یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۰:۱۰May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون شوراهای مجلس»

خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه باید به ظرفیت جوانان و قابلیت های داخلی باور داشت و واژه "می توانیم" را سرلوحه کارمان قرار دهیم واکسن ایران برکت را نتیجه اعتماد به دانشمندان و جوانان ایرانی دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
طرح مدیریت جامع شهری و روستایی در حالی در کمیسیون شوراهای مجلس تصویب شده و در حال تبدیل شدن به قانون است که 7 اشکال عمده دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۱    
گروه استان ها سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی با تقدیر از زحمات ستاد اجرایی فرمان امام در تولید واکسن گفت: واکسن ایران برکت نتیجه اعتماد به دانشمندان و جوانان ایرانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: جریانی در کشور که یک بخشی از آن در دولت و بخش دیگر آن در مجموعه های دیگر کشور فعال است مخالف شفافیت در انتخابات است و با فضای سازی نمی خواهد این شفافیت را ما در انتخابات داشته باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس از ابلاغ کف و حداقل های مدیر و مدبر بودن کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان به وزارت کشور، از شورای نگهبان تقدیر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس ، گفت: مصوبات شورای نگهبان درباره شرایط نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مکمل اقدام مجلس در این زمینه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس از کلید خوردن طرح تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان امور اداری و استخدامی در مجلس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس با تاکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات گفت: ح ضور پرشور در انتخابات مقدمه ای برای انتخاب اصلح برای اداره امور کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتشار صوت تیم مذاکره کننده یک تردید جدی در صلاحیت تیم مذاکره کننده به وجود آورده است ، گفت: صوت منتشر شده ظریف محدود به اهانت به حاج قاسم نیست.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۴   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس از نامه نمایندگان به شورای نگهبان درباره طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس گفت: مجلس خلاهای قانونی برای نظارت بر عملکرد اعضای شوراهای شهر و روستا را برطرف خواهد کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو در خصوص شوراها؛ تجلی بعدی از مردم سالاری دینی، کارکردها و چشم داشت ها با محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۶:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه حاج قاسم الگوی مناسبی برای دیپلماسی فعال بود و هست گفت: اگر اقدامات حاج قاسم در عرصه میدا ن و همچنین در عرصه دیپلماسی نبود امروز داعش در ایران جولان می داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از تشکیل کارگروه بررسی طرح افزایش تعداد نمایندگان مجلس در کمیسیون متبوعش خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: توافق ایران و چین راهی برای دور زدن تحریم های غرب است و به همین خاطر است که آنها به فضاسازی علیه این توافق و سند راهبردی می پردازند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۳:۴۳    
یک عضو کمیسیون شوراهای مجلس درباره شائبه احتمال تعویق زمان برگزاری انتخابات 1400 توضیحاتی را ارائه کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: یک عضو کمیسیون شوراهای مجلس درباره شائبه احتمال تعویق زمان برگزاری انتخابات 1400 توضیحاتی را ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به نامه 171 نماینده به آیت الله جنتی در مورد قانون انتخابات ریاست جمهوری گفت: مجلس مصّر به برگزاری انتخابات با اصلاحیه جدید قانون است و طولانی شدن بررسی مصوبه مجلس به صلاح نیست.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۳    
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از برنامه بازدید اعضای این کمیسیون از تاسیسات آب سنگین اراک، خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از برنامه بازدید اعضای این کمیسیون از تاسیسات آب سنگین اراک، خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از بررسی گزارش وزارت اطلاعات از حادثه سایت نطنز و رفع ایرادات مجمع تشخیص مصلحت به طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در جلسه امروز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از تصویب کلیات طرح جامع مدیریت شهری و روستایی در جلسه عصر امروز (یکشنبه) این کمیسیون خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: لغو کلیه تحریم ها و راستی آزمایی دقیق آن دستورکار اصلی مذاکرات است، ضمن اینکه این راستی آزمایی خط قرمز محسوب می شود و کسی حق عبور از آن را ندارد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از بررسی و اصلاح برخی از مواد لایحه درآمد پایدار شهرداری ها و دهیاری ها در جلسه امروز این کمیسیون به منظور تامین نظر شورای نگهبان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از تعیین تکلیف صدور مجوز پروانه تشکل های صنفی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در مجلس، گفت: در صورت تایید نهایی شورای نگهبان ، اصلاحات صورت گرفته برای اجرا در انتخابات 1400 ابلاغ می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۵:۴۳    
