دوشنبه ۱۰ مهرساعت ۲۱:۱۸Oct 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسجد مقدس جمکران»

همچون هفته های گذشته، مراسم هفتگی قرائت دعاهای توسل، کمیل و ندبه در مسجد مقدس جمکران در روزهای سه شنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته 11، 13 و 14 مهرماه برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دختران دانش آموز کشور های مختلف مقیم قم در گردهمایی باشکوه مسجد مقدس جمکران با امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) عهد و پیمانی دوباره بستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
همایش نسل ظهور به منظور تجدید بیعت دانش آموزان با امام زمان(عج) با حضور دختران دانش آموز از 60 کشور جهان در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای مسلح به مناسبت سالروز آغاز امامت امام زمان (عج) در همایش عهد سربازی در مسجد مقدس جمکران گردهم آمده و با امام خود تجدید بیعت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
در دیدار مسئول کارگروه ستاد جشن های نیمه شعبان سیما با حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران بر پوشش زنده جشن های نیمه شعبان در شبکه های سیما تاکید شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بزرگترین گلریزان همدلی برای ظهور همزمان با سالروز آغاز امامت امام عصر(عج) با حضور هنرمندان و ورزشکاران در مسجد جمکران برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
همزمان با سالروز آغاز امامت امام زمان (عج) گلریزان همدلی برای ظهور و پویش هواتو دارم در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
قم(پانا)- همایش دانش آموزی نسل ظهور با حضور دختران دانش آموز از چندین کشور جهان در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود. دومین همایش دانش آموزی نسل ظهور با حضور دختران دانش آموز دهه هشتادی از چندین کشور جهان و با همکاری معاونت پرورشی فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش قم ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/با حضور تولیت مسجد مقدس جمکران و معاون سیما سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران دو اتاق فرمان در مسجد مقدس جمکران به بهره برداری رسید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: برگزاری چنین مراسم بیعتی در طول تاریخ شیعه سابقه ندارد و ما از نیروهای مسلح کشور به خاطر حضور در مسجد مقدس جمکران و ترتیب دادن این آیین باشکوه تشکر و قدردانی می کنیم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۲    
همزمان با امامت امام زمان(عج) مراسم بیعت با این امام همام با حضور خادمان مسجد مقدس جمکران در دبیرستان پسرانه پیامبر اعظم فشافویه برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدی حسین آبادی معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران _ با اشاره به برگزاری مراسم گلریزان همدلی برای ظهور و پویش هواتو دارم در مسجد مقدس جمکران
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۶    
طلاب و روحانیون حوزه علمیه قم با حضور در مسجد مقدس جمکران در مراسم عهد جانان با ندای لبیک یا مهدی عهد و پیمانی دوباره با امام زمان بستند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ همزمان با شام نهم ربیع و در همایش عهد جانان، مراسم عمامه گذاری بیش از 20 طلبه حوزه علمیه قم با حضور حضرت آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مراسم هفتگی قرائت دعاهای توسل، کمیل و ندبه در مسجد مقدس جمکران همزمان با هفته اول مهرماه، برگزار می شود و امشب سیدمهدی میرداماد در این مسجد دعای توسل می خواند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۵    
مراسم عهد سربازی و بیعت با امام زمان(عج) همزمان با نهم ربیع الاول با حضور پرشکوه و مقتدرانه نیروهای مسلح و قشرهای مختلف بسیج در صحن جامع مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۸    
مراسم مشترک عهد سربازی و بیعت نیرو های مسلح با امام زمان (عج) همزمان با نهم ربیع الاول با حضور رییس ستاد کل نیرو های مسلح در صحن جامع مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
قم- در شام سالروز امامت و زعامت حضرت صاحب الزمان (عج) مراسم عمامه گذاری جمعی از طلاب توسط آیت الله نوری همدانی از مراجع عظام تقلید در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
قم- ایرنا-همزمان با سالروز امامت منجی عالم بشریت همایش عهد جانان با حضور آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۳۲    
حوزه/نماز جماعت مغرب و عشا در شام نهم ربیع به امامت حضرت آیت الله همدانی با حضور حوزویان در مسجد مقدس جمکران اقامه گردید.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۲۲    
همزمان با سومین روز از هفته دفاع مقدس، امور ایثارگران شهرداری صالحیه با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهارستان تعداد 80 نفر از جانبازان، آزادگان سرافراز و خانواده مکرم آنها را در قالب کاروان زیارتی یادگاران دفاع مقدس، عازم حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران نمود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شستشوی گنبد مسجد مقدس جمکران همزمان با نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت ولی عصر(عج) دراین مکان مقدس برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
شستشوی گنبد مسجد مقدس جمکران همزمان با نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت ولی عصر(عج) دراین مکان مقدس برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
آئین رژه نیروهای مسلح استان قم به مناسب گرامیداشت هفته دفاع مقدس با شعار ما متحدیم در جوار مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
در مراسمی یک طرح فنی و پشتیبانی رسانه ای برای پوشش مطلوب، گسترده و هرچه بهتر مراسمات و برنامه های متعدد و فاخر در مسجد مقدس جمکران به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
گنبد مسجد مقدس جمکران به مناسبت نهم ربیع الاول و سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) به همت نیروهای آتش نشان شست وشو شد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی گفت: برای دفاع از ایران هر لحظه دستمان برروی ماشه است تا توطئه و تهدیدی از سوی دشمنان کشور و ملت ما را تهدید نکند.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با نهم ربیع الاول، سالروز به امامت رسیدن امام زمان(عج)، شماری از واحدهای منتخب نیروهای مسلح با حضور در مسجد مقدس جمکران بار دیگر با امام عصر(عج) عهد سربازی بستند و تجدید پیمان کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مهر : رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشور امروز در سفر به شهر مقدس قم، حرم حضرت معصومه (س) مسجد مقدس جمکران زیارت کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با عنوان عهد سربازی با حضور سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، فرماندهان عالی رتبه، مقامات کشوری و لشکری، روحانیون، مردم و جمعی از کارکنان ارتش، سپاه ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شعار عبری در مراسم عهد سربازی، تجدید میثاق نیروهای مسلح با حضرت ولی عصر ارواحنا لتراب مقدمه الفدا در مسجد مقدس جمکران به شرح زیر بود: اسرائیل باید محو شود ישראל צריכה להימחק מעל
598   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
آیین مشترک عهد سربازی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، فرمانده کل ارتش و جمعی از کارکنان ارتش، سپاه، فراجا و بسیج در مسجد جمکران برگزار گردید/ عکاس: محسن خداپرست
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
صحبگاه مشترک نیروهای مسلح، خدام اعتاب مقدس و بقاع متبرک و نیروهای امدادی و خدماتی با عنوان "عهد سربازی" با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح: ما امروز در مسجد مقدس جمکران گرد هم آمدیم تا نشان دهیم راه دفاع مقدس را ادامه می دهیم و عهد می بندیم تا توان نیروهای مسلح را افزایش دهیم. عهد می بندیم که با دشمنان اسلام سازش نکنیم و در مقابل آنان بایستیم و از مظلوم دفاع کنیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با نهم ربیع الاول، سالروز به امامت رسیدن حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، مراسم عهد سربازی و تجدید بیعت نیروهای مسلح با امام زمان؛ صبح دوشنبه (3 مهر 1402) در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
قم- همزمان با سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با عنوان عهد سربازی با حضور سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد مشترک نیروی های مسلح کشور در مسجد مقدس جمکران برگزارشد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مراسم عهد سربازی به مناسبت نهم ربیع سالروز امامت حضرت مهدی(عج) در مسجد مقدس جمکران آغاز شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
ما امروز در مسجد مقدس جمکران گرد هم آمدیم تا نشان دهیم راه دفاع مقدس را ادامه می دهیم و عهد می بندیم تا توان نیرو های مسلح را افزایش دهیم. عهد می بندیم که با دشمنان اسلام سازش نکنیم و در مقابل آنان بایستیم و از مظلوم دفاع کنیم.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون سرلشکر پاسدار محمد باقر صبح دوشنبه در مراسم عهد سربازی که با حضور یکان های نیروهای مسلح در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با سالروز آغاز امامت امام زمان ( عجل الله تعالی فرجه الشریف ) صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با عنوان عهد سربازی با حضور سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد مشترک نیروی های مسلح کشور در صحن جامع مهدوی مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با اشاره به برگزاری بزرگترین گلریزان کشور، گفت: این گلریزان در شش ساحت مهم از نیازمندان دستگیری می کند و به دنبال فرهنگسازی همدلی در جامعه است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۳    
رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ما امروز در مسجد مقدس جمکران گرد هم آمدیم تا نشان دهیم راه دفاع مقدس را ادامه می دهیم و عهد می بندیم تا توان نیروهای مسلح را افزایش دهیم. عهد می بندیم که با دشمنان اسلام سازش نکنیم و در مقابل آنان بایستیم و از مظلوم دفاع کنیم./فارس
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون سردار سرلشکر پاسدار صبح دوشنبه محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به قم سفر کرد. حضور در برنامه عهد سربازی در مسجد مقدس جمکران که با حضور نیروهای مسلح و به مناسبت آغاز سالروز امامت حضرت صاحب الزمان (عج) برگزار می شود از جمله برنامه های باقری در قم است. ...