جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۵:۰۶Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غلامحسین کرباسچی»

کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن متعلق به غلامحسین کرباسچی مدعی شد، بسیاری از میراث های امام خمینی تغییر کرده یا قلب واقعیت شده است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
روزنامه تحت مدیریت غلامحسین کرباسچی ادعا کرد دولت خاتمی بهترین دولت ها در عملکرد اقتصادی بود.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
محمدعلی ابطحی فعال سیاسی اصلاح طلب، تصویری دیده نشده را از اسحاق جهانگیری و غلامحسین کرباسچی در صفحه توئیتر خود منتشر کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی در ایران بیشتر به تصدی شهرداری تهران مشهور است اما او کارش را از استانداری اصفهان آغاز کرده است. او در ابتدا طلبه بوده و حالا به عنوان یکی از تکنوکرات های ایران شناخته می شود.
هم اندیشی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: روزنامه اعتماد روز گذشته مطلبی به قلم غلامحسین کرباسچی از معروف ترین مفسدان اقتصادی کشور منتشر کرد که وی به نقل از یکی از سران فتنه 88 نوشته است ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی در روزنامه اعتماد نوشت: من بار ها خدمت آقای کروبی رسیده ام؛ آخرین بار هم حول و حوش ماه رمضان بود که ایشان را ملاقات کردم. به هر حال بسیاری از مسوولان جمهوری اسلامی سن و سال شان به گونه ای است که ممکن است برخی موضوعات را به خاطر نیاورند ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۰:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تحلیل دبیرکل سابق حزب کارگزاران سازندگی از ماجرای پاشیدن ماست بر سر دو زن با برخی واکنش های جالب مواجه شد و پرونده قتل همسر نجفی هم دوباره باز شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۵    
یکی از فعالان رسانه ای به توئیت غلامحسین کرباسچی درباره سطل ماست، واکنش نشان داد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۰    
یکی از فعالان رسانه ای به توئیت غلامحسین کرباسچی درباره سطل ماست، واکنش نشان داد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۸:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
عطاءالله مهاجرانی فعال سیاسی در توئیترش به اظهارات غلامحسین کرباسچی واکنش نشان داد. مهاجرانی در توئیتی نوشت: دوست قدیمی حضرت کرباسچی! به نظرم یک کاسه ماست ظرفیت چنین تفسیر جهان شمولی را ندارد ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی فعال سیاسی در توییتر خود صدایی از مرحوم مطهری منتشر کرد که در آن مطهری می گوید جاهل ها بهتر است امر به معروف نکنند
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی در توییتر نوشت: وقتی در کشور کسانی باشند که از #ماست استفاده #صلح_آمیز نکنند، چطور میشود دنیا اطمینان حاصل کند که از امکانات حساس دیگر استفاده صلح آمیز بشود. _#حجاب_اجباری انتهای پیام
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی فعال سیاسی در توییتر خود صدایی از مرحوم مطهری منتشر کرد که در آن مطهری می گوید جاهل ها بهتر است امر به معروف نکنند.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۷:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
قبلا می گفتند دولت ها ناکارآمد هستند و الان می گویند همه مربوط به خارج یا اعتراضات است.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
تیتر و عکس صفحه اول روزنامه هم میهن باعث ایجاد برخی شائبه ها توسط برخی کاربران در فضای مجازی شده است.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - روزنامه غربگرای هم میهن با وجود میانه رو معرفی کردن دولت موقت بازرگان اذعان کرد طیف نهضت آزادی، هیچ پایگاه قدرت اجتماعی و بسیج گری عمومی در مقابل رهبری حضرت امام(ره) نداشت و برنامه اش برای فرستادن مردم به خانه ها پس از انقلاب به جایی نرسید. ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که در 8 سال از 10 ساله دهه نود، دولت اشرافی غربگرا بر سر کار بود، روزنامه وابسته به این طیف، دولت قبل از آن را مسئول ناکامی های این دهه معرفی کرد! ...
