پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۲۰:۵۷Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظام استکبار»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۴    
ایسنا/ایلام قرارگاه شهید طهرانی مقدم ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام، با صدور بیانیه ای ، تصریح کرد: شهادت دانشمند برجسته و ممتاز هسته ای و دفاعی کشورمان بار دیگر نشان داد که نظام استکبار و در رأس آن آمریکا، در پشت شعار صلح و دوستی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- معاون فرهنگی و آموزشی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: هویت متعالی بسیج، مولفه مهم تمدن سازی و حذف نظام سلطه در جهان است.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادعای جنگ با ایران از طرف برخی از مقامات رژیم صهیونیستی را فکاهی و طنز خواند. ابراهیم رضایی در واکنش به اظهارات اخیر برخی از مقامات رژیم صهیونیستی درباره احتمال حمله به ایران ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۱۵    
گروه استان ها –خراسان شمالی –امام جمعه شهرستان "اسفراین" امنیت مردم را مسئله مهمی دانست و گفت: زندگی از منظر اسلام یعنی آسایش و آرامش که نیروهای انتظامی و امنیتی با تلاش شبانه روزی در پی ایجاد و حفظ امنیت در جامعه هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۳۸    
امام جمعه اسفراین اراذل واوباش در جامعه را به عنوان پیاده نظام استکبار در جریان اغتشاشات یادکرد و گفت: از اقدام پلیس در برخورد عوامل برهم زننده آرامش مردم قدردانی کرد چراکه حمل سلاح سرد مغایر با واقعیت های امنیت مردم است.
rasadroudsar   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۲    
امام جمعه کومله با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی جهانی و بر اساس استکبارستیزی است،گفت: ذات انقلاب اسلامی مبارزه با نظام استکبار بوده و باید روحیه استکبارستیزی در جامعه به خوبی تبیین و نهادینه شود. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۲۰    
مازندران - حجت الاسلام والمسلمین لائینی از سنی آمریکایی و شیعه انگلیسی به عنوان دو ابزار نظام استکبار و استعمار برای ضربه زدن به دین و مذهب یاد کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
بالا رفتن قدرت اسلام، صرفاً در درگیری با نظام استکبار جهانی میسر و همین امر نیز ضامن بقاء و جاودانگی سیاست نه شرقی، نه غربی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه راه شهدا باید در سطح جامعه تداوم یابد، گفت: برای امنیت استقلال و آزادی امروز، مدیون شهدا و خانواده های معزز شهدا هستیم و لازم است که ارتباط خود را با خانواده های شهدا برقرار کنیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
قاسمی با بیان اینکه نظام استکبار از گسترش و نفوذ اسلام حقیقی در جهان می هراسد گفت: توهین مجله موهن "شارلی ابدو" در فرانسه نه تنها موجب کاهش توسعه اسلام در جهان نمی شود بلکه عاملی برای تقویت توجه به متن قرآن کریم و تعالیم الهی است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به دشمنی نظام استکبار با نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: تامین امنیت یکی از مهم ترین وظایف نیروی انتظامی است.
رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ حاتمی با حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تشریح و تبیین جایگاه قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و جهان گفت ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۹:۲۹   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ حاتمی با حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تشریح و تبیین جایگاه قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و جهان گفت ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۲    
مرتضی علویان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی فصل جدید را در تعامل با دنیا به وجود آورده است گفت: نظام استکباری نیاز به تغییر رویه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ولیعصر(عج) خوزستان با اشاره به شکل گیری جبهه مقاومت و رو به زوال بودن نظام استکبار گفت: انقلاب اسلامی به محور مقاومت تبدیل شده و گنبد آهنین رژیم صهیونیستی به آبکشی پلاستیکی تبدیل شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه قاطعیت و اجرای قانون توسط قوه قضائیه بازدارنده مفاسد است، گفت: واژه حقوق بشر تنها لفظی برای مدعیان حقوق بشر و نظام سلطه به منظور فشار بر ملت های دیگر جهان است.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان با بیان اینکه یکی از حربه های نظام استکبار در این جنگ القای ناکارآمدی نظام اسلامی با بهره گیری از امپراطوری رسانه ای است، تصریح کرد: در دوران شیوع کرونا بارها شاهد هجمه و فرافکنی علیه انقلاب و نظام بوده ایم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سرگرد پاسدار محمد دانش فر گفت: امروز شاهد هستیم که چگونه استکبار جهانی و قدرت پوشالی اش در منطقه دست و پا می زند تا هرچه زودتر به نقطه امنی پناه ببرد، اما باید بداند در هیچ کجای دنیا دیگر جای امنی نخواهند داشت و بزودی شاهد نابودی کامل آنان خواهیم بود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
