاصله به استان نیست و در عمل هنوز در اختیار استان های دیگر به ویژه تهران باقی مانده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تبریز- مدیرعامل شرکت مس آذربایجان از پذیره نویسی سهام این شرکت در بازار فرابورس با نماد شمسا خبر داد و گفت: پذیره نویسی تا دو ماه دیگر انجام می گیرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۲۲:۱۹    
تبریز- مدیرعامل شرکت مس سونگون آذربایجان(شمسا) گفت: معدن سونگون با اکتشاف هشت تا 9درصد بزرگترین معدن مس خاورمیانه است و باید به توسعه اکتشاف آن فکر کرد چراکه توسعه اکتشاف مس آذربایجان پیشران دیگر بخش های آن خواهد بود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۲۱:۰۷    
چند روز قبل در جریان سفر رئیسی به آذربایجان، استقلال مس آذربایجان اعلام شد که با مخالفت های جدی بسیاری قرار گرفت.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مس آذربایجان از پذیره نویسی سهام این شرکت در بازار فرابورس با نماد شمسا خبر داد و گفت: پذیره نویسی تا دو ماه دیگر انجام می گیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سفر ریاست جمهوری اتفاق مبارکی برای استان بود چرا که آرزوی دیرینه مردم و بخش خصوصی استان در زمینه تشکیل شرکت مس آذربایجان محقق شد.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
متأسفانه شرکت مس سرچشمه در این سال های متمادی صرفا بر استخراج مواد اولیه در سونگون متمرکز بوده اند و این مواد برای فرآوری و ایجاد صنایع پایین دستی به کرمان منتقل می شوند.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ا ز مشرق، احسان صالحی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در توئیتی درباره سفر رئیس جمهور به تبریز نوشت: اعلام تشکیل شرکت مس آذربایجان در سفر رئیس جمهور به تبریز سوالاتی ایجاد کرد. ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر مجتمع مس سونگون گفت: برای نخستین بار پس از 41 سال در تاریخ سونگون و بعد از 17 سال از استخراج کنسانتره از طریق این پروژه، کاتد مس در مجتمع مس سونگون تولید می شود که موجب انقلاب در صنعت آذربایجان، درآمدزایی و اشتغال زایی خوبی در آذربایجان شرقی خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۹:۴۱    
سرپرست وزارت صمت در جریان سفر ریاست جمهوری به استان آذربایجان شرقی طرح تولید اولین کاتد مس در تاریخ مس آذربایجان را در مجتمع مس سونگون افتتاح کرد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۱    
آیت الله ابراهیم رئیسی در دیدار با مردم استان آذربایجان شرقی استقلال مس آذربایجان را به صورت رسمی اعلام نمود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۹:۱۰   + ۴۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در حاشیه سفر ریاست جمهوری به استان آذربایجان شرقی تولید اولین کاتد در تاریخ مس آذربایجان را افتتاح کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۰:۱۴    
سید مهدی نیازی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در حاشیه سفر ریاست جمهوری به استان آذربایجان شرقی تولید اولین کاتد در تاریخ مس آذربایجان را افتتاح کرد. سید مهدی نیازی سرپرست وزارت صمت در اولین روز از سفر ریاست جمهوری به تبریز ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
عطاءالله مهاجرانی فعال سیاسی، درواکنش به توئیت علی نادری، مدیرعامل خبرگزاری ایرنا که نوشته بود؛ احیای دریاچه ارومیه، استقلال مس آذربایجان و تحقق مطالبه قدیمی مردم آذربایجان، افتتاح مسیر جدید راه آهن تبریز و کاهش مسافت ها،احیای ماشین سازی تبریز و 220 کارخانه دیگر، همگی در کمتر از یکسال ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۷:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: شرکت مس آذربایجان با دستور رئیس جمهور در پاسخ به مطالبه چندین ساله مردم، فعالیت خود را آغاز کرد.
آناج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۲۱    
ماشین مس آذربایجان نسخه تکراری مسئولان ورزش و فوتبال استان برای احیای تیم قدیمی ماشین سازی است!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- استقلال مس آذربایجان همواره از دغدغه های مدیران استانی بوده و رئیس دولت سیزدهم در سفر خود به آذربایجان شرقی دستور آن را صادر کرد و اکنون پس از گذشت یک سال اتفاقات خوبی رخ داده است.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تشکیل شرکت مس آذربایجان از جمله مطالبات 15 ساله جمعیت بیش از چهار میلیون نفری آذربایجان شرقی است که با دستور و تاکید رئیس دولت سیزدهم بر لزوم تحقق آن، در یک قدمی افتتاح قرار دارد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نصر: به منظور آشنایی بیشتر با مجتمع مس سونگون و پروژه های مختلف آن، مدیران و فعالان بازار سرمایه در سفر به تبریز از طرح های توسعه ای این مجتمع بازدید کردند.
معاون اجرایی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور، تعهدات هیات دولت به مردم است که باید همه مسئولان برای اجرایی شدن آنها تلاش کنند، گفت: یکی از دستورهای مهم رئیس جمهور در سفر به آذربایجان شرقی و مطالبه دیرین مردم استان، استقلال صنعت مس آذربایجان بود که با موافقت وزارت صمت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۱:۳۲    
محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور امروز در تبریز اعلام کرد برای تشکیل مس آذربایجان یک قدم تا مستقل شدن مانده است. آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جریان 22امین سفر استانی دولت سیزدهم به آذربایجان شرقی در 12 خرداد 1401 دستور تشکیل شرکت مستقل مس آذربایجان را داد.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی رییس جمهور اعلام کرد: استقلال مس سونگون ورزقان به زودی با محوریت و مدیریت آذربایجان شرقی ابلاغ می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس در توئیتی به صدور مجوز عرضه عمومی سهام پروژه "اکسیرمس" توسط فرابورس اشاره کرد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۹:۲۷   + ۵۴ سایت دیگر  
نصر: مدیر مجتمع مس سونگون گفت: مفتخریم این خبر بزرگ و مسرت بخش را خدمت مردم خطه آذربایجان اعلام نماییم که امروز مدیرعامل فرابورس ایران از موافقت با پذیرش یک شرکت پروژه جدید در فرابورس ایران در راستای تزریق منابع به طرح های تولیدی و ورود سرمایه ها به بازار اولیه خبر داد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن- با واریز دومین قسط درآمد مالیاتی مس سونگون به حساب آذربایجان شرقی گام های عملی مهمی برای تحقق وعده دولت برای استقلال مس آذربایجان، انتقال حساب های این شرکت و واریز درآمدهای مالیاتی به استان برداشته شد.