شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۸:۰۷Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به بیان توضیحاتی درباره برنامه معاونت علمی برای ایجاد اشتغال دانش بنیان در سال 1399 پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در تفکر و فرهنگ سازی دانش بنیان با نگرشی جدید به موضوعات نگاه می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۳    
اقتصاد ایران: در حالی معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از ورود یکی از استارتاپ های حوزه حمل و نقل در بازار بورس خبر داده است که امروز این بازار به واسطه سوءمدیریت دولت حال خوبی ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۵۱    
تهران- ایرنا- معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به اینکه توسعه یک مسئله فرهنگی است گفت: ایجاد فرهنگ اقتصاد دانش بنیان در کشور از وظایف بنیادهای نخبگان در استان ها است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۳۱    
تهران- ایرنا- پنجمین دوره طرح شهید احمدی روشن بنیاد ملی نخبگان با تشکیل 300 هسته پژوهشی نخبگان برای حل 300 مسئله در کشور با کمک دانشجویان استعداد برتر تحصیلی امروز پنجشنبه به صورت آنلاین با حضور سورناستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون علمی وفناوری ریاست جمهوری گفت: صنعت دانش بنیان و استارتاپی یک صنعت نوظهور در کشور است و ورود یکی از اعضای آن در بازار بورس به معنای به رسمیت شناخته شدن این مجموعه در اقتصاد کشور است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۱    
ایسنا/اصفهان معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: کرونا یک مثال واقعی از این است که اگر به جوانان داخل توجه کنیم، می توانیم بسیاری از مشکلات کشور را حل کنیم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در افتتاحیه پانزدهمین جشنواره ملی شیخ بهایی با بیان این که جشنواره شیخ بهایی همیشه زمینه ساز تحولات بوده است، و حمایتهای ما مثل سالهای گذشته در جشنواره شیخ بهایی هست ...
معاون علمی وفناوری ریاست جمهوری از تولید انبوه 15 واکسن دام، طیورو آبزیان تا پایان دولت دوازدهم و توسط بخش خصوصی خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۴    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: هر واکسن زیرساخت های متفاوتی دارد اما در بخش خصوصی سرمایه گذاری عظیمی در حوزه بیوتکنولوژی و تولید واکسن در داخل انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: تا پایان دولت یازدهم به همت شرکت های دانش بنیان 15 واکسن برای دام و طیور را به تولید انبوه خواهیم رساند.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، دکتر سورنا ستاری در مراسم رونمایی از بذر واکسن آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان ظهور شرکت های دانش بنیان در حوزه های مختلف را از اتفاقات بزرگ و مهم کشور دانست و افزود: امروز ما شاهد حضور شرکت های دانش بنیان در حوزه های تولید واکسن طیور و آبزیان هستیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۳۸    
ایرنا - تهران - نخستین بذر بومی واکسن آنفلوانزای فوق حاد پرندگان روز سه شنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ،کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی و علی صفر ماکنعلی رییس سازمان دامپزشکی در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رونمایی شد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از تولید انبوه 15 واکسن دام، طیور و آبزیان تا پایان دولت در بخش خصوصی خبر داد. دکتر سورنا ستاری امروز در مراسم رونمایی از بذر واکسن آنفولانزای فوق حاد پرندگان و آنتی ژن H5 که با حضور وزیر کشاورزی در محل معاونت علمی و فناوری برگزار شد گفت ...
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مراسم افتتاح پنجمین دوره طرح شهید احمدی روشن با حضور سورتا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به موفقیت های بزرگی که در حوزه دانش بنیان بدست آمده است، گفت: بحث دانش بنیان در این دولت به یک فرهنگ تبدیل شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۷    
ایرنا - تهران - مراسم رونمایی از کیت ایرانی تشخیص سریع کرونا روز سه شنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۴۶ سایت دیگر  
کیت ایرانی تشخیص سریع مبتنی بر آنتی ژن کرونا که در مدت 15 تا 20 دقیقه می تواند مبتلایان به کرونا را شناسایی کند، با حضور معاون اول رییس جمهوری رونمایی شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بذر واکسن آنفولانزا فوق حاد پرندگان و آنتی ژن H5 با حضور وزیر کشاورزی و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با صدور پیامی در گذشت حجت الاسلام و المسلمین جواد اژه ای را تسلیت گفت.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرد: تا پایان بهمن ماه امسال ساخت یک رام قطار ملی شامل هفت واگن تکمیل خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مشاور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در حال حاضر 40 درصد مصرف انرژی کشور در ساختمان است که باید برای ساختمان های موجود تا 25 درصد و برای ساختمان های جدیدالتاسیس تا 60 درصد مصرف انرژی را کاهش دهیم.
دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۸:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست مشترک با معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری بر تولید کالاهای صادرات محور و با ارزش افزوده بالا تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۷:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از آماده شدن زیرساخت های مورد نیاز برای استقرار شرکت های دانش بنیان برگزیده در فاز پیشرو این شهرک تحقیقاتی در قالب 14 واحد مستقل تکمیل شده خبر داد. *** اختصاص 40 هکتار به شرکت های دانش بنیان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - معاون علم و فناوری رئیس جمهور از آغاز ساخت شتابگر ملی در کشور، در آینده ای نزدیک با همکاری مرکز تحقیقات فیزیک نظری و ریاضی ایران (IPM) خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمور از مرکز نوآوری و تجاری سازی و پارک علم و فناوری غیاث الدین جمشید کاشانی دانشگاه کاشان بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از هموار شدن راه برای تحقق شهر نوآور با توسعه ناحیه نوآوری پردیس خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای تحقق فرمایش مقام معظم رهبری در اهمیت دادن به جزایر جنوبی کشور؛ بیستم آبان ماه مستند “رخساره زمین”را رونمایی و پخش عمومی خواهد کرد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۱    
معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان گنبد کاووس در جلسه ویدئو کنفرانسی اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید استان که با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و دکتر حق شناس استاندار گلستان برگزار شد از آغاز عملیات اجرایی کارخانه نوآوری شهرستان گنبدکاووس خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - اولین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور با هدف توسعه فرهنگی و اقتصادی و نمایش زیبایی های زندگی و آداب و رسوم روستاها توسط معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در گرگان افتتاح شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز نوآوری ویتا با همکاری آستان قدس رضوی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور تعمیر، احیا و بهینه سازی تجهیزات پزشکی افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در موضوع حمایت از شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی، علاوه بر تخفیف 50 درصدی اعضای هیئت علمی، تخفیفی تا سقف 90 درصد نیز برای محققان ایرانی بازگشته به کشور، اعضای بنیاد ملی نخبگان و محققان سرآمد داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در حال حاضر 16هزار تجهیز آزمایشگاهی در آزمایشگاه های عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی وجود دارد که قابل کاربردی برای محققان است.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از عملکرد بانک توسعه صادارت ایران تقدیر و تشکر کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی در مراسمی از 20 پژوهشگر منتخب و آزمایشگاه برتر با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اهدای لوح، تقدیر کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۱:۰۵    
محمد کرباسی _دبیر گروه دانش و فناوری خبر تولید داخلی واکسن آنفلوآنزا پنجشنبه هفته گذشته سر و صدای زیادی حتی در رسانه های خارجی به پا کرد. سورنا ستاری ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
2 مرکز نوآوری با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در دانشگاه علم و صنعت افتتاح می شود.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۵۷    
پایگاه خبری معدن نیوز -کامبیز مهدی زاده مشاور عالی معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفت و گوی تصویری با معدن نیوز گفت: طرح توسعه نوآوری ها و فناوری های زمین شناسی، معدن و صنایع معدنی، فراخوانی را اخیرا عملیاتی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
آیین افتتاح 4 پروژه معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت جهاد کشاورزی به صورت ویدئوکنفرانس و با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
پردیس نوآوری های حقوقی و قضایی به صورت رسمی با همکاری مشترک بین قوه قضاییه، صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری صبح امروز چهارشنبه دوم مهرماه آغاز به کار کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به وابستگی بسیار کشور در حوزه کشاورزی گفت: برای قطع این وابستگی پروژه های بزرگی در دستور کار داریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاکید بر لزوم توسعه فرهنگ اقتصاد دانش بنیان، گفت: مدیران استان کرمانشاه باید اقتصاد دانش بنیان را به عنوان بخشی از اقتصاد بپذیرند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فاز نخست مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه فاز نخست مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه پنج طرح فناورانه حوزه سلامت، با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در کرمانشاه رونمایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه پروژه ساخت واحد تولید کاتالیست به روش BZN2 با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در کرمانشاه آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
ساختمان مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری روز یکشنبه 30 شهریورماه افتتاح می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سرپرست پارک علم و فناوری استان کرمانشاه از افتتاح فاز نخست مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری خبر داد.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۰    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: اقتصاد نفتی موجب نابودی کارآفرینی در کشور، سلب اعتماد به نفس جوانان، روزمرگی و تشویق روحیه پشت میز نشینی شده است.