چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۱:۱۶Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ساعات کار ادارات»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام گفت: با توجه به تصمیم ستاد ملی کرونا ساعات کار ادارات و بانک های این استان در تمامی وضعیت های قرمز، نارنجی و زرد به روال سابق بازگشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: ساعات کار ادارات این استان از امروز شنبه 24 آبان به روال عادی قبل از اعمال محدودیت های کرونایی بازگشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه در تشریح مهمترین مصوبات ستاد کرونای استان، از پایان تعطیلی شش شهرستان پرخطر استان از ابتدای هفته آینده خبر داد.
علی اعطا تصمیم کاهش ساعت کاری حمل و نقل عمومی تا 20 شب را خلق الساعه نامید و از این تصمیم معاونت حمل و نقل عمومی شهرداری تهران، انتقاد کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- استاندار تهران از رد احتمال تعطیلی این استان خبر داد و گفت: ممکن است به جای تعطیلی دو هفته ای طرح شناوری ساعات کار در برخی از مراکزی که ارباب رجوع ندارند، مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: به دلیل وضعیت حاد کرونا ویروس در سه شهرستان سیاه استان ساعات کار ادارات و بانکها کاهش یافت.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: ساعات کار ادارات استان بوشهر از شنبه 15 شهریور به 7 تا 14:30 تغییر می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ساعات کار ادارات استان بوشهر از شنبه 15 شهریور به 7 تا 14:30 تغییر می کند.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار بوشهر گفت: به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی، از هفته آینده ساعات کار ادارات در استان بوشهر تغییر می کند. به گزارش فکرشهر، حسن ابراهیمی تغییر ساعت کاری ادارات استان بوشهر به منظور صرفه جویی و مصرف بهینه انرژی را در بخشنامه ای به اطلاع رساند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۸:۱۵    
گروه استان ها- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: ساعات کار ادارات استان سمنان از دوشنبه دهم شهریورماه به روال گذشته برمی گردد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: ساعات کار ادارات استان که برای صرفه جویی در مصرف برق و انرژی تغییر کرده بود، به روال گذشته بازگشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- فرماندار گچساران گفت: ساعات کاری ادارات این شهرستان از شنبه یکم شهریورماه به روال عادی بازگشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۳:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان گفت: ساعت کاری ادارت در استان لرستان از یک شهریور به روال علادی بازگشت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۱:۳۹    
گروه استان ها- معاون استاندار سمنان از تمدید کاهش ساعات اداری ادارات و دستگاه های اجرایی استان سمنان تا یک هفته دیگر (ششم شهریورماه) خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۲۰:۲۶    
ایسنا/کرمان مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی هرگونه خبر تغییر ساعات کار ادارات استان از اول شهریور ماه را تکذیب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار بوشهر گفت: با توجه به افزایش گرمای هوا و مصرف برق در استان بوشهر ساعت آغاز و پایان کار ادارات در استان بوشهر کاهش یافت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: بنابر اعلام استانداری خراسان رضوی، به دلیل افزایش فزاینده دمای هوا و به منظور صرفه جویی در مصرف برق، از روز شنبه 11 مرداد تا پایان مردادماه، ساعات کار ادارات و بانکها از ساعت 6:30 آغاز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر روابط عمومی برق منطقه ای استان کرمان با اشاره به تقاضای شرکت های توزیع برق مبنی بر تغییر ساعات کار ادارات، عنوان کرد: ساعات کار ادارات جنوب استان تغییر کرده است اما در حوزه مرکزی و شمال استان وضعیت بهتری داریم و در برخی از مناطق شمالی استان وضعیت سبز داریم بنابراین استانداری با ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ساعات کار ادارات سازمان ها و بانک های خراسان رضوی تا پایان ماه مرداد ماه کاهش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۶:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- ساعات کار ادارات سازمان ها و بانک های خراسان رضوی تا پایان ماه مرداد ماه کاهش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/قم بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی وفرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان قم، ساعات کار ادارات استان از 9 تا 17 مرداد ماه کاهش یافت.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- استاندار قم از کاهش ساعات کار ادارات تا پایان هفته آینده خبر داد. به گزارش خبرنگار شفقناقم، بهرام سرمست صبح امروز در جلسه مدیریت بحران که در سالن کرامت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: پیشنهاد برگزاری مراسم ها در فضای باز پیشنهاد خوبی بوده و می توان برای مشارکت در تصمیم سازی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۷:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام گفت: ساعت کار ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان های شمالی استان ایلام بدلیل گرمای هوا تغییر کرد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۶:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
شمال نیوز : معاون توسعه مدیریت منابع شرکت طی ابلاغیه ای اعلام کرد : باتوجه به افزایش قابل ملاحظه دما و رطوبت در روزهای آینده و افزایش استفاده از وسایل سرمایشی تغییر در ساعات کار ادارات را خواهیم داشت ....
