چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۶:۲۴Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرفین»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد که براساس آمارهای رسمی سازمان ملل، 90 درصد کشفیات تریاک جهان، 72 درصد مرفین جهان و 20 درصد هرویین جهان مربوط به جمهوری اسلامی ایران است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: بر اساس آمار سازمان ملل، 90 درصد کشفیات تریاک جهان، 72 درصد مرفین جهان و 20درصد هروئین جهان مربوط به جمهوری اسلامی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
50 کیلوگرم مرفین از کوله های سه قاچاقچی در یکی ازمحور های مواصلاتی شهرستان نایین کشف و توقیف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
قم- ایرنا- فرمانده انتظامی استان قم از کشف 114 کیلوگرم تریاک و 5 کیلوگرم مرفین در عملیات مشترک با فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۲:۴۴    
مرصاد نیوز: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از کشف 8 کیلوگرم مرفین در این شهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
به گفته رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا و برابر اعلام دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل 90 درصد مواد مخدر تریاک و شبه تریاک، 47 درصد مرفین و 27 درصد هروئین دنیا توسط جمهوری اسلامی ایران کشف می شود .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمان- فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: طی اقدام اطلاعاتی و عملیاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان یک تن و 24 کیلو گرم مرفین جاساز شده از یک دستگاه تریلر کشف و یک قاچاقچی دستگیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
یک تُن و 24 کیلو گرم مواد مخدر از نوع مرفین در سه راهی راین (محور کرمان - بم) بدست آمد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: 126 کیلوگرم مواد مخدر از نوع مرفین در خوی کشف و یک نفر در این رابطه دستگیر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: محموله یک تن و 20 کیلوگرمی مرفین با همت ماموران مبارزه با مواد مخدر استان کشف و از انتقال آن به سایر استان ها جلوگیری شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا: فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: بامداد امروز یک تن و 20 کیلوگرم مواد مخدر از نوع مرفین که به قصد خروج از کشور از یکی از محورهای استان کرمان حمل می شد، در اقدام عملیاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان کشف و یک متهم در این رابطه دستگیر شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- فرمانده انتظامی نایین از کشف بیش از 298 کیلوگرم مرفین و تریاک از 2 دستگاه خودروی عبوری در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از انهدام یک باند پنج نفره توزیع مواد مخدر و کشف 240 کیلوگرم هروئین و مرفین در شهر کرمانشاه خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: یک تن و 530 کیلو گرم انواع مواد مخدر شامل 423 کیلو هروئین، 211 کیلو تریاک، 53 کیلو شیشه 89 کیلو گل و 754 کیلو مرفین کشف و ضبط شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان قم از کشف یک کیلو و 950 گرم مواد افیونی از نوع مرفین در قم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف 338 کیلو مرفین و تریاک توسط تکاوران پلیس شهرستان های "میرجاوه و زابل" خبر داد.
کاروانسرای راور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۰۵    
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ سرهنگ مهدی توسنگ گفت: ماموران یگان تکاوری راور با انجام اقدامات شبانه روزی از انتقال یک محموله موادمخدر از شهرستان راور به کرمان و دپو در منزلی مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. ...
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۴    
گروه استان ها- کرمان- فرمانده انتظامی استان گفت: در یک عملیات مشترک پلیسی یک دستگاه خودروی پژو پارس با 442کیلو مواد افیونی شامل:199کیلو حشیش، 183کیلو تریاک و 60کیلو مرفین توقیف و یک قاچاقچی دستگیر شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۹:۲۰    
حمید عسگری پور، دادستان عمومی و انقلاب شهریار در گفت وگو با میزان از بازداشت سه نفر در پی کشف بیش از یک تن و 400 کیلوگرم مرفین و انواع مواد مخدر خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی فرمانده انتظامی خراسان جنوبی اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان سرایان در بازرسی از یک تریلی باری، 816 کیلوگرم مرفین در این شهرستان کشف کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: مأموران انتظامی شهرستان سرایان در بازرسی از یک تریلی باری، 816 کیلوگرم مرفین در این شهرستان کشف کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۸:۰۲    
روحانی فرد گفت: در یک سال گذشته سه باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در استان گلستان متلاشی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۴:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: طبق گزارش سالانه مواد مخدر 2021 در سال 2019 ایران کشفیات 90 درصد از تریاک جهان، 20 درصد از هروئین جهان، 72 درصد از مرفین جهان و پنج درصد از حشیش جهان را به خود اختصاص داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون کشفیات انواع مواد مخدر صنعتی از جمله حشیش، مرفین و هرویین در استان 78 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۲:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف 1200 تُن مواد مخدر در سال گذشته خبر داد و گفت:بیش از 90 درصد تریاک، بیش از 70 درصد از مرفین و بیش از 20 درصد از هروئین جهان به تنهایی توسط ایران کشف می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف یک محموله بزرگ مرفین از یک دستگاه کامیونت در بزرگراه فتح خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا- تهران- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از کشف و ضبط 248 کیلوگرم مواد مخدر مرفین از یکی از سرکردگان سابقه دار قاچاق مواد مخدر در میدان شیرپاستوریزه تهران و دستگیری این قاچاقچی حرفه ای، طی یک عملیات غافلگیرانه پلیسی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف یک محموله 258 کیلوگرمی مرفین از یک کامیونت در برگراه فتح خبر داد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۴    
