شنبه ۲۹ خردادساعت ۲۳:۰۶Jun 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «الحشد الشعبی»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۷    
فرمانده پلیس نینوا از امنیت مرزهای عراق با سوریه خبر داد و الحشد الشعبی، حمله موشکی تروریست ها در حویجه کرکوک را ناکام گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۴:۵۵    
رئیس سازمان بسیج مردمی عراق گفت الحشد الشعبی که در دفاع از عراق با داعش جنگید، برای وارد شدن به عرصه نبرد های بزرگتر آماده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان الحشد الشعبی با تاکید بر اینکه مسئولیت الحشد الشعبی دفاع از اعتبار عراق و همبستگی میان شیعه و سنی است، گفت که امروز الحشد از آمادگی بیش تر برای ورود به بزرگ ترین نبردها برخوردار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۸:۵۹    
رئیس هیئت الحشد الشعبی تاکید کرد که مرجعیت در بزنگاه های حساس حاضر بوده است و نقشه راه شرایط در عراق را ترسیم و مسیر تاسیس حشد شعبی را مشخص کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۲:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون عراق گفت که برخی طرف های داخلی و بین المللی به دنبال نابودی کامل گروه الحشدالشعبی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بغداد-ایرنا- سه عضو الحشد الشعبی عصر پنجشنبه در یک اقدامی تروریستی و با انفجار بمب جاده ای در جنوب شرق تکریت زخمی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
یک نویسنده عراقی با تاکید بر این که الحشد الشعبی بزرگترین مانع بر سر راه طرح های آمریکا و اسرائیل در عراق و منطقه است، در یادداشتی نوشت که آنها به دنبال قطع کردن سر این سازمان قانونی و قدرتمند به هر قیمتی که شده، هستند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۶    
دبیر کل جنبش عصائب اهل الحق با تأکید بر تداوم راه شهیدان سلیمانی و ابومهدی المهندس در مبارزه با تروریسم داعشی و آمریکایی، تأکید کرد که الحشد الشعبی قدرت خود را از لبیک مردم به فتوای مرجع عالیقدر دینی گرفته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: یک منبع امنیتی امروز، دوشنبه گفت، هواپیماهای آمریکایی بر فرار مواضع اختصاصی برای مراسم سالگرد تاسیس الحشدالشعبی پرواز کردند و گشت زدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 20 هزار نفر از نیرو های الحشد الشعبی عراق در رژه نظامی این نیروها مشارکت خواهند کرد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی نجباء در سالروز تاسیس بسیج مردمی عراق با صدور بیانیه ای، هرگونه اراده برای حذف، به حاشیه راندن یا استحاله این نهاد مردمی را توهمی محال خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
استانداری نینوی با اشاره به اینکه درخواست رسمی و مکتوب خود مبنی بر مخالفت با بازگشت خانواده های داعشی به موصل را به بغداد تحویل داده، اعلام کرد که برای مهار خطر این خانواده ها بر روی الحشد الشعبی حساب می کند.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۲۰    
آیت الله مدرسی گفتند: اعضای الحشد الشعبی باید بدانند که این گروه ابتدا از فتوای علما و سپس بسیج مردم تشکیل شده است و نباید از صراط مستقیم منحرف شوند و جهاد و عبادت را تحت تأثیر وسوسه های شیطانی تباه کنند. باید همواره پیرو علمای ربانی باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۳:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - برهم صالح ، رئیس جمهوری عراق روز یکشنبه در سالروز صدور فتوای جهاد کفایی آیت الله سیستانی گفت : کشورش که با همبستگی ارتش، الحشد الشعبی و پیشمرگه توانست تروریسم پلید داعش را شکست داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
شهید ابومهدی المهندس، نائب رئیس سابق الحشد الشعبی در زمان حیات خود طی سخنانی که امروز منتشر شد، از اهمیت فتوای مرجعیت و نقش گروه های مقاومت از جمله جنبش نُجَباء در سازمان دهی نیروهای مردمی علیه داعش سخن گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۰:۱۴    
