شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۰:۲۱Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غرب استان تهران»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
شهریار- فرمانده انتظامی غرب استان تهران از اجرای طرح عملیاتی ارتقا امنیت اجتماعی در غرب این استان خبر داد و گفت: 537 سارق و مالخر در این طرح دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۱    
فرمانده انتظامی غرب استان تهران ازاجرای موفقیت آمیز طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان های غرب استان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به کشف 139 هزار قلم کالای قاچاق به ارزش بیش از 250 میلیارد ریال در شهرستان های غرب تهران، گفت: در طی 72 ساعت گذشته 537 سارق و مال خر و 485 سوداگر مرگ دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از انهدام یک باند 3 نفره سارقین مسلح منازل با استفاده از سلاح سرد در شهرستان قدس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
شهریار- رئیس پلیس امنیت اقتصادی غرب استان تهران از کشف یک هزار و 200 متر مربع زمین خواری در شهریار خبر داد و گفت: در این خصوص دو متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی غرب استان تهران از دستگیری 2 متهم و کشف یک فقره زمین خواری به ارزش 120 میلیارد ریال در شهریار خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۶    
رییس اداره راه و شهرسازی غرب استان تهران از رفع تصرف اراضی ملی به مساحت 4000 مترمربع به ارزش 400 میلیارد ریال در سرآسیاب ملارد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۸    
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: موفقیت های کارکنان نیروی انتظامی مرهون و مدیون حمایت های خانواده آنان است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی همچنین هفته بهداشت روان؛ تفاهم نامه همکاری بین سرتیپ کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران و سیدمجتبی هاشمی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران امضا شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
آرمان نوجوان کم توان ذهنی که آرزوی پوشیدن لباس پلیس را داشت، به همت پلیس راه غرب استان تهران به آرزوی خود رسید و چندین ساعت لباس نیروی انتظامی را بر تن داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۶    
همزمان با هفته ی نیروی انتظامی از موتورسواران قانونمند در پلیس راهنمایی و رانندگی غرب استان تهران تجلیل شد.
پلیس فتا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۶    
رئیس پلیس فتا غرب استان تهران گفت: مجرمان سایبری با استفاده از ترفندهای تبلیغاتی فریبنده در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها مبنی بر" کسب درآمد بالا از طریق تولید یا خرید و فروش و سرمایه گذاری ارز دیجیتال در خانه" از کاربران کلاهبرداری می کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان ویژه غرب استان تهران از برگزاری اولین همایش اتومبیل و موتورهای ورزشی و نمایش چهره مهربان و رئوف پلیس ویژه خبرداد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۳    
به گزارش سازمان جهاد دانشگاهی تهران، مرحله استانی چهارمین دوره مسابقات گفتمان دانشجویی ویژه دانشجویان مراکز آموزش علمی کاربردی واحد غرب استان تهران با حضور شماری از مسئولان دانشگاه جامع علمی کاربردی به مدت 2 روز با رعایت کامل دستورالعمل ها و شیوه نامه های بهداشتی با شرکت 50 دانشجو در قالب 10 تیم ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، سرهنگ سید نظام موسوی رئیس پلیس فتا غرب استان تهران با برنامه صبح و گفتگو در مورد فضای سایبری مصاحبه تلفنی کرد. وی با اشاره به فروش مدرک در فضای مجازی گفت: این موارد کذب است و به هیچ عنوان نباید به آنها اعتماد کرد و بابت آنها پولی پرداخت کنند. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس به عنوان بزرگ ترین مجتمع دانشگاهی، فرهنگی و فناوری در غرب استان تهران فعال است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
برنامه صبح وگفتگو رادیو گفت وگو در خصوص هفته نیروی انتظامی با سرهنگ غلامرضا وطن دوست معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شهریار- فرمانده انتظامی غرب استان تهران از ارائه مشاوره های رایگان در کلانتری ها و مراکز مددکاری غرب این استان طی هفته ناجا خبر داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
استاندار تهران با قدردانی از تلاش های مستمر پلیس به ویژه کارکنان فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، گفت: پلیس غرب استان تهران برادرانه در کنار سایر نهاد ها برای خدمت به مردم آماده است و با تمام وجود در خدمت مردم انجام وظیفه کرده و برای آسایش و آرامش جامعه تلاش وافری می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک در ستاد فرماندهی انتظامی غرب استان تهران برگزار شد.
شهریار نگار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۶:۲۱    
فرماندار شهریار با بیان اینکه هر روز به جمعیت شهرستان های غرب استان تهران با بضاعت کم زیرساختی اضافه می شود. اعلام کرد: براین اساس جمعیت شهرستان شهریار از سال 95 تا به امروز 250 هزار نفر افزایش یافته است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معصومه چهارمیری در گفت وگو با میزان، با اشاره به خدمات گروه جهادی شهید مهدی چهار میری ، گفت: خدمات پزشکی رایگان به مردم در ایام اربعین حسینی در حوزه دندان پزشکی، چشم پزشکی، پزشک عمومی، پزشک زنان، مشاور پزشکی و پزشک جراح عمومی ارائه کردیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- مشکل کمبود سیلندر گاز مایع در غرب استان تهران نسبت به روزهای قبل کاهش یافته اما این معضل هنوز به طور کامل رفع نشده است، اما گزارش ها حکایت از رفع این مشکل در شرق این استان دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۳:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان ری، اعلام کرد: در پی خبر واصله مبنی بر قاچاق اتباع کشور افغانستان غیرمجاز در محدوده کهریزک این موضوع در دستور کار قرار گرفت و در یک عملیات مشترک عوامل پاوا شهرستان ری و پاوا غرب استان تهران این باند منهدم شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان اسلامشهر صبح امروز به ریاست فرماندار شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ عصر روز چهارشنبه هفته گذشته ، مردی خودروی ایسوزوی خود را مقابل لوله فاضلاب خانه همسایه اش در صالحیه در غرب استان تهران پارک کرد.
