سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۳:۳۰Oct 2020 27

جدیدترین‌های «آسانژ»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۴۶    
گروهی از فعالان ایتالیایی در حمایت از جولیان آسانژ ، بنیان گذار سایت افشاگر ویکی لیکس و در اعتراض به انگلیس به دلیل استراداد وی به امریکا مقابل سفارت این کشور در رم تجمع کردند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش جماران ، به نظر می رسد که مجموعه ای از خانه های ساخته شده در دهه 1960 با باغ های نامرتب در یک مکان ساکت و آرام در نزدیکی ریچموند بر فراز روز تیمز با سفارت آجر قرمز اکوادور در نایتسبریج ، جایی که جولیان آسانژ را هفت سال پنهان کرده بود، درست در آن طرف جاده ای که شرکت هرودز قرار دارد ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
دویچه وله نوشت: پدر جولیان آسانژ برای بار دوم به برلین آمد تا از زمامداران آلمانی برای آزادی پسرش یاری بخواهد. روند بازجویی از جولین آسانژ در لندن پایان یافته و این احتمال قوت گرفته است که او به مقام های آمریکایی تحویل داده شود. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گاردین: آژانس های اطلاعاتی آمریکا قصد داشتند جولیان آسانژ، بنیانگذار ویکی لیکس را مسموم کنند و یا او را بربایند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اگر دادگاه به استرداد جولیان آسانژ به ایالات متحده رأی دهد و به جاسوسی محکوم شود ممکن است به بدنام ترین زندان آمریکا انتقال یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۰    
یک متخصص روانپزشک در دادگاه رسیدگی به پرونده بنیانگذار سایت افشاگری ویکی لیکس از احتمال بالای خودکشی او در صورت استرداد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
یک متخصص روانپزشک که در دادگاه رسیدگی به پرونده استرداد بنیان گذار سایت افشاگر ویکی لیکس حضور داشت، هشدار داد در صورت پیروزی تلاش آمریکا برای استرداد وی، احتمال خودکشی او زیاد است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۰    
بیش از 160 سیاستمدار صاحب نام از سراسر جهان خواستار آزادی سریع بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکیلیکس شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۴    
رئیس جمهور آرژانتین و رئیس جمهور ونزوئلا به جمع دیگر سیاستمداران سرشناس جهان که برای امضای نامه سرگشاده در محکومیت پیگرد قضایی جولیان آسانژ، بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکی لیکس و افشا کننده انبوهی از اسناد محرمانه دولت آمریکا پیوستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۷    
دو چهره سیاسی که ادعا می کنند نماینده رئیس جمهوری آمریکا هستند به بنیان گذار وب سایت افشاگر ویکی لیکس یک توافق "برد-برد" برای اجتناب از استرداد به آمریکا و اعلام جرم را پیشنهاد دادند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، در جلسه دادگاه کیفری مرکزی انگلستان و ولز، معروف به اولد بِیلی که برای رسیدگی به پرونده استرداد جولیان آسانژ بنیان گذار سایت افشاگر ویکی لیکس برگزار شد ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- وکیل جولین آسانژ، بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس می گوید رئیس جمهوری آمریکا به ویکی لیکس در سال 2017 پیشنهاد داده بود اگر عوامل هک کننده ایمیل های کمیته ملی دموکرات در آستانه انتخابات سال 2016 را معرفی کند، مشمول بخشش می شود. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۱:۱۳    
رئیس جمهور آمریکا اعلام داشت که آماده است تا بنیان گذار سایت افشاگر ویکی لیکس را عفو کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۴    
وکلای بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکیلیکس، اعلام کردند که عفو بین الملل بار دیگر از دسترسی به جلسه دادگاه استرداد او به آمریکا منع شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اسنودن با اشاره به این که آسانژ به یک چهره مورد حمایت رسانه های آمریکایی بدل شده، گفت: تحت پیگرد قرار گرفتن موسس ویکی لیکس بر اساس قانون جاسوسی آمریکا برای جامعه ما آن هم به دلیل آنکه این فرد یک روزنامه نگار است، زیان بار خواهد بود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۳    