بغداد – ایرنا – معاون رییس ستاد نیروهای الحشد الشعبی تاکید کرد که رژه نظامی نیروهای الحشد الشعبی که برای نخستین بار اواخر ماه جاری میلادی برگزار می شود، چشم ها را خیره خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
یک روزنامه صهیونیستی با انتشار گزارشی در سالروز تاسیس سازمان الحشد الشعبی عراق طی گزارشی، ابومهدی المهندس را موسس نیروی هوایی برای سازمان الحشد الشعبی دانست که با وجود شهادتش، ارتقا یافت و اکنون دارای قدرتی روزافزون است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۸:۱۹    
بغداد–ایرنا –چند روز، روزهایی که جانها به لب رسید و همه تصور کردند دیگر امیدی به عراق نیست تا اینکه با فتوایی بزرگ، ترس رفت و جسارت آمد تا عراق از جسمی بی حرکت تبدیل به گیلگامش قهرمان اسطوره ای بین النهرین شد و امروز 13 ژوئن (23 خرداد) برابر با هفتمین سال تاسیس الحشد الشعبی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل عراق گفت: اگر الحشدالشعبی نبود، امروز شاهد تکرار جنایت هولناک اسپایکر در نقاط مختلف عراق بودیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی النجباء عراق تاکید کرد که این کشور به دوران پیش از تاسیس الحشدالشعبی باز نخواهد گشت.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
پس از انتشار گزارش های غیر رسمی درباره برگزاری رژه الحشد الشعبی، این سازمان برای اولین بار در این باره بیانیه ای صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
یک تحلیلگر عراقی گفت که آمریکا و برخی گروههای سیاسی داخلی در عراق برای کنار زدن و بدنامی الحشدالشعبی در داخل و خارج عراق تلاش می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
نیروهای الحشد الشعبی عراق موفق به خنثی سازی یک طرح تروریستی بزرگ در استان الانبار شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۹:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
دو تروریستی داعشی که شریک بمب گذاری در مسیر زائران کربلای معلی بودند دستگیر شدند، همزمان الحشد الشعبی از خنثی کردن نقشه یک حمله بزرگ تروریستی در الانبار خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ائتلاف الفتح عراق گفت که نیروهای الحشد الشعبی و گروههای مقاومت، مشکل اصلی آمریکا و رژیم صهیونیستی به شمار می روند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
پس از آزادی فرمانده سازمان الحشدالشعبی عراق، شورای عالی قضایی در این کشور با صدور بیانیه ای تأکید کرد که به هیچ گونه ادله ای برای اثبات اتهامات وارد شده به این فرمانده الحشدالشعبی دست نیافته است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۶    
تصاویر منتشر شده توسط رسانه های عراقی مؤید آزادی قاسم مصلح، فرمانده برجسته الحشد الشعبی است که پس از بازداشت دو هفته ای توسط دستگاه امنیتی عراق با حکم قضایی آزاد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده عملیات نیرو های مردمی عراق در غرب استان الانبار که 2 هفته پیش در بغداد بازداشت شده بود، آزاد شد.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا قاسم مصلح فرمانده عملیات بسیج مردمی عراق (حشد الشعبی) در غرب استان الانبار که دو هفته پیش در بغداد بازداشت شده بود آزاد شد. اتهام وی تروریستی بود که بعد از مشخص شدن برائت او، با حکم قاضی آزاد شد ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه های عراقی قصد دارند به مناسبت هفتمین سالگرد تاسیس الحشد الشعبی رژه نظامی مرکزی برگزار کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
سازمان الحشد الشعبی عراق قصد دارد به مناسبت هفتمین سالروز تاسیس خود، برای نخستین بار یک رژه نظامی بزرگ، پس از موافقت نخست وزیر و فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق برگزار کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده پارلمان عراق اعلام کرد سفارت آمریکا در بغداد فهرستی از اسامی فرماندهان الحشد الشعبی و مقاومت را برای هدف قرار دادن آنها تهیه کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
