چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۹:۰۸May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس اداره تبلیغات اسلامی»

خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشان گفت: حوادث اخیر در سرزمین های اشغالی باعث شد که قدرت موشکی مبارزان فلسطینی و ضعف صهیونیستها در مقابل جبهه مقاومت بر اشغالگران سرزمین فلسطین اثبات شود.
مرصاد   ۳ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان صحنه گفت: داوطلبان و جناتگران هلال احمر فرشتگان نجات در حوادث هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کوهبنان گفت: در ده محله شهر کوهبنان نماز عید فطر اقامه می شود در روستا ها نیز مکان های تعیین شده است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم، گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، نماز عید سعید فطر با رعایت دستوالعمل بهداشتی در 3 منطقه شهرستان رباط کریم برگزار می شود.
استانداری تهران   ۷ ساعت پیش    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم از طبخ و توزیع روزانه 500 پرس غذای گرم در مناطق کم برخودار و خانواده های نیازمند و افراد آسیب دیده از کرونا این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایذه- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ایذه گفت: در ماه مبارک رمضان و در قالب رزمایش احسان، 700 بسته معیشتی میان اقشار آسیب پذیر این شهرستان توزیع شده است.
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنده لنده در پی درگذشت پدر شهید شیروان عزیزی پیام تسلیتی منتشر نمود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشان گفت: جنایتکاران تروریستی داعش به هیچ یک از اصول انسانی و اسلامی مقید نیستند.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۸    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر با محکوم کردن تحریف خبر ذبح 110 رأس قربانی برای انتخابات ریاست جمهوری، این تحریف را در جهت تضعیف مشارکت مردم در انتخابات پیش رو عنوان کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر با محکوم کردن تحریف خبر ذبح 110 رأس قربانی برای انتخابات ریاست جمهوری؛ این تحریف را در جهت تضعیف مشارکت مردم در انتخابات پیش رو عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۴    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند از اقامه نماز عید سعید فطر با رعایت دستوالعمل های بهداشتی بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسلامشهر گفت: اداره تبلیغات اسلامی در طرح ذبح قربانی، مروج و مبلغ است و این طرح به صورت کاملاً مردمی و خودجوش بناست اجرایی شود و تنها اداره تبلیغات اسلامی به عنوان مبلغ این طرح، خبر را منتشر کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۲    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرخه گفت: محبوب ترین اعمال در ماه رمضان؛ تلاوت آیات قرآن است و بسیار نیکوست که آیات؛ با توجه به مضامین و معانی آن خوانده شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۵۰    
نصف جهان: حجت الاسلام سیدحسین موسوی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسلامشهر تهران با اشاره به پویش مردمی اکرام اظهارداشت: این پویش مردمی با هدف کمک به نیازمندان با ذبح 110 قربانی در این شهر باهدف سربلندی مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری 1400 برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۸    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل از ثبت بیش از 100 مسئله و مشکل محلی در مهرواره محله همدل با مشارکت مردم در این شهرستان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۸    
مرصاد نیوز: رئیس اداره تبلیغات اسلامی سرپلذهاب گفت: ماه رمضان برکتی دارد که اگر از آن به خوبی استفاده شود مسیر تعالی در زندگی فرد مشخص و هدایت می شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۳۰ سایت دیگر  
فارس: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسلامشهر از نذر 110 گوسفند برای سربلندی مردم در انتخابات خبر داد. سیدحسین موسوی: * این پویش مردمی با هدف کمک به نیازمندان با ذبح 110 قربانی در این شهر باهدف سربلندی مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری 1400 برگزار می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان گفت: هیمنه پوشالی رژیم اشغالگر قدس فروریخته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۸:۱۸    
گروه استان ها- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری گفت: مراسم روز قدس در شهرستان ری به صورت مجازی است و پویش ها و برنامه های روشنگرانه ویژه آن در قالب کلیپ های کوتاه با موضوع اهمیت این روز و دفاع از مردم مظلوم فلسطین در فضای مجازی منتشر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس گفت: در راستای گرامیداشت روز قدس و با توجه به شیوع کرونا و عدم برگزاری راهپیمایی بیش از 100 برنامه در فضای مجازی اجرا می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۱۵    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی میبد گفت: به دلیل شرایط ویروس کرونا امسال مراسم حضوری در راهپیمایی قدس نداریم، اما برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین، زنجیره انسانی با جمعیت حداقلی در یکی از میدان های شهر تشکیل می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز گفت: امسال مساجد و هیئت های این شهرستان احیای شب های قدر را متفاوت تر از همیشه برگزار کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۲    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرخه گفت: برتری شب قدر از هزار ماه به دلیل ارزش عبادت و احیای آن شب است. از این رو، تاکید فراوانی بر عبادت در آن شب، شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم از توزیع هزار بسته معیشتی به همت مراکز قرآنی و مذهبی این شهرستان بین نیازمندان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۶    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی تویسرکان از برگزاری طرح کاروان قرآنی و فعالیت گروه های تبلیغی حضرت حبقوق نبی(ع) و تبلیغ نوین در راستای ترویج فرهنگ دینی در تویسرکان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
