سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۱:۱۴Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون شوراهای مجلس»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۰ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از تصویب کلیات طرح تشکیل تشکل های صنفی و تخصصی در جلسه امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از تصویب کلیات طرح تشکیل تشکل های صنفی و تخصصی در جلسه امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از تصویب کلیات طرح تشکل های مجامع صنفی و تخصصی به منظور تعیین تکلیف نوع فعالیت، نوع مجوز تاسیس و نظارت ها بر آنها در جلسه صبح امروز این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از بررسی طرح های اصلاح قانون احزاب و انتخابات مجلس در جلسات هفته جاری این کمیسیون خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۹    
نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه اگر 5 درصد در سفرهای خارجی کارمندان دولت صرفه جویی کنیم و حقوق 4 هزار عضو هیات مدیره شرکت های وزارت تعاون را خرج معیشت مردم کنیم خیلی از دغدغه ها کاهش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۶:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه اگر 5 درصد در سفرهای خارجی کارمندان دولت صرفه جویی کنیم و حقوق 4 هزار عضو هیات مدیره شرکت های وزارت تعاون را خرج معیشت مردم کنیم خیلی از دغدغه ها کاهش می یابد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس از حضور وزیر کشور در این کمیسیون به جهت پاسخگویی به سوالات نمایندگان خبر داد.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون با حضور وزیر کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۳۱    
گروه استان ها سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح قانون انتخابات به دور از نگاه های حزبی و جناحی در مجلس انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از تصویب کلیات طرح جامع مدیریت شهری و روستایی در این کمیسیون و بررسی ایرادات لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها با حضور اعضای حقوقدان شورای نگهبان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۶:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به نص قانون درباره هماهنگی تعداد نمایندگان به ازای جمعیت، گفت: متأسفانه نگاه دولت به این موضوع هزینه ای و مخالفت با آن است در حالی که این موضوع رافع مشکلات وپیگیری مطالبات مردم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: اراده ای برای کنترل و تنظیم بازار در استان البرز توسط تعزیرات و اداره صمت وجود ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۸:۳۳   + ۵۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از بررسی جزئیات طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۷:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از کاهش سن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در جلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: پیش شرط جمعیت استان ها برای حضور استاندار در این انتخابات و همچنین کاهش 2 ساله سوابق اجرایی از دیگر تغییرات صورت گرفته در طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: باید کسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود که توانمندی اداره کشور را داشته و به مردم ظلم نکند و بعدا نگوید که برنامه نداشته و توانایی ادامه کار را ندارم و باید رئیسی جمههوری کارآمد و دلسوز داشته باشیم.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی بر نقش مهم کمیته امداد در تحقق شعار سال جهش تولید تاکید کرد و گفت: برنامه های اشتغال زایی کمیته امداد ضمن توانمندسازی مدجویان، به رونق تولید کمک کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با حضور در پژوهشکده شورای نگهبان با دو عضو حقوقدان شورای نگهبان و جمعی از کارشناسان پژوهشکده این شورا گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از رفع ایرادات لایحه درآمد پایدار شهرداری ها و دهیاری ها با حضور کدخدایی در این کمیسیون خبر داد که بر همین اساس دیگر شاهد رفت و برگشت این لایحه بین مجلس و شوراهای نگهبان نخواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از بررسی بررسی لایحه درآمد پایدار شهرداری ها و دهیاری ها در این کمیسیون خبر داد و گفت: چون تاکنون 3 بار شورای نگهبان به این لایحه ایراد گرفته است مقرر شده با نظر اعضای حقوقدان این شورا این لایحه را بررسی کنیم.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: طرح نهایی اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری پس از آخرین تغییرات و اصلاحات اعمال شده در کمیسیون شوراهای مجلس منتشر شد. کمیسیون شوراها در جمع بندی خود راجع به طرح اولیه اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد کرده که حداقل سن 45 سال و حداکثر 70 سال برای نامزد ریاست جمهوری در نظر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
