پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۱۷Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان تبلیغات اسلامی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از اهتمام جدی سازمان تبلیغات به توسعه زیرساخت های فرهنگی ایلام خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: قائم مقام معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی شکل گیری شبکه امت و امامت در محلات را به مرکزیت و محوریت مساجد ضروری دانست. حجت الاسلام ناصر میرمحمدیان ظهر چهارشنبه در نشست هم اندیشی منطقه ای شهید بیاضی با اشاره به اهمیت مواسات و همدلی به مرکزیت و محوریت مساجد در کشور ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی بعنوان مهم ترین سازمان نظام نقش مهمی در ترویج ارزش های دینی و آرمان های انقلاب دارد،گفت: وظیفه داریم با برنامه های ریزی هدفمند و منظم با کمک تمامی دستگاه های اجرایی برای ترویج و تبلیغ دین اسلام هم جانبه تلاش کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی گفت: ما ساده انگارانه از کنار اربعین گذشتیم و اربعین امسال را نیز از دست دادیم در حالی که بر اساس قوانین خودمان بسیاری از مردم عزیزمان در این حرکت عظیم تمدنی می توانستند شرکت کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام قمی با بیان اینکه فرهنگ اربعین صرف تعظیم شعائر دینی نیست و همه آن خدمت بی منت است، گفت: در سازمان تبلیغات اسلامی باید فرهنگ، اربعینی باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: در تلاش هستیم تا با توجه بیشتر به موضوعات فرهنگی در استان ایلام پایه این استان را به لحاظ فرهنگی تقویت کنیم.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات خادم فعالان حوزه فرهنگی است، گفت: خدمت بی منت اساس کار این سازمان است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه فرهنگ بالاترین نقش را دفاع مقدس داشت و به فرموده حضرت امام جبهه دانشگاه خودسازی بود، گفت: توجه سازمان تبلیغات اسلامی به عرصه های مختلف از مراکز علمی تا روستاهای دور افتاده قابل تقدیر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۹    
ایلام - ایرنا - مدیرکل سابق سازمان تبلیغات اسلامی ایلام گفت: تبلیغات خط مقدم جبهه فرهنگی و اصل جدایی ناپذیر نظام اسلامی است که نقش مهم و تعیین کننده ای در ترویج دین دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: جریان سازی فرهنگی و تبلیغی در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب یک ضرورت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد بر افزایش مشارکت روحانیون زارچ در مسائل اجتماعی تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایلام-رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت:تقویت جریان فرهنگی و تبلیغی اولویت سازمان تبلیغات در ایلام است.
عقیق   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۵۲    
حجت الاسلام حریزاوی قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی در سخنانی به بیان انتقاداتی صریح از مدیریت اربعین پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - تولیت آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) گفت:یکی از کارهای مهم سازمان تبلیغات اسلامی افزایش توجه نسل جدید به فضای دین، حرم های مطهر، مساجد و هیئات ها و جذب حداکثری است.
کارشناس ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی گلستان: نباید در خصوص موضوعات دفاع مقدس و جوانان فاصله بیاندازیم حجت الاسلام میر پارسایی گفت: زبان هنر و تبلیغات خیلی مهم و ارزشمند است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ایلام- حجت الاسلام محمد علی نجفی به عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی ایلام فردا چهارشنبه معارفه می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی از راه اندازی شبکه راهیاری تبلیغی برای حل مشکلات محلات خبر داد و گفت: در گام نخست 4 هزار روحانی مستقر در روستا، یک هزار روحانی مستقر در شهر ها و حدود 400 روحانی مستقر در حاشیه شهر ها خواهیم داشت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/مسئول اعزام و امور مبلغین اداره کل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی سامانه شمع برای مبلغین خبر داد.
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۴:۴۴    
به گزارش پایگاه خبری مفاز، آیین رونمایی از پوستر جشنواره بهائیت، محفل خیانت ، پنج شنبه یکم مهر 1400 در سازمان دارالقرآن کریم با حضور جمعی از مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی و فرهیختگان و هنرمندان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۵۸    
عیسی بیگدلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با تاکید بر لزوم رعایت دستورالعمل های ستاد کرونا و خودداری از تجمع و ممنوعیت راه اندازی دسته های عزاداری و لغو برگزاری آیین جاماندگان اربعین، افزود: سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره سازمان تبلیغات اسلامی فهرج از تهیه و توزیع 570 بسته معیشتی در قالب مهرواره اوج خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
کتاب فعالین زیست بوم نوشت افزار ایرانی به کوشش مجمع ایران نوشت با حضور حجت الاسلام حریزاوی قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی کشور برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۲    
مسئول امور فرهنگی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی اردبیل، گفت: اردبیل رتبه نخست طرح ملی حرف آورد را کسب کرد که این امر برای ما بسیار حائز اهمیت بوده و بایستی در سال های آینده نیز تمرکز بیشتری در اجرای این طرح داشته باشیم.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تبریز- مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی اظهار داشت: اربعین نه تنها مناسبت مذهبی نیست بلکه جلوه ای از شکوه وحدت مسلمانان جهان با هر قوم و جغرافیایی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام قدرتی، گفت: ششمین مرحله رزمایش مواسات و کمک های مؤمنانه سازمان تبلیغات اسلامی لرستان با همکاری خیرین قرآنی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل آموزش سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر نیازسنجی، مساله یابی و اثرسنجی در زمینه آموزش گفت: برای تاثیرگذار بودن و تسهیل گری در آموزش های دینی با صد مجموعه آموزشی فعال در عرصه های فرهنگی، اجتماعی و دینی در ارتباط هستیم و از حضور 500 استاد استفاده می کنیم.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۶    
کاشان/ معاون فرهنگی و معیشت مرکز خدمات و مسئول دارالقرآن سازمان تبلیغات اسلامی کاشان به منظور هماهنگی برگزاری مسابقات قرآنی ویژه خانواده طلاب با مدیران و معاونان تهذیب مدارس علمیه این شهرستان دیدار کردند.