شهریار نگار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سیزدهمین مرکز واکسیناسیون شهرستان شهریار با حضور دکتر محسنی بندپی استاندار تهران، طاهری فرماندار شهریار، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و سایر مسئولین در محل مسجد سلمان فارسی شهر جدید اندیشه افتتاح شد. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۰    
دزد زن نما که در پوشش مامور پست قصد سرقت از یک خانه در فاز 5 اندیشه در غرب استان تهران را داشت از سوی پلیس دستگیر شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز پیش بینی سازمان هواشناسی از وقوع گردوغبار شدید در جنوب غرب استان تهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: در عملیاتی مشترک با پلیس استان البرز و تهران بزرگ، 2 عضو اصلی باند سارقان مسلح طلافروشی های شهریار و اسلامشهر دستگیر شدند.
پلیس فتا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۵    
رئیس پلیس فتا غرب استان تهران از شناسایی و دستگیری شخصی خبر داد که اقدام به برداشت از کیف پول ارز دیجیتال صاحب حساب نموده بود . سرهنگ موسوی رئیس پلیس فتا غرب استان تهران در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا عنوان کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۹    
گروه استان ها رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: سربازان ولایی و با اخلاق به معنای واقعی پاسدار انقلاب اسلامی و کیان ایرانی در مقابل دشمنان ذلیل هستند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
کارآگاهان پلیس آگاهی غرب استان تهران چند روز قبل متوجه فعالیت اعضای یک باند حرفه ای جعل در شهریار شده و با ردیابی های پلیسی موفق شدند چهار عضو این باند را شناسایی کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۱    
شرکت صنایع غذایی 202 جهت تکمیل کادر فروش خود در غرب استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
20 باند بزرگ سرقت و جرائم خشن در تک پلیس غرب استان تهران منهدم و اعضای این باندها دستگیر شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۱    
فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه نیروی انتظامی به وجود سربازان افتخار می کند، گفت: سربازان سهم بسزایی در حفظ امنیت دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۳    
با حضور فرمانده سپاه سید الشهداء استان تهران ، دو پایگاه واکسیناسیون در شهرستانهای شهریار و قدس افتتاح شد .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران توصیه هایی را به متقاضیان اربعین حسینی ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی پلیس غرب استان تهران با اشاره به صدور اینترنتی مجوز خروج از کشور برای دانش آموزان، گفت: مهلت معرفی مشمولانی که در ماه های خرداد تا شهریور سال 1399 فارغ التحصیل شده اند و باید تا پایان شهریور 1400 معرفی شوند، به مدت یک ماه تمدید می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده پلیس راهور غرب استان تهران گفت: عملیاتی شدن سند رسمی و مالکیت وسیله نقلیه صادره از سوی پلیس در راستای کاهش هزینه ها و پیشگیری از تحمیل هزینه های اضافی به مردم، کاهش امور اداری و ترددهای اضافی است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
علی کرمی روز یکشنبه در نشست خبری فرمانده سپاه استان البرز که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، افزود: استان البرز در دوران دفاع مقدس منطقه غرب استان تهران را شامل می شد که در دوران دفاع مقدس پنجمین استان کشور به لحاظ خدمات رسانی به جبهه های جنگ بود. وی با بیان اینکه [...]
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۸    
رئیس اداره راه و شهرسازی غرب استان تهران از انتقال قطعی اسناد واحدهای مسکونی منطقه زیتون شهریار و اراضی آزادگان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پلیس فتا غرب استان تهران از شناسایی و دستگیری فردی که در سایت های واسط اقدام به فروش کالای تقلبی می کرد، خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی غرب استان تهران از انهدام باند بزرگ جعل کارت معاینه فنی خودرو با 2 هزار فقره جعل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۵    
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از متلاشی شدن 20 باند قاچاقچی و سارق در اخرین مرحله طرح امنیت اجتماعی خبر داد.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۴    
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان البرز و غرب استان تهران اعلام کرد که در پانزدهمین دوره رزمایش مواسات، همدلی و کمک های مومنانه در استان البرز 12 هزار بسته معیشتی و لوازم التحریر تهیه و توزیع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان البرز و غرب استان تهران گفت: در اجرای رزمایش های مواسات، همدلی و کمک های مومنانه 260 هزار بسته معیشتی از ابتدای امسال تاکنون بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان البرز و غرب استان تهران اعلام کرد که در پانزدهمین دوره رزمایش مواسات، همدلی و کمک های مومنانه در استان البرز 12 هزار بسته معیشتی و لوازم التحریر تهیه و توزیع می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران، از واکسینه شدن 100درصدی کارکنان غرب استان تهران خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
هلدینگی معتبر جهت تکمیل کادر خود در غرب استان تهران از افراد متخصص و هنرمند واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.