گروه استان ها- سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عدم شفافیت در بودجه یکی از مهمترین اشکالات آن بود، گفت: سود هنگفت برخی از شرکت های دولتی در سال آینده رصد می شود.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دریافت فایل علی حدادی، سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با مجله خبری تحلیلی "رویداد" درباره تصمیم مجلس برای افزایش سن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گفت ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به آغاز فرآیند انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور گفت: حل مشکلات اقشار محروم و نگاه ویژه به حاشیه نشین های شهری باید در مصوبات شوراها نمایان باشد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۷:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ایران نوشت:سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس در خصوص طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری که با 5 ایراد از سوی شورای نگهبان مواجه شد و جهت رسیدگی مجدد به کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها بازگشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استانها – سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی با اعتراض به پلمب برخی از چاه های کشاورزی گفت: چاه های عمیق ویلاهای لاکچری البرز پلمب شود.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون شوراهای مجلس ایران با اشاره به نقش دولت چین در تقویت مشارکت های اجتماعی گفت: کشور چین دارای انضباط حزبی است به همین دلیل حزب حاکم این کشور توانسته نقش موثری در مشارکت مردم داشته باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به نیاز کشور به اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری گفت: شورای نگهبان وظیفه سنگینی در بررسی صلاحیت ها به عهده دارد و ما قصد داشتیم در این بخش کمک کنیم تا افرادی که صلاحیت لازم ندارند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: برنامه ریزی و نگاه ویژه به حوزه کشاورزی و صادرات محور کردن خیلی از تولیدات کشورمان در این بخش می تواند موجب تحقق رونق و جهش تولید شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۰    
گروه استانها – سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از سنگ اندازی بانک ها در ثبت سفارش و پرداخت تسهیلات به قطعه سازان خودرو گلایه کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی از تصویب 10 هزار میلیارد تومان از محل هدفمندی یارانه ها برای پرداخت مستمری مددجویان در کمیسیون تلفیق خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه جفای مسئولان در حق مردم و ضعف عملکرد آنان با حضور پرشور در انتخابات جبران می شود گفت: عملکرد قوا در افزایش مشارکت تاثیر گذار بوده و باید از اقدامات سلیقه ای در انتخابات پرهیز کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۲    
گروه استان ها- سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور در کنار مردم و رسیدگی به مشکلات آنها را وظیفه خود می دانم گفت: برخی با تفکرات خود به ظرفیت های داخلی بی توجه هستند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: بهبود وضعیت معیشتی در گرو حضور پرشور در انتخابات و همچنین انتخاب صحیح است و قهر کردن با انتخابات، تنها انصراف از حق خود برای انتخاب است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به پیش بینی تعمیر سیستم گرمایش مدارس در بودجه سال آینده، گفت: 400 میلیارد تومان از سهم تجهیز هنرستان ها اجرا نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۸:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از افزایش 5 سال به حداکثر سن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در این کمیسیون خبر داد و گفت: با نظر اعضای این کمیسیون نامزدهای باید بین 40 تا 75 سال سن داشته باشند.
گام خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۸    
گام خبر: سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس خاطرنشان کرد: به نظر می آید دولت بودجه را بایدنی بسته است. یعنی به امید دمکرات ها در آمریکا و بعد از آن به فروش نفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: دشمن مشترک ایران و روسیه، تروریسم است و ظرفیت های زیادی در این کشور وجود دارد و باید سطح روابط خود را با این کشور گسترش دهیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: ورود مجلس به ترسیم معیار برای نامزد انتخابات ریاست جمهوری شاید به درخواست شورای نگهبان از مجلس و کمیسیون شورا ها و امور داخلی بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۵    
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس یازدهم تاکید کرد که قانون انتخابات ریاست جمهوری برای 1400 منوط به تاییدیه شورای نگهبان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جعفر قادری و احمد علیرضابیگی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و محمد بهادری، عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس به صورت مجازی به ارائه نظرات خود پیرامون قانون انتخابات مجلس پرداختند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون شوراهای مجلس دهم درباره اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری، بااشاره به بررسی برنامه کاندیداها توسط شورای نگهبان گفت: برنامه را باید مردم انتخاب کنند،نه شورای نگهبان و وقتی کاندیداها ملزم شوند برنامه شان را برای بررسی به شورای نگهبان بدهند،عملا این انتخاب را از مردم می گیریم.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۴۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سخنگوی کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت که سازمان اطلاعات سپاه به مراجع استعلامی نامزدهای شورای شهر اضافه شده است. علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی و شوراهای مجلس امروز (چهارشنبه 24 دی) در جریان بررسی کلیات طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: با رانت و زد و بند، چهار میلیون مترمربع زمین خواری از سوی برخی از اعضای شوراهای شهر انجام شده که به دلیل نبود نظارت سیستمی و قوانین بازدارنده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
فارس: علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی و شوراهای مجلس امروز (چهارشنبه 24 دی) در جریان بررسی کلیات طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات ...