پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۲۲:۳۷Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تولید اوپک»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر عراق اعلام کرد این کشور در پذیرش مدل سهمیه بندی کاهش تولید اوپک میان اعضای این گروه که بدون در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و سیاسی آنها بوده، صبرش به آخر رسیده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۴    
دنیای اقتصاد : پس از رشد 5 درصدی هر دو شاخص مهم نفت در هفته گذشته، طلای سیاه هفته جاری را نیز با امیدواری به پیشرفت در ساخت واکسن و شروع قریب الوقوع واکسیناسیون در بزرگ ترین مصرف کننده جهان، آمریکا آغاز کرد ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
قیمت های نفت خام در معاملات روز دوشنبه با امید به واکسن کرونا و تداوم کاهش تولید اوپک پلاس جهش کردند.
سوگیموری گفت تقاضای ضعیف نفت و افزایش موارد ابتلا به کرونا احتمالاً اتحاد اوپک پلاس را وادار می کند کاهش تولید 7.7 میلیون بشکه ای خود را در 2021 هم ادامه دهد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
فیچ همچنین به برنامه اوپک پلاس برای تمدید محدودیت عرضه در سطح فعلی اشاره کرد. برنامه اولیه این گروه تسهیل محدودیت عرضه 7.7 میلیون بشکه در روز و افزایش تولید به میزان حدود دو میلیون بشکه در روز از آغاز ژانویه سال 2021 بوده است ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر یکی از پالایشگاه های نفت ژاپن پیش بینی کرد که اوپک پلاس برنامه تسهیل کاهش تولید نفت خود در ماه ژانویه را به تأخیر بیندازد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در معاملات روز چهارشنبه،بیش از 2 درصد جهش کرد ضمن اینکه امید به تأخیر در افزایش تولید اوپک پلاس باعث شد تا تأثیر افزایش ذخایر انبارهای نفت آمریکا خنثی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
امید به تاخیر انداختن افزایش تولید اوپک پلاس نگرانی در مورد تقاضا را خنثی کرد و در نتیجه، قیمت نفت در معاملات امروز افزایش یافت.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سندی محرمانه نشان داد که تمدید توافق کاهش تولید اوپک پلاس افزایش ذخیره سازی های نفت خام را محدود می کند.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
وزیر انرژی امارات متحده عربی پیش از هرگونه تغییری در توافق کاهش تولید اوپک پلاس، بر اهمیت پایبندی کامل همه اعضا به این توافق تأکید کرد.
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ به نقل از رویترز، پس از آنکه افزایش بیش از حد انتظار ذخایر نفت خام آمریکا بار دیگر نگرانی ها در مورد تقاضای ضعیف و مازاد عرضه احتمالی در بازار را بالا برده است، قیمت نفت امروز کاهش داشت اما امیدها به تعویق افزایش تولید اوپک و متحدانش مانع افت بیشتر قیمت ها شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
احتمال عدم تغییر در میزان کاهش تولید اوپک پلاس و بهبود وضع اقتصادی چین و ژاپن قیمت نفت را به بالای 43 دلار رساند.
ذخایر نفت خام و محصولات نفتی آمریکا خارج از ذخایر استراتژیک این کشور، 11 میلیون بشکه در هفته گذشته کاهش یافت و در کل 96 میلیون بشکه طی 16 هفته گذشته پایین آمده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
بازارهای نفت ممکن است از چشم انداز واکسن ویروس کرونا به شوق آمده باشند اما اوپک پلاس نمی تواند چنین پیشامدی را جشن بگیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۲    
درحالی شاهد بازگشایی بازارهای جهانی هستیم که قیمت نفت با رشد 1.5 درصدی قیمت روبرو شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – امیدواری به تمدید کاهش تولید اوپک پلاس در کنار موفقیت در ساخت واکسن کرونا، قیمت نفت را بیش از یک درصد افزایش داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۴    
در حالی حدود 15 روز تا نشست بعدی اوپک پلاس فرصت باقی مانده که بازار نفت به خبر کشف واکسن کرونا واکنش مثبتی نشان داده است. نفت برنت که هفته گذشته را با قیمت حدود 39 دلار آغاز کرده بود، در پایان هفته به حدود 42 دلار و 78 سنت رسید که نشان دهنده رشد 8 درصدی قیمت هاست.
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۱:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
ضعیف شدن روند احیای تقاضا ممکن است ضرورت به تاخیر افتادن افزایش برنامه ریزی شده تولید اوپک پلاس در ابتدای سال 2021 را تقویت کند. الجزایر که ریاست دوره ای اوپک را برعهده دارد، روز چهارشنبه اعلام کرد گروه اوپک پلاس در صورت نیاز تولیدش را به میزان بیشتری محدود خواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۲۳    
ایسنا : نظرسنجی پلاتس نشان داد اوپک که متشکل از 13 عضو است، در اکتبر 54/ 24 میلیون بشکه در روز نفت تولید کرد و 9 تولیدکننده متحد این گروه که در راس آنها روسیه قرار دارد، 73/ 12 میلیون بشکه در روز تولید داشتند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
الکساندر نوآک، وزیر انرژی روسیه گفت صحبت در مورد تغییرات احتمالی در توافق کاهش تولید اوپک پلاس بسیار زود است.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت لیبی اعلام کرد که این کشور تا تثبیت تولید نفت به نظام سهمیه بندی برای کاهش تولید اوپک ملحق نمی شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر انرژی عربستان هرگونه تغییر در روند کاهش تولید اوپک را منوط به نتایج واکسن جدید کرونا اعلام و بیان کرد منتظر تغییر فراتر از انتظار در توافق کاهش تولید اوپک پلاس باشید.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۵:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر انرژی عربستان سعودی همزمان با گمانه زنیهای فراوانی که درباره نحوه تنظیم سهمیه تولید اوپک پلاس در سال 2021 وجود دارد، اعلام کرد اوپک و متحدانش ممکن است توافق عرضه را فراتر از انتظارات تحلیلگران تغییر دهند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
جدیدترین نظرسنجی پلاتس نشان داد که تولید نفت اوپک پلاس در اکتبر 210 هزار بشکه در روز در مقایسه با سپتامبر افزایش یافت. به گزارش ایسنا، نظرسنجی پلاتس نشان داد اوپک که متشکل از 13 عضو است، در اکتبر 24 ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: انتشار اخباری از واکسن تولید شده توسط شرکت فایزر و افزایش احتمال تداوم برنامه کاهش تولید اوپک پلاس باعث شد تا قیمت نفت جهشی خیره کننده را در نخستین روز معاملاتی هفته جاری تجربه کند و در هر دو شاخص مهم معاملات آتی به اوج 6 ماهه خود برسد ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۲:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا: تولید نفت عراق شامل منطقه نیمه خودمختار کردستان در اکتبر 6.7 درصد نسبت به سپتامبر رشد کرد و از سهمیه تولید اوپک پلاس فراتر رفت. آمار رسمی شرکت بازرگانی نفت عراق (سومو) نشان داد که عراق در اکتبر 3.842 میلیون بشکه در روز نفت تولید کرده که بالاتر از تولید 3 ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
باوجود تداوم روزهای سخت برای تقاضای نفت خام، تولید نفت لیبی سرعت بیشتری یافته که این امر بازار معاملات نفت در دنیا را درخصوص مازاد عرضه نگران تر خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۱:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
نفت عمده رشد قیمتی که شب گذشته تحت تاثیر نشانه های به تاخیر افتادن افزایش برنامه ریزی شده تولید اوپک پلاس به دست آورد را در معاملات روز سه شنبه حفظ کرد اما نگرانیهای عرضه و تقاضا روند افزایشی قیمتها را محدود کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون زیان انباشته خودروسازان به 60 هزار میلیارد تومان رسید، جهش سهام آسیا اقیانوسیه در آستانه انتخابات آمریکا، دیدار روسیه با تولیدکنندگان نفت درباره تمدید کاهش تولید اوپک پلاس ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
شرکت های نفت روسیه در دیدار با الکساندر نواک، وزیر انرژی این کشور، تمایل خود برای به تعویق انداختن افزایش تولید نفت اوپک پلاس را اعلام کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
شرکتهای نفتی روسیه روز دوشنبه با وزیر انرژی این کشور به منظور صحبت درباره احتمال به تاخیر افتادن تسهیل محدودیت عرضه اوپک پلاس به مدت سه ماه، دیدار کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