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۹:۴۴   + ۳۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار خوزستان گفت: تمامی ادارات و بانک های استان خوزستان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 8 و 7 مرداد تعطیل خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۲    
گروه استان ها- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: ساعات کار ادارات در استان مرکزی تغییر کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۲    
بنابر اعلام استانداری مرکزی و بر اساس مصوبات قرارگاه زیستی استان، به مظور کاهش مصرف برق و مقابله با ویروس کرونا ساعات کار ادارات استان مرکزی تغییر کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: ساعات کار ادارات این استان از روز شنبه (چهارم مردادماه) تا پایان ماه جاری تغییر کرد و زمان شروع به کار کارمندان دستگاه های اجرایی از 6 و چهل و پنج دقیقه صبح تا 13 و 30 دقیقه ظهر تعیین شد.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۲۲:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
بانک ایران زمین، با هدف مدیریت مصرف برق و صرفه جویی در مصرف انرژی، ساعت کاری شعب خود را در استان کرمانشاه تغییر داد. به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین؛ با توجه به مصوبه استانداری کرمانشاه، بانک ایران زمین در راستای کاهش مصرف برق و انرژی، ساعات کار ادارات و شعب خود را تا 20 [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۵    
قزوین-سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان قزوین گفت: با کاهش ساعات کار ادارات قزوین از اول مرداد در صورت بی توجهی به پروتکل های بهداشتی محدودیت های بیشتری اعمال می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ساعت کار دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه به منظور صرفه جویی در مصرف برق تغییر کرد.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ افشین کریمی گفت: به استناد مصوبه هیات وزیران و تاکید استاندار در خصوص تغییر ساعات کار ادارات در فصل گرما و با توجه به درخواست شرکت توزیع نیروی برق به منظور استفاده بهینه و مدیریت موثر پیک بار مصرف برق ساعات کار ادارات، سازمان ها ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خرم آباد- به منظور رعایت الگوی مصرف برق و افزایش پایداری شبکه و تأمین برق مورد نیاز منازل مسکونی ساعات کار ادارات لرستان تغییر کرد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۸:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
ساعات کار ادارات خوزستان با هدف تکریم فریضه نماز جماعت تغییر کرد. به گزارش تابا غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در راستای تکریم فریضه برپایی نماز جماعت در ادارات در ابلاغ بخشنامه ای به کلیه ادارات، سازمانها ، بانکها، دستگاههای اجرایی، شرکت های دولتی و خصوصی و .. ...
توسعه   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۴:۵۸    
غلامرضا امیری رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه با ارسال نامه ای به استاندار کرمانشاه خواستار استفاده از اختیارات وی برای ایجاد محدودیت هایی برای کنترل اشاعه ویروس کرونا در سطح استان شد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۶:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
ساعات کاری ادارات و بانک های استان خوزستان از روز شنبه 17 خرداد ماه - فردا - کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
افزایش دما ساعت کاری ادارات و بانک ها را درخوزستان کاهش داد.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۰۷:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
آموزش و پرورش با ابلاغ بخشنامه ای ساعت کاری جدید را از روز شنبه 10 خرداد 99 اعلام کرد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: وزارت آموزش و پرورش با ابلاغ بخشنامه ای ساعت کاری جدید کارکنان خود از روز شنبه 10 خرداد ماه را اعلام کرد. طبق بخشنامه ابلاغی، علی الهیار ترکمن معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، ساعات کار ادارات کل ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس بخشنامه علی الهیار ترکمن معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ، ساعات کار ادارات کل، سازمان ها و مراکز وابسته به وزارت آموزش و پرورش از 10 خرداد اعلام شد. ...
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
وقت نیوز - رییس جمهور اعلام کرد : بعد از عید فطر همه صحن ها و اماکن متبرکه بازگشایی می شود و از دهم خرداد ماه هم ساعات کار ادارات با رعایت پروتکل های بهداشتی از ساعت 7:30 تا 14:30 خواهد بود .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۲۳:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
با توجه به روند افزایشی شیوع کرونا، فعالیت ادارات و بانک های خوزستان در روزهای 30 و 31 اردیبهشت ماه از ساعت 9 الی 12 خواهد بود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۵    
از شستن دست ها خسته نشوید. ماسک ها را کنار نگذارید. برای دیدن افراد در معرض خطر عجله نداشته باشید. مهمانی برگزار نکنید. برای رفتن به سفر خارج از کشور برنامه ریزی نکنید. ادامه خودقرنطینگی کارفرمایان بنگاه های کوچک. ادامه خودقرنطینگی افراد مرفه در جامعه. افزایش مرخصی استعلاجی بیماری. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شیبانی تزرجی گفت: ساعات کاری تمامی سازمان ها، شرکت ها و مؤسسات دولتی در روز های چهارشنبه و یکشنبه 24 و 28 اردیبهشت ماه برابر با نوزدهم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان با دو ساعت تأخیر آغاز می شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران اعلام کرد: به منظور توفیق بیشتر در شب زنده داری لیالی قدر برای کارمندان دولتی، روزهای 19 و 23 ماه رمضان ساعات کاری ادارات با 2 ساعت تاخیر آغاز می شود. ...
برترین ها / نواندیش   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۲۱:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: هیأت دولت در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، تصویب کرد که به منظور توفیق بیشتر در احیا و شب زنده داری شب های قدر، کار کلیه وزارتخانه ها، سازمانها، شرکت ها و مؤسسات دولتی در روزهای نوزدهم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان با دو ساعت تأخیر شروع شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۵    
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: توده گسترده گرد و غبار از کشور عراق در حال نزدیک شدن به استان است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای شهر تهران جزییات بسته جدید مقابله با ترافیک در پایتخت را اعلام کرد. گسترش نیوز: محمد علیخانی درباره برگزاری جلسه ویژه این کمیسیون در مورد طرح ترافیک در پایتخت، اظهارکرد: بعدازظهر روز گذشته این جلسه با حضور کارشناسان، اعضای کمیسیون عمران و حمل ونقل ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۲:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون توسعه و منابع انسانی استانداری تهران درباره تغییر ساعت کار ادارات در ماه رمضان توضیحاتی داد.