عقیق   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۲    
نماهنگ دلشوره با صدای کربلایی حسین طاهری ، با شعری از حمید رمی ، تنظیم مهدی شکارچی و تدوین امیر مهدی عظیمی توسط موسسه فرهنگی عقیق و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی تولیده شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - مسئول گروه قرآنی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: جشنواره قرآن و عترت ویژه همسر و فرزندان طلاب برادر در قزوین برگزار می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، آیت الله عابدینی روز یکشنبه در گردهمایی موکب داران اربعین استان قزوین که با حضور مسوولان استانی در سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، افزود: اربعین حسینی یک نقشه راه و رزمایش بزرگ فرهنگی و اعتقادی بوده که همه جهانیان را به تعجب وا داشته است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۹    
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان از اجرای طرح مهرواره اوج با محوریت مساجد در راستای توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر احیای سنت حسنه مواسات و همدلی در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور گفت: فاهم نامه مشترک سازمان تبلیغات اسلامی و مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور با هدف تقویت قرارگاه فرهنگی در استان گلستان منعقد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه نهضت پیشرفت بانوان دنبال هویت بخشی به زنان و جدی گرفتن نقش آنها در مسائل مختلف است گفت: حل مشکلات با ایجاد زنجیره تواصی بین مومنین محقق می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۰    
نشست بررسی مدارس حفظ قرآن کریم همراه با تحصیل با حضور نمایندگانی از آموزش و پرورش، اداره کل ارشاد، سازمان تبلیغات اسلامی و اتحادیه قرآن و عترت اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
طی نشستی با حضور مدیران کمیته امداد و سازمان تبلیغات اسلامی استان مرکزی تفاهم نامه همکاری بین این دو نهاد امضا شد.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
ایلنا: خانواده زنده یاد علی سلیمانی در نخستین قسمت از برنامه جاذبه از او و حس و حالشان در این روزها گفتند. اولین قسمت از فصل دوم برنامه جاذبه به تهیه کنندگی حمیدرضا صابونی و اجرای صابر خراسانی شنبه شب 27 شهریورماه ساعت 21 از شبکه افق پخش شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست شورای مدیران مناطق تلفیقی با حضور مدیران سازمان تبلیغات اسلامی در تهران برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه خواهران با بیان این که وظیفه امروز نهادهای دینی و فرهنگی حل مسائل جامعه است، گفت: حوزه باید مسائل مهمی همچون فرزندآوری، انحلال خانواده، تأخیر در ازدواج، اشرافی گری، پاکدامنی و پوشش اسلامی در جامعه را حل کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: تغییر ساختار فرهنگی کشور ماموریت بزرگ و انقلابی سازمان تبلیغات اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش های تخصصی سازمان تبلیغات اسلامی از برگزاری کارگاه های آموزشی نسل حسینی تا پایان شهریور سال جاری با اعزام اساتید متخصص حوزه جمعیت به تمامی استان های کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان از توزیع 4 هزار و 500 بسته معیشتی بین نیازمندان در هفته دفاع مقدس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۵۸    
تهران- ایرنا- انتصاب های وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی، نخستین نشست خبری رئیس سازمان تبلیغات اسلامی پس از 40 سال، روز ملی سینما و قلم زدن اهالی این حوزه در بزرگداشت آن را از جمله مهمترین های حوزه فرهنگ و هنر در هفته گذشته می توان عنوان کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بدون جدی گرفتن بانوان به ویژه حوزه های علمیه خواهران، تحول بزرگی در فرهنگ اتفاق نخواهد افتاد و باید اهتمام به این مسئله یک اولویت باشد.
بقاع نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در اولین نشست خبری اش استفاده از عبارت قشر خاکستری در جامعه را اشتباه دانست و گفت: اغلب مردم، مذهبی و متدین هستند و نگرانی ای از این بابت نداریم. ...
حجت الاسلام صفری، رئیس اداره سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سربیشه در پیامی مردم را به شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- نهمین نشست مدیران کل تبلیغات اسلامی سراسر کشور آغاز به کار کرد. به گزارش شفقنا، نهمین نشست مدیران کل تبلیغات اسلامی سراسر کشور با حضور حجت الاسلام والمسلمین قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از مدیران ارشد این سازمان در جوار مسجد مقدس جمکران آغاز به کار کرد. ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام خلیفاوی از ایجاد قرارگاه تحول اجتماعی با محوریت مساجد به عنوان تحولی ویژه در سازمان تبلیغات اسلامی یاد کرد.