شنبه ۱۶ اسفندساعت ۱۱:۱۲Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسجد مقدس جمکران»

پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدرسه شبهه پژوهی مهدویت به همت مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه های علمیه و به منظور بررسی و نقد جریان مدعی یمانی برگزار می شود. به گزارش شیعه پرس، مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه های علمیه با مشارکت مرکز تخصصی مهدویت، مسجد مقدس جمکران و معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به نقش مراکز مختلف در تعالی مسجد و شبکه امامت گفت: بنیاد هدایت سرمایه ارزشمندی است که به عنوان علاج اساسی در این مسیر می توان روی آن حساب کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مراسم هفتگی قرائت دعای توسل، کمیل و ندبه مسجد مقدس جمکران این هفته نیز برگزار خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جلسه هیئت امنا و هیئت مدیره بنیاد هدایت در مسجد مقدس جمکران برگزار شد؛ در این جلسه اعضا دیدگاه ها و پیشنهادات خود را برای پیشبرد اهداف بنیاد مطرح کردند.
روزنامه سراج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۳:۲۸    
تولیت مسجد مقدس جمکران گفت:صداوسیما آنقدر که برای مسائل حاشیه ای وقت میگذارد برای امام زمان(عج) وقت نمیگذارد
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تولیت مسجد مقدس جمکران با انتقاد از بی توجهی صداوسیما، سینما و عرصه هنر نسبت به شناساندن امام زمان(عج) به جامعه گفت: امیدوارم سال 1400 را با توجه به دو مناسبت نیمه شعبان، به سال مهدوی تبدیل کنیم؛ سالی که با تمام توان در عرصه های هنر، پژوهش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۵    
تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: در سال 1400 و ورود به قرن پانزدهم در طول یکسال ما براساس تقویم دو نیمه شعبان در پیش داریم که این مسأله باید بهانه برای توجه ویژه به مهدویت و جریان سازی در این امر باشد.
برترین ها / آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجّت الاسلام محمّدحسن رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران، صبح امروز (یکشنبه 10 اسفند) در نشست ارزیابی برنامه های دهه فجر و برنامه ریزی برای اعیاد نیمه شعبان که در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، با اشاره به اینکه حضرت امام(ره)، انقلاب اسلامی را زمینه ساز ظهور می دانست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی در شبستان کربلا مسجد مقدس جمکران یاد و خاطره سردار شهید علیرضا توسلی معروف به ابوحامد بنیانگذار لشکر فاطمیون گرامی داشته شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جلسه هیئت امناء و هیئت مدیره بنیاد هدایت در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدرسه شبهه پژوهی مهدویت در باب بررسی و نقد جریان مدعی یمانی (احمد بصری) برگزار می شود. به گزارش شیعه پرس، مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه های علمیه با مشارکت مرکز تخصصی مهدویت، مسجد مقدس جمکران ومعاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم از افزایش جمعیت زائران حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران در روزهای اخیر خبر داد و بر رعایت حداکثری شیوه نامه های بهداشتی در این دو مکان زیارتی استان تأکید کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ تولیت حرم بانوی کرامت گفت: نوای دلنشین و رسای آن پیر غلام اهل بیت علیهم السلام در بیان مدح و رثای ائمه هدی علیهم السلام به ویژه سید و سالار شهیدان و خدمت در آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام و قرائت سال ها دعای توسل در مسجد مقدس جمکران هرگزفراموش نخواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در پیام تسلیت رحلت مرحوم خورشیدی نوشت: قرائت دعای پرفیض توسل ایشان در مسجد مقدس جمکران از خاطره عاشقان و شیفتگان اهل بیت (ع) زدوده نخواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم وداع با پیکر مرحوم حاج علی خورشیدی همزمان با مراسم قرائت دعای توسل در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۵۱    
حاج علی خورشیدی که بیش از 30 سال شب های چهارشنبه در مسجد مقدس جمکران دعای توسل می خواند، این روزها بیمار و تنها گوشه خانه برای نوه هایش قصه می گوید.
جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۱    
مراسم اعتکاف در مسجد جمکران به منظور پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا لغو شد. به گزارش جماران به نقل از ایرنا، در پی شیوع بیماری کرونا و تاکید جدی مسئولان وزارت بهداشت مبنی بر عدم برگزاری مراسم و تجمعات، مسجد مقدس جمکران اعتکاف رجبیه را لغو کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۷    
حاج علی خورشیدی مداحِ باسابقه و پیشکسوت اهل بیت (ع) که 30 سال در مسجد مقدس جمکران دعای توسل می خواند شب گذشته آسمانی شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
علی خورشیدی، پیرغلام اهل بیت(ع) که سال ها به نوحه سرایی و مدیحه سرایی در مسجد مقدس جمکران پرداخته بود، به دیار باقی شتافت.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حاج علی خورشیدی پیرغلام آستان نورانی اهل بیت (ع) شب گذشته پس از تحمل یک دوره بیماری دعوت حق را لبیک گفت. به گزارش شیعه پرس، پیر غلام اهل بیت (ع) حاج علی خورشیدی شب گذشته پس از تحمل یک دوره بیماری دعوت حق را لبیک گفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
حاج علی خورشیدی، پیرغلام اهل قم و دعاخوان مسجد مقدس جمکران که بیش از 30 سال دعاهای توسل این مسجد مقدس را برای نسل های گوناگون می خواند، شامگاه دوشنبه جان به جان آفرین تسلیم کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
علی خورشیدی، پیرغلام اهل بیت(ع) که سال ها به نوحه سرایی و مدیحه سرایی در مسجد مقدس جمکران پرداخته بود، به کما رفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مسجد مقدس جمکران با ویژه برنامه های توسل به حریم کبریا، کمیل عارفانه و ندبه انتظار این هفته نیز مهمان خانه های منتظران می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مراسم هفتگی قرائت دعای مسجد مقدس جمکران همچون هرهفته در روزهای سه شنبه، پنجشنبه و جمعه برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