غلامعلی پارسا با اشاره به اینکه حیرت زدگی نظام استکباری از انقلاب اسلامی همچنان پابرجا بوده است، اظهار کرد: باوجود تمامی فتنه ها برای فروپاشی انقلاب، نظام با قدرت و پیشرفت روزافزون به مسیر خود ادامه داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: اعزام پنج نفت کش ایرانی به ونزوئلا سیلی محکمی بر صورت نظام استکبار و مایه عزت اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران بود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ماجرای اعزام نفتکش ها به ونزوئلا ضربه سنگینی بر پیکره نظام استکبار و آمریکای جنایتکار وارد و آنها را تحقیر کرده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۷    
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری فارس، وزارت دفاع در بیانیه ای به مناسبت گرامیداشت فتح خرمشهر، اعلام کرد: وزارت دفاع با رصد دقیق تحولات جهانی و درک درست از توطئه های نظام استکبار بر این باور است که قدرت افزایی پیش برنده از راهبردهای پیروزی بخش ملت سرافراز ایران اسلامی در جهت تحقق اهداف متعالی اسلام ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۴    
به گزارش خبرگزاری مهر ، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با صدور بیانیه ای سالروز فتح خرمشهر را گرامی داشت. در این بیانیه آمده است: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با رصد دقیق تحولات جهانی و درک درست از ترفندها و توطئه های نظام استکبار بر این باور است که ایستادگی و مقاومت تمام عیار با تکیه ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
نوذری با بیان اینکه دفاع مقدس سند مجاهدت و مقاومت ملت ایران و نظام اسلامی در برابر استکبار جهانی است، گفت: سالروز آزادسازی خرمشهر روزی ملی، حماسی و غرورآفرین برای ملت ایران اسلامی است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم ، وزارت دفاع در بیانیه ای به مناسبت گرامیداشت فتح خرمشهر اعلام کرد: وزارت دفاع با رصد دقیق تحولات جهانی و درک درست از توطئه های نظام استکبار بر این باور است که قدرت افزایی پیش برنده از راهبردهای پیروزی بخش ملت سرافراز ایران اسلامی در جهت تحقق اهداف متعالی اسلام ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
وزارت دفاع در بیانیه ای به مناسبت گرامیداشت فتح خرمشهر اعلام کرد: وزارت دفاع با رصد دقیق تحولات جهانی و درک درست از توطئه های نظام استکبار بر این باور است که قدرت افزایی پیش برنده از راهبردهای پیروزی بخش ملت سرافراز ایران اسلامی در جهت تحقق اهداف متعالی اسلام است
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۰    
ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی(ره) گفت: هدف نظام استکبار از تشدید بحران ها در جوامع اسلامی کاهش اهمیت مساله فلسطین است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۰۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/خطر صهیونیست را بایستی در ابعاد سلطه گری بر منابع غنی منطقه، ایجاد اختلاف میان امت اسلام، هموارسازی دسترسی نظام استکبار به منافع ملت های منطقه و از همه مهم تر در القاء و تحمیل تفکرات نحس خود و.... دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: پیروزی های جبهه مقاومت در مقابله با ارتش غاصب و نظام استکبار محصول و نتیجه تفکر و فرهنگ روز قدس است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
حسین کمالی، دبیر کل حزب اسلامی کار در گفتگو با پارسینه اظهار داشت: همه گروه های سیاسی باید فضای رقابتی و تجادلی را کنار بگذارند تا بلکه با حمیت بتوانیم فضای پر فشار فعلی را پشت سر بگذاریم. ...
الف   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: مرحوم شیخ الاسلام بعد از ماجرای تسخیر لانه جاسوسی به وزارت خارجه آمد و همه او را به عنوان برادر بزرگ تر می شناسند. او اخلاص بی نظیر داشت.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بیژن شمس روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: حضور و مشارکت امروز مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی نشان داد که آنها هیچ امیدی به نظام استکبار جهانی ندارند و گروه ها و جناح های سیاسی مختلف به نامزدهای مورد نظر خود رای دادند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با صدور پیامی مردم هرمزگان را به حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده سابق کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تشییع حاج قاسم یک رفراندم برای مقاومت و ایستادگی در برابر نظام استکبار و دشمنان اسلام بود و کشورهای منطقه هم از مقاومت اسلامی علی رغم همه سختی ها حمایت کردند.