گرمی - رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرمی گفت: برخی از دستگاه های دولتی با ریخت و پاش مالی حقوق بیت المال را پامال کرده و به سفارش حضرت علی(ع) در این باره کاملا بی توجه هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کهگیلویه گفت: طرح محله محور مهرواره محله همدل با رویکرد تقویت زنجیره همبستگی و مشارکت اجتماعی در شهرستان آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی سنندج گفت: اداره تبلیغات اسلامی استان کردستان به مناست روز جهانی قدس دو نمایشگاه در شهر سنندج برگزار خواهد کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۳:۲۹    
نهاوند- حجت الاسلام مغیثی امام جمعه نهاوند به همراه رئیس اداره تبلیغات اسلامی و روسای حوزه علمیه برادران و خواهران با حضور در دفتر مدیر اداره آموزش وپرورش شهرستان نهاوند هفته معلم را تبریک گفت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرخه گفت: یکی از اعمال مورد تأکید در شب قدر، دعاست. دعا یعنی بیان خواسته و شب قدر، بهترین فرصت برای دعا و بیان خواسته هاست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قرچک از برگزاری مراسم احیا شب های قدر در بیش از 20 نقطه شهرستان قرچک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه از ثبت نام 80 محله این شهرستان در طرح ملی مهرواره محله همدل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: بر اساس مصوبه ستاد ساماندهی شئونات فرهنگی نهاوند، مراسم احیای شب های قدر در چند مکان محوری و شاخص برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل از برگزاری مسابقه کتابخوانی مجازی مفاهیم سوره قدر با عنوان قدر قرآن در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر از برگزاری مراسم شب های قدر در 25 نقطه شهرستان در فضای باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۹    
اتحادخبر: رئیس اداره تبلیغات اسلامی دشتستان گفت: مراسم شب های احیا با حداکثر رعایت پروتکل های بهداشتی در مدت دو ساعت برگزار می شود.حجت الاسلام حسین شیخی روز شنبه در گفتگو با خبرنگار اتحادخبر اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۲    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کهگیلویه گفت: برگزاری مراسم احیای شب های قدر در فضای مسقف حداکثر تا 45 دقیقه مجاز است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بدره گفت: مراسم لیالی قدر با رعایت پروتکل های بهداشتی در این شهرستان برگزار می گردد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناوه گفت: براساس برنامه ریزی به عمل آمده مکان های محوری برای برگزاری مراسم معنوی شب های قدر در شهرهای گناوه و ریگ پیش بینی شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: لامرد - رئیس اداره تبلیغات اسلامی لامرد از برگزاری مراسم معنوی شب های قدر در فضای باز خبر داد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۷:۱۲    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اصفهان گفت: پویش فصل بندگی علاوه بر تقویت احساس مسئولیت اجتماعی میان مردم سبب ارتباط مؤثر مردم با امام جماعات مساجد خواهد شد.
لنگه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۱:۴۵    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی و مسئول فعالیت های فرهنگی و قرآنی از شیخ منصور حسونی مدیر این مجموعه تجلیل کردند.
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی زرند با توجه به وضعیت قرمز شهرستان زرند و مصوبه ستاد ملی کرونا، برگزاری مراسم شب های قدر به مدت 2 ساعت و در فضای باز را بلامانع اعلام کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: جشن میلاد با سعادت دومین اختر تابناک امامت و ولایت، حضرت امام حسن مجتبی (ع) در حسینیه معتمدی گناوه برگزار شد و به صورت مستقیم از فضای مجازی پخش شد. ...
خانه خشتی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۰۸    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان گفت: یکی از اولویت های پیشنهادی در سال 1400 در رفسنجان ارتقای سطح کیفی و توانمندسازی ائمه جماعات مساجد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۵۵    
گروه استان ها - رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری گفت: طرح "فصل بندگی" و "جزءخوانی" با محوریت استقرار کرسی های تلاوت قرآن در بوستان های شهری با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و استفاده از ظرفیت قاری های ممتاز ری در محله های شهرستان ری برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرضا _ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرضا از اجرای مهرواره محله همدل همزمان با ماه مبارک رمضان در شهرضا خبرداد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رکنا : رئیس اداره تبلیغات اسلامی هشترود از ثبت نام طرح مهرواره محله همدل خبر داد
صدای لنجان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۹:۰۸    
به گزارش صدای لنجان ؛ به نقل از اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان،حجت الاسلام صائبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان نسبت به پویش فصل بندگی ویژه ماه مبارک رمضان نکاتی را بیان نمودند در ادامه با اشاره به کلام مقام معظم رهبری و سفارش به تواصی افزود ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مه ولات از بسته بندی و توزیع 6 هزار بسته غذای گرم در ایام ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.