چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۱۹:۴۰Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ائتلاف فتح»

رهبر ائتلاف فتح عراق اعلام کرد که در جریان سفر اخیر خود به اقلیم کردستان هیچ شخصیت سیاسی را به عنوان نامزد تصدی پست نخست وزیری معرفی نکرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو ائتلاف فتح عراق امروز (سه شنبه) مهمترین شرط چارچوب هماهنگی برای تشکیل دولت آتی در این کشور را بیرون کردن نیروهای آمریکایی اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو ائتلاف فتح عراق در سخنانی گفت: دیدگاه های هیئت هماهنگی شیعی و جریان صدر به یکدیگر نزدیک شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف فتح عراق که امروز به اربیل رفته است با نخست وزیر اقلیم کردستان عراق دیدار و درباره تلاش ها در جهت تشکیل دولت جدید عراق گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۷    
هادی العامری رهبر ائتلاف فتح امروز دوشنبه بلافاصله پس از ورود به اربیل با نچیروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان دیدار کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۹    
شفقنا- هادی العامری رئیس ائتلاف فتح عراق امروز(دوشنبه) برای دیدار با مسعود بارزانی وارد استان اربیل در اقلیم کردستان شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الفرات، العامری قرار است در چارچوب رایزنی ها برای تشکیل دولت آتی عراق با مسعود بارزانی رئیس حزب دموکرات کردستان دیدار و گفتگو کند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق پس از دیدار با رهبر ائتلاف فتح یک بار دیگر بر لزوم تشکیل دولت اکثریت ملی تأکید کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق بار دیگر بر تشکیل دولت اکثریت ملی تأکید کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ رهبر جریان صدر پس از دیدار روز گذشته خود با هادی العامری رهبر ائتلاف فتح در نجف، در پیامی توئیتری در صفحه شخصی خود یک بار دیگر بر لزوم تشکیل دولت اکثریت ملی تأکید کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق پس از دیدار با رهبر ائتلاف فتح یک بار دیگر بر لزوم تشکیل دولت اکثریت ملی تأکید کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
هادی العامری، رهبر ائتلاف فتح برای رایزنی و برون رفت از بحران سیاسی فعلی، به خانه مقتدی صدر رهبر جریان صدر در کوفه رفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف فتح عراق پس از دیدار با رهبر جریان صدر، به منظور دیدار با مقامات اقلیم کردستان عازم اربیل خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
منابع عراقی به جزئیاتی از دیدار شب گذشته رئیس ائتلاف فتح عراق با رهبر جریان صدر اشاره کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
هادی العامری، رهبر ائتلاف فتح برای رایزنی و برون رفت از بحران سیاسی فعلی، به خانه مقتدی صدر رهبر جریان صدر در کوفه (حنانه) رفت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- رهبر ائتلاف فتح عراق پس از دیدار با رهبر جریان صدر، به منظور دیدار با مقامات اقلیم کردستان عازم اربیل خواهد شد. به گزارش شفقنا به نقل از الفرات نیوز، هادی العامری رهبر ائتلاف فتح عراق پس از دیدار با رهبر جریان صدر در شهر نجف به منظور دیدار با مقامات اقلیم کردستان عازم اربیل خواهد شد. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۲:۵۶    
برای نخستین بار از زمان برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام عراق، رهبران جریان صدر و ائتلاف فتح به صورت دو جانبه در نجف اشرف دیدار کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۳:۱۴    
شفقنا- برای نخستین بار از زمان برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام عراق، رهبران جریان صدر و ائتلاف فتح به صورت دو جانبه در نجف اشرف دیدار کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری رسمی عراق (واع)، دفتر مقتدی صدر ، رهبر جریان صدر شامگاه امروز (شنبه) با صدور بیانیه کوتاهی ...
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف فتح عراق امروز جمعه در سخنانی با اشاره به حملات اخیر به منطقه سبز بغداد، گفت: این حملات از دیدگاه ما غیر قابل توجیه است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۹    
شفقنا- هادی العامری ، رئیس ائتلاف فتح حمله راکتی به منطقه الخضراء و مقر احزاب را محکوم کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بغداد الیوم، العامری در بیانیه ای به شدت حملات اخیر به منطقه الخضراء و مقر احزاب سیاسی را محکوم کرد. ...