رهیاب   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم استان خوزستان گفت : اگربخواهیم انقلاب تداوم داشته باشد باید مردم در پای صندوق های رای مشارکت گسترده داشته باشد
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۶:۵۲    
مردمان سرزمین سبز با لبیک به ندای رهبری و فریاد مرگ بر آمریکا در راهپیمایی 22 بهمن ،توطئه درهم تنیده تار عنکبوتی نظام استکبار جهانی را خنثی کردند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا حجت الاسلام مرتضی موحدی روز سه شنبه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در تویسرکان اظهار داشت: ترس، پریشانی و سرگردانی نظام استکبار و تروریست جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی در مقابل جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت، هر روز بیشتر از روز قبل نمایان می شود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عبدالکریم گراوند در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: آمریکا و متحدانش بدانند فشار حداکثری آنها نمی تواند روی اراده آهنین مردم در دفاع از کشور خللی وارد کند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۱    
محمد شریعتمداری روز دوشنبه در آیین افتتاح طرح های عمرانی شهرستان عسلویه افزود: یکپارچگی ملی ایران بهترین راه حل مقابله با مشکلات در برابر فشارهای نظام استکبار است و متفرق کردن مردم یکپارچگی کشور را از بین می برد و این خیانت آشکار به ملت ایران است. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
در پیام حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی و سید موسی خادمی آمده است: یوم الله 22 بهمن همه ساله یادآور خروش مردم ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) علیه نظام ستم شاهی از یک سو و نظام سلطه جهانی از سوی دیگر است و به عنوان آیینه ای تمام نما از همدلی و هم صدایی آحاد ملت شریف ایران و نظام مقدس ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۲:۴۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس طرح صلح هرمز را راهکاری در برابر نظام استکبار دانست که می تواند ضمن اتحاد دولت ها و ملت های مسلمان، معامله قرن را بی اثر و صلح و امنیت منطقه را تقویت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۶:۴۰    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان بیان داشت: انقلاب اسلامی در مواجهه با غرب به نقطه برتر رسیده و پیروزی های اخیر جبهه مقاومت دشمن را به مرز "بی ارادگی" مقابل انقلاب اسلامی رسانده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۴:۳۲    
شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در بسیج مستضعفین با بیان اینکه ایران در 4 دهه اخیر در برابر نظام استکبار با اقتدار ایستاده است ، گفت: حرکت انقلاب اسلامی ایران توقف ناپذیر است و دشمن نمی تواند سدی در برابر این حرکت شتابنده ایران ایجاد کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۶    
تهران- ایرنا- حجت الاسلام سید محمدحسن ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه در هیچ عرصه ای نباید به نظام سلطه و به ویژه آمریکا اعتماد کرد، گفت: ما با این راهبرد که راهبرد اسلام است، همراهیم. این راهبرد بر آمده از آموزه های قطعی قرآن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه پردیس گفت: برخی به راه افتاده و تجمعات غیرقانونی راه انداختند و برخی هم گفتند با صدا و سیما همکاری نمیکنند و اینگونه به پیاده نظام استکبار تبدیل شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به برنامه های دشمن برای مقابله با اسلام گفت: در 300 سال اخیر مشاهده کرده ایم که نظام استکبار جهانی در تلاش است که با ایجاد تفرقه بین ملت های اسلامی تسلط خود را بیشتر کند.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان اظهار داشت: باید دستورات پیامبران الهی که هدفشان سعادت انسان ها و نویدبخش آزادی و آزادگی در سراسر جهان است را سرلوحه کارها قرار دهیم و این تفاوت نظام الهی با نظام استکبار است که استکبار تنها به دنبال منافع مادی است.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۰    
حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: خون شهدا نظام جمهوری اسلامی را پایدار نگه داشته چهل سال با همه سختی ها و دشمنی هایی که نظام استکبار برای ایران به وجود آورده است، ولی برکت خون شهدا و جانبازان و ایثارگران این کشتی رو به مقصد رسانده و حفظ کرده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۲:۰۳    
اسفندیار رستمزاد مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در پی انتشار خبر شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و دیگر همرزمانش ضمن محکوم کردن اقدام تجاوزکارانه و ددمنشانه نظام تروریستی و سلطه گر آمریکا و تروریست های هم پیمانش، این شهادت را به محضر امام زمان(عج) ...