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی مدیرمسئول روزنامه هم میهن در واکنش به سخنان اخیر حسین امیرعبدالهیان مبنی بر اینکه هیچ روزنامه نگار و خبرنگاران بازداشت نشده است واکنش نشان داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شهردار سابق تهران، و صاحب امتیاز روزنامه هم میهن، با استقبال از فرمان اخیر عفو رهبری معتقد است بدنه قوه قضاییه باید از منویات ریاست آن در برخورد با معترضان متابعت کند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه هم میهن درباره بازداشت الناز محمدی گفت: صرف اینکه بازپرس گفته بود من از رفتار و صحبت تو احساس خوبی بهم دست نداد، در هیچ جای قانون نیامده است که اگر بازپرس احساس خوبی به آن دست نداد، بتواند کسی را اینگونه بازداشت کند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۲:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مهم ترین بخش مناظره آنجا بود که تا خانم خزعلی از آموزش زنان گفت خانم ابتکار بی درنگ طعنه زد: بگویید در چارچوب همان سند 2030 که برای ما حرام بود و برای شما حلال شده است. خانم خزعلی هم هر چند تکذیب نکرد اما گفت با حق تحفظ پذیرفته ایم. تا روشن شود 2030 برای نواصول گرایان ذنب لایغفر نیست!
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی در گفت وگویی به این سوال پاسخ داد که اگر امروز آیت الله هاشمی میان ما بود با وضعیت موجود چه برخوردی می کرد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۲۰:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب در واکنش به اظهارات نماینده تهران درباره رسیدگی به پرونده متهمان وقایع اخیر گفت: آقای میرسلیم از این حرف های بی سند و مدرک و احساسی زیاد می زنند که یکی اش هم همین حرف است. قبلا هم از این صحبت ها انجام دادند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۲:۳۷    
روزنامه هم میهن، به مدیرمسئولی غلامحسین کرباسچی در سرمقاله دیروز خود به موضوع شکست رسانه ای نظام پرداخته است. این روزنامه در این یادداشت نوشته: تقریباً یک گزاره در میان طرفداران وضع جاری مورد اتفاق نظر است. این گزاره هم در جلسات و هم در فضای عمومی مورد تأکید قرار می گیرد ...
برترین ها / جماران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی، مدیرمسئول روزنامه هم میهن نیز درمورد صحبت های اخیر وزیر ارشاد گفت: من خبر ندارم آقای وزیر ارشاد از چه کسی پیگیری کرده است، چون از ما تا به حال نه به صورت کتبی و نه شفاهی درخواستی نکرده است.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
چهره سیاسی معروف از نحوه برخورد با سلف مختلط در دانشگاه ها انتقاد کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی درباره بازداشت الهه محمدی گفت: مسئله پیش آمده برای خانم محمدی به دلیل کاری است که از طرف روزنامه مامور به انجام بوده و من برای اینکه اخبار کذب منتشر نشود، تاکید داشتم که در محل از خود خانواده مهسا امینی تحقیق شود.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی ، مدیرمسئول روزنامه هم میهن گفت: تا آنجا که ما پرسیدیم چیزی به ما اعلام نشده و کاری هم که خانم الهه محمدی انجام دادند این بود که رفتند گزارشی برای روزنامه تهیه کردند و مشابه آن گزارش نیز در خبرگزاری های فارس و دیگر خبرگزاری ها به تفصیل و با جزئیات بیشتر تهیه شده است. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۳:۲۹   + ۳۴ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی درباره بازداشت الهه محمدی خبرنگار گفت: تا آنجا که ما پرسیدیم چیزی به ما اعلام نشده و کاری هم که خانم الهه محمدی انجام دادند این بود که رفتند گزارشی برای روزنامه تهیه کردند و مشابه آن گزارش نیز در خبرگزاری های فارس و دیگر خبرگزاری ها به تفصیل و با جزئیات بیشتر تهیه شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن به مدیر مسئولی غلامحسین کرباسچی در دو دوره، ابتدا در سال 1378 و بار دیگر در سال 1387 منتشر و در هر دو دوره پس از مدتی کوتاه توقیف شد و پس از رفع توقیف در تیرماه1401 دوباره منتشر شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۰۸:۰۰    
مدیرمسئول روزنامه هم میهن نوشت به دسنور رئیس جمهوربرای پیگیری حمله به دانشگاه شریف واکنش نشان داد. غلامحسین کرباسچی مدیرمسئول روزنامه هم میهن نوشت: ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۶   + ۴۶ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی در توییتی در واکنش به دستور رییس جمهور درباره رسیدگی به ماجرای اخیر دانشگاه صنعتی شریف نوشت: بسیار عالیست، کاش تاریخی هم برای ارائه نتیجه اعلام می شد.