عربستان سعودی و روسیه در نشست آتی وزیران اوپک پلاس احتمالا با تمدید کاهش تولید در سطح فعلی موافقت خواهند کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رییس جمهور روسیه اعلام کرد روسیه احتمال به تاخیر افتادن افزایش تولید نفت برنامه ریزی شده اوپک پلاس را منتفی نمی کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
منطقه نیمه خودمختار کردستان در واکنش به اظهارات وزیر نفت عراق اعلام کرد به توافق کاهش تولید اوپک پلاس پایبند است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر به نقل از راشاتودی، ایگور زوبارف ، مدیر خاورمیانه دومین تولیدکننده بزرگ نفت روسیه، لوک اویل ، گفت این شرکت در نظر دارد به محض پایان توافق کاهش تولید گروه اوپک پلاس، تولید نفت خام خود در عراق را افزایش دهد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : وزیر نفت عراق در یک کنفرانس مجازی پیش بینی کرد قیمت نفت در سه ماه دوم سال میلادی آینده بهبود پیدا کرده و به صنعت نفت و برنامه های این کشور برای افزایش ظرفیت تولید کمک می کند ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر نفت عراق با اعلام اینکه توافق کاهش تولید اوپک پلاس، پروژه های نفتی عراق را به تعویق انداخته است، گفت: قیمت نفت در سه ماه دوم 2021 بهبود می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نفت عراق گفت پروژه های نفتی کشورش به علت کاهش تولید اوپک پلاس با تاخیر مواجه شده اما انتظار دارد بهبود قیمت نفت در سه ماهه دوم سال آینده، به این بخش کمک کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر انرژی روسیه،گفت کشورش قبل از اجلاس ماه آینده هیچ تصمیمی در مورد آینده کاهش تولید این گروه نمی گیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
روسیه در صورتی که اوضاع بازارهای جهانی به دلیل افت شدید تقاضا وخامت بیشتری پیدا کند، ممکن است از عدم تغییر برنامه تولید فعلی اوپک پلاس حمایت کند.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۵۷    
به گزارش کرد پرس به نقل از بغداد الیوم، "احسان عبدالجبار" پیش بینی کرد کاهش سهمیه عراق توسط اوپک پلاس باعث کند شدن روند پروژه های کشف نفت در کشور شده است. ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر انرژی روسیه اعلام کرد که پیشنهاد کمیته نظارت بر توافق اوپک و غیراوپک پایبندی کامل به توافق کاهش تولید اوپک پلاس است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصاد بین الملل تازه ترین ها به نقل از رویترز ، تولید نفت و میعانات گازی روسیه در نیمه نخست ماه اکتبر نسبت به ماه سپتامبر 0.2 درصد کاهش یافت. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: دبیرکل اوپک اعلام کرد اوپک پلاس در نشست سیاست گذاری نوامبر اطمینان حاصل خواهد کرد قیمت نفت دوباره سقوط شدیدی پیدا نمی کند. محمد بارکیندو در مجمع انرژی اینتلیجنس در پاسخ به این پرسش که آیا فضا برای افزایش تولید اوپک پلاس از ژانویه وجود دارد ...
در جدیدترین گزارش های اوپک پلاس، دو کشور عراق و روسیه کمترین پایبندی را به توافق کاهش تولید اوپک پلاس داشتند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۴:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی (IEA) اعلام کرد که دورنمای نفت به دلیل افت تقاضا در دوران کرونا شکننده مانده و برنامه اوپک پلاس برای افزایش تولید از سال آینده، توازن بازارهای جهانی را در وضعیت حساسی قرار می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر انرژی روسیه گفت: علی رغم افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان، گروه اوپک پلاس همانطور که برنامه ریزی شده بود کم کردن میزان کاهش تولید را آغاز خواهند کرد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: وزیر انرژی امارات متحده عربی اظهار کرد: اوپک و متحدانش همچنان قصد دارند محدودیت عرضه خود را در ابتدای سال 2021 به میزان دو میلیون بشکه در روز تسهیل کنند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
تسنیم : احسان عبدالجبار، وزیر نفت عراق در گفت وگو با روزنامه دولتی الصباح گفت دومین تولیدکننده بزرگ اوپک انتظار دارد قیمت نفت خام تا پایان سال جاری میلادی حدود 41 تا 42 دلار در هر بشکه باقی بماند و در سه ماه اول 2021 تا 45 دلار در هر بشکه افزایش یابد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۹:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
یک بانک آمریکایی پیش بینی کرد که عربستان پیشنهاد تعمیق کاهش تولید اوپک پلاس را مطرح می کند.