حاج علی خورشیدی که بیش از 30 سال شب های چهارشنبه در مسجد مقدس جمکران دعای توسل می خواند، این روزها در بیمارستان بستری است.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز به نقل خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا آیت الله العظمی حسین نوری همدانی در دیدار حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - قائم مقام مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه در جمکران، سالانه 22 میلیون زائر و نمازگزار مراجعه کرده اند، گفت: تلاش می کنیم تعداد زائران را از 22 میلیون در سال به 50 میلیون و در افق بلندتر به 100 میلیون در سال برسانیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
دفترمسجدمقدس جمکران درتبریزباحضورمسئولان استانی وکشوری افتتاح شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۴۳    
جلسه ستاد تسهیلات زایرین و خدمات سفر استان قم ویژه ایام عید نوروز و نیمه شعبان با حضور مسئولان این مکان مقدس و استان قم برگزار شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی اظهار داشتند: مسجد جمکران پایگاه امام عصر(عج) است و باید همواره برای پاسخگویی به دنیای تشنه معارف اهل بیت آمادگی داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
قم- اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم با همکاری انتشارات مسجد مقدس جمکران رونمایی از کتاب شبیه مریم را با حضور نویسنده کتاب، به صورت مجازی در مسجد مقدس جمکران برگزار می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۵    
حجت الاسلام میریان گفت: طرح ملی من قرآن را دوست دارم که با محوریت حرم رضوی در اعتاب مقدسه سراسر کشور از جمله حرم های حضرت معصومه(ع)، شاهچراغ(ع)، عبدالعظیم حسنی(ع) و امام زادگان شاخص اوقاف در سراسر کشور و مسجد مقدس جمکران به صورت یکپارچه اجرا خواهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مسجد مقدس جمکران با ویژه برنامه های توسل به حریم کبریا، کمیل عارفانه، لیله الرغائب و ندبه انتظار این هفته نیز مهمان خانه های منتظران می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران از آغاز گام ششم فعالیت قرارگاه مردمی گامی به سوی جامعه مهدوی به مناسبت ماه رجب خبر داد و گفت: توفیق داشته ایم از نیمه شعبان تا کنون بالغ بر 80 هزار بسته گوشت تبرکی را با عنوان هدیه امام زمان(عج) به دست نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا برسانیم.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۲    
موسسه انتشارات جمکران وابسته به مسجد مقدس جمکران کتاب بی نام پدر نوشته سید میثم موسویان را روانه بازار نشر کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
قم ایرنا مردم متدین و انقلابی قم همزمان با سراسر کشور با برپایی راهپیمایی خودرویی و موتوری، 22 بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند. ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۶    
مسابقه غنچه های انقلاب با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با فرهنگ انقلاب برگزار می شود،
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مسجد مقدس جمکران با ویژه برنامه های متنوع ازجمله سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان و مداحی سیدرضا نریمانی در مراسم توسل به حریم کبریا به استقبال آخرین جمعه از بهمن ماه می رود.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا محفل نورانی انس با قرآن کریم در ایام دهه فجر در مسجد مقدس جمکران برگزار و به صورت زنده از شبکه قرآن و معارف سیما پخش شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پشتیبانی مسجد مقدس جمکران گفت: با کمک خیرین و بانیان چایخانه باب المعصومه(س) مسجد با کاربری آشپرخانه بازسازی و توسعه یافت و در روز ولادت حضرت زهرا(س) به نام ایشان مزین شد و به بهره برداری رسید.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۸:۴۳    
حوزه/ تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: تمام هویت انقلاب اسلامی برگرفته و منبعث از امام زمان(عج) است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
طی مراسمی، در آستانه چهل و دومین فجر انقلاب، در حسینیه قرارگاه 313 مسجد مقدس جمکران مراسم اختتامیه و قرعه کشی پویش مطالعاتی کتاب سلیمانی عزیز برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۴۵    
اقتصاد ایران: تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: راه جمهوری اسلامی راه استواری است و انقلاب پیش می رود و امام راحل نوید داد که بیداری ملت ایران از نشانه های ظهور امام زمان(عج) است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تولیت مسجد مقدس جمکران در مراسم گرامیداشت 12 بهمن در محل جلوس و سخنرانی امام خمینی(ره) در بهشت زهرا، گفت: راه جمهوری اسلامی راهی استوار و پایدار است و امام(ره) هم نوید داد که بیداری ملت ایران از نشانه های ظهور امام زمان(عج) است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسین آبادی با اعلام ویژه برنامه های مسجد مقدس جمکران برای دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: ویژه برنامه به لطف مادر ، برگزاری مسابقات غنچه های انقلاب و جوانه های انقلاب ازجمله این برنامه ها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها_دبیر اجرایی پویش مطالعاتی سلیمانی عزیز گفت: مراسم اختتامیه و قرعه کشی پویش امروز در مسجد مقدس جمکران برگزار و به صورت زنده از شبکه های اجتماعی پخش می شود.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا پانزدهمین یادواره سادات شهید استان قم در شب وفات حضرت ام البنین(س) با حضور خانواده های معظم شهدا در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
همایش اسوه های ماندگار ویژه تجلیل از مادران و همسران شهدا عصر امروز در آستانه سالروز وفات حضرت ام البنین (س) در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- یازدهمین یادواره سادات شهید استان قم همزمان با شب وفات حضرت ام البنین علیها السلام و با حضور خانواده های سادات شهید و جمعی از زائران و مجاوران در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.