رییس ائتلاف فتح عراق در واکنش به حملات راکتی اخیر به منطقه الخضراء بغداد، این اقدامات را غیرقابل توجیه خواند و از نهادهای امنیتی خواست به وظایف خود در حفظ امنیت عمل کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ائتلاف فتح در پارلمان عراق در سخنانی تأکید کرد که مداخلات عربستان و امارات موجب شد تا محمد الحلبوسی برای دومین بار به ریاست پارلمان دست پیدا کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۵:۲۹    
تهران-ایرنا-یک روز پس از آغاز پرتنش پارلمان جدید عراق، مصطفی الکاظمی نخست وزیر این کشور با هدف حل اختلافات سیاسی به دیدار هادی العامری رئیس ائتلاف فتح رفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق امروز دوشنبه به منظور بررسی آخرین تحولات مربوط به بحران سیاسی در این کشور به دیدار هادی العامری رفت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۴:۵۷    
شفقنا- نخست وزیر عراق و رهبر ائتلاف فتح جهت بررسی بحران سیاسی کنونی این کشور و ایجاد راه حل مناسب برای آن با یکدیگر دیدار کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری رسمی عراق (واع)، دفتر هادی العامری ، رهبر ائتلاف فتح بعد از ظهر امروز (دوشنبه) با صدور بیانیه کوتاهی ...
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عدی الشعلان، عضو ائتلاف فتح حضور نیروهای آمریکایی در عراق را نقض مصوبه پارلمان توصیف کرد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
18 دی 1400 - 17:56 رئیس ائتلاف فتح در تظاهرات میلیونی مردم عراق: درس شهیدان سلیمانی و ابومهدی مهندس این است که تمام قوات اشغالگر در عراق باید کامل از این کشور خارج شوند. نیروهای بیگانه باید هر چه سریع تر از عراق خارج شوند و این هدف اصلی ماست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف فتح عراق ضمن تبریک یکصد و یکمین سالگرد ارتش عراق گفت ارتش عراق با افتخار و صلابت علیه تروریسم ایستاد و با آن مقابله کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۵:۵۴    
هادی العامری، رئیس ائتلاف فتح عراق، خروج نیروهای آمریکایی را خون بهای فرماندهان شهید مقاومت توصیف کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف فتح عراق امروز چهارشنبه در خصوص نشست نجف گفت: دیدار با مقتدی صدر مثبت و مسئولانه بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو ائتلاف فتح گفت: حریم هوایی عراق و مراکز نظامی حشد شعبی و سایر نیرو های امنیتی عراق، به علت پرواز گاه و بیگاه جنگنده های آمریکایی، همچنان در معرض خطر و تهدید قرار دارد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۲:۵۴    
شفقنا- منابع خبری از سفر رهبران گروههای سیاسی شیعه موسوم به چارچوب هماهنگی به ریاست هادی العامری رئیس ائتلاف فتح عراق به نجف اشرف برای دیدار با مقتدی صدر رهبر جریان صدر خبر دادند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
منابع عراقی از سفر هیاتی به ریاست رئیس ائتلاف فتح عراق به نجف به منظور دیدار با رهبر جریان صدر خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-رئیس ائتلاف فتح و از رهبران الحشد الشعبی عراق امروز سه شنبه تاکید کرد که حضور هیچ نیروی رزمی خارجی با هر نام یا بهانه را نمی پذیریم.
