چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۰:۲۱Oct 2020 21

جدیدترین‌های «غرب استان تهران»

سازمان بهزیستی کشور   ۱ ساعت پیش    
جلسه کمیته تخصصی تسهیلات خوداشتغالی شهرستان های غرب استان تهران پیرامون پرداخت تسهیلات خود اشتغالی با موضوع بررسی دویست و 10 پرونده وام در ساختمان بهزیستی شهرستان رباط کریم برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف 50 تن توتون و تنباکو قاچاق به ارزش 65 میلیارد ریال در شهرستان رباط کریم خبر داد.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف 50 تُن توتون و تنباکو قاچاق به ارزش 65 میلیارد ریال در رباط کریم و دستگیری یک متهم در این خصوص خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از شناسایی یک شرکت هرمی و دستگیری 11 تن از اعضای آن در سرآسیاب خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها– غرب استان تهران - فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه امنیت آفرینی مهمترین هدف پلیس است، گفت: اساس فعالیت های پلیس باید بر مبنای احساس امنیت در جامعه باشد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۹    
به گزارش واحد خبر اداره روابط عمومی و امور بین الملل شورا و شهرداری اندیشه، مراسمی با حضور سردار کیوان ظهیری فرمانده نیروی انتظامی ویژه غرب استان تهران ،علی ملکی شهردار ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۵۸    
شهریار- فرمانده انتظامی غرب استان تهران از تحویل 236 واحد مسکونی در شهر اندیشه هم زمان با هفته ناجا به کارکنان نیروی انتظامی خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از شناسایی انبار بزرگ اموال مسروقه در"صباشهر" شهریار و کشف یک تن و 200 کیلوگرم کابل مخابراتی و فیبرنوری مسروقه خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از شناسایی انباری در صباشهر شهریار و کشف بیش از 5 تن رنگ احتکار شده خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۷    
گروه استان ها فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به نقش مردم در توفیقات پلیس و برقراری امنیت گفت: مشارکت مردم در امنیت عمومی بسیار مهم و اثربخش است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ملارد- فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از کشف کود و سموم کشاورزی تقلبی به ارزش 5 میلیارد ریال در ملارد خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۳    
گروه ا ستان ها فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: جایگاه امنیتی استان تهران در زمینه پیشگیری از جرائم و برقراری امنیت ارتقاء یافت.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها – غرب استان تهران – فرمانده انتظامی استان از کشف محموله کالای قاچاق به ارزش 30 میلیارد ریال در شهرستان شهریار خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شهریار- رییس پلیس راه غرب استان تهران از اجرای طرح محدودیت تردد در ورودی غرب استان تهران خبر داد و گفت: از زمان آغاز طرح محدودیت ترافیکی در این منطقه شاهد کاهش ترددها بوده ایم.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه غرب استان تهران گفت: طبق ستاد ملی کرونا، طرح محدودیت های ترافیکی و سفر در غرب این استان اجرا می شود.
برترین ها / حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
روزنامه ایران نوشت: چهارم مهرماه امسال زن و مرد جوانی با مراجعه به کلانتری کمالشهر کرج از ناپدید شدن پسر 10 ساله شان خبر دادند. ،مادر این کودک به مأموران گفت ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حاجی رضا تیموری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: بهسازی و اصلاح شبکه های فرسوده برق برای کاهش قطعی ها و ایمن سازی شبکه برق استان انجام می شود. وی افزود: تعمیرات جهادی شرکت توزیع برق استان تهران از روز گذشته در شهرستان های غرب استان تهران با حضور 480 نفر در [...]
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با اشاره به اجرای مانور تعمیرات جهادی شرکت توزیع برق استان تهران در شهرستان های غرب استان تهران با حضور 480 نفر در قالب 126 اکیپ عملیاتی در راستای افزایش تاب آوری و اصلاح شبکه های فرسوده، گفت: احداث پست های 63 کیلوولت در شهریار ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف 199 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (بیت کوئین) در شهرستان شهریار به ارزش 22 میلیارد ریال خبر داد. سرتیپ کیوان ظهیری ...
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۱۸   + ۳۵ سایت دیگر  
ایسنا: دادسرای نظامی ناحیه جنوب غرب استان تهران به قتل فردی در شهریار ورود پیدا کرد و در همین مورد مامور شلیک کننده به متهم ضمن احضار به مرجع قضایی در بازداشت موقت به سر می برد. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حسن رنجبر شهردار باغستان از احداث بازار بزرگ میوه و تره بار با مشارکت بخش خصوصی در باغستان خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مانور تعمیرات جهادی شبکه توزیع برق در شهرستانهای غرب استان تهران، صبح امروز با مشارکت 126 اکیپ عملیاتی آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عملیات مانور جهادی در چهار منطقه برق غرب استان تهران اغازشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری و انهدام باند زورگیران در غرب استان تهران و ثبت شکایت 40 نفر شاکی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
شهریار- فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری باند زورگیران غرب استان تهران خبر داد و گفت: 40 نفر شاکی شکایت خود را ثبت کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
باند زورگیر شهرستان های غرب استان تهران به دام پلیس اگاهی افتاد.