طرح نهایی اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری پس از آخرین تغییرات و اصلاحات اعمال شده در کمیسیون شوراهای مجلس در خبرگزاری تسنیم منتشر شد. این طرح هنوز به تصویب صحن مجلس نرسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس از نهایی شدن طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات شوراهای اسلامی کشور در جلسه امروز صبح این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از بررسی سوال 10 نماینده از وزیر کشور در جلسه فردای این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از تعیین ترکیب هیأت نظارت بر عملکرد شوراهای شهر و روستادر جلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: حداقل 8 سال مسئولیت ملی و 45 سال سن، شرط پیشنهادی صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کمیسیون شوراهای مجلس از رئیس سازمان امور مالیاتی کشور خواست برای رفع مشکلات مالیاتی صنایع راهکار عملی ارائه کند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بیگی، عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: اخیرا شایعاتی وجود دارد که 100 میلیارد تومان از بودجه کرونا به دانشگاه شهید بهشتی برای ساخت یک ساختمان داده شده که دولت باید در خصوص این مساله شفاف سازی کند و مجلس هم به آن ورود پیدا کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از تشکیل هیئت نظارت بر عملکرد شوراهای شهر و روستا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از بررسی نهایی طرح اصلاح قانون انتخابات شوراهای شهر و روستا در جلسات هفته آینده این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس و نماینده منتخب مردم ساوجبلاغ، نظر آباد و طالقان در انتقاد از عملکرد بنیاد مسکن گفت: با این وضع توسعه در روستاها انجام نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه افزایش شفافیت در مجلس حاشیه ها را کم کرده و منجر به حذف رانت می شود گفت: باید بکوشیم شفافیت را به همه حوزه های غیرامنیتی ببریم زیرا فقط در آن صورت است که توسعه ایجاد می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس برخی از مصوبات کارگروه ویژه این کمیسیون درباره اصلاح قانون انتخابات شوراهای شهر و روستا را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: سالانه 250 هزار مهاجرت به تهران صورت می گیرد و این یعنی که هر سال یک شهر بزرگ خالی می شود و ساکنان آن به تهران هجوم می آورند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه شرق: اصلاح قوانین انتخابات مختلف در مجلس به مرحله حساسی رسیده است و هر روز از یک نوآوری عجیب رونمایی می شود. بعد از اصلاحات قانون انتخابات ریاست جمهوری که بهارستانی ها صلاح دیدند نامزدها علاوه بر معرفی مشاوران خود ...
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: امروز ما شاهد افزایش قیمت ارز و کاهش ارزش ریال در کشور هستیم که این نتیجه عدم نظارت و برنامه ریزی در این حوزه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس از تنزل ارزش پول ملی در دولت فعلی به یک دهم و جبران کسری بودجه دولت از طریق بازار خودرو انتقاد کرد و گفت: مجلس نباید در برابر عدم ایفای وظایف دولت تعطیل باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس گفت: آمریکا اگر می خواهد در موضوع مکانیسم ماشه با وجود خروجش از برجام، آن تفکر سلطه گرانه و زورگویانه ای را که همیشه داشته در پیش بگیرد، در این جدال، ضربه سهمگین می خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
قانون انتخابات ریاست جمهوری که چند ماهی است از سوی کمیسیون شوراهای مجلس بررسی شده و اصلاحات لازم در این باره صورت گرفته موافقان و منتقدانی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با تأکید براینکه کمیسیون برای اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری نگاه سیاسی نداشته است، گفت: کوشیده ایم شایسته گزینی را ارتقا دهیم تا نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از بهترین ها باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس گفت: متاسفانه آنچه در ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری رخ می داد و هر فردی ثبت نام می کرد، وهن نظام جمهوری اسلامی ایران بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از مطالبه کمیسیون متبوعش از سازمان مدیریتی برای ابلاغ آمایش سرزمینی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از تصویب کلیات طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات شوراهای شهر و روستا در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه جهان نباید اجازه دهد بدعت آمریکا تبدیل به رویه شود، گفت: ایران، آمریکا را در رسیدن به هدفش ناکام می گذارد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
یک وکیل دادگستری گفت: درست است که باید تغییراتی در برخی مواد قانون انتخابات ریاست جمهوری داده شود، اما باید مصلحت مردم و کشور در نظر گرفته شود. حسین محمدنبی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در کمیسیون شوراهای مجلس در حال بررسی است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از ارزیابی و جمع بندی نهایی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری در این کمیسیون خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم اخیراً تعدادی از نماینده های مجلس شورای اسلامی طرحی را با عنوان اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری نوشته و در حال بررسی آن هستند در طرح اولیه که این روزها در کمیسیون شوراهای مجلس درحال بررسی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: محاکمه اکبر طبری گام بلندی از سوی قوه قضاییه در جهت مبارزه با فساد است و جای تقدیر دارد.
نواندیش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۷:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: اصلاح قانون انتخابات قطعا به این دوره از انتخابات نخواهد رسید زیرا این قانون در رفت و برگشت با شورای نگهبان به زمان بیشتری نیاز دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۹:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس جزئیات جلسه عصر امروز این کمیسیون درباره ادامه بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را تشریح کرد.