سه شنبه ۱۴ تیرساعت ۰۲:۵۶Jul 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان همکاری شانگهای»

پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اولین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی بین المللی فرصت های همکاری اقتصادی کشورهای عضو، ناظر و شرکای گفت وگوی سازمان همکاری شانگهای SCO و همسایگان جمهوری اسلامی ایران (ایران اسکوکواکس) از 27 تا 30 مهر برگزار می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۵۵    
عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای در شرایط سخت تحمیلی توسط آمریکا و کشورهای غریی امکان بهره مندی از بازاری مهیا و فارغ از تحریم را به همراه دارد که سبب تقویت مزیت های ترانزیتی کشور می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
اهمیت حضور ایران در بریکس پلاس اگر از عضویت در سازمان همکاری شانگهای بیشتر نباشد، کمتر از آن نیست و زمینه ساز تحول بزرگی در استمرار، تقویت و اثرگذاری دیپلماسی اقتصادی کشورمان به عنوان یک بازیگر جدید در نظام بین الملل خواهد بود و می تواند ایران را به شریکی پایدار و قابل اتکاء جهت اتصال بریکس به ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۱    
نیمه خرداد بود که معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت خارجه گفت: یک ماه و نیم پیش به عنوان عضو ناظر در نامه ای به سازمان همکاری شانگهای پیشنهاد دادیم که پول واحدی را میان اعضا تعریف کند و این نامه را پیگیری می کنیم و امیدواریم این ایده به نتیجه برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دومین نشست وزرای انرژی کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای به ریاست ازبکستان در شهر تاشکند به صورت نیمه حضوری برگزار شد.
تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی و شهرک همکاری های اقتصادی و تجاری سازمان همکاری شانگهای چین توسط نمایندگان دو سازمان امضا شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به تازگی آورام نوآم چامسکی، فیلسوف، مورخ، منتقد اجتماعی و فعال سیاسی آمریکایی اظهاراتی درباره نظم نوین جهانی داشت و با بیان اینکه نظم جهان در حال تغییر شکل است گفت که در مورد نظم آینده جهانی باید توجه داشت بیشتر جهان به آمریکا و اروپا نمی پیوندد چراکه در یک سوی جهان انگلیسی زبان و اروپا (با تعداد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
نخستین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی بین المللی فرصت های همکاری اقتصادی کشورهای عضو، ناظر و شرکای گفت وگوی سازمان همکاری شانگهای SCO و همسایگان جمهوری اسلامی ایران (ایران اسکوکواکس) از 27 تا 30 مهر در تهران برگزار می شود.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۸:۵۳    
ایران پرس: با پیگیری های مسئولان سازمان همکاری شانگهای و برگزاری پی در پی نشست های این سازمان در سطوح مختلف، بدون شک این سازمان در حال تبدیل شدن به یک تشکل بزرگ در قاره پهناور آسیا و همچنین در سطح جهان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز دیپلماسی ملی شانگهای گفت: کشورهای عضو سازمان همکاری های نزدیکی را در زمینه تحکیم بیش از پیش صلح، امنیت و ثبات در منطقه و همچنین توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشورهای سازمان همکاری شانگهای انجام می دهند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۸    
ایران پرس: شورای هماهنگی سازمان همکاری شانگهای در نشست خود در تاشکند ازبکستان موضوع عضویت کامل جمهوری اسلامی ایران در این سازمان را بررسی می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هند در آغاز هفته پیش رو، در کنار دیگر کشورهای عضو سازمان همکاری های شانگهای، میزبان یک هیئت پاکستانی متشکل از مقامات نظامی و امنیتی، به منظور بررسی مسائل مرزی خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
راضیه معافی از حضور و سخنرانی رییس کنسرواتور تهران در گردهمایی روسای کنسرواتوارهای کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
پانزدهمین نشست شورای جوانان کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای در شهر تاشکند به ریاست ازبکستان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۰    
پنجمین نشست وزرای بهداشت کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای به ریاست ازبکستان در شهر تاشکند به صورت نیمه حضوری برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت خارجه گفت: یک ماه و نیم پیش به عنوان عضو ناظر در نامه ای به سازمان همکاری شانگهای پیشنهاد دادیم پول واحدی را میان اعضا تعریف کند و این نامه را پیگیری می کنیم و امیدواریم این ایده به نتیجه برسد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – ایران به سازمان همکاری شانگهای پیشنهاد تعریف پول واحد برای انجام مبادلات تجاری در میان بلوک اوراسیا را که شامل چین، هند و روسیه است، ارائه داد، تا با افزایش قوای سیستم مالی جهانی تحت سلطه دلار آمریکا مقابله کند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه گفت: یک ماه و نیم پیش به عنوان عضو ناظر در نامه ای به سازمان همکاری شانگهای پیشنهاد دادیم تا پول واحدی را میان اعضا تعریف کند.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۰۸:۳۷    
0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) مطالب مرتبط تیم ملی والیبال نشسته ایران 3 - آلمان صفر / ژرمن ها حریف ملی پوشان ایرانی نشدند مطالب مرتبط تیم ملی والیبال نشسته ایران 3 - آلمان صفر / ژرمن ها حریف ملی پوشان ایرانی نشدند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۲۲:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایران - معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه از پیشنهاد ایران به سازمان همکاری شانگهای برای تعریف پول واحد برای تسهیل در مبادلات تجاری میان اعضا خبر داد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
دفتر تعاملات علم و فناوری ایران و شهرک همکاری های اقتصادی و تجاری سازمان همکاری شانگهای چین با حضور معاون فناوری و نوآوری وزارت عتف و رئیس مرکز همکاری های علمی بین المللی این وزارتخانه در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور قرقیزستان و دبیرکل سازمان همکاری شانگهای درباره ساخت راه آهن چین - قرقیزستان - ازبکستان گفت وگو کردند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه سیاسی - امامعلی رحمان رئیس جمهوری تاجیکستان روز گذشته در سفری رسمی پس از 9 سال وارد تهران شد و مورد استقبال رسمی سیدابراهیم رئیسی قرار گرفت. این سفر در حالی صورت گرفت که شهریور ماه سال گذشته ابراهیم رئیسی در نخستین سفر خارجی خود برای شرکت در اجلاس سازمان همکاری شانگهای دوشنبه سفر کرده بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۴:۰۴    