خبرگزاری فارس: سردار کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت تحت عنوان مسافرکش در شهرستان شهریار، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای تامین شهرستان اسلامشهر با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با سردار کیوان ظهیری فرمانده جدید انتظامی غرب استان دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مهندس طاهری فرماندار به همراه اعضای شورای تامین شهرستان شهریار ضمن دیدار با سردار ظهیری فرمانده جدید انتظامی غرب استان و آرزوی توفیق در این سنگر خدمتی، بر لزوم همکاری و هم افزایی بیشتر در راستای حفظ امنیت عمومی و خدمت به مردم تاکید کردند.
راه مبین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بمناسبت هفته نیروی انتظامی شهردار شهریار ،ریاست واعضاء شورای اسلامی شهر شهریار با فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران دیدار وگفتگو نمودند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۴    
سودآوری خرید آپارتمان در اندیشه بیشتر از سودآوری خرید املاک در سایر نقاط تهران است؛ این جمله ای است که این روزها زیاد به آن بر می خوریم! اما دلیل این همه تعریف از شهرک اندیشه چیست؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: یک سارق حرفه ای منزل دستگیر و به 60 فقره سرقت اعتراف کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا غرب استان تهران از کشف یک پرونده ایجاد مزاحمت در فضای مجازی و انتشار تصاویر و فیلم های خصوصی خانمی خبر داد و گفت: هرگونه مزاحمت و انتشار تصاویر خصوصی و خانوادگی افراد در فضای سایبری برابر ماده 17 قانون جرائم رایانه ای جرم محسوب می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به لزوم توسعه حمل و نقل بر ضرورت سرعت بخشیدن به رفع موانع اجرایی قطار حومه ای شرق و غرب استان تهران تاکید کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۸    
طرح ساماندهی معتادین متجاهر در باغستان با دستور دادستان شهرستان شهریار و فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران با همکاری مدیریت شهری باغستان و کلانتری های 17 و 18 باغستان اجرا شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۴۷    
فرماندار رباط کریم صبح امروز با سردار زهیری به مناسبت هفته ناجا دیدار و انتصاب ایشان به عنوان فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران را تبریک گفت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از شناسایی انبار بزرگ لوازم آشپزخانه و بهداشتی قاچاق در شهرک"واوان " خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده شهرستان های رباط کرم و بهارستان با ناعادلانه خواندن عوارضی این اتوبان برای مردم جنوب غرب استان تهران گفت: در یک مسیر 20 کیلومتری چهار عوارضی شامل نسیم شهر، گلستان، رباط کریم و پرند را در نظر گرفته شده و برای هر مسیر مبلغ پانصد تومان پرداخت شود.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- در شهریورماه بیش از 6 هزار فقره چک توسط دستگاه های دولتی به شعب پست بانک ایران واگذار و وصول شده که طی آن شعب شرق استان تهران، استان سیستان و بلوچستان، شعب غرب استان تهران و استان های خوزستان و هرمزگان به ترتیب بالاترین عملکرد را به لحاظ تعداد چک های واگذار شده داشته اند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بهارستان از دستگیری شرور بدنام و سابقه دار شهرستان های غرب استان تهران با عملیات ویژه نیروی انتظامی خبر داد.
راه مبین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان تهران از نوبت دهی اینترنتی مرکز تعویض پلاک غرب استان تهران (شهرستان شهریار) خبرداد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۵    
سردار کیوان ظهیری با حکم سردار حسین اشتری به عنوان فرمانده انتظامی غرب استان تهران منصوب شد.
راه مبین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۱:۴۴    
مراسم معارفه فرمانده انتظامی غرب استان تهران با حضور جمعی از نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولان در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد.
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اینکه نباید به آموزش سربازان لطمه وارد شود و طول دوره آموزشی بر اساس نیاز سازمان اجرا خواهد شد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس سرتیپ پاسدار قاسم رضایی صبح چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران اظهار داشت: خدماتی که شایسته این مردم است توسط خادمین ارائه می شود و این نظام مردم را بر قله می بیند و مردم صاحبان این انقلاب و دستاوردها هستند. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس سرتیپ پاسدار قاسم رضایی پیش از ظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی غرب استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: ما در جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنیم، کشوری که امنیت آن زبانزد جهان است و علی رغم همه توطئه ها برای ناامن کردن کشور ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه رییس پلیس راهور پایتخت صبح امروز با حضور نظام ملکشاهی، فرماندار شهرستان رباط کریم در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۳    
با حکم فرمانده ناجا سردار کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ به عنوان فرمانده انتظامی جدید غرب استان تهران معرفی و از زحمات سردار محسن خانچرلی در طول دوران تصدی این سمت تقدیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سابق غرب استان تهران با اشاره به کشف بیش از 20 تن مواد مخدر در سال گذشته در محدوده غرب استان تهران، گفت: امروز با تلاش همکاران بنده هیچ اراذل و اوباشی در غرب استان تهران نیست که قدرت نمایی او از چشم پلیس دور باشد.