پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۴:۴۸Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان تبلیغات اسلامی»

پانا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه فضای مجازی را باید تبدیل به میدان تاخت و تاز علیه دشمن قرار داد گفت بدانید و آگاه باشید که رهبر معظم انقلاب روی همه شما نوجوانان عزیز بسیار حساب باز کرده اند. ...
ایکنا   ۳ ساعت پیش    
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در دومین روز از پنجمین دوره مجمع عالی بسیج دانش آموزی گفت: بسیجیان وظایف مهمی بر عهده دارند که یکی از آنها مطالبه از مسئولان است.
رییس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه جهاد تبیین امروز با کمک همه نوجوانان و جوانان ممکن است، گفت: رهبر انقلاب بر روی نوجوانان حساب باز کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
کرمان- معاون امور فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی مکتب شهید سلیمانی را یکی از اصیل ترین ظرفیت های موجود برای تبیین گری دانست.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان از راه اندازی مرکز رصد و تحلیل راهبردی تبلیغات اسلامی خبر داد و گفت: این مرکز با هدف هم افزایی، تعالی و توانمند سازی شبکه های درون سازمانی سازمان تبلیغات اسلامی در بخش های 12گانه فرهنگی، قرآنی و رسانه ای با محوریت جهادتبیین ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور، ستاد ملی تبیین و ترویج مکتب شهید قدس(استان کرمان) افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۰    
اداره آبفای جنوب غرب تهران و سازمان تبلیغات اسلامی بهارستان اقدام به فرهنگ سازی در خصوص صرفه جویی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با حضور مسئولان استانی برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ارتقایی با بیان اینکه اولویت برنامه ها در سازمان تبلیغات اسلامی بنا بر تأکیدات رهبر معظم انقلاب، جهاد تبیین است، گفت: سازمان تبلیغات در برابر این تاریخ درخشان باید باتمام توان در خدمت مردمی سازی امر تبلیغ باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در چهارمین جلسه کمیسیون های تخصصی سی امین اجلاس سراسری نماز گفت: این سازمان پیگیر مباحث اقامه نماز ازسوی دیگر دستگاه های کشور بوده است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، چهارمین جلسه کمیسیون های تخصصی سی امین اجلاس سراسری نماز با عنوان “نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه، مسجد و دانشگاه” در روز سه شنبه هفتم آذرماه، با حضور سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین جلسه کمیسیون تخصصی سی امین اجلاس سراسری نماز با موضوع نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه، مسجد و دانشگاه و با حضور نمایندگان دستگاههای مختلف به میزبانی سازمان تبلیغات اسلامی آغاز شد.
شبکه قرآن و معارف سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 7 آذر 1402 به گزارش روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، در برنامه دوشنبه شب (6 آذر)، گفت وگوی ویژه معارفی آرمان از شبکه قرآن و معارف سیما شبکه سازی هیأت ها برای جهاد تبیین توسط حجت الاسلام مجید باباخانی رئیس سازمان هیات و تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی مورد بررسی قرار می ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به تفاوت تکریم زن در فرهنگ غربی و اسلامی، گفت: در فرهنگ اسلامی محور انسجام خانواده، مادر است و هرچه سن زنان بالاتر می رود، قابل احترام تر هستند زیرا زن شخص نیست بلکه یک شخصیت است اما در فرهنگ غرب عکس این موضوع اتفاق می افتد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این نشست گفت: در استان یزد تعداد مؤسسات قرآنی دارای مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی 70 مؤسسه هستند و مؤسسات دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی نیز به همین تعداد در استان فعالیت می کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ صبح روز دوشنبه ششم آذرماه، به همت امور بانوان استان و با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی استان، معاونت پرورشی و فرهنگی و اداره شاهد و امور ایثارگران استان ...
سراج24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی ازسامانه رزرو رایگان نمایش "تماشاچی" جهت رزرو و بهره گیری از برنامه های سوگواره فاطمی و تماشای نمایش تماشاچی رونمایی کرد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، حجت الاسلام حبیب الله شعبانی عصر یکشنبه در همایش جهادگران تبیین ویژه مبلغین که در سازمان تبلیغات اسلامی همدان برگزار شد، با تأکید بر اهمیت حرکت در مسیر تحقق جهاد تبیین ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۲:۱۳    
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خنداب گفت: شهیدان با خدا معامله کردند و دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کرده و با خون خود آیات قرآن را زنده کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۴    
در آذرماه سالجاری با حضور رییس اداره بهزیستی،کارشناس مشارکتهای مردمی،مسئول مرکز مثبت زندگی کد9862،رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)،ریس اتحادیه اصناف،رییس سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از خیرین سطح شهر مریوان ،سری کامل جهیزیه ازدواج به توانخواه تحت پوشش مریوانی تحویل گردید .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
همایش طلایه داران تبلیغ در سالن شهید سلیمانی سازمان تبلیغات اسلامی ایلام برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی 20 عنوان برنامه در ایام فاطمیه برگزار خواهد کرد، گفت: پویشی را با عنوان نشر خوبی ها راه اندازی می کنیم که با محوریت معجزه مادری است و با هماهنگی مجموعه رسانه های استان انجام خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اگر می خواهیم فرزندانمان مسجدی شوند، باید دوستان مسجدی برای آن ها پیدا کنیم تا از طریق دوستی با اهل مسجد، با این مکان مقدس ارتباط برقرار کنند.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۴:۲۷    
آئین رونمایی از کتاب میاندار در سالن همایش حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی تهران در دوم آذر 1402 برگزار شد.