رئیس جمهور قزاقستان با تاکید بر لزوم تعمیق روابط کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا با کشورهای ثالث و اتحادیه های دیگر گفت: زمان شروع بحث درباره پروژه و ابتکارات خاص با سازمان همکاری شانگهای فرا رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا – سفیر جمهوری اسلامی ایران در نامه ای به دبیرکل سازمان همکاری شانگهای خواستار محکومیت ترور ناجوانمردانه شهید صیاد خدایی از سوی این سازمان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۰    
دبیرکل سازمان همکاری شانگهای در چارچوب سفر رسمی خود به تاجکیستان با رئیس جمهور این کشور دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۳    
اقتصاد ایران: رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس گفت: نیروی دریایی ارتش باید در جغرافیای سیاسی اقیانوس هند و دریای عمان رزمایش های مشترک برگزار و در حوزه دریای خزر و با کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای هم روابط دریایی و رزمایش ها را گسترش دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس گفت: نیروی دریایی ارتش باید در جغرافیای سیاسی اقیانوس هند و دریای عمان رزمایش های مشترک برگزار و در حوزه دریای خزر و با کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای هم روابط دریایی و رزمایش ها را گسترش دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۸    
نوزدهمین نشست وزرای فرهنگ کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای به ریاست ازبکستان در شهر تاشکند به صورت نیمه حضوری برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور ازبکستان و دبیر کل سازمان همکاری شانگهای در شهر تاشکند دیدار و گسترش همکاری ها و تحکیم شراکت منطقه ای در چارچوب سازمان همکاری شانگهای را بررسی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۹    
نخستین نشست روسای وزارتخانه ها و ادارات کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای در شهر تاشکند پایتخت ازبکستان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۷    
دهلی نو با اشتراک بخش ضد تروریسم سازمان همکاری شانگهای نشست بررسی وضعیت افغانستان را آغاز کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - ژانگ مینگ دبیر کل سازمان همکاری شانگهای اعلام کرد که ایران ممکن است در سال 2023 به عضویت کامل سازمان همکاری شانگهای درآید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نهمین نشست وزرای حمل و نقل کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای در شهر خیوه ازبکستان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۸    
ژانگ مینگ دبیر کل سازمان همکاری شانگهای در رأس یک هیأت بلندپایه به ازبکستان سفر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۹:۴۵    
در قرقیزستان با حضور بیش از 3 هزار نفر ماراتن سازمان همکاری شانگهای با عنوان "جاده ابریشم را بدوید" برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حجم تجارت تاجیکستان با کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای از ابتدای سال جاری میلادی بیش از 1 میلیارد و 228 میلیون دلار برآورد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
همایش گردشگری کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای روزهای 19 و 20 می سال 2022 میلادی در شهر تاشکند برگزار می شود.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اولین کنفرانس ونمایشگاه تخصصی بین المللی فرصتهای همکاری اقتصادی کشورهای عضو،ناظر و شرکای گفتگوی سازمان همکاری شانگهای SCO وهمسایگان ایران برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۲    
سخنگوی گمرک از تجارت 55 میلیون تنی به ارزش 37.2 میلیارد دلاری ایران با اعضای سازمان همکاری شانگهای در سال 1400 خبر داد.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۱   + ۷۱ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک از تجارت 55میلیون تنی به ارزش 37.2میلیارد دلاری ایران با اعضای سازمان همکاری شانگهای با رشد 33درصدی در سال 1400خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۶:۱۹    
اقتصاد ایران: مشهد-یک فعال اقتصادی معتقد است،در دوره ریاست ازبکستان در سازمان همکاری شانگهای شاهد ارتقای ابتکارات جدید منطقه ای خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت و تجارت روسیه خطاب به کشورهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا، بریکس و سازمان همکاری شانگهای اعلام کرد همکاری موفقیت آمیز بین روسیه و شرکایش به تسریع دور شدن از دلار و یورو و استفاده از ارزهای ملی در پرداخت های دوجانبه بستگی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رایزنی های سیاسی نهادهای دیپلماتیک کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای در شهر مسکو و با موضوع امنیت منطقه ای برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۵    
نشست معاونان وزرای امور خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای در حوزه امنیت منطقه ای در شهر مسکو پایتخت روسیه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۵    
دوازدهمین نشست مقامات کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای در زمینه مبارزه با قاچاق مواد مخدر به ریاست ازبکستان در شهر تاشکند برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۱    
ششمین نشست رؤسای وزارتخانه ها و ادارات فعال در زمینه علوم و فناوری کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای به ریاست ازبکستان در شهر تاشکند برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۰۹:۲۵    
نشست رؤسای وزارتخانه ها و ادارات علوم و فناوری کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای به ریاست ازبکستان 8 آوریل در شهر تاشکند برگزار می شود.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان همکاری شانگهای در آیینی ویژه با حضور سفرا و دیپلمات های کشور های عضو و ناظر این سازمان، نوروز را گرامی داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سی و هفتمین اجلاس شورای ساختار منطقه ای ضدتروریسم سازمان همکاری شانگهای به ریاست هند در شهر تاشکند برگزار شد.