یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۲۰:۳۶Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری»

پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، سعید نمکی وزیربهداشت امروز چهارشنبه در خانه نوآوری و فناوی ایران در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران در بخش سیمولاتورهای پزشکی ساخته شده توسط شرکت های دانش بنیان به همراه سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: با حمایت های وزارت بهداشت و حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوی به زودی سیمولاتورهای حوزه پزشکی (شبیه ساز)، برای بهرمندی دانشجویان و جراحان وارد پروتکل های آموزشی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- خانه نوآوری و صادرات ایران (IHIT) امروز چهارشنبه با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغار به کار کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در شهرستان آمل، مرکز نوآوری و رشد این شهرستان به بهره برداری رسید و از سه محصول جدید شرکت های دانش بنیان مستقر در این مرکز رونمایی شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۴    
پنج موافقت نامه همکاری میان پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت با وزارت علوم، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و دانشگاه های صنعتی شیراز، امیرکبیر و علم و صنعت ایران امضا شد. ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۲:۴۲    
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره اهداف معاونت ریاست جمهوری برای تحقق شعار سال (تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی ها) به منظور حمایت از تولیدات داخلی اظهار کرد ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۳۵    
شانا _ گروه فیلم: پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت صبح امروز (دوشنبه، 24 خردادماه) با حضور وزیر نفت، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از مدیران ارشد نفت و فعالان حوزه پژوهش و فناوری کشور گشایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: محقق در یک پژوهشگاه نمی تواند محصولی تولید کند، مگر اینکه شما یک پارک فناوری و یک اکوسیستم تولیدی ایجاد کنید و پارادایم ها را از مجری بودن به منتور بودن تغییر دهید.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی بازدید کرد. ...
دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به اتفاق تنی چند از معاونان ضمن دیدار با رئیس پژوهشگاه از محصولات و خدمات استارت آپ های ورزشی مرکز ملی نوآوری فناوری های ورزشی بازدید کرد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری بااشاره به عقب ماندگی کشور در استفاده از فناوری های شیلات گفت: از شرکت هایی که در زمینه تامین زنجیره پرورش ماهی در قفس با توجه به شرایط بومی کشور کار کنند حمایت خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: مشکلات جدی در حوزه آب وجود دارد و تعداد شرکت های دانش بنیان این حوزه محدود است؛ یکی از پیگیری های معاونت علمی فعال سازی بخش خصوصی در این زمینه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- چهار طرح فناورانه شرکت های دانش بنیان و خلاق در حوزه آب، امروز شنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری رونمایی و به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: جایزه مصطفی (ص) فرصت خوبی برای ایران است تا به کمک آن ارتباطات بین المللی خود را تقویت و روند شناسایی و استفاده از توان دانشمندان مسلمان را تسهیل کند.
وزارت نفت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز نوآوری پژوهشگاه صنعت نفت از راه اندازی سرویس ارائه خدمات مجازی به گروه های فناور معرفی شده به این مرکز خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، فلور شایق ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
همسر دکتر نسرین سلطانخواه، استاد دانشگاه الزهرا و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در دولت دهم درگذشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۶    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در حاشیه بازدید از کارخانه نوآوری مشهد گفت: زیرساخت های ایجاد شرکت های دانش بنیان را در شهرستان ها فراهم می کنیم، اما بهترین راه توسعه شرکت های دانش بنیان، سرمایه گذاری بخش خصوصی است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سامانه های شهاب و فراشناسا شرکت دانش بنیان پارت صبح امروز با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در پردیس هوش مصنوعی این شرکت در مشهد مقدس رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به تاثیر فوق العاده داروی بوپرنورفین در ترک اعتیاد گفت: رونمایی از این دارو و خط تولید آن نقطه عطفی در تکنولوژی مواد مخدر است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، خانه خلاق ب با هدف فعالیت در حوزه صنایع دستی خلاقانه و کاربردی به صورت رسمی با حضور جمعی از مسئولان کشوری از جمله سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و پویا محمودیان معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی و خانواده مرحوم محمد ابوالحسنی به عنوان مؤسس این خانه امروز نهم خردادماه ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، مراسم گشایش فعالیت های صنایع دستی خانه خلاق ب در قالب چهار استارت آپ مرتبط با صنایع دستی با حضور جمعی از مسئولان کشوری از جمله سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و پویا محمودیان معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی پیش از ظهر امروز نهم خرداد ماه در خانه تاریخی استاد حسین ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه در حوزه فناوری های همگرا پیشرفت خوبی حاصل شده، گفت: بسیاری از محصولات این حوزه ظرفیت سرمایه گذاری های بخش خصوصی را دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