یک نماینده پارلمان عراق از اقدام سفارت آمریکا در بغداد مبنی بر تهیه فهرستی از اسامی فرماندهان الحشد الشعبی و مقاومت برای هدف قرار دادن، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رسانه های عراقی نوشتند : قاسم مصلح از رهبران الحشدالشعبی از سوی دادگاه عراق آزاد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
یکی از نیروهای لشکر 23 الحشد الشعبی در درگیری با عناصر داعش در استان دیالی به شهادت رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رسانه های عراقی از آزادی قاسم مصلح از فرماندهان ارشد سازمان الحشد الشعبی عراق و معروف به دشمن شماره یک داعش در الانبار، با حکم قضایی خبر دادند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۱:۲۲    
شفقنا- هادی الجزائری از فرماندهان الحشد الشعبی در مصاحبه ای گفت که ارتش آمریکا تروریست های داعش را از منطقه البوکمال سوریه به مرزهای عراق منتقل می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو پارلمان عراق گفت که تلاش ها برای حمله به الحشد الشعبی و بازگشت تروریسم در عراق تحت مدیریت دولت آمریکا انجام می شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۹:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
فارس: ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق تأکید کرد که جبهه مقاومت در مسیر افزایش توانمندی های خود حرکت می کند. مسجدی در مراسم به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) که در سازمان الحشد الشعبی عراق برگزار شد، گفت که جمهوری اسلامی به دفاع از مسلمانان مستضعف جهان افتخار می کند. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، ایرج مسجدی عصر روز شنبه در این مراسم که با حضور نیروهای مجاهد و مقاوم و جمع زیادی از مردم بغداد در سالن همایش های الحشد الشعبی برگزار شد افزود، جبهه مقاومت به سمت ارتقاء توانایی ها و قدرت رویارویی با دشمنان حرکت می کند. وی با اشاره به عمق [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۲۱:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی الحشد الشعبی اعلام کرد که نیروهای این سازمان امروز در جنوب سامراء شش مخفیگاه عناصر داعش را منهدم و ضمن توقیف مهمات آنها یکی از این تروریست ها را کشته و یکی دیگر را زخمی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق گفت: هرگز به طرف های خارجی اجازه نمی دهیم نظری در خصوص سازمان الحشد الشعبی به ما دیکته کنند زیرا اینها فرزندان من هستند و این نهاد، مورد حمایت دولت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق گفت: هرگز به طرف های خارجی اجازه نمی دهیم نظری در خصوص سازمان الحشد الشعبی به ما دیکته کنند زیرا اینها فرزندان من هستند و این نهاد، مورد حمایت دولت است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- حیدرالعبادی رئیس شورای راهبری ائتلاف نیروهای ملی عراق شب گذشته ایده بسیج ملی (الحشدالوطنی) را در ارتباط با نیروهای الحشد الشعبی مطرح و دولت و نیروهای سیاسی را به بررسی آن دعوت کرد. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع عراقی فاش کرد که سفارت آمریکا با ارسال پیامی به دولت عراق در مورد حضور نیروهای بسیج مردمی این کشور (الحشد الشعبی) در منطقه سبز بغداد ابراز نگرانی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا – بغداد این روزها شاهد فعالیت های مختلف به مناسبت سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار انقاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) است؛ از نشست های عشایری تا مراسم خودجوش دانشجویان و برنامه هایی که رزمندگان الحشدالشعبی تدارک دیده اند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۵:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، قیس الخزعلی دبیرکل عصائب اهل الحق عراق، شامگاه امروز (چهارشنبه)، در گفت و گو با شبکه عراقی ای نیوز به مسائل مختلفی از جمله دستگیری قاسم مصلح فرمانده سازمان الحشدالشعبی در استان الانبار عراق پرداخت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نیرو های الحشدالشعبی عراق در منطقه اطراف حمرین و خانقین در استان دیاله عملیات نظامی پیشگیرانه ای علیه عناصر داعش انجام دادند.