پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۷:۱۶Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عمره»

سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۶:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
در حالی که حدود 6 میلیون زائر منتظر برقراری عمره مفرده در پاییز هستند، این سفر معنوی به دلیل فراهم نشدن زیرساخت های لازم تا پایان آذرهم از سرگرفته نمی شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۶:۵۸    
متقاضیان عمره مفرده می توانند سند عمره مفرده خود را از سه طریق استعلام کنند و از اولویت ها مطلع شوند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اعضای تیم فوتبال سپاهان بعد از بازی شب گذشته در مقابل الاتحاد عربستان به طواف خانه خدا رفته و حج عمره به جا آوردند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت با تاکید بر اینکه طی روزهای آینده میزان اجاره مسکن زائران حج تمتع 1403 اعلام می شود، از اعزام زائران عمره مفرده با دو پرواز در هر پنج روز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۹:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
زمان ازسرگیری سفر عمره هنوز مشخص نشده و هیأت حج ایران هنوز در عربستان است. نماینده ولی فقیه در حج از این هیأت خواسته است تلاش کند تا زمینه اعزام زائران در ماه های رمضان و شوال (اسفند، فروردین، اردیبهشت) فراهم شود.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۶:۳۳    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، شبهاتی مربوط به کعبه مطرح شده است که پاسخ به برخی شبهات را در زیر مرور میکنیم: پرسش: مگر خداوند خانه دارد خداوند همه جا هست خدا در قلب ماست چه نیازی به انجام فریضه حج است؟ ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۶:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت با تاکید بر اینکه طی روزهای آینده میزان اجاره مسکن زائران حج تمتع 1403 اعلام می شود، از اعزام زائران عمره مفرده با دو پرواز در هر پنج روز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
طبق تصمیمات اخذ شده در سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری، قرار است روند اعزام کاروان های عمره مفرده با 2 پرواز آغاز و هر 5 روز افزایش یابد تا به تدریج و در روندی آرام به ظرفیت مورد نظر برسد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۵:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
اعضای تیم فوتبال سپاهان به طواف خانه خدا رفتند. به گزارش طرفداری، تیم فوتبال سپاهان اصفهان شب گذشته در چارچوب هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاتحاد عربستان رفت و با نتیجه 2 بر یک شکست خورد. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۷    
دستگردی از آغاز سفرهای زیارتی عمره مفرده در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: آمادگی لازم برای اعزام زائران به سفر زیارتی عمره مفرده را داریم.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۸:۴۲   + ۴۴ سایت دیگر  
متقاضیان عمره مفرده می توانند سند عمره مفرده خود را از سه طریق استعلام نمایند و از اولویت ها مطلع شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۰:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
با توجه به اینکه 100 روز تا آغاز ماه رمضان باقی مانده است، سعودی ها برنامه ریزی درباره نحوه پذیرش زائران برای انجام عمره رمضانیه را آغاز کردند.
خبربانو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۳    
بر این اساس، متقاضیان با شماره گیری کد دستوری #64511*4* می توانند از وضعیت اولویت فیش حج عمره خود آگاه شوند. در مراحلی از این کار ورود شماره ملی متقاضی و شماره واریزی قبض بانکی نیز لازم است. ...
حج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست حجاج ایرانی و رئیس حج اندونزی در جاکارتا دیدار و در خصوص نحوه برگزاری سفرهای حج و عمره تبادل نظر کردند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان حج و زیارت به تازگی و با جدی تر شدن موضوع ازسرگیری عمره پس از هفت سال وقفه، روش استعلام گرفتن از قبض ودیعه گذاری حج تمتع و اولویت اسناد عمره را تشریح کرده است.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله بن سعود العنزی سفیر عربستان در ایران عصر سه شنبه در محل سازمان حج و زیارت با سیدعباس حسینی رییس سازمان حج و زیارت دیدار کرد. در این دیدار که سرکنسول عربستان و تنی چند از مسئولان حج و زیارت کشورمان حضور داشتند، درباره موضوعات مربوط به عمره و حج گفت وگو شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شعبه سوم اجرای احکام حقوقی دادگستری بندرعباس به موجب پرونده اجرائی کلاسه 1401409200001293501 و بایگانی 0102053 و دادنامه شماره 140140390003480478 محکوم علیه آقای عباس پور قنبر مینابیان فرزند شنبه به شماره ملی 4710054509 محکوم به پرداخت تعداد سیصد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و خسارت دادرسی به میزان ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
کاروان پرسپولیس که پس از متوقف کردن النصر و ناکام گذاشتن کریستیانو رونالدو، ریاض را به مقصد جده ترک کرد تا اعمال حج عمره مفرده را انجام بدهد، پس از به جای آوردن این مناسک به سوی تهران پرید و صبح چهارشنبه وارد فرودگاه مهرآباد شد. شانس آوردیم نباختیم! ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
سفیر کشور عربستان سعودی در جمهوری اسلامی ایران با رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان دیدار و در خصوص مسائل فی مابین به ویژه حج تمتع آتی و از سرگیری عمره مفرده گفت وگو و تبادل نظر کردند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت، عبدالله بن سعود العنزی سفیر عربستان در ایران عصر سه شنبه در محل سازمان حج و زیارت با سیدعباس حسینی رییس سازمان حج و زیارت دیدار کرد. در این دیدار که سرکنسول عربستان و تنی چند از مسئولان حج و زیارت کشورمان حضور داشتند، درباره [...]