طرفدار جولیان آسانژ در راهپیمایی علیه استرداد مجدد آسانژ در لندن آتش سوزی در ایالت کالیفرنیا بازسازی زندگی در مسکو در قرن شانزده و هفده در پارک کالومنسکی شرکت کننده در تظاهرات مخالفین در مینسک الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس در مصاحبه با خبرنگاران روس ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه خبرنگاران روسیه جایزه همبستگی خود را به موسس ویکی لیکس اعطا کرد.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۶    
بنیانگذار ویکی لیکس، جولیان آسانژ 49 ساله دیروز پس از تحمل چندین ماه حبس در زندان بلمارش لندن، در دادگاه حاضر و با اتهامات جدیدی مواجه شد . آسانژ روز دوشنبه به علت اتهامات جدید در کیفرخواست ایالات متحده آمریکا دوباره در دادگاه بازداشت شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۸:۵۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، ژان لوک ملانشون بنیانگذار حزب چپگرای فرانسه تسلیم ناپذیر و از مخالفان مکرون در صفحه کاربری خود در توئیتر نوشت: فرانسه باید به جولیان آسانژ پناهندگی سیاسی بدهد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دستگاه قضایی انگلیس بررسی پرونده استرداد بنیان گذار وبسایت افشاگر ویکی لیکس به آمریکا را از سر می گیرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
پرونده دادخواست استرداد موسس ویکی لیکس، ژولین آسانژ از روز دوشنبه در دادگاه مرکزی لندن مورد بررسی قرار می گیرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دادگاه بریتانیا پس از ماه ها توقف بررسی پرونده استرداد بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکیلیکس، به آمریکا را آغاز کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
جلسات دادرسی بنیانگذار پایگاه اینترنتی افشاگری ویکی لیکس پس از ماه ها وقفه ناشی از شیوع ویروس کرونا، امروز دوشنبه در لندن از سر گرفته خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
موسس ویکی لیکس امروز (دوشنبه) در دادگاهی در لندن نبرد حقوقی خود را از سر می گیرد تا از روبرو شدن با دادگاه کیفری در آمریکا بابت فعالیت هایش در این وبسایت افشاگر اجتناب کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در سال های گذشته ژولیان آسانژ و تعدادی از برنامه نویسان کامپیوتر وبسایتی با نام ویکی لیکس با هدف ایجاد فضایی برای انتشار اسناد محرمانه و غیره، بدون مشخص شدن هویت منبع، تاسیس کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۶:۰۲    
صدها فرد و نهاد حقوقی سراسر جهان خواستار مداخله دولت بریتانیا برای آزادی جولیان آسانژ ، بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکیلیکس شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
دادگاه ملی اسپانیا قرار است امروز دوشنبه به پرونده تحقیقات درباره جاسوسی یک شرکت امنیتی اسپانیایی از جولیان آسانژ در زمان 7 سال حضور این بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکی لیکس در سفارت اکوادور در شهر لندن رسیدگی کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۶:۰۱    
یک عضو گروه پزشکان برای آسانژ گفت: شکنجه روانی می تواند به آسیب های عصبی شدیدی در فرد بینجامد. حال ما با شکنجه روانی بر بنیانگذار ویکی لیکس در مرکز لندن مواجه هستیم! به گمان من این شکنجه عامدانه انجام شده است، اظهارات گزارشگر ویژه سازمان ملل نیز بر این امر صحه می گذارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۵:۴۹    
بیش از 40 فعال و سازمان حقوق بشری در نامه ای سرگشاده به دولت بریتانیا خواستار آزادی بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکیلیکس شدند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
یک روانپزشک بالینی خواستار پایان شکنجه های صورت گرفته علیه بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکیلیکس شد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
استلا موریس ، وکیل و همسر جولین آسانژ ، بنیانگذار و مدیر وبسایت افشاگر ویکی لیکس (WikiLeaks)، در مصاحبه ای از رابطه پنهانی خود با این افشاگر جنجالی در دوران حضور در سفارت اکوادور سخن گفته و مدعی شده است که کارکنان سفارت قصد داشته اند دی ان ای پسر او و آسانژ را به سرقت ببرند ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معشوقه "جولیان آسانژ" بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس فاش کرده که چگونه وضعیت را به گونه ای مدیریت کرد که به صورت پنهانی دو فرزند داشته باشند.
