یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۲:۱۹May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ساعات کار ادارات»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان از کاهش ساعات کاری ادارات استان با هدف مدیریت مصرف برق خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: ساعات کار ادارات در استان بدلیل شرایط بحرانی آب و برق از 7 تا 13 است و پنج شنبه ها نیز تعطیل خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی گرمای هوا و کاهش مصرف انرژی ساعات کار اداره های استان یزد، از ساعت 7:30 دقیقه صبح الی 13 ظهر تغییر می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۷:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان از تمدید زمان آغاز به کار دستگاه های اجرایی استان از ساعت 9صبح در هفته آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۸:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استانداری سیستان و بلوچستان با هدف تامین برق مطمئن و پایدار و ضرورت مدیریت مصرف انرژی، ساعت کار کارمندان ادارات این استان را تا اطلاع بعدی همه روزه به جز پنجشنبه و روزهای تعطیل از 6 تا 12:30 اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار لرستان : با هدف کاهش شیوع کرونا کار ادارات از امروز ساعت 9 شروع می شود.
یافته   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار لرستان در جلسه ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا مطرح کرد: لزوم همکاری همگانی در مهار پیک چهارم کرونا چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار لرستان گفت: بستری بیماران کرونایی و آمار فوتی کرونایی در استان روبه افزایش است.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۷:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت: تمام مرزهای زمینی و دریایی در کنترل شدید هستند و تهدیدی به عنوان کرونای برزیلی در خوزستان وجود ندارد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۹:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛رضا نجاتی روز جمعه اظهار داشت: در حال حاضر استان خوزستان در شرایط زرد کرونا قرار دارد و اهواز که اوایل هفته گذشته وضعیت نارنجی داشت نیز به شرایط زرد تبدیل شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
جانشین ستاد کرونای استان قزوین گفت: با نارنجی شدن شرایط کرونایی در استان از روز شنبه 22 آذرماه ساعت کار ادارات به روال سابق بازمی گردد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری را درگیر خود ساخته آن است که چرا با وجود اعمال محدودیت های کرونایی از جمله تعطیلی دانشگاه ها، مدارس، بسیاری از صنوف و کاهش ساعات کار ادارات و منع تردد شبانه در کلان شهرها به خصوص تهران بازهم شاهد آلودگی هوا هستیم؟
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
جانشین ستاد مقابله با بیماری کرونای استان قزوین گفت: با محدودیت فعالیت هایادارات از امروز شنبه کارمندان بانکها با 50 درصد نیرو خدمت رسانی خواهند کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون درمان ستاد کرونا استان تهران با اشاره به اینکه بیشترین موضوع تاثیرگذار در آمار کرونا، تجمعات کوچک خصوصی است، گفت: البته ترددها و شلوغی وسایل نقلیه عمومی هم در این روند بی اثر نیست و شناور شدن ساعات کاری کارمندان پیشنهاد بسیار خوبی در جهت کنترل شلوغی وسایل نقلیه عمومی و ترددها است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۷    
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام گفت: با توجه به تصمیم ستاد ملی کرونا ساعات کار ادارات و بانک های این استان در تمامی وضعیت های قرمز، نارنجی و زرد به روال سابق بازگشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام گفت: با توجه به تصمیم ستاد ملی کرونا ساعات کار ادارات و بانک های این استان در تمامی وضعیت های قرمز، نارنجی و زرد به روال سابق بازگشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: ساعات کار ادارات این استان از امروز شنبه 24 آبان به روال عادی قبل از اعمال محدودیت های کرونایی بازگشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه در تشریح مهمترین مصوبات ستاد کرونای استان، از پایان تعطیلی شش شهرستان پرخطر استان از ابتدای هفته آینده خبر داد.
علی اعطا تصمیم کاهش ساعت کاری حمل و نقل عمومی تا 20 شب را خلق الساعه نامید و از این تصمیم معاونت حمل و نقل عمومی شهرداری تهران، انتقاد کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- استاندار تهران از رد احتمال تعطیلی این استان خبر داد و گفت: ممکن است به جای تعطیلی دو هفته ای طرح شناوری ساعات کار در برخی از مراکزی که ارباب رجوع ندارند، مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: به دلیل وضعیت حاد کرونا ویروس در سه شهرستان سیاه استان ساعات کار ادارات و بانکها کاهش یافت.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: ساعات کار ادارات استان بوشهر از شنبه 15 شهریور به 7 تا 14:30 تغییر می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ساعات کار ادارات استان بوشهر از شنبه 15 شهریور به 7 تا 14:30 تغییر می کند.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار بوشهر گفت: به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی، از هفته آینده ساعات کار ادارات در استان بوشهر تغییر می کند. به گزارش فکرشهر، حسن ابراهیمی تغییر ساعت کاری ادارات استان بوشهر به منظور صرفه جویی و مصرف بهینه انرژی را در بخشنامه ای به اطلاع رساند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۸:۱۵    
گروه استان ها- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: ساعات کار ادارات استان سمنان از دوشنبه دهم شهریورماه به روال گذشته برمی گردد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: ساعات کار ادارات استان که برای صرفه جویی در مصرف برق و انرژی تغییر کرده بود، به روال گذشته بازگشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- فرماندار گچساران گفت: ساعات کاری ادارات این شهرستان از شنبه یکم شهریورماه به روال عادی بازگشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۳:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان گفت: ساعت کاری ادارت در استان لرستان از یک شهریور به روال علادی بازگشت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۱:۳۹    
