جمعه ۱۴ آذرساعت ۱۷:۰۰Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروهای مقاومت عراق»

افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
هاشم الکندی تحلیل گر سیاسی عراق، امروز (دوشنبه - 2 نوامبر)، به نیروهای ائتلاف آمریکایی درباره انجام هرگونه اقدام علیه اهداف مقاومت اسلامی یا مقرهای سازمان الحشد الشعبی هشدار داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از کانال تلگرامی “صابرین نیوز” که وابسته به نیروهای مقاومت عراق است، نیروهای سرایا السلامِ تیپ 313 الحشد الشعبی (نیروهای بسیج مردمی) گروه تروریستی داعش را با موشک در منطقه حویجه ام الفحم در شمال استان سامرا را درهم کوبیدند ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۰۱    
نیروهای مقاومت عراق یک مرکز سازمان جاسوسی آمریکا(سیا) در بغداد و کاروان نظامیان آمریکایی را در استان ذی قار عراق هدف حمله موشکی و انفجار بمب قرار دادند. همزمان با افزایش حملات، منابع دیپلماتیک اعلام کردند که آمریکا سفارت خود را در عراق می بندد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۶    
حوزه/ شیخ هاشم ابوخمسین گفت : نیروهای مقاومت اسلامی عراق خودشان برای اخراج نیروهای آمریکایی اقدام کردند و موشک های پی درپی تقریبا هرشب به پایگاه "التاجی" و پایگاه فرودگاه بغداد شلیک می کنند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ائتلاف الفتح در پارلمان عراق تأکید کرد شمار عناصر آمریکایی از بیم هدف قرار گرفتن و ترس از نیروهای مقاومت عراق، کاهش یافته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه های مقاومت عراق با انتشار بیانیه ای، تأکید کردند که اگر بر سر خروج کامل آمریکا از عراق توافق نشود، گروه های مقاومت قانوناً و شرعاً این حق را دارند که از مرحله فعالیت مقاومت تدریجی و اعطای فرصت به گفت وگوی سیاسی، وارد مرحله تنش و حمله به تمام منافع آمریکا وارد شوند.. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس اعتقاد دارد طرح کنگره آمریکا جهت مقابله با نیروهای مقاومت عراق در راستای ملغی کردن مصوبه اخیر پارلمان این کشور مبنی بر خروج نظامیان ایالات متحده است.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از مهر، نمایندگان کنگره آمریکا در حال تهیه طرحی جهت مقابله با نیروهای مقاومت عراق هستند. در این ارتباط، سی ان ان گزارش داده است که برایان استیل ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۰    
معاون دبیرکل جنبش نجبای عراق شامگاه پنجشنبه با بیان این که نیروهای مقاومت عراق در مقابله با آمریکایی ها هم صدا هستند، افزود: آمریکایی ها یا باید از عراق خارج شوند یا اینکه بمانند و خسارت های بیشتر به نیروهای خود را تحمل کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان کنگره آمریکا در حال تهیه طرحی جهت مقابله با نیروهای مقاومت عراق هستند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل منطقه ای اظهار داشت:خلع سلاح نیروهای مقاومت عراق از جمله حشد الشعبی، گسترش ناامنی ها در منطقه را به دنبال دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز؛ مدیر دفتر شبکه الاتجاه عراق در واکنش به بازداشت اعضای کتائب حزب الله عراق گفت: نیروهای مقاومت عراق بر این باورند که دستور مستقیم الکاظمی درباره دستگیری مجاهدان حشد الشعبی ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۷:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر شبکه الاتجاه عراق در واکنش به بازداشت اعضای کتائب حزب الله عراق گفت: نیروهای مقاومت عراق بر این باورند که دستور مستقیم الکاظمی درباره دستگیری مجاهدان حشد الشعبی ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۰۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) بامداد شنبه اعلام کرد که نیروهای این گروه جمعه شب مانع نفوذ عناصر گروهک تروریستی داعش به خانقین در شرق این کشور شدند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی mbc سعودی به تازگی در اهانتی آشکار شهید ابو مهدی المهندس را تروریست معرفی کرده بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۴:۴۶    
کتائب حزب الله از نیروهای محور مقاومت ویدئوهایی از روزهای نبرد با ارتش آمریکا در روزهای اشغال منتشر کرده است که نوعی پالس به نظامیان ایالات متحده است.