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۰۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سرانجام تکلیف انتخابات پارلمانی عراق روشن شد. دادگاه فدرال عراق در جلسه امروز خود حکم خود را درباره شکایت ارائه شده از جانب رئیس ائتلاف فتح درباره ابطال قانون انتخابات، صادر کرد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
هادی العامری رئیس ائتلاف فتح عراق که نسبت به نتایج انتخابات پارلمانی به دادگاه فدرال این کشور شکایت کرده بود، امروز دوشنبه در پی رد این شکایت، اعلام کرد که به رای صادره از سوی دادگاه پایبند است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-هادی العامری رئیس ائتلاف فتح عراق که نسبت به نتایج انتخابات پارلمانی به دادگاه فدرال این کشور شکایت کرده بود، امروز دوشنبه در پی رد این شکایت، اعلام کرد که به رای صادره از سوی دادگاه پایبند است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۷:۵۳    
رهبر ائتلاف فتح عراق با اشاره به رأی دادگاه فدرال مبنی بر تأیید نهایی نتایج انتخابات پارلمانی این کشور، گفت: علیرغم اطمینان از وقوع تقلب در انتخابات، به رأی دادگاه فدرال پایبند هستیم.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- دادگاه فدرال عراق درخواست شاکیان نتایج انتخابات پارلمانی عراق مبنی بر ابطال انتخابات و عدم صدور حکم تأیید نتایج انتخابات را رد کرد. به گزارش شفقنا به نقل از منابع خبری، دادگاه فدرال عراق در جلسه ای که امروز برگزار کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۹:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هادی العامری رهبر سازمان بدر و ائتلاف فتح عراق خواستار برگزاری تظاهرات بزرگ با هدف گرامیداشت سالگرد شهادت سپهبد شهید سردار قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، در پی شکایت هادی العامری رهبر ائتلاف فتح نسبت به نتایج انتخابات پارلمانی عراق، این شکایت به دادگاه فدرال ارجاع شد و اکنون همه نگاه ها متوجه این دادگاه است تا رای نهایی خود را صادر کند. انتخابات پارلمانی عراق هجدهم مهرماه (دهم اکتبر) برگزار شد اما برخی [...]
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۴:۲۴    
یک منبع آگاه از دیدار قریب الوقوع هادی العامری، رئیس ائتلاف فتح و مقتدی صدر ، رهبر جریان صدر در نجف اشرف خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از اعضای ائتلاف فتح عراق ضمن ابراز نگرانی از افزایش تردد بالگردهای ترابری شینوک آمریکا از سوریه به عراق، تحقیقات نهادهای امنیتی در این باره را خواستار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
یک منبع در ائتلاف فتح از دیدار و مذاکره مقتدی صدر و هادی العامری ، رئیس این ائتلاف در استان نجف در روزهای آینده خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۹:۲۵    
شفقنا- رئیس ائتلاف فتح عراق در سالگرد لغو محاصره ضلوعیه تاکید کرد ما به برکت خون پاک شهدا بر تروریسم و فرقه گرایی غلبه کردیم و هرگز نمی گذاریم بار دیگر به این میدان بازگردیم. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المعلومه، احمد عبدالحسین یکی از اعضای هیأت هماهنگی شیعی، امروز شنبه اعلام کرد: پیش بینی می شود دادگاه فدرال با توجه به شواهد ارائه شده توسط هیأت هماهنگی شیعی، دستور العملی را مبنی بر بازشماری آرای برخی از شعب رای گیری، ارائه خواهد کرد. ...
ابنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف فتح گفت: اگر نیروهای بیگانه از عراق خارج نشوند این کشور بی ثبات خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
"علی الفتلاوی" از اعضای ارشد ائتلاف فتح تاکید کرد: خروج نظامیان آمریکایی از عراق دروغی است که جز با قدرت مقاومت محقق نخواهد شد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۲۱:۲۶    
هادی العامری تاکید کرد که نیروهای آمریکایی بایستی هرچه سریع تر پیش از پایان سال میلادی جاری عراق را به طور کامل ترک کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف فتح با ارائه شواهدی جدید درباره تقلب در انتخابات پارلمانی زودهنگام، از کمیسیون انتخابات خواستار مجددا آرای غیرالکترونیک را بازشماری کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
هادی العامری رهبر ائتلاف فتح ، امروز چهارشنبه در جلسه دادگاه فدرال، مدارک و مستنداتی را مبنی بر وجود تقلب در انتخابات پارلمانی عراق ارائه داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یکی از اعضای ائتلاف فتح عراق امروز دوشنبه تأکید کرد که بیت شیعی بازسازی شده و در گفتگوهایش نسبت به دیگر ائتلاف های سیاسی به مراحل پیشرفته ای دست یافته است.