گروه استان ها- معاون استاندار سمنان از تمدید کاهش ساعات اداری ادارات و دستگاه های اجرایی استان سمنان تا یک هفته دیگر (ششم شهریورماه) خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۲۰:۲۶    
ایسنا/کرمان مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی هرگونه خبر تغییر ساعات کار ادارات استان از اول شهریور ماه را تکذیب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار بوشهر گفت: با توجه به افزایش گرمای هوا و مصرف برق در استان بوشهر ساعت آغاز و پایان کار ادارات در استان بوشهر کاهش یافت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: بنابر اعلام استانداری خراسان رضوی، به دلیل افزایش فزاینده دمای هوا و به منظور صرفه جویی در مصرف برق، از روز شنبه 11 مرداد تا پایان مردادماه، ساعات کار ادارات و بانکها از ساعت 6:30 آغاز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر روابط عمومی برق منطقه ای استان کرمان با اشاره به تقاضای شرکت های توزیع برق مبنی بر تغییر ساعات کار ادارات، عنوان کرد: ساعات کار ادارات جنوب استان تغییر کرده است اما در حوزه مرکزی و شمال استان وضعیت بهتری داریم و در برخی از مناطق شمالی استان وضعیت سبز داریم بنابراین استانداری با ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ساعات کار ادارات سازمان ها و بانک های خراسان رضوی تا پایان ماه مرداد ماه کاهش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۶:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- ساعات کار ادارات سازمان ها و بانک های خراسان رضوی تا پایان ماه مرداد ماه کاهش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/قم بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی وفرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان قم، ساعات کار ادارات استان از 9 تا 17 مرداد ماه کاهش یافت.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- استاندار قم از کاهش ساعات کار ادارات تا پایان هفته آینده خبر داد. به گزارش خبرنگار شفقناقم، بهرام سرمست صبح امروز در جلسه مدیریت بحران که در سالن کرامت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: پیشنهاد برگزاری مراسم ها در فضای باز پیشنهاد خوبی بوده و می توان برای مشارکت در تصمیم سازی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۷:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام گفت: ساعت کار ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان های شمالی استان ایلام بدلیل گرمای هوا تغییر کرد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۶:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
شمال نیوز : معاون توسعه مدیریت منابع شرکت طی ابلاغیه ای اعلام کرد : باتوجه به افزایش قابل ملاحظه دما و رطوبت در روزهای آینده و افزایش استفاده از وسایل سرمایشی تغییر در ساعات کار ادارات را خواهیم داشت ....
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۹:۴۴   + ۳۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار خوزستان گفت: تمامی ادارات و بانک های استان خوزستان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 8 و 7 مرداد تعطیل خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۲    
گروه استان ها- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: ساعات کار ادارات در استان مرکزی تغییر کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۲    
بنابر اعلام استانداری مرکزی و بر اساس مصوبات قرارگاه زیستی استان، به مظور کاهش مصرف برق و مقابله با ویروس کرونا ساعات کار ادارات استان مرکزی تغییر کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: ساعات کار ادارات این استان از روز شنبه (چهارم مردادماه) تا پایان ماه جاری تغییر کرد و زمان شروع به کار کارمندان دستگاه های اجرایی از 6 و چهل و پنج دقیقه صبح تا 13 و 30 دقیقه ظهر تعیین شد.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۲۲:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
بانک ایران زمین، با هدف مدیریت مصرف برق و صرفه جویی در مصرف انرژی، ساعت کاری شعب خود را در استان کرمانشاه تغییر داد. به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین؛ با توجه به مصوبه استانداری کرمانشاه، بانک ایران زمین در راستای کاهش مصرف برق و انرژی، ساعات کار ادارات و شعب خود را تا 20 [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۵    
قزوین-سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان قزوین گفت: با کاهش ساعات کار ادارات قزوین از اول مرداد در صورت بی توجهی به پروتکل های بهداشتی محدودیت های بیشتری اعمال می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ساعت کار دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه به منظور صرفه جویی در مصرف برق تغییر کرد.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ افشین کریمی گفت: به استناد مصوبه هیات وزیران و تاکید استاندار در خصوص تغییر ساعات کار ادارات در فصل گرما و با توجه به درخواست شرکت توزیع نیروی برق به منظور استفاده بهینه و مدیریت موثر پیک بار مصرف برق ساعات کار ادارات، سازمان ها ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خرم آباد- به منظور رعایت الگوی مصرف برق و افزایش پایداری شبکه و تأمین برق مورد نیاز منازل مسکونی ساعات کار ادارات لرستان تغییر کرد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۸:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
ساعات کار ادارات خوزستان با هدف تکریم فریضه نماز جماعت تغییر کرد. به گزارش تابا غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در راستای تکریم فریضه برپایی نماز جماعت در ادارات در ابلاغ بخشنامه ای به کلیه ادارات، سازمانها ، بانکها، دستگاههای اجرایی، شرکت های دولتی و خصوصی و .. ...
توسعه   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۴:۵۸    
غلامرضا امیری رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه با ارسال نامه ای به استاندار کرمانشاه خواستار استفاده از اختیارات وی برای ایجاد محدودیت هایی برای کنترل اشاعه ویروس کرونا در سطح استان شد