خبرگزاری فارس: کریم علیوی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس عراق، هدف اصلی تحرکات اخیر آمریکا در خاک عراق را فشار برای نخست وزیر شدن عدنان الزرفی دانست. همزمان که شایعاتی درباره اقدام نظامی احتمالی آمریکا علیه نیروهای مقاومت در عراق بالا گرفته است، الزرفی در گفت وگو با شبکه خبری العهد عراق گفت ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
خبر ها و تحلیل ها از تحرکات نیرو های نظامی آمریکا در عراق حاکی از آن است که آمریکایی ها به دنبال اقداماتی در عراق برای هدف قرار دادن مواضع نیرو های مقاومت عراق هستند. طبق گزارش ها، نام عملیاتی که در عراق علیه حشد الشعبی و شاید سپاه پاسداران انجام خواهد شد، طلوع نو است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - رئیس کمیسیون سیاست گذاری اطلاعاتی شورای فدراسیون (مجلس سنای روسیه) معتقد است که تحرکات و دسیسه های آمریکا علیه نیروهای مقاومت عراق و متحد ایران به شکست می انجامد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۵۸    
اقدام مشکوک آمریکا در کاهش نیروهای سیاسی نظامی خود از عراق، می تواند سرآغازی بر اجرای یک طرح توطئه آمیز علیه نیروهای مقاومت عراق و تاثیرگذاری بر دولت جدید آن کشور به حساب آید.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / شیخ هاشم ابوخمسین روحانی و مجاهد حشد الشعبی گفت: آمریکا و انگلیس هیچ دلیلی را ارائه نکردند که حمله به التاجی را حشد الشعبی انجام داده باشد و تنها صحبت از انتقام کردند و در واقع این عکس العملی وقیحانه و ظالمانه بود.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: حملات متجاوزانه و زبونانه آمریکا به عراق و نیروهای مردمی مدافع ملت این کشور، دلیل عجز و استیصال آمریکایی ها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۳:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
نیروهای مقاومت عراق از رصد نامحسوس تروریست های آمریکایی ها در نزدیکی عین الاسد خبر دادند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۵:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز؛ جواد الطلیباوی سخنگوی نظامی جنبش مقاومت عصائب اهل الحق عراق در بیانیه ای ادعای حمله راکتی به سفارت آمریکا از سوی گروه های مقاومت عضو الحشد الشعبی را رد کرد. هادی العامری رئیس ائتلاف الفتح و از رهبران الحشد الشعبی نیز با صدور بیانیه ای از دولت عراق خواست تا جلوی این گونه حملات را بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
اخیرا که نیروهای مقاومت عراق در حال بررسی گام های اجرای مصوبه پارلمان برای بیرون کردن نظامیان آمریکا هستند، گروهی عراقی در ابوظبی، طرح تشکیل اقلیم سنی برای میزبانی از نظامیان آمریکایی را بررسی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۲۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
بهارستان- نماینده مجلس اعلای اسلامی عراق با اشاره به اینکه نیروهای مقاومت عراق آماده مقابله با آمریکا هستند گفت: انگیزه مردم عراق برای مبارزه با آمریکا صدچندان شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
بعد از حملات موشکی سپاه پاسداران ایران طی بامداد امروز علیه پایگاه های آمریکا در عراق نیروهای مقاومت عراق در حالت آماده باش به سر می برند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۲:۰۳    
تهران - ایرنا - قیس خزعلی دبیرکل عصائب اهل حق عراق با تاکید بر شکست قطعی آمریکا در این کشور به دنبال ترور سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ، از نیروهای مقاومت عراق خواست در آمادگی کامل باشند.
نسیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
نسیم آنلاین ؛ دکتر ابوذر گوهری مقدم* : حمله آمریکا به مواضع حشدالشعبی و حزب الله در عراق و سوریه به بهانه اقدام تلافی جویانه به حملات پایگاهی در کرکوک در شرایط فعلی، بر اساس ارزیابی مسائل زمینه ای زیر توسط آمریکا صورت پذیرفته است: ...
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
تجاوز نظامی اخیر ایالات متحده آمریکا به مواضع حشد شعبی عراق را نمی توان با شکست های سیاسی واشنگتن و همچنین حملات ماه های گذشته متجاوزان صهیونیست به مقرهای حشد شعبی، بی ارتباط دانست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۹:۲۰    
آیت الله سیستانی حمله نیروهای ارتش آمریکا به نیروهای مقاومت عراق را محکوم کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۷:۵۵   + ۱۲۳ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با محکومیت شدید اقدام تروریست های آمریکایی در حمله به حشد الشعبی عراق، انتقام و پاسخگویی به این جنایت را حق طبیعی مردم و نیروهای مقاومت عراق دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
نیروهای مقاومت عراق، ضمن محکوم کردن حمله آمریکا به مقرهای الحشد الشعبی در غرب عراق، به واشنگتن اعلام کردند که بزودی انتقام شدیدی خواهند گرفت.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۲۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
گفت: مایک پمپئو، وزیر خارجه ترامپ توئیت کرده که؛ آمریکا حمله ایران به نزدیکی فرودگاه بغداد را به شدت محکوم می کند! گفتم: اولاً ایران نبوده و نیروهای مقاومت عراق بوده اند و ثانیاً چرا نوشته است نزدیکی فرودگاه بغداد و می ترسد بنویسد حمله به پایگاه آمریکا بوده است؟! ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در حمله هوایی به مواضع نیرو های مقاومت عراق نزدیک مرز های سوریه، 10 نفر از این نیرو ها به شهادت رسیدند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده جنبش الابدال وابسته به سازمان الحشد الشعبی عراق اعلام کرد که نیروهای مقاومت عراق آماده پاسخ به حملات صهیونیست ها هستند و قرار است این حملات از خاک سوریه انجام شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - چند منبع امنیتی نزدیک به نیروهای مقاومت عراق تاکید کردند که انفجار یکشنبه شب در منطقه سبز بغداد، یک کار کودکانه و ابتدایی از سوی خود آمریکا در ادامه القای وجود ناامنی در عراق و طرحی برای انجام اقدامات بعدی از سوی واشنگتن در عراق و منطقه است.