شارا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۲:۰۱    
در آمریکا اتهامات جدیدی علیه جولیان آسانژ، بنیانگذار سایت افشاگر ویکی لیکس مطرح شده است. وزارت دادگستری آمریکا می گوید او نسبت به آن چه فکر می شد اقدامات گسترده تری برای جاسوسی از رایانه ها انجام داده و با هکرها همکاری کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
وزارت دادگستری آمریکا جولیان آسانژ موسس ویکی لیکس را به قانون شکنی و استخدام هکرهای گوناگون متهم کرده است.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۰۹:۳۰    
جولیان آسانژ موسس ویکی لیکس از سوی وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا به تبانی با هکرهای مرتبط با گروه های Anonymous و LulzSec متهم شد. هیئت منصفه عالی فدرال شهر الکساندریا واقع در ایالت ویرجینیا جولیان آسانژ را با اتهام همکاری با هکرها برای سرقت اسناد حساس روبرو کرده است ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۰    
شلدون ادلسون میلیاردر راست گرای صهیونیست، حامی ترامپ،و حامی قدیمی نتانیاهوست که البته در سال گذشته اخباری مبنی بر اختلافاتش با نتانیاهو منتشر شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مؤسس ویکی لیکس برای شرکت در دادرسی که برای او تعیین شده، به شدت "ناخوش" است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
وکلای بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکیلیکس، همچنان از دادگاه درخواست دارند تا موکلش به خاطر احتمال بالای ابتلای او به کرونا در زندان بلمارش، به قید وثیقه آزاد شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه سازمان ملل اظهار کرد، کار بر روی پرونده جولیان آسانژ او را از یافتن اطلاعات بیشتر درباره "دموکراسی های بالغ و کامل" ترسانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه سازمان ملل می گوید کار بر روی پرونده جولیان آسانژ باعث شده از بیشتر دانستن درباره دموکراسی کشورهای غربی دچار ترس شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
دادگاهی در لندن طی حکمی اعلام کرد که دادگاه استرداد آسانژ به سپتامبر موکول شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جلسه دادگاه بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکیلیکس، برای استرداد او به آمریکا در ماه سپتامبر ادامه خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نامزد و یکی از اعضای گروه وکلای مدافع بنیان گذار ویکی لیکس با انتشار بیانیه ای گفت زندگی جولیان آسانژ در زندان لندن در شرایط فعلی قرنطینه مرتبط با شیوع کرونا در معرض خطر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
در فوریه 2020، "راجر استون" پس از گناهکار شناخته شدن به هفت مورد اتهامی شامل ایجاد اختلال در روند دادرسی و فشار وارد کردن به شاهدان مرتبط با دخالت ادعایی روسیه در انتخابات 2016 آمریکا به بیش از سه سال حبس محکوم شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۰۰:۰۰    
ورود ارتش آمریکا به خاک سوریه سانا: نظامیان آمریکایی با نقض قوانین و هنجارهای بین المللی یک کاروان متشکل از 30 دستگاه کامیون و خودروی نظامی حامل مواد و تجهیزات نظامی را از عراق وارد خاک سوریه کرده و به سمت شهر القامشلی فرستادند. تعویق دادگاه آسانژ ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
جلسه استماع استرداد جولیان آسانژ به آمریکا تا دوم نوامبر به تاخیر خواهد افتاد و طی دوره ای سه هفته ای برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۴:۵۵    
لندن– ایرنا– دادگاه استرداد جولیان آسانژ بنیان گذار تارنمای افشاگر ویکی لیکس به آمریکا، به دلیل بحران همه گیری بیماری کووید-19 به 2 نوامبر (12 آبان) موکول شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
وکلای موسس وبسایت افشاگر ویکی لیکس به دنبال به تعویق انداختن جلسه دادگاهی استرداد موکل خود به دلیل شیوع ویروس کرونا هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
وکلای بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکیلیکس، بنا دارند تاریخ برگزاری دور بعدی دادگاه استرداد او به آمریکا را به تعویق بیندازند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
جولیان آسانژ، بنیانگذار ویکی لیکس در دوران پناهندگی در سفارت اکوادور در لندن، از یکی از وکلای خود صاحب دو فرزند شده است.