برترین ها / عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرمسئول روزنامه هم میهن نوشت به دسنور رئیس جمهوربرای پیگیری حمله به دانشگاه شریف واکنش نشان داد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی در واکنش به پیگیری ماجرای حمله به دانشگاه شریف از سوی رئیسی نوشت: بسیار عالیست، کاش تاریخی هم برای ارائه نتیجه اعلام می شد.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۰:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی دبیرکل سابق حززب کارگزاران سازندگی و مدیر مسئول روزنامه هم میهن در گفت وگویی به موضوع اغتشاشات پیش آمده پرداخت و خط تجزیه طلبی در این موضوع را تحلیل کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مدیر مسئول روزنامه هم میهن در واکنش به بازداشت خبرنگار این روزنامه گفت: الهه محمدی از سوی روزنامه به سقز رفت و مسئولیتی متوجه او نیست.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۳۴ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: دبیرکل سابق حزب کارگزاران گفت : در برنامه مناظره صدا و سیما که شرکت کرده بودم بسیار به من انتقاد کردند وگفتند چرا سوپاپ اطمینان شدی وهمچنین تعابیر زشتی داشتند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
پاسخ کرباسچی به طعنۀ کوشکی دربارۀ سابقه او به عنوان روحانی هم جالب بود که گفت: بله، من طلبه بودم. 10 سال هم طلبه بودم. منتها وقتی طلبه شدم که طلبگی گرسنگی و گرفتاری و زندان داشت. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی در انتقاد به گشت ارشاد با درخواست مشخص کردن معروف و منکر برای پلیس تماس بدنی پلیس مرد جهت جلب زنان و یا پاره کردن لباس آنها را نادرست دانست.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یکی از کاربران فضای مجازی در واکنش به اظهارات غلامحسین کرباسچی در برنامه شب گذشته تلویزیون، توئیتی را منتشر کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مهدی محبی در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز به بهانه ی مناظره های دو روز اخیر در صداوسیما نوشت: 28 و 29 شهریور رسانه ملی در اقدامی به جا و مناسب که مدت ها با آن بیگانه بود با دعوت از سه چهره اصلاح طلب؛ مسعود پزشکیان وزیر بهداشت دولت سیدمحمد خاتمی و نماینده کنونی تبریز در مجلس شورای اسلامی ...
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۰:۳۲   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش نباءخبر، گفتگوی تلویزیونی عبدالله گنجی و غلامحسین کرباسچی در شبکه خبر انجام شد. در این مناظره محمد صادق کوشکی، استاد دانشگاه هم به صورت تلفنی نظرات خود را بیان کرد ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۱:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی، مدیر مسئول روزنامه هم میهن در برنامه گفت و گو محور شبکه خبر گفت: اگر بخواهیم رکن اصلی قانون را اجرا کنیم باید از همین در استودیو که در آن حضور داریم شروع کنند به گرفتن خانم ها.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر مسئولان هم میهن و همشهری در شبکه یک سیما در مورد فوت مهسا امینی و حجاب مناظره کردند
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی نوشت: نفوذیها فقط ساختارهای دفاعی یا اتمی را نشانه رفته اند؟
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
فعال سیاسی نوشت: نفوذیها فقط ساختارهای دفاعی یا اتمی را نشانه رفته اند؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
روایت غلامحسین کرباسچی را از پاسخ آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی درباره استعفای سید محمد خاتمی و جایگزینی وی با مصطفی میرسلیم را در ادامه مطلب ببینید.