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، رضا قوچان نژاد که پیش از شروع فصل و همچنین در نقل و انتقالات زمستانی شایعه حضورش در پرسپولیس مطرح شده بود، تصمیم به ادامه کارش در خارج از ایران و بازی در اف. سی ...
ابنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا پس از آن که نیروهای الحشد الشعبی(بسیج مردمی عراق) و لشکر فاطمیون(نیروهای مقاومت افغانستان) با هماهنگی با دستگاه های مسئول وارد مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان شدند، دشمنان مردم ایران از طریق رسانه ها و صفحات مجازی خود به این اقدام واکنش منفی نشان دادند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای مقاومت عراق از چند روز گذشته برای کمک و امدادرسانی به مردم ایران وارد مناطق سیل زده کشور شدند و مشغول خدمت رسانی به آنها هستند.
کرد پرس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۲:۱۲    
به گزارش کردپرس، صفاء الاعسم در گفتگو با خبرگزاری المعلومه با بیان اینکه آمریکا احساس می کند که شمال عراق منطقه امنی برای حضور نیروهایش و نجات آن ها از آتش نیروهای مقاومت اسلامی است ...
کرد پرس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۸    
به گزارش کردپرس، حازم الباوی در گفتگو با خبرگزاری المعلومه افزود: تحرکات نظامی آمریکا در برخی از استان های عراق موجب تشویش اذهان عمومی در کشور شده و دولت فدرال به جای سکوت در برابر این تحرکات باید به مردم اطمینان دهد و نگرانی ها را از احتمال اشغال مجدد عراق از سوی آمریکا برطرف کند. ...
برترین ها / کیهان   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۲۳:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر : گردان های حزب الله و جنبش عصائب اهل الحق عراق تهدید شدید اللحنی را علیه آمریکایی ها مطرح کردند. بر اساس این گزارش، این دو گروه مقاومت عراق با صدور بیانیه هایی اعلام کردند که تحرکات جدید نیروهای آمریکایی در این کشور را به دقت رصد می کنند. ...
کرد پرس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۲:۴۹    
به گزارش کردپرس، کاظم الحاج در گفتگو با خبرگزاری المعلومه با بیان اینکه نیروهای مقاومت اسلامی عراق توانایی رویارویی با نیروهای آمریکایی و حتی رسیدن به پایگاه های نظامی این نیروها را در خارج از شهرهای عراق دارند ...
ابنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان وابسته به جریان صدر عراق خبر داد که رئیس جمهور آمریکا در سفر به عراق در تیررس نیروهای مقاومت این کشور قرار داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
منابع عراقی فاش کردند رئیس جمهور فعلی و سابق آمریکا هنگام سفر از قبل اعلام نشده به عراق در رصد اطلاعاتی و تیررس نیروهای مقاومت عراق قرار داشته اند.
کرد پرس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۱۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- یک تحلیل گر سیاسی عراقی با بیان اینکه سازمان ملل متحد بر مقاومت در برابر هر کشور اشغالگری صراحت دارد، گفت: نیروهای مقاومت عراق توانایی اخراج نظامیان آمریکایی از خاک عراق را در صورت مخالفت رئیس جمهوری آمریکا با بازگشت این نظامیان به کشورشان را دارند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
سپاه پاسداران از کشته شدن طراح اصلی حمله تروریستی اهواز خبر داد. روابط عمومی کل سپاه از ‘ابوضحی’ بعنوان طراح اصلی جنایت تروریستی 31 شهریور اهواز یاد کرده است که به همراه 4 تروریست دیگر طی عملیات غافلگیرانه نیروهای مقاومت عراق در استان دیاله به هلاکت رسیده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۶:۳۳    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ سخنگوی گردانهای حزب الله عراق تاکید کرد تعداد بیشتری از نیروهای مقاومت عراق در مقایسه با گذشته در مرز سوریه مستقر شده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۲۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا - ائتلاف فتح (وابسته به نیروی الحشد الشعبی) پیش نویس قطعنامه کنگره امریکا مبنی بر قراردادن جنبش های عصائب اهل حق و النجباء عراق را در لیست سازمان های تروریستی بشدت محکوم کرد.