25 محصول حوزه فناوری های همگرا با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری رونمایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: فروش شرکت های دانش بنیان از 200 هزار میلیارد تومان فراتر رفته است که از این رقم، یک میلیارد دلار مربوط به صادرات آنها است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آخرین وضعیت سلامتی معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری توضیحاتی ارائه داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: سهم اقتصاد دانش بنیان در تولید ناخالص داخلی کشور (Gdp) افزایش یافته است و سالانه 50 تا 60 درصد رشد دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: سهم اقتصاد دانش بنیان از جی دی پی کشور به شدت در حال افزایش است و سالانه بیش از 50 تا 60 درصد رشد در این زمینه داریم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، پروژه گسترش و توسعه آزمایشگاه مرکزی دانشگاه اصفهان با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: توسعه ارتباط صنعت و دانشگاه منجر به ایجاد خلاقیت می شود و هر گونه صدور مجوز برای تحقق این امر را تسهیل خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان ساختمان اندیشه و مرکز رشد دانشگاه صنعتی اصفهان با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: همکاری جدی بخش خصوصی در ناحیه نوآوری دانشگاه اصفهان اتفاق افتاده و مرکز نوآوری لوازم خانگی دراین خطه پیاده سازی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - طرح توسعه آزمایشگاه مرکزی دانشگاه اصفهان روز شنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مرکز نوآوری اسنوا تک در ناحیه نوآوری دانشگاه اصفهان صبح امروز با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آیین اختتامیه دهمین نمایشگاه اینوتکس امسال بعد از چهار روز نمایش آخرین دستاردهای فناوری کشور در محل پارک فناوری پردیس با حضور آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس قوه قضاییه، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و سجاد عباسی دبیر اجرایی نمایشگاه برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ افتتاحیه هشتمین دوره رویداد اینوتکس در تاریخ 28 الی 31 خردادماه 1400 در پارک فناوری پردیس، با حضور فعالیت فناوری، صنعت و دانش، برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش درباره عدم حضورش در میان کاندیدهای انتخابات ریاست جمهوری 1400 توضیح داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سورنا ستاری در پی مثبت اعلام شدن تست کرونا، به قرنطینه خانگی رفت.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۵   + ۴۴ سایت دیگر  
ایلنا: در پی مثبت اعلام شدن تست کرونای سورنا ستاری، وی به قرنطینه رفت. پرویزکرمی، مشاور معاون علمی و فناوری بیان کرد: متاسفانه مجبور به لغو برنامه های هفته جاری و هفته آینده معاون علمی فناوری رییس جمهور هستیم. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۳:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری سفری یک روزه به استان سیستان و بلوچستان داشت تا اقدامات انجام شده برای پیشرفت زیست بوم فناوری و نوآوری این استان را از نزدیک رصد کند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۰    
تهران- ایران پرس: معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: با سرمایه گذاری می توان کمبود زیرساخت های تولید انبوه واکسن را در ایران برطرف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - خط ویال تزریقی جهت تولید واکسن ها و معرفی واکسن اُسوید 19 روز یکشنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در شرکت داروسازی اسوه افتتاح شد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مراسم افتتاح خط ویال تزریقی جهت تولید واکسن ها و معرفی واکسن اُسوید 19 یکشنبه 29 فروردین سال 1400 با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در شرکت داروسازی اسوه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در سه سال اخیر اتفاقات خوبی در حوزه تولید واکسن در ایران رخ داده است به طوریکه امسال چند واکسن انسانی را به تولید انبوه می رسانیم.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم افتتاح خط ویال تزریقی جهت تولید واکسنها و معرفی واکسن اسوید 19 با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان جهت بررسی جزئیات نحوه ارتقاء حوزه علم و فناوری مندرج در سند همکاری 25 ساله ایران و چین برگزار شد.
راه اندازی پنج آزمایشگاه پیش بالینی در پنج دانشگاه منتخب که توسط معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت تعیین می شود از جمله توافقات حاصل شده در جلسه معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت بود.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۱    
به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: راه اندازی خط تولید موتور کم مصرف یورو 6، نخستین قرارداد برجام و بزرگ ترین سرمایه گذاری در 15 سال اخیر بود.
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۸    
با فرمان مستقیم ریاست جمهوری، خط تولید پیشرانه های تیوان شروع به کار کرد و مدیران این شرکت خصوصی خانواده های موتور 3 سیلندر و 4 سیلندر خود به مسئولان و مقامات حاضر معرفی کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به بهره برداری قطار ملی مترو تاکید کرد: کشورمان امروز دارای دانش فنی طراحی و ساخت واگن مترو است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۱    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: سه واکسن انسانی دیگر در زمینه آنفلوآنزا در برنامه تولید قرار دارند و از شهریور ماه امسال از واکسن آنفلوانزا داخلی استفاده خواهیم کرد.