توسعه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۰:۵۵    
براساس اخبار رسیده اخیرا رایزنی هایی در جریان است که حجت الاسلام شیخ یوسف احمدی مدیرکل فعلی سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه بعنوان مدیرکل جدید ارزشیابی ، امور حقوقی و رسیدگی به شکایات استانداری منصوب شود.
بقاع نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تحلیل جامعه شناسی مداحی پاپ عنوان تازه ترین برنامه میز موسیقی اندیشکده هیات سازمان تبلیغات اسلامی در قالب نشست های تحلیل موسیقی مذهبی است که هشتم آذر ماه در محل این اندیشکده پیش روی علاقه مندان قرار می گیرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان گفت: دوره پیش نیاز تربیت مربی سطح یک با حضور 20 نفر از متربیان قرآن به همت مؤسسه قرآنی مصباح الهدی نور گرگان برگزار شد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۴    
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به نقش اساسی اصحاب رسانه در موضوع جهادتبیین گفت: رسانه ها در آگاه سازی مردم و تشریح دستاوردهای نظام تلاش کنند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم گفت: رویکرد رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور این بوده تا بسیاری از مجموعه های قرآنی جریان های مردمی را بیش از قبل تقویت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس سازمان دارالقرآن الکریم گفت: رویکرد رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور این بوده تا بسیاری از مجموعه های قرآنی جریان های مردمی را بیش از قبل تقویت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۱    
بابل- معاون فرهنگی و امور تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی فاطمیه را موسم بازشناس جایگاه زن، تحقق هویت و باور به جایگاه زن در رهبری عواطف جامعه عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد قمی درگذشت محمدامیر خوش صحبتان، مدیر مرکز بررسی های راهبردی سازمان تبلیغات اسلامی را تسلیت گفت.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه کارستان بهارستان با حضور حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و با نگاهی به امر تولید به صورت رسمی افتتاح شد. حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در این مراسم عنوان کرد: برای این مردم و ملتی که مشخصه و ویژگی معتبر بودنشان در طول تاریخ غنای فرهنگی شان است ...
خبرگزاری آران و بیدگل   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۸    
سید حسین سعیدزاده بیدگلی در گفت و گو با خبرنگار پرتال خبری آران و بیدگل نیوز گفت: طی 18 ماه گذشته، بیش از 4 هزار و 800 گزارش تبلیغی از سوی ائمه جماعات، مبلغان و بانوان مبلغه شهرستان آران و بیدگل در شبکه مبلغین و عملیات های تبلیغی سامانه شمع سازمان تبلیغات اسلامی ثبت شده است. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه عقلانیت انقلابی و توحیدی به عقلانیت ولایی منتج می شود، بیان کرد: انسان اهل مطالعه قدرت تحلیل مسائل را پیدا کرده و در فراز و فرودهای محاسباتی دچار اختلال نخواهد شد. عقلانیت انقلابی به معنای یافتن قدرت محاسباتی و فهم نگرش ولی فقیه است.
سینا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی،فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، مراسم افتتاح رسمی این مجموعه با حضور روح الله دهقانی، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور، حجت الاسلام و المسلمین قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و محمدمهدی دادمان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی گفت: فرهنگ ایستادگی شهدا باعث خواهد شد که مردم غزه و فلسطین در این جنگ نابرابر پیروز شوند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۲:۰۶    
شاهرود_ معاون سازمان تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: مطالعه زندگی نامه شیخ رجبعلی خیاط و بیانیه گام دوم انقلاب نشان دادن مسیر راه به بسیجیان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خراسان رضوی گفت: 14 سری جهیزیه بین نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد، در حاشیه شهر مشهد توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل، معاونان و جمعی از رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با حضور در تعدادی از مراکز درمانی تبریز از تلاش های پرستاران و کادر درمان این مراکز تقدیر کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور: امروز حماس تمام هیمنه و سیطره دستگاه استکبار را شکسته است و اگر انقلاب اسلامی نبود امروز چیزی به عنوان مقاومت وجود نداشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بنیاد ملی نوجوان سازمان تبلیغات اسلامی یزد از برگزاری کارگاه آموزشی باید ها و نباید های تربیت خبر داد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۵:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به نسل کشی رژیم صهیونیستی و شهیدکردن پرستاران غزه گفت: بنا بر رسالت تبلیغی، تعدادی از روحانیون به صورت نمادین از پرستاران در بخش اطفال به یاد کودکان مظلوم غزه تجلیل کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بابل- معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی بازسازی انقلابی ساختارهای فرهنگی را از مهمترین مطالبات مقام معظم رهبری از جریان های فرهنگی عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان تبلیغات اسلامی در دیدار مسوولان دبیرخانه ستاداعتکاف کشور، ضمن حمایت از سپردن کار این مراسم به خود مردم،وظیفه مسئولان فرهنگی را ایجاد زمینه و فرصت برای نقش آفرینی درست مردم دانست.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام زمانی گفت: انقلاب اسلامی با تربیت بانوان مبلغه توانست الگوی سومی از زن مسلمان را به دنیا ارائه دهد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
همایش بزرگ مبلغات فاطمی استان مازندران امروز با حضور حجت الاسلام عزت زمانی معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور، حجت الاسلام شریف تبار مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مازندران و جمعی از مسئولان در سالن اجتماعات شهید آوینی اردوگاه شهید رجایی فریدونکنار برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مجموعه کارستان بهارستان با حضور حجت الاسلام محمد قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی و با نگاهی به امر تولید به صورت رسمی افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فریدونکنار- همایش بزرگ مبلغات فاطمی استان مازندران با حضور حجت الاسلام عزت زمانی معاون فرهنگی و تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی در فریدونکنار برگزار شد.