رغد دختر صدام حسین، بسیاری از خاطرات او از لحظه دستگیری و محاکمه پدرش را فاش ساخت. تهران – اقتصاد برتر – 27 خرداد 1400 رغد به العربیه گفت: من هرگز فکر نمی کردم پدرم توسط سربازان آمریکایی دستگیر شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از انهدام یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در مرز سراوان و کشف یک محموله سنگین مرفین در منطقه مرزی ریگ ملک خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از موفقیت مرزبانان در کشف 290 کیلوگرم مرفین در مرزهای شهرستان میرجاوه خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۳:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
فارس: سربازان گمنام امام زمان، یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر و سلاح را در آذربایجان غربی شناسایی و بیش از 1100 کیلوگرم هروئین در شهرستان های ارومیه، ماکو و پیرانشهر ضبط کردند. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۸:۵۹   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سربازان گمنام امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف در وزارت اطلاعات در عملیاتی بیش از یک هزار و 100 کیلوگرم هروئین را کشف کردند. همچنین جان برکفان وزارت اطلاعات از ابتدای امسال تا کنون علاوه بر این میزان مواد مخدر کشف شده بیش از یک تن نیز انواع مواد مخدر تریاک، هروئین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار ناظری از کشف 627 کیلو و 600 گرم مرفین و یک کیلوگرم تریاک در عملیات پلیس استان کرمان با همکاری اطلاعاتی پلیس استان خراسان جنوبی خبر داد.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: 2 تریلی حامل مواد مخدر صنعتی در شهرستان طبس شناسایی و توقیف شد و در بازرسی از آنها یک تن و 308 کیلوگرم مرفین کشف شد. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، سردارناصر فرشید فرمانده انتظامی خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی هفته گذشته ماموران پلیس 2 تن و 644 کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف و 138 قاچاقچی مواد مخدر را در این رابطه دستگیر کردند. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از هلاکت دو سوداگر مرگ و کشف 169 کیلوگرم مرفین و 75 کیلوگرم شیشه در میرجاوه خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۷    
گروه ناجا – فرمانده هنگ مرزی میرجاوه از کشف بیش از 260 کیلوگرم مرفین در منطقه ریگ ملک این شهرستان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۳:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا، این اداره کل در اطلاعیه ای اعلام کرده است: سربازان گمنام امام زمان (عج) طی روزهای اخیر در عملیاتی ضمن شناسایی یکی از مراکز اصلی تولید مواد مخدر سنتی در باغات اطراف ارومیه 688 کیلوگرم مواد مخدر کشف کردند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - تکذیب خبر منتشر شده پیرامون ثبت نام برای واکسن کرونا در مراکز خدمات جامع سلامت، سرمایه گذاری 323 میلیارد ریالی در حوزه گردشگری آزادشهر، دستگیری عامل قاچاق 545 کیلوگرم مرفین در گنبدکاووس و پلمب 62 واحد صنفی متخلف از مهمترین اخبار روز یکشنبه گلستان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
گنبدکاووس- فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: با اشراف اطلاعاتی پلیس گنبدکاووس، عامل قاچاق 545 کیلو مرفین به دام افتاد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
در عملیات ضربتی پلیس 300 کیلو مرفین در خوی کشف و ضبط شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف 2 تن و 200 کیلو مرفین و هروئین توسط مامورین در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۱    
ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان نزدیک به دو هزار و 200 کیلوگرم هروئین و مرفین کشف کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۶   + ۳۱ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: سال گذشته حدود 1150 تن از انواع مواد مخدر کشف شد که از این تعداد، 90 درصد تریاک، 26 درصد هروئین و 48 درصد مرفین بوده است.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از 800 کیلوگرم مرفین و شیشه در مرز میرجاوه در راستای تشدید مبارزه با قاچاقچیان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان با هوشیاری و تلاش بی وقفه و شبانه روزی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب قاچاقچیان در انتقال 2 تن و 52 کیلو و 200 گرم مرفین در استان ناکام ماندند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای انتظامی شهرستان های میناب ، میرجاوه و سراوان طی عملیاتهای جداگانه ای سه هزار و 966 کیلو و 700 گرم انواع مواد مخدر را کشف و ضبط کردند. در همین خصوص فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف دو هزار و 52 کیلو و 200 گرم مرفین و دستگیری دو قاچاقچی در شهرستان میناب خبر داد. ...