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۳:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
استوری علیرضا بیرانوند از خانه خدا با لباس احرام مشخص کرد او در حال انجام مناسک حج عمره بود.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۹:۱۱   + ۶۴ سایت دیگر  
سفیر کشور عربستان سعودی در جمهوری اسلامی ایران با رییس سازمان حج و زیارت کشورمان دیدار و طرفین در خصوص مسایل فی مابین بویژه حج تمتع آتی و از سرگیری عمره مفرده گفتگو و تبادل نظر کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
10 درصد از سهمیه اعزامی ایران به حج تمتع و عمره به استان اصفهان اختصاص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که این روزها تعداد زائران خانه خدا افزایش یافته است، وزارت حج عربستان برای جلوگیری از ازدحام جمعیت، توصیه هایی به عمره گزاران کرده است.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به پیشینه این استان در بحث استقبال مردم از سفرهای زیارتی، خراسان جنوبی جزو چند ایستگاه پروازی عمره انتخاب شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نحوه استعلام اولویت فیش عمره مفرده و قبوض حج تمتع اعلام شد.
حج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مصاحبه روحانیون کاروان های زیارتی سفرهای عمره اهل سنت استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۲:۳۶    
از لایحه دوفوریتی دولت برای انتشار 30 هزار میلیارد تومان اوراق قرضه تا پرتاب ماهواره نظامی توسط کره شمالی و اعتراض همزمان سه کشور با صدور بیانیه مشترک به آن، رفع موانع عمره مفرده ، خداحافظی با دلار در بودجه سال آتی، زنگ و ضرب زورخانه در حضور رهبر انقلاب، زمان واریز سود سهام عدالت امسال و.. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اسفند 1401 بود که روابط دیپلماتیک ایران و عربستان پس از 7 سال وقفه از سر گرفته شد و یکی از مهم ترین دستاوردهای این توافق از سرگیری حج عمره به حساب می آید؛ در این مدت گمانه زنی هایی برای این سفر وجود دارد و وزیر فرهنگ مدتی قبل اعلام کرد در تلاش برای اعزام 350 تا 400 هزار زائر هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
پس از پایان جلسه هیات دولت برخی وزرا و اعضای هیات دولت به جمع خبرنگاران آمدند. وزیر کشور پاسخ منتقدان به عملکرد هیات های اجرایی را داد. وزیر راه و شهرسازی آماری از ساخت مسکن در کشور ارائه کرد. وزیر فرهنگ از حل شدن مشکل عمره مفرده گفت. وزیر تعاون توضیحاتی درباره دلیل افزایش سن بازنشستگی ارائه کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در روز های آینده سازمان حج و زیارت، فراخوان ثبت نام عمره مفرده را منتشر خواهد کرد.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
محمد مهدی اسماعیلی در حاشیه جلسه هیئت دولت درباره حاشیه های کنسرت اصفهان اظهار کرد: در دولت سیاست ما سیاست واحدی است و این اصلا پذیرفته نیست که بخشی قانون را رعایت کند و بخش دیگری همکاری نکند چون دولت یک ید واحده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز هیات وزیران با حضور در در حیاط دولت به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۶    
افزایش قابل توجه هزینه عمره مفرده نسبت به 9 سال قبل امری قطعی است اما این افزایش با توجه به عوامل متعددی بیش از انتظار ودیعه گزاران عمره مفرده خواهد بود.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نحوه استعلام قبوض ودیعه گذاری حج تمتع و استعلام اولویت اسناد ودیعه گذاری عمره مفرده مشخص شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: موانع عمره مفرده برداشته شده و ثبت نام ها از روزهای آینده آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: موانع عمره مفرده برداشته شده و ثبت نام ها از روزهای آینده آغاز می شود.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۹    
تهران- ایران پرس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز فرآینده نام نویسی برای اعزام به حج عمره در روزهای آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی وزیر ارشاد گفت: با اعزام دوستان بانک مرکزی و سازمان حج و زیارت موانع پیش رو در حج عمره برداشته شد و انشاءالله ظرف روزهای آینده فراخوان ثبت نام زائران در سایت سازمان حج و زیارت منتشر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به حاشیه های یک مراسم هنری در روزهای اخیر گفت: خط قرمز ما اجرای قانون است و کسی حق ندارد قانون را معطل و تفسیر به رای کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
اسماعیلی از برداشته شدن موانع حج عمره و اعلام فراخوان ثبت نام در آینده نزدیک خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ: موانع عمره مفرده با اعزام هیئتی از بانک مرکزی و سازمان حج و زیارت به عربستان برداشته شده و در روزهای آینده فراخوان ثبت نام آن انجام می شود تا اعزام زائران را شروع کنیم.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و همراهان وی ضمن حضور در بیت آیت الله مرتضوی، با وی دیدار و گفت و گو کردند.
حج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
درارتباط تصویری و صوتی مسئولان حج و زیارت با نمایندگان اعزامی به عربستان ضمن بررسی اقدامات انجام شده درارتباط با سفرهای حج و عمره عنوان شد امکان اعزام زائران عمره گزارایرانی درهفته های آینده فراهم است.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
حساب کاربری امارت مکه روز گذشته با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ایکس از توصیه امنیت عمومی پادشاهی به پوشیدن ماسک در داخل مسجدالحرام برای جلوگیری از انتقال بیماری ها بین زائران عمره خبر داد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به فصل سرما سعودی ها از زائران خانه خدا خواسته اند که به منظور جلوگیری از شیوع بیماری های تنفسی، واکسن آنفولانزا تزریق کنند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۵:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، حجت الاسلام سید عبدالفتاح نواب ظهر جمعه در حرم مطهر رضوی با بیان اینکه فرآیند اعزام کاروان های عمره مفرده به کشور میزان با جدیت در حال پیگیری است ...